Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12897
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2868
    Týden:
    61
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Velké Losiny - Želatovice 2:4 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Mohelnice - Konice 4:5 np (2:1)
    So 18.08. 12:30 Nové Sady - Přerov B 2:1 (1:0)
    So 18.08. 14:15 Chomoutov - Zábřeh 1:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 10:00 Jeseník - HFK Olomouc B 2:3 np (2:2)
    Ne 19.08. 10:00 Čechovice - Určice 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 14:15 Haňovice - Černovír 0:6 (0:3)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Jeseník - Čechovice 2:1 (2:0)
    So 25.08. 13:00 HFK Olomouc B - Zábřeh 1:2 (0:2)
    So 25.08. 14:00 Želatovice - Haňovice 4:2 (2:1)
    Ne 26.08. 10:00 Přerov B - Chomoutov 1:6 (0:5)
    Ne 26.08. 10:00 Konice - Nové Sady 1:4 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Černovír - Mohelnice 4:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Určice - Velké Losiny 7:0 (6:0)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Zábřeh - Přerov B 3:2 (1:2)
    So 01.09. 10:30 Mohelnice - Želatovice 0:1 (0:1)
    So 01.09. 12:00 Nové Sady - Černovír 4:6 (2:4)
    So 01.09. 13:45 Chomoutov - Konice 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Čechovice - HFK Olomouc B 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 10:00 Velké Losiny - Jeseník 0:5 (0:3)
    Ne 02.09. 13:45 Haňovice - Určice 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Určice - Mohelnice 3:5 (3:2)
    So 08.09. 13:00 HFK Olomouc B - Přerov B 5:1 (3:0)
    So 08.09. 13:30 Želatovice - Nové Sady 1:4 (1:2)
    So 08.09. 14:00 Jeseník - Haňovice 4:2 (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Konice - Zábřeh 1:7 (0:2)
    Ne 09.09. 10:00 Černovír - Chomoutov 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Čechovice - Velké Losiny 6:1 (5:1)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Velké Losiny - HFK Olomouc B 2:4 (0:2)
    So 15.09. 10:00 Zábřeh - Černovír 1:2 (1:1)
    So 15.09. 10:30 Mohelnice - Jeseník 0:1 (0:1)
    So 15.09. 11:30 Nové Sady - Určice 5:3 (4:1)
    So 15.09. 13:15 Chomoutov - Želatovice 4:1 (3:1)
    Ne 16.09. 10:00 Přerov B - Konice 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 13:15 Haňovice - Čechovice 3:4 (1:3)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Jeseník - Nové Sady 3:2 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Velké Losiny - Haňovice 0:3 (0:1)
    So 22.09. 13:00 HFK Olomouc B - Konice 5:1 (5:0)
    So 22.09. 13:00 Želatovice - Zábřeh 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Černovír - Přerov B 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Určice - Chomoutov 3:2 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Čechovice - Mohelnice 1:4 (0:1)

    1.kolo

    Čt 27.09. 16:00 Určice - HFK Olomouc B 0:7 (0:2)
    Čt 27.09. 16:00 Černovír - Čechovice 6:0 (1:0)
    Čt 27.09. 16:00 Velké Losiny - Konice 2:3 (1:2)
    Čt 27.09. 16:00 Haňovice - Přerov B 2:4 (2:2)
    Čt 27.09. 16:00 Nové Sady - Chomoutov 4:3 np (3:3)
    Čt 27.09. 16:30 Jeseník - Želatovice 3:1 (2:0)
    St 03.10. 16:30 Mohelnice - Zábřeh 2:4 (1:2)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Zábřeh - Určice 2:0 (2:0)
    So 29.09. 10:30 Mohelnice - Velké Losiny 8:0 (1:0)
    So 29.09. 11:30 Nové Sady - Čechovice 4:1 (2:1)
    So 29.09. 13:15 Chomoutov - Jeseník 4:1 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Přerov B - Želatovice 3:1 (0:1)
    Ne 30.09. 10:00 Konice - Černovír 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 13:15 Haňovice - HFK Olomouc B 1:5 (1:3)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 HFK Olomouc B - Černovír 0:6 (0:3)
    So 06.10. 10:00 Jeseník - Zábřeh 5:1 (2:1)
    So 06.10. 12:30 Želatovice - Konice 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Určice - Přerov B 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 10:00 Čechovice - Chomoutov 2:3 (1:2)
    Ne 07.10. 10:00 Velké Losiny - Nové Sady 3:7 (1:4)
    Ne 07.10. 12:45 Haňovice - Mohelnice 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Zábřeh - Čechovice 4:0 (2:0)
    So 13.10. 10:30 Mohelnice - HFK Olomouc B 2:1 np (1:1)
    So 13.10. 11:00 Nové Sady - Haňovice 2:4 (2:3)
    So 13.10. 12:45 Chomoutov - Velké Losiny 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Přerov B - Jeseník 5:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:00 Konice - Určice 0:4 (0:0)
    Ne 14.10. 10:00 Černovír - Želatovice 3:2 (0:2)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Určice - Černovír 1:7 (0:3)
    So 20.10. 10:00 Jeseník - Konice 9:0 (2:0)
    So 20.10. 10:30 Mohelnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 20.10. 13:00 HFK Olomouc B - Želatovice 1:2 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Čechovice - Přerov B 4:3 np (3:3)
    Ne 21.10. 10:00 Velké Losiny - Zábřeh 1:7 (1:2)
    Ne 21.10. 12:15 Haňovice - Chomoutov 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:30 Nové Sady - HFK Olomouc B 4:3 np (1:1)
    So 27.10. 12:00 Želatovice - Určice 4:0 (3:0)
    So 27.10. 12:15 Chomoutov - Mohelnice 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Zábřeh - Haňovice 5:4 (3:2)
    Ne 28.10. 10:00 Přerov B - Velké Losiny 1:4 (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 Konice - Čechovice 3:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Černovír - Jeseník 4:3 np (2:2)

    2.kolo

    So 03.11. 10:00 Zábřeh - Nové Sady 5:2 (3:0)
    So 03.11. 10:00 Konice - Haňovice 3:1 (2:1)
    So 03.11. 11:30 Želatovice - Čechovice 6:1 (3:1)
    So 03.11. 12:00 Určice - Jeseník 2:0 (1:0)
    So 03.11. 13:00 HFK Olomouc B - Chomoutov 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Černovír - Velké Losiny 7:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Přerov B - Mohelnice 4:3 np (3:3)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Zábřeh - Chomoutov
    So 30.03. 12:30 Želatovice - Velké Losiny
    Ne 31.03. 10:00 Černovír - Haňovice
    Ne 31.03. 15:00 HFK Olomouc B - Jeseník
    Ne 31.03. 15:00 Určice - Čechovice
    Ne 31.03. 15:00 Konice - Mohelnice
    Ne 31.03. 15:00 Přerov B - Nové Sady

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Zábřeh - HFK Olomouc B
    So 06.04. 10:30 Mohelnice - Černovír
    So 06.04. 11:30 Nové Sady - Konice
    So 06.04. 13:15 Chomoutov - Přerov B
    Ne 07.04. 10:00 Čechovice - Jeseník
    Ne 07.04. 13:15 Haňovice - Želatovice
    Ne 07.04. 15:30 Velké Losiny - Určice

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Jeseník - Velké Losiny
    So 13.04. 13:00 Želatovice - Mohelnice
    Ne 14.04. 10:00 Černovír - Nové Sady
    Ne 14.04. 15:30 HFK Olomouc B - Čechovice
    Ne 14.04. 15:30 Určice - Haňovice
    Ne 14.04. 15:30 Konice - Chomoutov
    Ne 14.04. 15:30 Přerov B - Zábřeh

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Zábřeh - Konice
    So 20.04. 10:30 Mohelnice - Určice
    So 20.04. 12:00 Nové Sady - Želatovice
    So 20.04. 13:45 Chomoutov - Černovír
    Ne 21.04. 13:45 Haňovice - Jeseník
    Ne 21.04. 16:00 Přerov B - HFK Olomouc B
    Ne 21.04. 16:00 Velké Losiny - Čechovice

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Jeseník - Mohelnice
    So 27.04. 13:30 Želatovice - Chomoutov
    Ne 28.04. 10:00 Čechovice - Haňovice
    Ne 28.04. 10:00 Černovír - Zábřeh
    Ne 28.04. 16:00 HFK Olomouc B - Velké Losiny
    Ne 28.04. 16:00 Určice - Nové Sady
    Ne 28.04. 16:00 Konice - Přerov B

    14.kolo

    St 01.05. 10:00 Čechovice - Černovír
    St 01.05. 10:00 Zábřeh - Mohelnice
    St 01.05. 14:00 Želatovice - Jeseník
    St 01.05. 14:15 Chomoutov - Nové Sady
    St 01.05. 16:30 HFK Olomouc B - Určice
    St 01.05. 16:30 Konice - Velké Losiny
    St 01.05. 16:30 Přerov B - Haňovice

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Zábřeh - Želatovice
    So 04.05. 10:30 Mohelnice - Čechovice
    So 04.05. 12:30 Nové Sady - Jeseník
    So 04.05. 14:15 Chomoutov - Určice
    Ne 05.05. 14:15 Haňovice - Velké Losiny
    Ne 05.05. 16:30 Konice - HFK Olomouc B
    Ne 05.05. 16:30 Přerov B - Černovír

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Jeseník - Chomoutov
    So 11.05. 14:00 Želatovice - Přerov B
    Ne 12.05. 10:00 Čechovice - Nové Sady
    Ne 12.05. 10:00 Černovír - Konice
    Ne 12.05. 16:30 HFK Olomouc B - Haňovice
    Ne 12.05. 16:30 Velké Losiny - Mohelnice
    Ne 12.05. 16:30 Určice - Zábřeh

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Zábřeh - Jeseník
    So 18.05. 10:30 Mohelnice - Haňovice
    So 18.05. 13:00 Nové Sady - Velké Losiny
    So 18.05. 14:45 Chomoutov - Čechovice
    Ne 19.05. 10:00 Černovír - HFK Olomouc B
    Ne 19.05. 17:00 Konice - Želatovice
    Ne 19.05. 17:00 Přerov B - Určice

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Jeseník - Přerov B
    So 25.05. 14:30 Želatovice - Černovír
    Ne 26.05. 10:00 Čechovice - Zábřeh
    Ne 26.05. 14:45 Haňovice - Nové Sady
    Ne 26.05. 17:00 HFK Olomouc B - Mohelnice
    Ne 26.05. 17:00 Velké Losiny - Chomoutov
    Ne 26.05. 17:00 Určice - Konice

    25.kolo

    So 01.06. 13:00 Nové Sady - Mohelnice
    So 01.06. 14:30 Želatovice - HFK Olomouc B
    So 01.06. 14:45 Chomoutov - Haňovice
    So 01.06. 17:00 Zábřeh - Velké Losiny
    Ne 02.06. 10:00 Černovír - Určice
    Ne 02.06. 17:00 Konice - Jeseník
    Ne 02.06. 17:00 Přerov B - Čechovice

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Jeseník - Černovír
    So 08.06. 10:30 Mohelnice - Chomoutov
    Ne 09.06. 10:00 Čechovice - Konice
    Ne 09.06. 14:45 Haňovice - Zábřeh
    Ne 09.06. 17:00 HFK Olomouc B - Nové Sady
    Ne 09.06. 17:00 Velké Losiny - Přerov B
    Ne 09.06. 17:00 Určice - Želatovice

    15.kolo

    So 15.06. 10:00 Jeseník - Určice
    So 15.06. 10:30 Mohelnice - Přerov B
    So 15.06. 13:00 Nové Sady - Zábřeh
    So 15.06. 14:45 Chomoutov - HFK Olomouc B
    Ne 16.06. 10:00 Čechovice - Želatovice
    Ne 16.06. 14:45 Haňovice - Konice
    Ne 16.06. 17:00 Velké Losiny - Černovír
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 1 0 0 62:13 38
    2. 13 9 1 0 3 43:24 29
    3. 13 8 0 2 3 39:23 26
    4. 13 8 0 0 5 32:24 24
    5. 13 7 0 2 4 30:22 23
    6. 13 6 1 2 4 37:25 22
    7. 13 6 2 0 5 42:35 22
    8. 13 5 1 1 6 27:34 18
    9. 13 4 1 3 5 31:25 17
    10. 13 5 0 0 8 26:37 15
    11. 13 4 1 0 8 26:41 14
    12. 13 3 1 0 9 26:40 11
    13. 13 3 1 0 9 16:45 11
    14. 13 1 0 0 12 15:64 3