Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 12913
  • Návštěvy: 131/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    50113
    Týden:
    131
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Horky - Čáslav 0:1 np (0:0)
    So 11.08. 10:30 Velké Hamry - Pardubice B 4:1 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Slatiňany - Benátky 0:1 np (0:0)
    So 11.08. 17:00 Český Brod - Trutnov 5:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Náchod - Vysoké Mýto 0:1 np (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Dvůr Králové - Kolín 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Turnov - Přepeře 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:30 Přepeře - Velké Hamry 0:3 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Trutnov - Náchod 3:0 (3:0)
    Ne 19.08. 15:00 Pardubice B - Český Brod 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Kolín - Mšeno 1:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Benátky - Turnov 5:1 (4:0)
    Ne 19.08. 17:00 Čáslav - Slatiňany 4:3 np (3:3)
    Ne 19.08. 17:00 Dvůr Králové - Horky 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Mšeno - Vysoké Mýto 2:1 (1:1)
    So 25.08. 10:30 Velké Hamry - Benátky 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Horky - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Slatiňany - Dvůr Králové 3:2 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Český Brod - Přepeře 0:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Náchod - Pardubice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Turnov - Čáslav 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:30 Přepeře - Náchod 3:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Trutnov - Mšeno 3:2 np (2:2)
    So 01.09. 17:00 Horky - Slatiňany 4:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Kolín - Vysoké Mýto 3:2 np (2:2)
    Ne 02.09. 17:00 Benátky - Český Brod 3:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Čáslav - Velké Hamry 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Dvůr Králové - Turnov 1:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Mšeno - Pardubice B 0:1 (0:1)
    So 08.09. 10:30 Velké Hamry - Dvůr Králové 4:2 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Slatiňany - Kolín 0:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Český Brod - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Náchod - Benátky 2:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Vysoké Mýto - Trutnov 5:2 (2:2)
    Ne 09.09. 17:00 Turnov - Horky 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Pardubice B - Vysoké Mýto 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 10:30 Přepeře - Mšeno 3:2 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Horky - Velké Hamry 2:1 np (1:1)
    So 15.09. 16:30 Slatiňany - Turnov 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Kolín - Trutnov 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Čáslav - Náchod 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Dvůr Králové - Český Brod 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Mšeno - Benátky 2:3 (1:2)
    So 22.09. 10:30 Velké Hamry - Slatiňany 3:2 np (2:2)
    So 22.09. 16:30 Český Brod - Horky 4:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Náchod - Dvůr Králové 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Vysoké Mýto - Přepeře 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Trutnov - Pardubice B 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Turnov - Kolín 1:0 (1:0)

    8.kolo

    28.09. 16:30 Český Brod - Slatiňany 4:0 (3:0)
    So 29.09. 10:30 Přepeře - Trutnov 1:2 np (1:1)
    So 29.09. 16:00 Horky - Náchod 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Kolín - Pardubice B 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Benátky - Vysoké Mýto 0:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Čáslav - Mšeno 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Turnov - Velké Hamry 0:1 np (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Mšeno - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Pardubice B - Přepeře 4:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Velké Hamry - Kolín 1:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Český Brod - Turnov 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Náchod - Slatiňany 4:1 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Vysoké Mýto - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 16:00 Trutnov - Benátky 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Horky - Mšeno 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Velké Hamry - Český Brod 0:1 np (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Kolín - Přepeře 1:3 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Benátky - Pardubice B 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Čáslav - Trutnov 2:1 np (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Dvůr Králové - Vysoké Mýto 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Turnov - Náchod 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Mšeno - Slatiňany 7:1 (3:1)
    So 20.10. 10:30 Přepeře - Benátky 1:2 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Pardubice B - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Český Brod - Kolín 0:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Náchod - Velké Hamry 1:2 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Vysoké Mýto - Horky 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Trutnov - Dvůr Králové 2:3 np (2:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Čáslav - Přepeře 5:1 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Horky - Trutnov 3:2 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Slatiňany - Vysoké Mýto 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Český Brod - Náchod 5:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kolín - Benátky 4:3 np (3:3)
    Ne 28.10. 14:30 Dvůr Králové - Pardubice B 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Turnov - Mšeno 0:4 (0:4)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Mšeno - Velké Hamry 3:1 (1:0)
    So 03.11. 10:30 Přepeře - Dvůr Králové 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Náchod - Kolín 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Vysoké Mýto - Turnov 5:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Trutnov - Slatiňany 3:2 (2:1)
    Ne 04.11. 10:15 Pardubice B - Horky 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Benátky - Čáslav 3:2 (2:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Turnov - Trutnov 1:4 (0:1)
    So 10.11. 10:30 Velké Hamry - Vysoké Mýto 2:3 (2:2)
    So 10.11. 14:00 Horky - Přepeře 0:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Slatiňany - Pardubice B 2:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Český Brod - Mšeno 1:2 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kolín - Čáslav 0:1 np (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Dvůr Králové - Benátky 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Mšeno - Náchod 7:0 (3:0)
    So 17.11. 10:15 Pardubice B - Turnov 4:0 (2:0)
    So 17.11. 10:30 Přepeře - Slatiňany 5:0 (4:0)
    So 17.11. 11:00 Trutnov - Velké Hamry 5:2 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Vysoké Mýto - Český Brod 1:2 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Benátky - Horky 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Čáslav - Dvůr Králové 2:1 (2:1)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Kolín - Dvůr Králové 0:1 np (0:0)
    So 09.03. 10:30 Přepeře - Turnov 3:0 (1:0)
    So 09.03. 14:30 Čáslav - Horky 3:2 np (2:2)
    So 09.03. 14:30 Pardubice B - Velké Hamry 5:1 (4:1)
    So 09.03. 14:30 Trutnov - Český Brod 2:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Vysoké Mýto - Náchod 0:2 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 Benátky - Slatiňany 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:30 Turnov - Benátky 1:0 (0:0)
    So 16.03. 14:00 Mšeno - Kolín 2:3 np (2:2)
    So 16.03. 15:00 Náchod - Trutnov 2:3 (1:1)
    So 16.03. 15:00 Český Brod - Pardubice B 0:1 np (0:0)
    So 16.03. 15:00 Slatiňany - Čáslav 2:0 (0:0)
    St 01.05. 10:30 Velké Hamry - Přepeře 0:1 (0:1)
    St 01.05. 17:00 Horky - Dvůr Králové 0:1

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Kolín - Horky 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 10:15 Pardubice B - Náchod 4:3 (3:2)
    So 23.03. 10:30 Přepeře - Český Brod 3:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Vysoké Mýto - Mšeno 2:4 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dvůr Králové - Slatiňany 1:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Benátky - Velké Hamry 3:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:30 Čáslav - Turnov 4:3 np (3:3)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Mšeno - Trutnov 3:2 (2:1)
    So 30.03. 10:30 Velké Hamry - Čáslav 3:2 (1:1)
    So 30.03. 10:30 Turnov - Dvůr Králové 1:2 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Vysoké Mýto - Kolín 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 16:30 Náchod - Přepeře 3:1 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Český Brod - Benátky 2:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Slatiňany - Horky 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Kolín - Slatiňany 1:0 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Pardubice B - Mšeno 0:2 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Horky - Turnov 2:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Trutnov - Vysoké Mýto 2:1 np (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Dvůr Králové - Velké Hamry 5:1 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Čáslav - Český Brod 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Benátky - Náchod 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Vysoké Mýto - Pardubice B 1:3 (0:3)
    So 13.04. 10:15 Mšeno - Přepeře 3:0 (2:0)
    So 13.04. 10:30 Velké Hamry - Horky 1:0 (1:0)
    So 13.04. 10:30 Turnov - Slatiňany 0:3 (0:2)
    So 13.04. 17:00 Náchod - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Český Brod - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    Út 23.04. 17:30 Trutnov - Kolín 1:2 (1:0)

    22.kolo

    19.04. 17:00 Horky - Český Brod 3:1 (2:1)
    So 20.04. 10:15 Kolín - Turnov 6:0 (2:0)
    So 20.04. 10:30 Přepeře - Vysoké Mýto 3:1 (2:0)
    So 20.04. 15:30 Pardubice B - Trutnov 6:0 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Slatiňany - Velké Hamry 2:3 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Dvůr Králové - Náchod 4:1 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Benátky - Mšeno 1:3 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Mšeno - Čáslav 4:0 (2:0)
    So 27.04. 10:30 Velké Hamry - Turnov 4:3 (4:1)
    So 27.04. 15:00 Pardubice B - Kolín 2:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Trutnov - Přepeře 2:3 np (2:2)
    So 27.04. 17:00 Vysoké Mýto - Benátky 2:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Náchod - Horky 2:1 np (1:1)
    So 27.04. 17:00 Slatiňany - Český Brod 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Kolín - Velké Hamry 5:2 (1:1)
    So 04.05. 10:30 Turnov - Český Brod 1:3 (1:1)
    So 04.05. 10:30 Přepeře - Pardubice B 1:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Slatiňany - Náchod 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Dvůr Králové - Mšeno 0:1 np (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Čáslav - Vysoké Mýto 0:3 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Benátky - Trutnov 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Pardubice B - Benátky 2:0 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Mšeno - Horky 5:1 (3:0)
    So 11.05. 10:30 Přepeře - Kolín 1:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Trutnov - Čáslav 1:0 np (0:0)
    So 11.05. 17:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové 1:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Náchod - Turnov 2:4 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Český Brod - Velké Hamry 3:2 (0:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Kolín - Český Brod 0:1 (0:1)
    So 18.05. 10:30 Velké Hamry - Náchod 2:1 (1:1)
    So 18.05. 13:30 Horky - Vysoké Mýto 3:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Slatiňany - Mšeno 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Dvůr Králové - Trutnov 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Čáslav - Pardubice B 2:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Benátky - Přepeře 2:1 (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Mšeno - Turnov 6:0 (3:0)
    So 25.05. 10:30 Přepeře - Čáslav 5:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Trutnov - Horky 6:3 (4:0)
    So 25.05. 17:00 Náchod - Český Brod 2:1 np (1:1)
    Ne 26.05. 15:30 Pardubice B - Dvůr Králové 2:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Benátky - Kolín 1:2 (1:1)
    St 29.05. 17:00 Vysoké Mýto - Slatiňany 0:2 (0:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Kolín - Náchod 3:2 np (2:2)
    So 01.06. 10:30 Velké Hamry - Mšeno 0:5 (0:3)
    So 01.06. 10:30 Turnov - Vysoké Mýto 3:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Slatiňany - Trutnov 1:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Horky - Pardubice B 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Dvůr Králové - Přepeře 3:2 np (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Čáslav - Benátky 3:1 (1:1)

    29.kolo

    07.06. 18:00 Čáslav - Kolín 1:4 (0:1)
    So 08.06. 10:15 Pardubice B - Slatiňany 1:2 (1:0)
    So 08.06. 10:15 Mšeno - Český Brod 2:0 (0:0)
    So 08.06. 10:30 Přepeře - Horky 8:1 (3:1)
    So 08.06. 14:00 Trutnov - Turnov 4:3 (3:2)
    So 08.06. 17:00 Vysoké Mýto - Velké Hamry 2:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Benátky - Dvůr Králové 4:0 (2:0)

    30.kolo

    St 29.05. 18:00 Dvůr Králové - Čáslav 0:1 np (0:0)
    St 05.06. 17:30 Náchod - Mšeno 4:2 (1:1)
    St 12.06. 17:30 Velké Hamry - Trutnov 3:0 (1:0)
    St 12.06. 17:30 Turnov - Pardubice B 2:3 (1:2)
    St 12.06. 18:00 Slatiňany - Přepeře 3:4 (1:1)
    So 15.06. 13:30 Horky - Benátky 0:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Český Brod - Vysoké Mýto 3:2 np (2:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 19 1 2 6 79:29 61
    2. 28 15 2 3 8 62:41 52
    3. 28 14 3 2 9 48:33 50
    4. 28 14 1 2 11 43:36 46
    5. 28 8 9 3 8 42:42 45
    6. 28 9 7 3 9 40:35 44
    7. 28 11 3 5 9 38:35 44
    8. 28 10 5 3 10 52:56 43
    9. 28 11 3 3 11 39:33 42
    10. 28 11 3 2 12 48:58 41
    11. 28 9 3 6 10 43:43 39
    12. 28 12 0 3 13 47:51 39
    13. 28 8 2 5 13 40:53 33
    14. 28 7 4 2 15 35:65 31
    15. 28 5 1 3 19 30:76 20