Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 12884
  • Návštěvy: 2925/5
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43400
    Týden:
    2925
    Dnes:
    307
    On-line:
    5

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Štětí - Lovosice 0:1 (0:1)
    So 11.08. 10:15 Kadaň - Krupka 0:5 (0:5)
    So 11.08. 17:00 Vilémov - Litoměřicko B 5:1 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Modlany - Louny 0:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Brná - Dobroměřice 2:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Perštejn - Jílové 1:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Žatec - Modrá/Hrobce 5:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Srbice 4:3 np (3:3)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Jílové - Žatec 0:1 (0:1)
    So 18.08. 14:30 Lovosice - H.Jiřetín/Litvínov 2:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Srbice - Kadaň 7:1 (3:1)
    So 18.08. 17:00 Dobroměřice - Perštejn 2:5 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Vilémov - Modlany 3:2 (1:1)
    Ne 19.08. 10:30 Litoměřicko B - Krupka 2:4 (1:4)
    Ne 19.08. 17:00 Modrá/Hrobce - Štětí 0:4 (0:3)
    Ne 19.08. 17:00 Louny - Brná 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Štětí - Jílové 4:1 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Kadaň - Lovosice 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Brná - Vilémov 2:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Perštejn - Louny 0:4 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Žatec - Dobroměřice 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Krupka - Srbice 3:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Modlany - Litoměřicko B 5:0 (2:0)
    St 12.09. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Modrá/Hrobce 3:1 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 11:00 Modlany - Brná 2:3 np (2:2)
    So 01.09. 14:30 Lovosice - Krupka 3:2 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Jílové - H.Jiřetín/Litvínov 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Dobroměřice - Štětí 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Vilémov - Perštejn 7:0 (4:0)
    Ne 02.09. 10:30 Litoměřicko B - Srbice 1:4 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Modrá/Hrobce - Kadaň 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Louny - Žatec 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Štětí - Louny 3:2 np (2:2)
    So 08.09. 10:15 Kadaň - Jílové 1:3 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Brná - Litoměřicko B 7:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Perštejn - Modlany 2:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Žatec - Vilémov 2:4 (0:2)
    So 08.09. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Dobroměřice 3:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Krupka - Modrá/Hrobce 6:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Srbice - Lovosice 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:30 Dobroměřice - Kadaň 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Jílové - Krupka 1:5 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Vilémov - Štětí 1:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Modlany - Žatec 1:3 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Brná - Perštejn 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 10:30 Litoměřicko B - Lovosice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Modrá/Hrobce - Srbice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Louny - H.Jiřetín/Litvínov 6:1 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Štětí - Modlany 1:3 (0:1)
    So 22.09. 10:15 Kadaň - Louny 0:2 (0:0)
    So 22.09. 14:30 Lovosice - Modrá/Hrobce 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Perštejn - Litoměřicko B 1:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Žatec - Brná 3:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 H.Jiřetín/Litvínov - Vilémov 0:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Krupka - Dobroměřice 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Srbice - Jílové 7:0 (4:0)

    8.kolo

    28.09. 14:00 Dobroměřice - Srbice 2:3 np (2:2)
    So 29.09. 16:00 Jílové - Lovosice 1:2 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Vilémov - Kadaň 1:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Brná - Štětí 1:4 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Perštejn - Žatec 5:3 (3:1)
    Ne 30.09. 10:30 Litoměřicko B - Modrá/Hrobce 5:1 (3:0)
    Ne 30.09. 16:00 Louny - Krupka 2:0 (1:0)
    St 03.10. 16:45 Modlany - H.Jiřetín/Litvínov 4:2 (3:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Štětí - Perštejn 7:3 (3:3)
    So 06.10. 10:15 Kadaň - Modlany 2:6 (0:3)
    So 06.10. 14:30 Lovosice - Dobroměřice 3:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Žatec - Litoměřicko B 2:4 (0:1)
    So 06.10. 16:00 H.Jiřetín/Litvínov - Brná 5:2 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Krupka - Vilémov 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 16:00 Srbice - Louny 1:2 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Modrá/Hrobce - Jílové 2:1 np (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Dobroměřice - Modrá/Hrobce 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 15:30 Vilémov - Srbice 0:4 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Modlany - Krupka 4:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Brná - Kadaň 4:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Perštejn - H.Jiřetín/Litvínov 0:5 (0:3)
    So 13.10. 15:30 Žatec - Štětí 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:30 Litoměřicko B - Jílové 5:4 (3:1)
    Ne 14.10. 15:30 Louny - Lovosice 3:1 (3:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Kadaň - Perštejn 3:1 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Lovosice - Vilémov 1:0 np (0:0)
    So 20.10. 15:30 H.Jiřetín/Litvínov - Žatec 5:4 (2:3)
    So 20.10. 15:30 Krupka - Brná 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Srbice - Modlany 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Jílové - Dobroměřice 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Štětí - Litoměřicko B 4:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Modrá/Hrobce - Louny 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Štětí - H.Jiřetín/Litvínov 6:1 (3:0)
    So 27.10. 10:30 Louny - Jílové 2:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Vilémov - Modrá/Hrobce 3:2 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Modlany - Lovosice 2:3 np (2:2)
    So 27.10. 14:30 Brná - Srbice 1:4 (0:4)
    So 27.10. 14:30 Perštejn - Krupka 3:2 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Žatec - Kadaň 3:6 (1:3)
    Ne 28.10. 10:30 Litoměřicko B - Dobroměřice 4:2 (3:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Kadaň - Štětí 1:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 H.Jiřetín/Litvínov - Litoměřicko B 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Krupka - Žatec 4:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Srbice - Perštejn 5:1 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Lovosice - Brná 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Jílové - Vilémov 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Dobroměřice - Louny 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Modrá/Hrobce - Modlany 1:4 (0:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Štětí - Krupka 4:1 (3:0)
    So 10.11. 10:30 Modlany - Jílové 2:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Vilémov - Dobroměřice 0:1 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 Brná - Modrá/Hrobce 4:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Perštejn - Lovosice 1:2 np (1:1)
    So 10.11. 14:00 Žatec - Srbice 0:4 (0:3)
    So 10.11. 14:00 H.Jiřetín/Litvínov - Kadaň 0:2 (0:2)
    Ne 11.11. 10:30 Litoměřicko B - Louny 2:3 (1:2)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Kadaň - Litoměřicko B 5:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Krupka - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Srbice - Štětí 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Lovosice - Žatec 3:2 np (2:2)
    So 17.11. 13:30 Modrá/Hrobce - Perštejn 4:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Jílové - Brná 1:4 (1:3)
    So 17.11. 13:30 Dobroměřice - Modlany 1:3 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Louny - Vilémov 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 23.03. 14:30 Lovosice - Kadaň 4:5 (3:2)
    So 23.03. 15:00 Vilémov - Brná 3:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Dobroměřice - Žatec 2:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Jílové - Štětí 3:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Srbice - Krupka 0:3 (0:3)
    Ne 24.03. 10:30 Litoměřicko B - Modlany 1:4 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Louny - Perštejn 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Modrá/Hrobce - H.Jiřetín/Litvínov 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Kadaň - Modrá/Hrobce 2:3 np (2:2)
    So 30.03. 10:15 Štětí - Dobroměřice 4:1 (2:1)
    So 30.03. 10:30 H.Jiřetín/Litvínov - Jílové 4:1 (2:1)
    So 30.03. 16:30 Srbice - Litoměřicko B 2:3 np (2:2)
    So 30.03. 16:30 Krupka - Lovosice 3:2 (2:2)
    So 30.03. 16:30 Žatec - Louny 4:3 np (3:3)
    So 30.03. 16:30 Perštejn - Vilémov 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 16:30 Brná - Modlany 1:3 (0:2)

    20.kolo

    So 06.04. 13:00 Dobroměřice - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 (2:1)
    So 06.04. 14:30 Lovosice - Srbice 1:5 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Modlany - Perštejn 3:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Vilémov - Žatec 6:0 (3:0)
    So 06.04. 16:30 Louny - Štětí 4:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Jílové - Kadaň 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Litoměřicko B - Brná 2:4 (2:3)
    Ne 07.04. 16:30 Modrá/Hrobce - Krupka 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Kadaň - Dobroměřice 1:0 (0:0)
    So 13.04. 10:15 Štětí - Vilémov 5:1 (4:0)
    So 13.04. 10:30 H.Jiřetín/Litvínov - Louny 1:4 (1:1)
    So 13.04. 14:00 Žatec - Modlany 3:2 (3:0)
    So 13.04. 17:00 Lovosice - Litoměřicko B 1:0 (1:0)
    So 13.04. 17:00 Srbice - Modrá/Hrobce 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Krupka - Jílové 2:3 np (2:2)
    So 13.04. 17:00 Perštejn - Brná 5:0 (2:0)

    22.kolo

    19.04. 10:30 Modlany - Štětí 2:6 (1:3)
    So 20.04. 14:00 Dobroměřice - Krupka 2:4 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Brná - Žatec 5:2 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Jílové - Srbice 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Litoměřicko B - Perštejn 4:3 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Louny - Kadaň 5:3 (2:1)
    Ne 21.04. 17:00 Modrá/Hrobce - Lovosice 4:1 (1:1)
    St 29.05. 17:30 Vilémov - H.Jiřetín/Litvínov 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Štětí - Modrá/Hrobce 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 15:00 Krupka - Litoměřicko B 5:4 (3:1)
    So 16.03. 15:00 Žatec - Jílové 5:0 (3:0)
    So 16.03. 15:00 Modlany - Vilémov 1:3 (0:2)
    Ne 17.03. 14:00 Kadaň - Srbice 0:2 (0:0)
    St 24.04. 17:00 Perštejn - Dobroměřice 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Lovosice 5:1 (2:1)
    St 05.06. 18:00 Brná - Louny 2:5 (1:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Kadaň - Vilémov 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:15 Štětí - Brná 2:3 (0:1)
    So 27.04. 11:00 H.Jiřetín/Litvínov - Modlany 1:2 (1:0)
    So 27.04. 14:30 Lovosice - Jílové 2:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Srbice - Dobroměřice 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Krupka - Louny 0:4 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Žatec - Perštejn 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Modrá/Hrobce - Litoměřicko B 6:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.05. 14:00 Dobroměřice - Lovosice 5:3 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Perštejn - Štětí 5:2 (3:2)
    So 04.05. 17:00 Brná - H.Jiřetín/Litvínov 2:3 np (2:2)
    So 04.05. 17:00 Modlany - Kadaň 1:3 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Vilémov - Krupka 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Jílové - Modrá/Hrobce 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Litoměřicko B - Žatec 1:5 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Louny - Srbice 2:6 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 14:30 Jílové - Perštejn 3:4 np (3:3)
    So 09.03. 14:30 Lovosice - Štětí 0:2 (0:1)
    So 09.03. 14:30 Srbice - H.Jiřetín/Litvínov 5:0 (3:0)
    So 09.03. 14:30 Krupka - Kadaň 6:0 (3:0)
    Ne 10.03. 14:30 Louny - Modlany 6:1 (3:0)
    Ne 10.03. 14:30 Modrá/Hrobce - Žatec 3:2 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Litoměřicko B - Vilémov 0:2 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Dobroměřice - Brná 2:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Kadaň - Brná 7:1 (5:0)
    So 11.05. 14:30 Lovosice - Louny 0:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Jílové - Litoměřicko B 2:1 np (1:1)
    So 11.05. 17:00 Srbice - Vilémov 1:2 np (1:1)
    So 11.05. 17:00 Krupka - Modlany 2:3 (1:3)
    So 11.05. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Perštejn 5:6 np (5:5)
    Ne 12.05. 17:00 Modrá/Hrobce - Dobroměřice 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Štětí - Žatec 3:2 np (2:2)

    26.kolo

    So 18.05. 14:00 Dobroměřice - Jílové 0:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Žatec - H.Jiřetín/Litvínov 4:2 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Perštejn - Kadaň 3:2 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Brná - Krupka 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Modlany - Srbice 3:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Vilémov - Lovosice 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Litoměřicko B - Štětí 2:6 (1:5)
    Ne 19.05. 17:00 Louny - Modrá/Hrobce 1:2 np (1:1)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Kadaň - Žatec 2:1 np (1:1)
    So 25.05. 10:30 H.Jiřetín/Litvínov - Štětí 3:1 (2:0)
    So 25.05. 14:00 Srbice - Brná 9:3 (6:2)
    So 25.05. 14:30 Lovosice - Modlany 4:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Jílové - Louny 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Krupka - Perštejn 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Dobroměřice - Litoměřicko B 5:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Modrá/Hrobce - Vilémov 2:1 np (1:1)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Štětí - Kadaň 3:1 (3:0)
    So 01.06. 11:00 Modlany - Modrá/Hrobce 5:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Žatec - Krupka 4:3 np (3:3)
    So 01.06. 17:00 Perštejn - Srbice 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Brná - Lovosice 2:3 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Vilémov - Jílové 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Litoměřicko B - H.Jiřetín/Litvínov 1:6 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Louny - Dobroměřice 6:1 (1:0)

    29.kolo

    So 08.06. 10:15 Kadaň - H.Jiřetín/Litvínov 4:1 (0:0)
    So 08.06. 14:30 Lovosice - Perštejn 0:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Dobroměřice - Vilémov 3:2 np (2:2)
    So 08.06. 17:00 Jílové - Modlany 2:1 np (1:1)
    So 08.06. 17:00 Srbice - Žatec 2:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Louny - Litoměřicko B 3:0k
    Ne 09.06. 17:00 Modrá/Hrobce - Brná 2:1 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Krupka - Štětí 4:1 (0:1)

    30.kolo

    14.06. 18:00 Žatec - Lovosice 1:0 (1:0)
    So 15.06. 10:00 H.Jiřetín/Litvínov - Krupka 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Štětí - Srbice 3:2 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Litoměřicko B - Kadaň 3:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Perštejn - Modrá/Hrobce 6:1 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Brná - Jílové 1:4 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Modlany - Dobroměřice 3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Vilémov - Louny 2:4 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 26 0 3 1 89:30 81
    2. 30 19 1 5 5 91:38 64
    3. 30 16 3 6 5 60:34 60
    4. 30 16 3 0 11 81:56 54
    5. 30 15 2 3 10 74:56 52
    6. 30 16 0 3 11 73:63 51
    7. 30 10 3 3 14 67:73 39
    8. 30 12 1 1 16 62:77 39
    9. 30 10 4 1 15 42:59 39
    10. 30 10 3 2 15 66:76 38
    11. 30 11 1 3 15 67:86 38
    12. 30 9 4 2 15 50:64 37
    13. 30 10 3 1 16 60:81 37
    14. 30 6 8 2 14 45:68 36
    15. 30 8 2 3 17 45:63 31
    16. 30 6 2 2 20 56:108 24