Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 30. května 2020
svátek má Ferdinand.
Hlavní menu
  • ID: 12890
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
13606
Týden:
63
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Ne 22.07. 10:30 Mladá Boleslav - Dukla Praha 3:2 (0:0)
Ne 22.07. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
Po 23.07. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 5:1 (2:1)
Po 23.07. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 5:1 (3:1)
Út 24.07. 11:00 Jablonec - Slovan Liberec 3:2 (2:2)
Čt 09.08. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:5 (1:4)

2.kolo

Čt 26.07. 17:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:1 (0:0)
Po 30.07. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)
Po 30.07. 13:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:3 (3:1)
Po 30.07. 13:00 České Budějovice - Jablonec 4:3 (2:2)
Po 30.07. 13:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:2 (0:1)
Út 31.07. 11:00 Slovan Liberec - Teplice 0:1 (0:1)

3.kolo

Ne 05.08. 10:30 Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:2 (2:0)
Ne 05.08. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:1 (0:1)
Ne 05.08. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:5 (0:2)
Ne 05.08. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:3 (0:2)
Po 06.08. 12:00 Teplice - České Budějovice 2:0 (1:0)
Út 07.08. 10:15 Jablonec - Dukla Praha 0:3 (0:1)

4.kolo

So 11.08. 10:30 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:2 (2:0)
Ne 12.08. 10:15 Dukla Praha - Teplice 2:2 (2:1)
Ne 12.08. 15:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (0:0)
Po 13.08. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
Po 13.08. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)
Út 14.08. 11:00 České Budějovice - Bohemians 1905 0:2 (0:1)

5.kolo

Ne 19.08. 10:30 Jablonec - Mladá Boleslav 2:2 (0:1)
Ne 19.08. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 3:1 (2:1)
Ne 19.08. 11:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (1:0)
Ne 19.08. 11:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 2:5 (1:4)
Po 20.08. 13:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 2:2 (0:0)
Po 20.08. 16:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 4:2 (2:2)

6.kolo

Ne 26.08. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
Ne 26.08. 10:30 Mladá Boleslav - Teplice 2:1 (1:0)
Ne 26.08. 11:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:2 (1:2)
Po 27.08. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
Po 27.08. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
Po 27.08. 15:00 Hradec Králové - Jablonec 1:2 (0:1)

7.kolo

Ne 02.09. 10:30 Jablonec - Slavia Praha 0:7 (0:4)
Ne 02.09. 11:00 Teplice - Hradec Králové 3:0 (2:0)
Ne 02.09. 13:00 Slovan Liberec - České Budějovice 8:1 (3:1)
Ne 02.09. 15:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:1 (1:1)
Po 03.09. 13:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:2 (2:1)
Po 03.09. 17:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)

8.kolo

Ne 16.09. 10:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
Ne 16.09. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
Po 17.09. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:4 (1:2)
Po 17.09. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
Po 17.09. 14:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:2 (1:0)
Po 17.09. 14:00 Jablonec - Teplice 0:1 (0:0)

9.kolo

Ne 23.09. 11:00 Teplice - Slavia Praha 1:0 (1:0)
Po 24.09. 11:00 České Budějovice - Dukla Praha 0:0 (0:0)
Po 24.09. 13:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
Po 24.09. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:4 (0:2)
Po 24.09. 16:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:2 (1:0)
Út 25.09. 15:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:0

10.kolo

Ne 30.09. 10:30 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
Ne 30.09. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 7:2 (4:1)
Ne 30.09. 11:00 Teplice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
Po 01.10. 11:00 Slavia Praha - Dukla Praha 2:3 (2:1)
Po 01.10. 13:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:0 (2:0)
Po 01.10. 14:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:4 (2:1)

11.kolo

Ne 07.10. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha 1:4 (0:2)
Ne 07.10. 15:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:3 (0:0)
Po 08.10. 13:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:5 (0:2)
Po 08.10. 13:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 5:1 (3:0)
Po 08.10. 13:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
Po 08.10. 14:00 Viktoria Plzeň - Teplice 0:1 (0:0)

12.kolo

12.10. 11:00 Teplice - Slovan Liberec 2:3 (1:0)
Ne 21.10. 10:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:1 (0:1)
Ne 21.10. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 4:2 (1:0)
Ne 21.10. 13:00 Jablonec - České Budějovice 4:2 (3:1)
Po 22.10. 14:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 3:3 (2:3)
Po 22.10. 15:00 Hradec Králové - Dukla Praha 4:2 (3:1)

13.kolo

Ne 28.10. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 3:2 (0:0)
Po 29.10. 11:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 0:4 (0:2)
Po 29.10. 13:00 České Budějovice - Teplice 3:2 (2:0)
Po 29.10. 13:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:2 (2:1)
Po 29.10. 13:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
Po 29.10. 13:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:1 (0:1)

14.kolo

02.11. 13:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
Ne 04.11. 10:30 Jablonec - Sparta Praha 0:4 (0:2)
Ne 04.11. 11:00 Teplice - Dukla Praha 2:4 (2:1)
Ne 04.11. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
Po 05.11. 13:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 3:1 (1:0)
Po 05.11. 13:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:3 (2:1)

15.kolo

Čt 08.11. 11:00 Sparta Praha - Teplice 4:3 (1:2)
So 10.11. 10:30 Mladá Boleslav - Jablonec 2:0 (0:0)
Po 12.11. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 0:2 (0:2)
Po 12.11. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 3:4 (0:1)
Po 12.11. 13:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
Po 12.11. 14:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:2 (0:1)

16.kolo

So 24.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 1:3 (1:1)
Ne 25.11. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:4 (1:3)
Ne 25.11. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:1 (0:1)
Po 26.11. 13:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:4 (2:2)
Po 26.11. 13:00 1.FK Příbram - České Budějovice 6:2 (5:0)
Po 26.11. 14:00 Jablonec - Hradec Králové 2:4 (2:1)

17.kolo

30.11. 13:00 Slavia Praha - Jablonec 4:2 (1:1)
Ne 02.12. 11:00 Hradec Králové - Teplice 4:2 (2:1)
Ne 02.12. 13:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:4 (0:0)
Po 03.12. 11:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:4 (1:1)
Po 03.12. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
Po 03.12. 14:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 3:2 (1:2)

18.kolo

Ne 17.02. 11:00 Teplice - Jablonec 0:1 (0:1)
Po 18.02. 13:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:5 (1:2)
Po 18.02. 13:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 5:1 (2:1)
Po 18.02. 13:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:2 (1:0)
Po 18.02. 14:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Po 18.02. 14:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:0 (1:0)

19.kolo

Ne 24.02. 10:15 Dukla Praha - České Budějovice 4:2 (2:0)
Ne 24.02. 10:30 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
Ne 24.02. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:3 (0:2)
Ne 24.02. 14:00 Jablonec - Bohemians 1905 0:4 (0:2)
Po 25.02. 11:00 Slavia Praha - Teplice 3:2 (2:1)
Po 25.02. 13:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (1:0)

20.kolo

Ne 03.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:1 (1:1)
Po 04.03. 13:00 Bohemians 1905 - Teplice 4:1 (1:0)
Po 04.03. 13:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 2:1 (0:1)
Po 04.03. 13:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 6:2 (2:2)
Po 04.03. 14:00 České Budějovice - Sparta Praha 3:2 (1:2)
Po 04.03. 14:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:2 (0:1)

21.kolo

Ne 10.03. 10:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
Ne 10.03. 10:30 Teplice - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
Ne 10.03. 11:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
Ne 10.03. 12:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 0:2 (0:0)
Po 11.03. 13:00 Sparta Praha - Dukla Praha 4:1 (2:1)
Po 11.03. 14:00 Jablonec - 1.FK Příbram 4:6 (3:4)

22.kolo

Ne 17.03. 10:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:6 (0:3)
Po 18.03. 13:00 1.FK Příbram - Teplice 2:1 (1:0)
Po 18.03. 13:00 Slovan Liberec - Jablonec 5:2 (5:0)
Po 18.03. 13:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 (1:2)
Po 18.03. 14:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
Po 18.03. 14:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:2 (1:2)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 15 4 3 52:24 49
2. 22 12 4 6 46:35 40
3. 22 12 3 7 64:39 39
4. 22 10 5 7 40:37 35
5. 22 11 2 9 45:45 35
6. 22 9 4 9 53:42 31
7. 22 9 4 9 53:56 31
8. 22 9 2 11 47:45 29
9. 22 8 5 9 46:55 29
10. 22 7 3 12 32:39 24
11. 22 5 3 14 32:64 18
12. 22 5 1 16 36:65 16