Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. ledna 2020
svátek má Milena.
Hlavní menu
  • ID: 12887
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2769
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 Louky B - Kateřinice 4:5 (3:2)
    So 11.08. 10:00 Velké Karlovice - Fryšták 0:5 (0:2)
    Ne 12.08. 10:00 Chropyně - Dolní Bečva 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 10:00 Lužkovice - Luhačovice 3:6 (1:4)
    Ne 12.08. 14:00 Vlachovice - Val. Klobouky 2:1 np (0:0)
    Ne 12.08. 14:00 Kelč - Lidečko 9:0 (5:0)
    St 29.08. 17:00 Vizovice - Holešov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Holešov - Louky B 4:1 (2:0)
    So 18.08. 13:30 Luhačovice - Vizovice 1:0 (1:0)
    So 18.08. 13:30 Kateřinice - Vlachovice 0:4 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Val. Klobouky - Chropyně 4:0 (2:0)
    Ne 19.08. 10:00 Fryšták - Kelč 1:2 np (1:0)
    St 22.08. 17:30 Lidečko - Lužkovice 0:1 (0:0)
    28.09. 16:30 Dolní Bečva - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)

    4.kolo

    24.08. 18:00 Velké Karlovice - Val. Klobouky 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 13:30 Luhačovice - Lidečko 10:0 (7:0)
    So 25.08. 14:00 Vizovice - Louky B 8:0 (4:0)
    Ne 26.08. 10:00 Chropyně - Kateřinice 6:4 (3:3)
    Ne 26.08. 10:00 Lužkovice - Fryšták 1:2 (0:0)
    Ne 26.08. 13:30 Vlachovice - Holešov 6:1 (4:0)
    Ne 26.08. 13:30 Kelč - Dolní Bečva 3:2 (1:0)

    5.kolo

    31.08. 17:00 Kateřinice - Velké Karlovice 6:2 (2:1)
    So 01.09. 10:00 Holešov - Chropyně 2:4 (2:2)
    So 01.09. 10:00 Louky B - Vlachovice 6:1 (4:0)
    So 01.09. 16:30 Lidečko - Vizovice 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 16:30 Val. Klobouky - Kelč 3:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Fryšták - Luhačovice 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 10:00 Dolní Bečva - Lužkovice 5:1 (3:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Velké Karlovice - Holešov 1:4 (0:2)
    So 08.09. 13:30 Luhačovice - Dolní Bečva 6:0 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Lidečko - Fryšták 1:5 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Chropyně - Louky B 2:1 (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Lužkovice - Val. Klobouky 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 13:00 Kelč - Kateřinice 2:8 (1:5)
    14.09. 16:30 Vizovice - Vlachovice 0:5 (0:3)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Holešov - Kelč 9:1 (4:1)
    So 15.09. 10:00 Louky B - Velké Karlovice 3:1 (0:1)
    So 15.09. 13:30 Kateřinice - Lužkovice 4:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Val. Klobouky - Luhačovice 1:2 np (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Fryšták - Vizovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 13:00 Dolní Bečva - Lidečko 6:2 (3:2)
    Ne 16.09. 13:00 Vlachovice - Chropyně 5:1 (3:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Velké Karlovice - Vlachovice 2:1 np (1:0)
    So 22.09. 10:00 Lužkovice - Holešov 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 13:00 Vizovice - Chropyně 0:1 np
    So 22.09. 15:30 Lidečko - Val. Klobouky 0:3 (0:3)
    Ne 23.09. 10:00 Fryšták - Dolní Bečva 4:2 (2:2)
    Ne 23.09. 12:30 Kelč - Louky B 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 13:30 Luhačovice - Kateřinice 1:2 np (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 00:00 Dolní Bečva - Vizovice 3:1
    So 29.09. 00:00 Val. Klobouky - Fryšták 1:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Kateřinice - Lidečko 5:2 (2:2)
    So 29.09. 00:00 Holešov - Luhačovice 2:4 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Louky B - Lužkovice 4:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Vlachovice - Kelč 3:0
    So 29.09. 00:00 Chropyně - Velké Karlovice 5:0

    10.kolo

    So 06.10. 00:00 Vizovice - Velké Karlovice 1:3 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Kelč - Chropyně 4:1
    So 06.10. 00:00 Lužkovice - Vlachovice 1:3
    So 06.10. 00:00 Luhačovice - Louky B 7:1 (4:0)
    So 06.10. 00:00 Lidečko - Holešov 0:1 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Fryšták - Kateřinice 5:3
    So 06.10. 00:00 Dolní Bečva - Val. Klobouky 3:4 (2:2)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Kateřinice - Dolní Bečva 9:2 (4:2)
    So 13.10. 10:00 Holešov - Fryšták 3:4 np (1:1)
    So 13.10. 10:00 Louky B - Lidečko 5:3 (3:0)
    So 13.10. 10:00 Luhačovice - Vlachovice 3:1 (3:1)
    So 13.10. 10:00 Velké Karlovice - Kelč 4:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Val. Klobouky - Vizovice 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Chropyně - Lužkovice 3:4 np (2:2)

    12.kolo

    So 20.10. 12:30 Vizovice - Kelč 1:0 np (0:0)
    So 20.10. 13:30 Luhačovice - Chropyně 5:0 (2:0)
    So 20.10. 13:30 Dolní Bečva - Holešov 0:3 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Lidečko - Vlachovice 0:3 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Val. Klobouky - Kateřinice 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:00 Lužkovice - Velké Karlovice 2:3 np (2:1)
    Ne 21.10. 10:00 Fryšták - Louky B 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 11:00 Val. Klobouky - Louky B 9:0 (6:0)
    So 03.11. 13:30 Luhačovice - Kelč 3:1 (3:0)
    So 03.11. 13:30 Dolní Bečva - Vlachovice 6:1 (0:0)
    So 03.11. 13:30 Kateřinice - Holešov 5:2 (3:2)
    So 03.11. 14:30 Lidečko - Velké Karlovice 2:5 (1:4)
    Ne 04.11. 10:00 Lužkovice - Vizovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Fryšták - Chropyně 5:0 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Holešov - Val. Klobouky 1:0 (1:0)
    So 27.10. 10:00 Velké Karlovice - Luhačovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 Chropyně - Lidečko 6:0 (5:0)
    Ne 28.10. 11:30 Vlachovice - Fryšták 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 11:30 Kelč - Lužkovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 12:00 Kateřinice - Vizovice 7:3 (4:0)
    St 01.05. 17:00 Dolní Bečva - Louky B 3:5 (3:3)

    15.kolo

    22.03. 17:30 Luhačovice - Lužkovice 5:3 (2:2)
    So 23.03. 10:00 Holešov - Vizovice 4:0 (1:0)
    So 23.03. 10:00 Kateřinice - Louky B 8:0 (2:0)
    So 23.03. 11:00 Dolní Bečva - Chropyně 3:2 np (0:1)
    So 23.03. 12:00 Val. Klobouky - Vlachovice 4:5 np (1:2)
    So 23.03. 12:00 Lidečko - Kelč 1:2 np (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Fryšták - Velké Karlovice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Velké Karlovice - Dolní Bečva 4:0 (0:0)
    So 30.03. 10:00 Louky B - Holešov 0:4 (0:2)
    So 30.03. 12:00 Vizovice - Luhačovice 1:9 (1:3)
    Ne 31.03. 10:00 Lužkovice - Lidečko 2:1 (2:1)
    Ne 31.03. 10:00 Chropyně - Val. Klobouky 0:6 (0:2)
    Ne 31.03. 12:00 Kelč - Fryšták 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 12:00 Vlachovice - Kateřinice 4:1 (2:1)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Louky B - Vizovice 4:1 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Holešov - Vlachovice 1:2 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Kateřinice - Chropyně 5:1 (3:1)
    So 06.04. 12:30 Val. Klobouky - Velké Karlovice 2:1 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Lidečko - Luhačovice 0:6 (0:3)
    Ne 07.04. 10:00 Fryšták - Lužkovice 2:3 (1:2)
    Ne 07.04. 12:30 Dolní Bečva - Kelč 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Velké Karlovice - Kateřinice 3:6 (2:2)
    So 13.04. 12:30 Vizovice - Lidečko 2:3 np (1:2)
    Ne 14.04. 10:00 Luhačovice - Fryšták 9:1 (5:0)
    Ne 14.04. 10:00 Lužkovice - Dolní Bečva 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Chropyně - Holešov 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 12:30 Kelč - Val. Klobouky 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Vlachovice - Louky B 8:0 (5:0)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Holešov - Velké Karlovice 3:0 (0:0)
    So 20.04. 10:00 Kateřinice - Kelč 7:3 (2:1)
    So 20.04. 13:00 Val. Klobouky - Lužkovice 3:0 (1:0)
    So 20.04. 13:00 Dolní Bečva - Luhačovice 0:4 (0:4)
    Ne 21.04. 10:00 Fryšták - Lidečko 4:1 (2:0)
    Ne 21.04. 13:00 Vlachovice - Vizovice 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 13:00 Louky B - Chropyně 3:5 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Velké Karlovice - Louky B 3:1 (3:0)
    So 27.04. 13:00 Vizovice - Fryšták 3:4 np (0:1)
    So 27.04. 13:00 Luhačovice - Val. Klobouky 1:4 (1:1)
    So 27.04. 16:00 Lidečko - Dolní Bečva 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Lužkovice - Kateřinice 1:3 (0:3)
    Ne 28.04. 10:00 Chropyně - Vlachovice 1:3 (0:0)
    Ne 28.04. 13:00 Kelč - Holešov 1:0 np (0:0)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Holešov - Lužkovice 2:4 (1:3)
    So 04.05. 10:00 Kateřinice - Luhačovice 3:4 (3:1)
    So 04.05. 13:00 Dolní Bečva - Fryšták 0:2 (0:0)
    So 04.05. 13:30 Val. Klobouky - Lidečko 3:1 (1:1)
    Ne 05.05. 10:00 Chropyně - Vizovice 2:3 np (0:1)
    Ne 05.05. 13:30 Vlachovice - Velké Karlovice 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 13:30 Louky B - Kelč 4:3 (4:2)

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Velké Karlovice - Chropyně 0:5 (0:3)
    So 11.05. 13:30 Luhačovice - Holešov 3:1 (2:1)
    So 11.05. 16:30 Lidečko - Kateřinice 1:3 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Fryšták - Val. Klobouky 1:2 (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Lužkovice - Louky B 8:1 (7:0)
    Ne 12.05. 13:30 Vizovice - Dolní Bečva 2:3 (1:0)
    Ne 12.05. 13:30 Kelč - Vlachovice 4:5 (1:2)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Velké Karlovice - Vizovice 8:2 (4:1)
    So 18.05. 10:00 Holešov - Lidečko 1:2 np (1:0)
    So 18.05. 10:00 Kateřinice - Fryšták 3:0 (0:0)
    So 18.05. 14:00 Val. Klobouky - Dolní Bečva 2:1 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Chropyně - Kelč 4:2 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Vlachovice - Lužkovice 5:3 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Louky B - Luhačovice 0:6 (0:5)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Lužkovice - Chropyně 4:5 np (1:1)
    So 25.05. 14:00 Vizovice - Val. Klobouky 1:6 (0:4)
    So 25.05. 14:00 Dolní Bečva - Kateřinice 5:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Lidečko - Louky B 4:5 np (3:1)
    Ne 26.05. 10:00 Fryšták - Holešov 0:1 np (0:0)
    Ne 26.05. 12:30 Vlachovice - Luhačovice 4:2 (2:2)
    Ne 26.05. 14:00 Kelč - Velké Karlovice 2:3 np (1:1)

    25.kolo

    St 01.05. 10:00 Velké Karlovice - Lužkovice 0:1 (0:0)
    So 01.06. 10:00 Holešov - Dolní Bečva 3:1 (2:1)
    So 01.06. 13:00 Kateřinice - Val. Klobouky 0:4 (0:1)
    So 01.06. 14:30 Kelč - Vizovice 2:3 (0:3)
    Ne 02.06. 10:00 Chropyně - Luhačovice 1:7 (0:3)
    Ne 02.06. 14:00 Vlachovice - Lidečko 5:1 (3:1)
    Ne 02.06. 14:00 Louky B - Fryšták 2:5 (0:2)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Lužkovice - Kelč 5:2 (3:0)
    So 08.06. 13:30 Luhačovice - Velké Karlovice 6:0 (3:0)
    So 08.06. 14:00 Vizovice - Kateřinice 1:2 (0:1)
    So 08.06. 14:00 Val. Klobouky - Holešov 2:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Lidečko - Chropyně 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Louky B - Dolní Bečva 1:10 (1:3)
    Ne 09.06. 10:00 Fryšták - Vlachovice 6:3 (2:1)

    14.kolo

    14.06. 18:00 Holešov - Kateřinice 2:1 (1:0)
    So 15.06. 10:00 Velké Karlovice - Lidečko 2:0 (1:0)
    So 15.06. 14:00 Vizovice - Lužkovice 6:2 (4:1)
    Ne 16.06. 10:00 Chropyně - Fryšták 0:1 (0:0)
    Ne 16.06. 14:00 Kelč - Luhačovice 2:5 (2:3)
    Ne 16.06. 14:00 Vlachovice - Dolní Bečva 3:0
    Ne 16.06. 14:00 Louky B - Val. Klobouky 1:2 (1:2)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 1 1 2 117:30 69
    2. 26 19 1 4 2 75:24 63
    3. 26 19 2 1 4 89:44 62
    4. 26 17 1 0 8 102:62 53
    5. 26 13 1 4 8 56:39 45
    6. 26 13 2 2 9 60:46 45
    7. 26 10 2 2 12 53:66 36
    8. 26 8 4 1 13 46:66 33
    9. 26 8 2 4 12 55:74 32
    10. 26 8 3 0 15 59:67 30
    11. 26 8 1 0 17 54:112 26
    12. 26 4 3 3 16 48:79 21
    13. 26 3 2 4 17 39:80 17
    14. 26 2 3 2 19 30:94 14