Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 12888
  • Návštěvy: 200/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    35735
    Týden:
    200
    Dnes:
    32
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Litovel - Šternberk 0:4 (0:2)
    So 04.08. 17:00 Mohelnice - Kralice 2:3 np (2:2)
    Ne 05.08. 10:00 Černovír - Velké Losiny 0:3 (0:2)
    Ne 05.08. 17:00 Všechovice - Želatovice 3:2 np (2:2)
    Ne 05.08. 17:00 Zábřeh - HFK Olomouc B 1:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Medlov - Opatovice 3:1 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Dolany - Jeseník 2:3 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Jeseník - Lutín 0:4 (0:3)
    So 11.08. 17:00 Kralice - Dolany 2:3 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Šternberk - Medlov 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:00 Opatovice - Černovír 6:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:00 HFK Olomouc B - Litovel 1:3 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Velké Losiny - Mohelnice 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Všechovice - Zábřeh 1:2 (1:1)

    3.kolo

    17.08. 17:30 Litovel - Všechovice 1:5 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Mohelnice - Opatovice 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 10:00 Černovír - Šternberk 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Zábřeh - Želatovice 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Medlov - HFK Olomouc B 5:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Dolany - Velké Losiny 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Lutín - Kralice 2:1 (1:0)

    4.kolo

    24.08. 18:00 Šternberk - Mohelnice 0:2 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Želatovice - Jeseník 1:0 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Všechovice - Medlov 1:2 np (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Opatovice - Dolany 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 HFK Olomouc B - Černovír 2:1 np (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Velké Losiny - Lutín 1:3 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Zábřeh - Litovel 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Litovel - Želatovice 0:1 np (0:0)
    So 01.09. 16:00 Mohelnice - HFK Olomouc B 2:1 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Jeseník - Kralice 5:2 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Černovír - Všechovice 0:5 (0:2)
    Ne 02.09. 16:00 Medlov - Zábřeh 2:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 Dolany - Šternberk 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Lutín - Opatovice 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 13:00 Lutín - Šternberk 0:3 (0:1)
    So 08.09. 13:00 Všechovice - Mohelnice 3:2 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Želatovice - Kralice 2:1 np (1:1)
    So 08.09. 16:00 Litovel - Medlov 1:0 np (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 HFK Olomouc B - Dolany 1:3 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Velké Losiny - Jeseník 1:3 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Zábřeh - Černovír 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    St 12.09. 16:00 Lutín - Želatovice 4:2 (2:1)
    St 12.09. 16:00 Jeseník - Mohelnice 1:4 (1:2)
    St 12.09. 16:00 Kralice - Černovír 2:3 np (2:2)
    St 12.09. 16:00 Velké Losiny - Medlov 0:1 (0:0)
    St 12.09. 16:00 Opatovice - Litovel 5:1 (1:1)
    St 12.09. 16:00 Šternberk - Zábřeh 2:0 (1:0)
    St 12.09. 16:00 HFK Olomouc B - Všechovice 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Mohelnice - Zábřeh 2:1 (1:0)
    So 15.09. 15:30 Jeseník - Opatovice 2:1 (1:0)
    So 15.09. 15:30 Kralice - Velké Losiny 3:2 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Černovír - Litovel 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Medlov - Želatovice 3:2 np (2:2)
    Ne 16.09. 15:30 Dolany - Všechovice 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Lutín - HFK Olomouc B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    21.09. 16:30 Všechovice - Lutín 3:1 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Šternberk - Jeseník 1:3 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Litovel - Mohelnice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Opatovice - Kralice 5:1 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Želatovice - Velké Losiny 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Dolany - Zábřeh 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Medlov - Černovír 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Mohelnice - Medlov 0:1 np (0:0)
    So 29.09. 15:30 Jeseník - HFK Olomouc B 5:1 (3:0)
    So 29.09. 15:30 Kralice - Šternberk 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Černovír - Želatovice 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Dolany - Litovel 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lutín - Zábřeh 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Velké Losiny - Opatovice 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Želatovice - Opatovice 4:0 (3:0)
    So 06.10. 15:00 Šternberk - Velké Losiny 3:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Litovel - Lutín 1:3 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 HFK Olomouc B - Kralice 5:2 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Černovír - Mohelnice 1:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Všechovice - Jeseník 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Medlov - Dolany 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Mohelnice - Želatovice 1:3 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Jeseník - Zábřeh 2:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Kralice - Všechovice 2:3 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Opatovice - Šternberk 2:3 np (2:2)
    Ne 14.10. 15:00 Dolany - Černovír 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Lutín - Medlov 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Velké Losiny - HFK Olomouc B 1:2 np (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Želatovice - Šternberk 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Všechovice - Velké Losiny 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Kralice - Zábřeh 4:1 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Litovel - Jeseník 0:3 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Mohelnice - Dolany 4:3 (3:3)
    Ne 21.10. 10:00 HFK Olomouc B - Opatovice 1:3 (0:3)
    Ne 21.10. 10:00 Černovír - Lutín 3:5 (2:3)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Jeseník - Medlov 4:1 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Kralice - Litovel 3:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Šternberk - HFK Olomouc B 5:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Opatovice - Všechovice 2:3 np (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Dolany - Želatovice 2:3 np (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Lutín - Mohelnice 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Velké Losiny - Zábřeh 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Želatovice - HFK Olomouc B 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Litovel - Velké Losiny 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Opatovice - Zábřeh 1:3 (1:2)
    Ne 04.11. 10:00 Černovír - Jeseník 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Všechovice - Šternberk 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Medlov - Kralice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Dolany - Lutín 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 10.11. 14:00 Želatovice - Všechovice 2:1 np (1:1)
    So 10.11. 14:00 Šternberk - Litovel 0:1 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 Kralice - Mohelnice 1:6 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Jeseník - Dolany 5:1 (0:1)
    Ne 11.11. 10:00 HFK Olomouc B - Zábřeh 2:1 (2:0)
    Ne 11.11. 10:00 Opatovice - Medlov 2:1 np (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Velké Losiny - Černovír 8:1 (3:1)

    17.kolo

    So 23.03. 15:00 Mohelnice - Velké Losiny 5:4 (2:2)
    So 23.03. 15:00 Litovel - HFK Olomouc B 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Černovír - Opatovice 3:2 np (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Lutín - Jeseník 2:3 (2:2)
    Ne 24.03. 15:00 Dolany - Kralice 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Medlov - Šternberk 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Zábřeh - Všechovice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 30.03. 15:00 Želatovice - Zábřeh 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Všechovice - Litovel 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Šternberk - Černovír 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Kralice - Lutín 2:3 np (2:2)
    Ne 31.03. 10:00 Opatovice - Mohelnice 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 HFK Olomouc B - Medlov 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Velké Losiny - Dolany 8:1 (3:1)

    19.kolo

    So 06.04. 15:30 Jeseník - Želatovice 4:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Mohelnice - Šternberk 1:2 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Litovel - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Černovír - HFK Olomouc B 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Lutín - Velké Losiny 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Dolany - Opatovice 2:3 np (2:2)
    Ne 07.04. 15:30 Medlov - Všechovice 1:2 np (1:1)

    20.kolo

    So 13.04. 15:30 Želatovice - Litovel 0:3 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Šternberk - Dolany 3:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Kralice - Jeseník 2:1 np (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Opatovice - Lutín 0:5 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Zábřeh - Medlov 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Všechovice - Černovír 5:1 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 HFK Olomouc B - Mohelnice 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 20.04. 16:00 Kralice - Želatovice 2:1 np (1:1)
    So 20.04. 16:00 Jeseník - Velké Losiny 3:2 np (2:2)
    So 20.04. 16:00 Šternberk - Lutín 2:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Mohelnice - Všechovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Černovír - Zábřeh 2:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Dolany - HFK Olomouc B 1:2 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Medlov - Litovel 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 27.04. 16:00 Želatovice - Medlov 0:1 np (0:0)
    So 27.04. 16:00 Litovel - Černovír 3:2 (2:2)
    Ne 28.04. 10:00 Opatovice - Jeseník 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Zábřeh - Mohelnice 1:3 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Všechovice - Dolany 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 HFK Olomouc B - Lutín 0:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Velké Losiny - Kralice 5:2 (2:1)

    23.kolo

    So 04.05. 16:30 Kralice - Opatovice 2:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Jeseník - Šternberk 0:3 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Mohelnice - Litovel 2:5 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Černovír - Medlov 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Velké Losiny - Želatovice 6:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Lutín - Všechovice 2:3 np (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Zábřeh - Dolany 2:1 np (1:1)

    30.kolo

    St 08.05. 16:30 Želatovice - Lutín 0:2 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Mohelnice - Jeseník 5:3 (1:2)
    St 08.05. 16:30 Černovír - Kralice 2:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Medlov - Velké Losiny 5:1 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Litovel - Opatovice 1:0 np (0:0)
    St 08.05. 16:30 Všechovice - HFK Olomouc B 4:0 (0:0)
    St 08.05. 17:30 Zábřeh - Šternberk 0:4 (0:1)

    24.kolo

    So 11.05. 16:30 Želatovice - Černovír 2:3 np (2:2)
    So 11.05. 16:30 Šternberk - Kralice 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Opatovice - Velké Losiny 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Medlov - Mohelnice 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Zábřeh - Lutín 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 HFK Olomouc B - Jeseník 3:6 (3:3)
    Ne 12.05. 17:00 Litovel - Dolany 3:0 (3:0)

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Kralice - HFK Olomouc B 3:1 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Jeseník - Všechovice 0:6 (0:4)
    So 18.05. 17:00 Dolany - Medlov 0:6 (0:5)
    So 18.05. 17:00 Mohelnice - Černovír 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 10:00 Opatovice - Želatovice 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Velké Losiny - Šternberk 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Lutín - Litovel 4:0 (2:0)

    26.kolo

    So 25.05. 17:00 Želatovice - Mohelnice 0:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Šternberk - Opatovice 4:1 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Černovír - Dolany 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Medlov - Lutín 3:2 np (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Zábřeh - Jeseník 6:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Všechovice - Kralice 6:1 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 HFK Olomouc B - Velké Losiny 3:4 np (3:3)

    27.kolo

    So 01.06. 17:00 Šternberk - Želatovice 6:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Jeseník - Litovel 4:3 np (3:3)
    So 01.06. 17:00 Dolany - Mohelnice 0:3 (0:1)
    Ne 02.06. 10:00 Opatovice - HFK Olomouc B 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Velké Losiny - Všechovice 2:4 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Zábřeh - Kralice 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Lutín - Černovír 3:0 (0:0)

    28.kolo

    So 08.06. 17:00 Želatovice - Dolany 0:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Mohelnice - Lutín 1:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Litovel - Kralice 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 HFK Olomouc B - Šternberk 1:3 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Medlov - Jeseník 3:1 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Zábřeh - Velké Losiny 1:2 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Všechovice - Opatovice 1:3 (0:2)

    29.kolo

    Út 11.06. 17:30 HFK Olomouc B - Želatovice 3:2 np (2:2)
    So 15.06. 10:30 Velké Losiny - Litovel 3:0 (1:0)
    So 15.06. 15:00 Kralice - Medlov 0:3 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Šternberk - Všechovice 1:0 np (0:0)
    So 15.06. 17:00 Jeseník - Černovír 5:0 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Lutín - Dolany 4:0 (3:0)
    So 15.06. 18:00 Zábřeh - Opatovice 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 16 5 3 4 70:34 61
    2. 28 19 1 2 6 72:36 61
    3. 28 14 6 5 3 52:23 59
    4. 28 16 3 2 7 57:21 56
    5. 28 14 3 1 10 67:61 49
    6. 28 13 1 3 11 55:52 44
    7. 28 12 2 2 12 68:47 42
    8. 28 11 4 1 12 41:39 42
    9. 28 9 4 4 11 32:47 39
    10. 28 10 2 4 12 51:52 38
    11. 28 6 4 7 11 32:51 33
    12. 28 6 6 3 13 41:65 33
    13. 28 6 3 4 15 31:67 28
    14. 28 6 0 5 17 33:66 23
    15. 28 5 3 1 19 30:71 22