Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 12882
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19272
    Týden:
    44
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 17:30 Vendryně - Sedliště 2:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Václavovice - Mosty 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Dolní Lutyně - Věřňovice 2:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Oldřichovice - Záblatí 3:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Tošanovice - Hnojník 5:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Inter Petrovice - Horní Suchá 2:3 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Nýdek - Loko Petrovice B 1:2 (0:2)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Hnojník - Vendryně 0:3 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Horní Suchá - Nýdek 2:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Záblatí - Inter Petrovice 4:2 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Mosty - Dolní Lutyně 2:5 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Sedliště - Václavovice 4:1 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Loko Petrovice B - Tošanovice 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Věřňovice - Oldřichovice 4:0 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Vendryně - Václavovice 0:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Dolní Lutyně - Sedliště 5:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Oldřichovice - Mosty 4:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Hnojník - Loko Petrovice B 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 15:00 Nýdek - Záblatí 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Inter Petrovice - Věřňovice 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Tošanovice - Horní Suchá 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Horní Suchá - Hnojník 4:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Záblatí - Tošanovice 0:2 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Mosty - Inter Petrovice 4:2 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Sedliště - Oldřichovice 0:3 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Václavovice - Dolní Lutyně 2:7 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Loko Petrovice B - Vendryně 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Věřňovice - Nýdek 5:5 (3:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Dolní Lutyně - Vendryně 4:0 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Oldřichovice - Václavovice 0:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Hnojník - Záblatí 4:2 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Inter Petrovice - Sedliště 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 16:00 Nýdek - Mosty 6:1 (4:0)
    Ne 09.09. 16:00 Tošanovice - Věřňovice 2:4 (2:2)
    Ne 09.09. 16:00 Loko Petrovice B - Horní Suchá 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Horní Suchá - Vendryně 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Záblatí - Loko Petrovice B 2:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Mosty - Tošanovice 3:5 (1:2)
    So 15.09. 16:00 Sedliště - Nýdek 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Václavovice - Inter Petrovice 2:2 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Dolní Lutyně - Oldřichovice 3:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Věřňovice - Hnojník 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Vendryně - Oldřichovice 1:3 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Tošanovice - Sedliště 4:3 (1:3)
    So 22.09. 16:00 Hnojník - Mosty 2:2 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Horní Suchá - Záblatí 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Inter Petrovice - Dolní Lutyně 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Nýdek - Václavovice 5:2 (4:1)
    Ne 23.09. 16:00 Loko Petrovice B - Věřňovice 4:6 (2:2)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Záblatí - Vendryně 4:3 (3:1)
    So 29.09. 15:30 Mosty - Loko Petrovice B 0:1
    So 29.09. 15:30 Sedliště - Hnojník 5:2
    So 29.09. 15:30 Václavovice - Tošanovice 1:3
    So 29.09. 15:30 Dolní Lutyně - Nýdek 6:2 (3:0)
    So 29.09. 15:30 Oldřichovice - Inter Petrovice 2:1
    Ne 30.09. 15:30 Věřňovice - Horní Suchá 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Vendryně - Inter Petrovice 2:1 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Tošanovice - Dolní Lutyně 1:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Hnojník - Václavovice 2:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Horní Suchá - Mosty 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Záblatí - Věřňovice 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Nýdek - Oldřichovice 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Loko Petrovice B - Sedliště 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Mosty - Záblatí 3:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Sedliště - Horní Suchá 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Václavovice - Loko Petrovice B 0:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Dolní Lutyně - Hnojník 0k:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Oldřichovice - Tošanovice 7:1 (5:0)
    Ne 14.10. 15:00 Věřňovice - Vendryně 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Inter Petrovice - Nýdek 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Vendryně - Nýdek 2:3 (1:1)
    So 20.10. 14:00 Tošanovice - Inter Petrovice 8:1 (3:0)
    So 20.10. 14:00 Hnojník - Oldřichovice 4:2 (3:1)
    So 20.10. 14:00 Horní Suchá - Václavovice 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Záblatí - Sedliště 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:00 Loko Petrovice B - Dolní Lutyně 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:00 Věřňovice - Mosty 3:2 (2:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Mosty - Vendryně 2:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Sedliště - Věřňovice 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Václavovice - Záblatí 1:2 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Dolní Lutyně - Horní Suchá 6:1 (4:0)
    So 27.10. 14:00 Oldřichovice - Loko Petrovice B 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Inter Petrovice - Hnojník 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Nýdek - Tošanovice 1:3 (0:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Tošanovice - Vendryně 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Hnojník - Nýdek 6:2 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Horní Suchá - Oldřichovice 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Záblatí - Dolní Lutyně 2:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Věřňovice - Václavovice 3:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Mosty - Sedliště 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Loko Petrovice B - Inter Petrovice 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Mosty - Václavovice 3:3 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Záblatí - Oldřichovice 1:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Horní Suchá - Inter Petrovice 3:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Hnojník - Tošanovice 6:2 (3:2)
    Ne 24.03. 15:00 Věřňovice - Dolní Lutyně 3:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Loko Petrovice B - Nýdek 0:1 (0:1)
    St 01.05. 17:00 Sedliště - Vendryně 3:1

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Vendryně - Hnojník 1:4 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Tošanovice - Loko Petrovice B 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Oldřichovice - Věřňovice 0:2 (0:2)
    So 30.03. 15:30 Dolní Lutyně - Mosty 3:1 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Václavovice - Sedliště 2:2 (1:2)
    Ne 31.03. 15:30 Nýdek - Horní Suchá 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Inter Petrovice - Záblatí 2:2 (1:2)

    17.kolo

    So 06.04. 15:00 Záblatí - Nýdek 1:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Václavovice - Vendryně 2:1 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Sedliště - Dolní Lutyně 3:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Mosty - Oldřichovice 2:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Horní Suchá - Tošanovice 1:1
    Ne 07.04. 15:30 Věřňovice - Inter Petrovice 5:0 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Loko Petrovice B - Hnojník 0:0

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Vendryně - Loko Petrovice B 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Hnojník - Horní Suchá 1:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Tošanovice - Záblatí 0:4 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Oldřichovice - Sedliště 0:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Dolní Lutyně - Václavovice 2:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Nýdek - Věřňovice 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Inter Petrovice - Mosty 6:1 (4:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Vendryně - Dolní Lutyně 2:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Václavovice - Oldřichovice 0:3 (0:3)
    So 20.04. 16:00 Sedliště - Inter Petrovice 0:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Mosty - Nýdek 2:4 (2:2)
    So 20.04. 16:00 Záblatí - Hnojník 4:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Horní Suchá - Loko Petrovice B 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Věřňovice - Tošanovice 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:30 Vendryně - Horní Suchá 2:1 (1:1)
    So 27.04. 16:30 Hnojník - Věřňovice 3:1 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Tošanovice - Mosty 6:2 (4:2)
    So 27.04. 16:30 Oldřichovice - Dolní Lutyně 2:2 (2:2)
    Ne 28.04. 14:00 Nýdek - Sedliště 2:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Loko Petrovice B - Záblatí 3:6 (1:3)
    Ne 28.04. 16:30 Inter Petrovice - Václavovice 6:2 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Oldřichovice - Vendryně 1:4 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Dolní Lutyně - Inter Petrovice 4:4 (3:2)
    So 04.05. 16:30 Václavovice - Nýdek 1:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Sedliště - Tošanovice 7:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Mosty - Hnojník 3:2 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Záblatí - Horní Suchá 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Věřňovice - Loko Petrovice B 2:0 (2:0)

    14.kolo

    St 08.05. 16:30 Oldřichovice - Horní Suchá 1:2 (1:1)
    St 12.06. 17:00 Nýdek - Hnojník 2:5 (0:2)
    So 15.06. 14:00 Vendryně - Tošanovice 4:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Inter Petrovice - Loko Petrovice B 1:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Dolní Lutyně - Záblatí 1:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Václavovice - Věřňovice 6:2 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Sedliště - Mosty 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Vendryně - Záblatí 3:2
    So 11.05. 16:30 Horní Suchá - Věřňovice 1:0
    So 11.05. 16:30 Hnojník - Sedliště 2:1
    So 11.05. 16:30 Tošanovice - Václavovice 0:2
    Ne 12.05. 16:30 Loko Petrovice B - Mosty 1:1
    Ne 12.05. 16:30 Nýdek - Dolní Lutyně 0:4
    Ne 12.05. 16:30 Inter Petrovice - Oldřichovice 3:2

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Oldřichovice - Nýdek 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Dolní Lutyně - Tošanovice 3:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Václavovice - Hnojník 2:2 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Sedliště - Loko Petrovice B 2:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Mosty - Horní Suchá 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Inter Petrovice - Vendryně 8:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Věřňovice - Záblatí 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Vendryně - Věřňovice 2:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Záblatí - Mosty 4:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Horní Suchá - Sedliště 2:3 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Hnojník - Dolní Lutyně 2:3 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Tošanovice - Oldřichovice 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Loko Petrovice B - Václavovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Nýdek - Inter Petrovice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Oldřichovice - Hnojník 0:5 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Dolní Lutyně - Loko Petrovice B 5:2 (4:0)
    So 01.06. 17:00 Václavovice - Horní Suchá 4:2 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Sedliště - Záblatí 3:4 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Mosty - Věřňovice 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nýdek - Vendryně 1:2 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Inter Petrovice - Tošanovice 4:0

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Vendryně - Mosty 2:3 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Záblatí - Václavovice 5:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Horní Suchá - Dolní Lutyně 2:3 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Hnojník - Inter Petrovice 6:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Tošanovice - Nýdek 1:5 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Věřňovice - Sedliště 2:2 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Loko Petrovice B - Oldřichovice 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Sojka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 5 5 79:39 53
    2. 26 16 3 7 63:43 51
    3. 26 15 2 9 64:42 47
    4. 26 14 2 10 39:38 44
    5. 26 12 4 10 64:54 40
    6. 26 12 4 10 44:41 40
    7. 26 11 3 12 57:58 36
    8. 26 11 3 12 58:69 36
    9. 26 11 0 15 42:57 33
    10. 26 9 4 13 49:47 31
    11. 26 9 4 13 48:58 31
    12. 26 7 6 13 31:42 27
    13. 26 8 3 15 44:72 27
    14. 26 6 7 13 40:62 25