Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 12892
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Labem  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Labem

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3296
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 16:00 Malečov - Skorotice 9:2 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Telnice - Chabařovice B 8:1 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Dubice - Lokomotiva Děčín 0:4 (0:1)
    Ne 26.08. 16:00 Brná B - Svádov-Olšinky B 6:1 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 14:00 Chabařovice B - Svádov-Olšinky B 3:2 (0:0)
    So 01.09. 14:00 Skorotice - Dubice 3:2 np (2:2)
    So 01.09. 17:00 Telnice - Malečov 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Lokomotiva Děčín - Brná B 4:3 (3:3)

    3.kolo

    So 08.09. 16:00 Malečov - Chabařovice B 4:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Dubice - Telnice 2:4 (0:2)
    Ne 09.09. 15:00 Svádov-Olšinky B - Lokomotiva Děčín 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Brná B - Skorotice 10:4 (5:1)

    4.kolo

    So 15.09. 14:00 Chabařovice B - Lokomotiva Děčín 2:3 np (1:1)
    So 15.09. 16:30 Skorotice - Svádov-Olšinky B 4:2 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Telnice - Brná B 5:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Malečov - Dubice 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 12:30 Svádov-Olšinky B - Telnice 2:5 (1:3)
    So 22.09. 16:30 Dubice - Chabařovice B 0:4 (0:2)
    Ne 23.09. 16:00 Brná B - Malečov 2:4 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Lokomotiva Děčín - Skorotice 11:0 (4:0)

    6.kolo

    So 29.09. 14:00 Chabařovice B - Skorotice 5:2 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Telnice - Lokomotiva Děčín 3:2 np (0:1)
    So 29.09. 16:00 Malečov - Svádov-Olšinky B 3:2 np (0:1)
    So 29.09. 16:00 Dubice - Brná B 0:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Skorotice - Telnice 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Svádov-Olšinky B - Dubice 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Brná B - Chabařovice B 3:2 np (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Lokomotiva Děčín - Malečov 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 14:00 Chabařovice B - Telnice 1:3 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Skorotice - Malečov 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Svádov-Olšinky B - Brná B 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Lokomotiva Děčín - Dubice 4:5 (2:3)

    9.kolo

    So 20.10. 15:00 Svádov-Olšinky B - Chabařovice B 1:6 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Dubice - Skorotice 3:0 (1:0)
    So 20.10. 16:00 Malečov - Telnice 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 16:00 Brná B - Lokomotiva Děčín 5:3 (4:0)

    10.kolo

    So 27.10. 13:00 Telnice - Dubice 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Chabařovice B - Malečov 9:3 (6:1)
    So 27.10. 17:30 Skorotice - Brná B 0:6 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Lokomotiva Děčín - Svádov-Olšinky B 6:2 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Dubice - Malečov 0:4 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Lokomotiva Děčín - Chabařovice B 1:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Svádov-Olšinky B - Skorotice 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Brná B - Telnice 4:2 (1:1)

    12.kolo

    So 06.04. 14:00 Chabařovice B - Dubice 5:2 (3:2)
    So 06.04. 16:00 Malečov - Brná B 2:1 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Telnice - Svádov-Olšinky B 0:3 (0:2)
    So 06.04. 16:30 Skorotice - Lokomotiva Děčín 1:6 (1:4)

    13.kolo

    So 13.04. 17:00 Skorotice - Chabařovice B 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 15:00 Svádov-Olšinky B - Malečov 0:6 (0:4)
    Ne 14.04. 16:00 Brná B - Dubice 7:1 (4:0)
    Ne 14.04. 17:00 Lokomotiva Děčín - Telnice 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 20.04. 14:00 Chabařovice B - Brná B 8:1 (6:0)
    So 20.04. 16:00 Malečov - Lokomotiva Děčín 2:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Dubice - Svádov-Olšinky B 2:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Telnice - Skorotice 3:1 (1:0)

    Nadstavba 1.kolo

    So 04.05. 14:00 Chabařovice B - Telnice 7:2 (2:1)
    So 04.05. 15:00 Svádov-Olšinky B - Dubice 3:2 np (1:1)
    So 04.05. 16:00 Malečov - Lokomotiva Děčín 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:00 Brná B - Skorotice 6:1 (1:1)

    Nadstavba 2. kolo

    So 11.05. 16:00 Malečov - Chabařovice B 2:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Skorotice - Dubice 5:2 (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Brná B - Svádov-Olšinky B 2:5 (0:4)
    Ne 12.05. 17:00 Lokomotiva Děčín - Telnice 6:1 (1:1)

    Nadstavba 3. kolo

    So 18.05. 14:00 Chabařovice B - Lokomotiva Děčín 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Telnice - Malečov 0:5 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Dubice - Brná B 1:3 (1:2)
    Ne 19.05. 15:00 Svádov-Olšinky B - Skorotice 7:4 (6:2)

    Nadstavba 4. kolo

    So 25.05. 17:00 Telnice - Chabařovice B 0:12 (0:5)
    So 25.05. 17:00 Dubice - Svádov-Olšinky B 0:3 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Skorotice - Brná B 1:0 np (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Lokomotiva Děčín - Malečov 0:5 (0:4)

    Nadstavba 5.kolo

    So 01.06. 14:00 Chabařovice B - Malečov 4:2 (3:1)
    So 01.06. 14:30 Svádov-Olšinky B - Brná B 0:4 (0:3)
    So 01.06. 17:00 Dubice - Skorotice 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Telnice - Lokomotiva Děčín 2:1 np (1:1)

    Nadstavba 6.kolo

    So 08.06. 09:00 Malečov - Telnice 3:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Skorotice - Svádov-Olšinky B 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:00 Brná B - Dubice 4:2 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Lokomotiva Děčín - Chabařovice B 3:1 (2:1)
    Správce soutěže: David

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 15 1 1 3 65:26 48
    2. 20 13 0 2 5 82:41 41
    3. 20 9 2 2 7 63:41 33
    4. 20 9 2 0 9 43:61 31
    5. 20 10 2 1 7 68:47 35
    6. 20 7 1 1 11 38:57 24
    7. 20 4 0 3 13 26:55 15
    8. 20 3 2 0 15 27:84 13