Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. října 2018
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 12914
  • Návštěvy: 1675/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10489
    Týden:
    1675
    Dnes:
    111
    On-line:
    1

    1.kolo

    03.08. 18:00 Lipová - Čechovice 4:0 (2:0)
    So 04.08. 17:00 Určice - Kostelec 1:6 (1:5)
    So 04.08. 17:00 Lipník n. B. - Kojetín 3:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Slavonín - Beňov 4:2 (2:2)
    So 04.08. 17:00 Bělotín - Dub n.Moravou 2:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Plumlov - Chomoutov 7:2 (2:2)
    Ne 05.08. 17:00 Brodek u Př. - Protivanov 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Plumlov - Dub n.Moravou 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Kojetín - Slavonín 4:2 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Určice - Lipník n. B. 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Kostelec - Chomoutov 5:1 (4:0)
    Ne 12.08. 17:00 Čechovice - Bělotín 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Protivanov - Lipová 3:4 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Beňov - Brodek u Př. 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Lipník n. B. - Kostelec 4:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Bělotín - Protivanov 3:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Plumlov - Čechovice 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 16:30 Chomoutov - Dub n.Moravou 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Slavonín - Určice 3:2 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Brodek u Př. - Kojetín 3:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Lipová - Beňov 5:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Kojetín - Lipová 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 16:30 Lipník n. B. - Slavonín 4:1 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Kostelec - Dub n.Moravou 5:0 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Čechovice - Chomoutov 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Protivanov - Plumlov 2:3 np (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Beňov - Bělotín 4:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Určice - Brodek u Př. 1:6 (0:5)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Slavonín - Kostelec 1:2 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Bělotín - Kojetín 8:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Plumlov - Beňov 2:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Chomoutov - Protivanov 1:2 (0:1)
    So 01.09. 16:00 Dub n.Moravou - Čechovice 0:3 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Brodek u Př. - Lipník n. B. 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Lipová - Určice 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Kojetín - Plumlov 2:3 np (2:2)
    So 08.09. 16:00 Určice - Bělotín 5:1 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Lipník n. B. - Lipová 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 16:00 Slavonín - Brodek u Př. 1:3 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Kostelec - Čechovice 1:2 np (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Protivanov - Dub n.Moravou 3:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Beňov - Chomoutov 4:1 (0:1)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Bělotín - Lipník n. B. 3:1 (3:1)
    So 15.09. 15:30 Plumlov - Určice 3:1 (3:1)
    So 15.09. 15:30 Chomoutov - Kojetín 2:1 (2:0)
    So 15.09. 15:30 Dub n.Moravou - Beňov 1:3 (1:2)
    Ne 16.09. 15:30 Brodek u Př. - Kostelec 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 15:30 Lipová - Slavonín 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Čechovice - Protivanov 4:2 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Kojetín - Dub n.Moravou 4:3 np (3:3)
    So 22.09. 15:30 Lipník n. B. - Plumlov 5:1 (4:1)
    So 22.09. 15:30 Slavonín - Bělotín 2:1 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kostelec - Protivanov 2:3 np (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Beňov - Čechovice 2:3 np (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Určice - Chomoutov 6:2 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Brodek u Př. - Lipová 3:2 np (2:2)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Bělotín - Brodek u Př. 2:3 np (2:2)
    So 29.09. 15:30 Plumlov - Slavonín 4:3 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Chomoutov - Lipník n. B. 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Dub n.Moravou - Určice 0:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Lipová - Kostelec 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Čechovice - Kojetín 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Protivanov - Beňov 2:1 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Kojetín - Protivanov 2:1 np (1:1)
    So 06.10. 15:00 Určice - Čechovice 4:2 (1:2)
    So 06.10. 15:00 Lipník n. B. - Dub n.Moravou 1:0 np (0:0)
    So 06.10. 15:00 Slavonín - Chomoutov 4:3 (3:1)
    Ne 07.10. 15:00 Beňov - Kostelec 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Brodek u Př. - Plumlov 2:1 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Lipová - Bělotín 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Bělotín - Kostelec 2:1 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Plumlov - Lipová 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Chomoutov - Brodek u Př. 0:3 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Dub n.Moravou - Slavonín 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Čechovice - Lipník n. B. 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Protivanov - Určice 0:1 np (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Beňov - Kojetín 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Určice - Beňov
    So 20.10. 14:30 Lipník n. B. - Protivanov
    So 20.10. 14:30 Slavonín - Čechovice
    So 20.10. 14:30 Bělotín - Plumlov
    Ne 21.10. 14:30 Kostelec - Kojetín
    Ne 21.10. 14:30 Brodek u Př. - Dub n.Moravou
    Ne 21.10. 14:30 Lipová - Chomoutov

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Plumlov - Kostelec
    So 27.10. 14:30 Chomoutov - Bělotín
    So 27.10. 14:30 Dub n.Moravou - Lipová
    So 27.10. 14:30 Kojetín - Určice
    Ne 28.10. 14:30 Čechovice - Brodek u Př.
    Ne 28.10. 14:30 Protivanov - Slavonín
    Ne 28.10. 14:30 Beňov - Lipník n. B.

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Kojetín - Lipník n. B.
    So 03.11. 14:00 Dub n.Moravou - Bělotín
    So 03.11. 14:00 Chomoutov - Plumlov
    Ne 04.11. 14:00 Kostelec - Určice
    Ne 04.11. 14:00 Beňov - Slavonín
    Ne 04.11. 14:00 Protivanov - Brodek u Př.
    Ne 04.11. 14:00 Čechovice - Lipová

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Kojetín - Brodek u Př.
    So 30.03. 15:00 Dub n.Moravou - Chomoutov
    Ne 31.03. 15:00 Kostelec - Lipník n. B.
    Ne 31.03. 15:00 Určice - Slavonín
    Ne 31.03. 15:00 Beňov - Lipová
    Ne 31.03. 15:00 Protivanov - Bělotín
    Ne 31.03. 15:00 Čechovice - Plumlov

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Dub n.Moravou - Kostelec
    So 06.04. 15:30 Chomoutov - Čechovice
    So 06.04. 15:30 Plumlov - Protivanov
    So 06.04. 15:30 Bělotín - Beňov
    So 06.04. 15:30 Slavonín - Lipník n. B.
    Ne 07.04. 15:30 Lipová - Kojetín
    Ne 07.04. 15:30 Brodek u Př. - Určice

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Lipník n. B. - Brodek u Př.
    So 13.04. 15:30 Kojetín - Bělotín
    Ne 14.04. 15:30 Kostelec - Slavonín
    Ne 14.04. 15:30 Určice - Lipová
    Ne 14.04. 15:30 Beňov - Plumlov
    Ne 14.04. 15:30 Protivanov - Chomoutov
    Ne 14.04. 15:30 Čechovice - Dub n.Moravou

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Dub n.Moravou - Protivanov
    So 20.04. 16:00 Chomoutov - Beňov
    So 20.04. 16:00 Plumlov - Kojetín
    So 20.04. 16:00 Bělotín - Určice
    Ne 21.04. 16:00 Čechovice - Kostelec
    Ne 21.04. 16:00 Lipová - Lipník n. B.
    Ne 21.04. 16:00 Brodek u Př. - Slavonín

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Slavonín - Lipová
    So 27.04. 16:00 Lipník n. B. - Bělotín
    So 27.04. 16:00 Kojetín - Chomoutov
    Ne 28.04. 16:00 Kostelec - Brodek u Př.
    Ne 28.04. 16:00 Určice - Plumlov
    Ne 28.04. 16:00 Beňov - Dub n.Moravou
    Ne 28.04. 16:00 Protivanov - Čechovice

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Dub n.Moravou - Kojetín
    So 04.05. 16:30 Chomoutov - Určice
    So 04.05. 16:30 Plumlov - Lipník n. B.
    So 04.05. 16:30 Bělotín - Slavonín
    Ne 05.05. 16:30 Protivanov - Kostelec
    Ne 05.05. 16:30 Čechovice - Beňov
    Ne 05.05. 16:30 Lipová - Brodek u Př.

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Slavonín - Plumlov
    So 11.05. 16:30 Lipník n. B. - Chomoutov
    So 11.05. 16:30 Kojetín - Čechovice
    Ne 12.05. 16:30 Kostelec - Lipová
    Ne 12.05. 16:30 Brodek u Př. - Bělotín
    Ne 12.05. 16:30 Určice - Dub n.Moravou
    Ne 12.05. 16:30 Beňov - Protivanov

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Dub n.Moravou - Lipník n. B.
    So 18.05. 17:00 Chomoutov - Slavonín
    So 18.05. 17:00 Plumlov - Brodek u Př.
    So 18.05. 17:00 Bělotín - Lipová
    Ne 19.05. 17:00 Beňov - Kostelec
    Ne 19.05. 17:00 Protivanov - Kojetín
    Ne 19.05. 17:00 Čechovice - Určice

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Lipník n. B. - Čechovice
    So 25.05. 17:00 Kojetín - Beňov
    Ne 26.05. 17:00 Kostelec - Bělotín
    Ne 26.05. 17:00 Lipová - Plumlov
    Ne 26.05. 17:00 Brodek u Př. - Chomoutov
    Ne 26.05. 17:00 Slavonín - Dub n.Moravou
    Ne 26.05. 17:00 Určice - Protivanov

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Kojetín - Kostelec
    So 01.06. 17:00 Dub n.Moravou - Brodek u Př.
    So 01.06. 17:00 Chomoutov - Lipová
    So 01.06. 17:00 Plumlov - Bělotín
    Ne 02.06. 17:00 Beňov - Určice
    Ne 02.06. 17:00 Protivanov - Lipník n. B.
    Ne 02.06. 17:00 Čechovice - Slavonín

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Bělotín - Chomoutov
    So 08.06. 17:00 Lipník n. B. - Beňov
    Ne 09.06. 17:00 Kostelec - Plumlov
    Ne 09.06. 17:00 Lipová - Dub n.Moravou
    Ne 09.06. 17:00 Brodek u Př. - Čechovice
    Ne 09.06. 17:00 Slavonín - Protivanov
    Ne 09.06. 17:00 Určice - Kojetín

    15.kolo

    So 15.06. 17:00 Chomoutov - Kostelec
    So 15.06. 17:00 Dub n.Moravou - Plumlov
    So 15.06. 17:00 Bělotín - Čechovice
    So 15.06. 17:00 Slavonín - Kojetín
    So 15.06. 17:00 Lipník n. B. - Určice
    Ne 16.06. 17:00 Lipová - Protivanov
    Ne 16.06. 17:00 Brodek u Př. - Beňov
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 8 1 2 0 33:10 28
    2. 11 5 3 1 2 24:20 22
    3. 11 4 4 0 3 23:16 20
    4. 11 6 0 1 4 26:19 19
    5. 11 4 3 1 3 22:19 19
    6. 11 5 1 1 4 23:16 18
    7. 11 5 1 0 5 25:26 17
    8. 11 4 1 3 3 20:21 17
    9. 11 5 0 1 5 26:23 16
    10. 11 4 0 3 4 24:20 15
    11. 11 5 0 0 6 22:30 15
    12. 11 4 0 0 7 15:32 12
    13. 11 1 3 2 5 17:28 11
    14. 11 0 0 2 9 5:24 2