Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12904
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6223
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Roštění - Rusava 2:1 (2:1)
    Ne 12.08. 13:30 Tučapy - Loukov 6:1 (4:1)
    Ne 12.08. 13:30 Míškovice - Rajnochovice 3:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:00 Sokol Martinice - Prusinovice 0:4 (0:3)
    Ne 12.08. 16:30 Žeranovice - Zahnašovice 2:3 np (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Ludslavice - Hlinsko p.H. 1:2 np (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Loukov - Rymice 1:2 np (0:1)
    Ne 19.08. 13:30 Míškovice - Rusava 3:5 (1:3)
    Ne 19.08. 13:30 Hlinsko p.H. - Roštění 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 15:00 Prusinovice - Ludslavice 5:4 np (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Rajnochovice - Žeranovice 2:3 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Zahnašovice - Tučapy 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Rymice - Zahnašovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:00 Sokol Martinice - Loukov 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Žeranovice - Tučapy 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Roštění - Prusinovice 0:3 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Míškovice - Hlinsko p.H. 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Rajnochovice - Rusava 4:1 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Rusava - Žeranovice 4:0 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Loukov - Ludslavice 2:1 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Zahnašovice - Sokol Martinice 2:3 (1:1)
    Ne 02.09. 15:00 Prusinovice - Míškovice 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hlinsko p.H. - Rajnochovice 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Tučapy - Rymice 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:00 Rusava - Hlinsko p.H. 3:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Žeranovice - Rymice 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Sokol Martinice - Tučapy 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Ludslavice - Zahnašovice 4:2 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Rajnochovice - Prusinovice 5:4 (3:3)
    So 10.11. 13:30 Roštění - Loukov 1:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Hlinsko p.H. - Žeranovice 3:6 (1:4)
    So 15.09. 16:00 Loukov - Míškovice 3:2 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Tučapy - Ludslavice 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Rymice - Sokol Martinice 9:0 (3:0)
    Ne 16.09. 15:00 Prusinovice - Rusava 6:3 (3:1)
    Ne 16.09. 16:00 Zahnašovice - Roštění 1:6 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Roštění - Tučapy 0:1 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Rajnochovice - Loukov 2:3 (1:0)
    Ne 23.09. 10:15 Míškovice - Zahnašovice 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Žeranovice - Sokol Martinice 8:0 (4:0)
    Ne 23.09. 15:30 Ludslavice - Rymice 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Hlinsko p.H. - Prusinovice 2:3 (0:1)

    9.kolo

    28.09. 15:00 Loukov - Rusava 3:0k (4:4)
    So 29.09. 15:00 Prusinovice - Žeranovice 6:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Zahnašovice - Rajnochovice 3:1 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Tučapy - Míškovice 2:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Rymice - Roštění 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Ludslavice - Sokol Martinice 10:0 (4:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Žeranovice - Ludslavice 2:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Roštění - Sokol Martinice 8:0 (7:0)
    So 06.10. 15:00 Rajnochovice - Tučapy 2:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Rusava - Zahnašovice 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Míškovice - Rymice 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Hlinsko p.H. - Loukov 1:5 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Loukov - Prusinovice 4:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Zahnašovice - Hlinsko p.H. 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Ludslavice - Roštění 5:0 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Tučapy - Rusava 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Rymice - Rajnochovice 2:3 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Sokol Martinice - Míškovice 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 15:00 Rusava - Rymice 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:00 Žeranovice - Roštění 1:2 np (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Míškovice - Ludslavice 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Rajnochovice - Sokol Martinice 18:0 (11:0)
    Ne 21.10. 15:00 Hlinsko p.H. - Tučapy 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Prusinovice - Zahnašovice 4:2 (2:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Loukov - Žeranovice 2:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Roštění - Míškovice 2:3 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Tučapy - Prusinovice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Rymice - Hlinsko p.H. 1:0 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Sokol Martinice - Rusava 1:9 (0:4)
    Ne 28.10. 14:30 Rajnochovice - Ludslavice 2:1 (1:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:30 Míškovice - Žeranovice 4:2 (2:0)
    So 03.11. 14:30 Rusava - Ludslavice 6:0 (1:0)
    So 03.11. 14:30 Prusinovice - Rymice 2:3 (2:2)
    So 03.11. 14:30 Loukov - Zahnašovice 6:1 (3:1)
    Ne 04.11. 14:30 Rajnochovice - Roštění 7:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:30 Hlinsko p.H. - Sokol Martinice 7:2 (4:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Žeranovice - Rajnochovice 4:3 (2:3)
    So 30.03. 15:00 Rusava - Míškovice 4:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Roštění - Hlinsko p.H. 6:1 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Ludslavice - Prusinovice 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Rymice - Loukov 3:1 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Tučapy - Zahnašovice 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Zahnašovice - Rymice 1:4 (1:3)
    So 06.04. 15:30 Loukov - Sokol Martinice 3:0k
    So 06.04. 15:30 Hlinsko p.H. - Míškovice 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 15:30 Rusava - Rajnochovice 7:1 (5:0)
    Ne 07.04. 15:00 Prusinovice - Roštění 3:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Tučapy - Žeranovice 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Ludslavice - Loukov 2:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Rymice - Tučapy 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Žeranovice - Rusava 0:6 (0:3)
    Ne 14.04. 15:30 Rajnochovice - Hlinsko p.H. 8:1 (5:0)
    Ne 14.04. 15:30 Míškovice - Prusinovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Sokol Martinice - Zahnašovice 1:4 (0:2)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Tučapy - Sokol Martinice 5:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Loukov - Roštění 0:1 np (0:0)
    Ne 21.04. 15:00 Prusinovice - Rajnochovice 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Rymice - Žeranovice 2:3 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Zahnašovice - Ludslavice 1:3 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hlinsko p.H. - Rusava 0:5 (0:3)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Roštění - Zahnašovice 2:1 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Žeranovice - Hlinsko p.H. 5:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Míškovice - Loukov 1:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Ludslavice - Tučapy 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Sokol Martinice - Rymice 2:6 (1:3)
    St 01.05. 16:00 Rusava - Prusinovice 4:3 np (0:3)

    21.kolo

    So 04.05. 16:00 Sokol Martinice - Žeranovice 0:6 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Tučapy - Roštění 4:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Loukov - Rajnochovice 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 15:00 Prusinovice - Hlinsko p.H. 2:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Rymice - Ludslavice 9:0 (3:0)
    Ne 05.05. 16:30 Zahnašovice - Míškovice 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Rusava - Loukov 5:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Roštění - Rymice 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Sokol Martinice - Ludslavice 1:8 (0:6)
    Ne 12.05. 16:30 Žeranovice - Prusinovice 7:1 (4:1)
    Ne 12.05. 16:30 Rajnochovice - Zahnašovice 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Míškovice - Tučapy 2:5 (1:3)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Loukov - Hlinsko p.H. 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Rymice - Míškovice 5:2 (3:1)
    Ne 19.05. 16:00 Sokol Martinice - Roštění 1:6 (0:4)
    Ne 19.05. 16:30 Tučapy - Rajnochovice 7:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Ludslavice - Žeranovice 1:8 (1:5)
    Ne 19.05. 17:00 Zahnašovice - Rusava 2:5 (1:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Rusava - Tučapy 1:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Roštění - Ludslavice 3:4 (2:4)
    Ne 26.05. 15:00 Prusinovice - Loukov 4:0
    Ne 26.05. 17:00 Hlinsko p.H. - Zahnašovice 2:0
    Ne 26.05. 17:00 Rajnochovice - Rymice 3:2
    Ne 26.05. 17:00 Míškovice - Sokol Martinice 3:1

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Roštění - Žeranovice 2:3 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Ludslavice - Míškovice 1:4 (0:2)
    Ne 02.06. 16:00 Sokol Martinice - Rajnochovice 2:4 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Tučapy - Hlinsko p.H. 4:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Rymice - Rusava 5:3 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Zahnašovice - Prusinovice 1:4 (0:1)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Rusava - Sokol Martinice 5:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Míškovice - Roštění 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 14:30 Prusinovice - Tučapy 4:3 np (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Žeranovice - Loukov 3:0k
    Ne 09.06. 17:00 Hlinsko p.H. - Rymice 0:5 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Ludslavice - Rajnochovice 3:2 (2:2)

    14.kolo

    So 15.06. 17:30 Roštění - Rajnochovice 2:6 (1:5)
    Ne 16.06. 15:00 Sokol Martinice - Hlinsko p.H. 1:2 (0:1)
    Ne 16.06. 17:30 Žeranovice - Míškovice 3:1 (1:13)
    Ne 16.06. 17:30 Ludslavice - Rusava 1:7 (0:5)
    Ne 16.06. 17:30 Rymice - Prusinovice 1:4 (1:1)
    Ne 16.06. 17:30 Zahnašovice - Loukov 6:1 (3:1)

    15.kolo

    21.06. 18:30 Rusava - Roštění 13:2 (8:1)
    So 22.06. 15:00 Loukov - Tučapy 0:5 (0:3)
    So 22.06. 15:00 Prusinovice - Sokol Martinice 2:3 np (1:1)
    So 22.06. 15:00 Hlinsko p.H. - Ludslavice 2:5 (1:4)
    So 22.06. 16:00 Rajnochovice - Míškovice 3:0k
    Ne 23.06. 17:30 Zahnašovice - Žeranovice 0:4 (0:2)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 19 1 1 3 66:17 60
    2. 24 15 2 3 4 71:45 52
    3. 24 15 1 0 8 101:42 47
    4. 24 15 0 2 7 75:47 47
    5. 24 14 2 0 8 71:37 46
    6. 24 15 0 0 9 86:53 45
    7. 24 11 1 2 10 41:51 37
    8. 24 11 1 0 12 43:48 35
    9. 24 10 0 2 12 57:63 32
    10. 24 7 2 1 14 49:67 26
    11. 24 4 1 2 17 29:73 16
    12. 24 4 1 0 19 32:69 14
    13. 24 3 1 0 20 22:131 11