Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12877
  • Návštěvy: 670/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30385
    Týden:
    670
    Dnes:
    143
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Vsetín - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Přerov - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 10:00 Ústí - Dětmarovice 0:3 (0:0)
    Ne 05.08. 10:15 Opava B - Nový Jičín 1:2 (0:0)
    Ne 05.08. 10:15 Havířov - Bohumín 2:0 (2:0)
    Ne 05.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Kozlovice 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Šumperk - Hranice 2:5 (1:3)
    Ne 05.08. 17:00 Bruntál - Heřmanice 2:2 (0:1)

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 HFK Olomouc - Opava B 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Heřmanice - Havířov 4:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Dětmarovice - Bruntál 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Hranice - Ústí 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Nový Jičín - Šumperk 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kozlovice - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Bohumín - Přerov 5:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 2:0 (2:0)

    3.kolo

    17.08. 17:30 Přerov - Heřmanice 1:4 (0:3)
    So 18.08. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 2:2 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Vsetín - Kozlovice 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Ústí - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Havířov - Dětmarovice 4:2 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Slavičín - Bohumín 4:2 (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Šumperk - HFK Olomouc 1:2 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Bruntál - Hranice 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 HFK Olomouc - Ústí 3:1 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Heřmanice - Slavičín 4:2 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Dětmarovice - Přerov 6:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Hranice - Havířov 2:1 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Nový Jičín - Bruntál 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Vsetín - Opava B 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Kozlovice - Bohumín 3:1 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Šumperk 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Přerov - Hranice 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 Ústí - Frýdlant n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Opava B - Kozlovice 6:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:15 Havířov - Nový Jičín 0:6 (0:3)
    Ne 02.09. 10:15 Slavičín - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bruntál - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bohumín - Heřmanice 5:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Šumperk - Vsetín 2:2 (0:1)

    6.kolo

    St 05.09. 17:00 Hranice - Slavičín 3:3 (2:1)
    07.09. 17:00 Nový Jičín - Přerov 4:0 (2:0)
    So 08.09. 10:00 HFK Olomouc - Havířov 1:2 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Opava B - Šumperk 5:0 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Dětmarovice - Bohumín 2:2 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Vsetín - Ústí 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kozlovice - Heřmanice 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Bruntál 2:1 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 16:30 Přerov - HFK Olomouc 2:2 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Heřmanice - Dětmarovice 1:4 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Ústí - Opava B 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Bruntál - Vsetín 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Bohumín - Hranice 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Šumperk - Kozlovice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 HFK Olomouc - Slavičín 2:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Hranice - Heřmanice 5:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Nový Jičín - Bohumín 1:2 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Vsetín - Havířov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Opava B - Bruntál 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kozlovice - Dětmarovice 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Přerov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Šumperk - Ústí 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Přerov - Vsetín 1:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Heřmanice - Nový Jičín 2:5 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Dětmarovice - Hranice 1:6 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Ústí - Kozlovice 1:4 (0:3)
    Ne 30.09. 10:15 Havířov - Opava B 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:15 Slavičín - Frýdlant n.O. 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bruntál - Šumperk 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bohumín - HFK Olomouc 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:15 Opava B - Přerov 6:0 (3:0)
    So 06.10. 15:00 Nový Jičín - Dětmarovice 4:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Vsetín - Slavičín 0:1 (0:1)
    So 06.10. 15:30 HFK Olomouc - Heřmanice 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 10:00 Ústí - Bruntál 2:2 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Kozlovice - Hranice 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Bohumín 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Šumperk - Havířov 3:3 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Přerov - Šumperk 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Heřmanice - Frýdlant n.O. 2:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Dětmarovice - HFK Olomouc 2:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Hranice - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Havířov - Ústí 2:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:15 Slavičín - Opava B 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bruntál - Kozlovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Bohumín - Vsetín 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Vsetín - Heřmanice 4:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 HFK Olomouc - Hranice 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Ústí - Přerov 1:4 (1:3)
    Ne 21.10. 10:15 Opava B - Bohumín 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Kozlovice - Nový Jičín 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Dětmarovice 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Bruntál - Havířov 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Šumperk - Slavičín 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Přerov - Bruntál 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Heřmanice - Opava B 2:4 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Dětmarovice - Vsetín 2:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Hranice - Frýdlant n.O. 2:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Nový Jičín - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Havířov - Kozlovice 0:4 (0:3)
    Ne 28.10. 10:15 Slavičín - Ústí 4:1 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Bohumín - Šumperk 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 13:00 Ústí - Bohumín 1:6 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Vsetín - Hranice 2:2 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Opava B - Dětmarovice 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Havířov - Přerov 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kozlovice - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Bruntál - Slavičín 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:30 Šumperk - Heřmanice 3:4 (1:2)

    15.kolo

    So 10.11. 10:00 HFK Olomouc - Frýdlant n.O. 1:4 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Přerov - Kozlovice 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Slavičín - Havířov 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Bohumín - Bruntál 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Heřmanice - Ústí 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Dětmarovice - Šumperk 5:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Hranice - Opava B 1:3 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Nový Jičín - Vsetín 2:3 (1:1)

    16.kolo

    So 16.03. 15:00 HFK Olomouc - Vsetín
    So 16.03. 15:00 Nový Jičín - Opava B
    So 16.03. 15:00 Hranice - Šumperk
    So 16.03. 15:00 Dětmarovice - Ústí
    So 16.03. 15:00 Heřmanice - Bruntál
    Ne 17.03. 10:15 Slavičín - Přerov
    Ne 17.03. 15:00 Kozlovice - Frýdlant n.O.
    Ne 17.03. 15:00 Bohumín - Havířov

    17.kolo

    So 23.03. 00:00 Ústí - Hranice
    So 23.03. 00:00 Bruntál - Dětmarovice
    So 23.03. 00:00 Havířov - Heřmanice
    So 23.03. 00:00 Přerov - Bohumín
    So 23.03. 00:00 Slavičín - Kozlovice
    So 23.03. 00:00 Šumperk - Nový Jičín
    So 23.03. 00:00 Opava B - HFK Olomouc
    So 23.03. 00:00 Vsetín - Frýdlant n.O.

    18.kolo

    So 30.03. 00:00 Kozlovice - Vsetín
    So 30.03. 00:00 Frýdlant n.O. - Opava B
    So 30.03. 00:00 HFK Olomouc - Šumperk
    So 30.03. 00:00 Nový Jičín - Ústí
    So 30.03. 00:00 Hranice - Bruntál
    So 30.03. 00:00 Dětmarovice - Havířov
    So 30.03. 00:00 Heřmanice - Přerov
    So 30.03. 00:00 Bohumín - Slavičín

    19.kolo

    So 06.04. 00:00 Bohumín - Kozlovice
    So 06.04. 00:00 Slavičín - Heřmanice
    So 06.04. 00:00 Přerov - Dětmarovice
    So 06.04. 00:00 Havířov - Hranice
    So 06.04. 00:00 Bruntál - Nový Jičín
    So 06.04. 00:00 Ústí - HFK Olomouc
    So 06.04. 00:00 Šumperk - Frýdlant n.O.
    So 06.04. 00:00 Opava B - Vsetín

    20.kolo

    So 13.04. 00:00 Kozlovice - Opava B
    So 13.04. 00:00 Vsetín - Šumperk
    So 13.04. 00:00 Frýdlant n.O. - Ústí
    So 13.04. 00:00 HFK Olomouc - Bruntál
    So 13.04. 00:00 Nový Jičín - Havířov
    So 13.04. 00:00 Hranice - Přerov
    So 13.04. 00:00 Dětmarovice - Slavičín
    So 13.04. 00:00 Heřmanice - Bohumín

    21.kolo

    So 20.04. 00:00 Heřmanice - Kozlovice
    So 20.04. 00:00 Bohumín - Dětmarovice
    So 20.04. 00:00 Slavičín - Hranice
    So 20.04. 00:00 Přerov - Nový Jičín
    So 20.04. 00:00 Havířov - HFK Olomouc
    So 20.04. 00:00 Bruntál - Frýdlant n.O.
    So 20.04. 00:00 Ústí - Vsetín
    So 20.04. 00:00 Šumperk - Opava B

    22.kolo

    So 27.04. 00:00 Kozlovice - Šumperk
    So 27.04. 00:00 Opava B - Ústí
    So 27.04. 00:00 Vsetín - Bruntál
    So 27.04. 00:00 Frýdlant n.O. - Havířov
    So 27.04. 00:00 HFK Olomouc - Přerov
    So 27.04. 00:00 Nový Jičín - Slavičín
    So 27.04. 00:00 Hranice - Bohumín
    So 27.04. 00:00 Dětmarovice - Heřmanice

    30.kolo

    St 01.05. 00:00 Kozlovice - Přerov
    St 01.05. 00:00 Havířov - Slavičín
    St 01.05. 00:00 Bruntál - Bohumín
    St 01.05. 00:00 Ústí - Heřmanice
    St 01.05. 00:00 Šumperk - Dětmarovice
    St 01.05. 00:00 Opava B - Hranice
    St 01.05. 00:00 Vsetín - Nový Jičín
    St 01.05. 00:00 Frýdlant n.O. - HFK Olomouc

    23.kolo

    So 04.05. 00:00 Dětmarovice - Kozlovice
    So 04.05. 00:00 Heřmanice - Hranice
    So 04.05. 00:00 Bohumín - Nový Jičín
    So 04.05. 00:00 Slavičín - HFK Olomouc
    So 04.05. 00:00 Přerov - Frýdlant n.O.
    So 04.05. 00:00 Havířov - Vsetín
    So 04.05. 00:00 Bruntál - Opava B
    So 04.05. 00:00 Ústí - Šumperk

    24.kolo

    So 11.05. 00:00 Kozlovice - Ústí
    So 11.05. 00:00 Šumperk - Bruntál
    So 11.05. 00:00 Opava B - Havířov
    So 11.05. 00:00 Vsetín - Přerov
    So 11.05. 00:00 Frýdlant n.O. - Slavičín
    So 11.05. 00:00 HFK Olomouc - Bohumín
    So 11.05. 00:00 Nový Jičín - Heřmanice
    So 11.05. 00:00 Hranice - Dětmarovice

    25.kolo

    So 18.05. 00:00 Hranice - Kozlovice
    So 18.05. 00:00 Dětmarovice - Nový Jičín
    So 18.05. 00:00 Heřmanice - HFK Olomouc
    So 18.05. 00:00 Bohumín - Frýdlant n.O.
    So 18.05. 00:00 Slavičín - Vsetín
    So 18.05. 00:00 Přerov - Opava B
    So 18.05. 00:00 Havířov - Šumperk
    So 18.05. 00:00 Bruntál - Ústí

    26.kolo

    So 25.05. 00:00 Kozlovice - Bruntál
    So 25.05. 00:00 Ústí - Havířov
    So 25.05. 00:00 Šumperk - Přerov
    So 25.05. 00:00 Opava B - Slavičín
    So 25.05. 00:00 Vsetín - Bohumín
    So 25.05. 00:00 Frýdlant n.O. - Heřmanice
    So 25.05. 00:00 HFK Olomouc - Dětmarovice
    So 25.05. 00:00 Nový Jičín - Hranice

    27.kolo

    So 01.06. 00:00 Nový Jičín - Kozlovice
    So 01.06. 00:00 Hranice - HFK Olomouc
    So 01.06. 00:00 Dětmarovice - Frýdlant n.O.
    So 01.06. 00:00 Heřmanice - Vsetín
    So 01.06. 00:00 Bohumín - Opava B
    So 01.06. 00:00 Slavičín - Šumperk
    So 01.06. 00:00 Přerov - Ústí
    So 01.06. 00:00 Havířov - Bruntál

    28.kolo

    So 08.06. 00:00 Kozlovice - Havířov
    So 08.06. 00:00 Bruntál - Přerov
    So 08.06. 00:00 Ústí - Slavičín
    So 08.06. 00:00 Šumperk - Bohumín
    So 08.06. 00:00 Opava B - Heřmanice
    So 08.06. 00:00 Vsetín - Dětmarovice
    So 08.06. 00:00 Frýdlant n.O. - Hranice
    So 08.06. 00:00 HFK Olomouc - Nový Jičín

    29.kolo

    So 15.06. 00:00 HFK Olomouc - Kozlovice
    So 15.06. 00:00 Nový Jičín - Frýdlant n.O.
    So 15.06. 00:00 Hranice - Vsetín
    So 15.06. 00:00 Dětmarovice - Opava B
    So 15.06. 00:00 Heřmanice - Šumperk
    So 15.06. 00:00 Bohumín - Ústí
    So 15.06. 00:00 Slavičín - Bruntál
    So 15.06. 00:00 Přerov - Havířov
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 9 3 3 42:13 30
    2. 15 9 3 3 35:14 30
    3. 15 9 2 4 27:19 29
    4. 15 8 4 3 30:17 28
    5. 15 8 3 4 27:20 27
    6. 15 7 3 5 35:29 24
    7. 15 7 2 6 28:20 23
    8. 15 6 4 5 24:20 22
    9. 15 7 1 7 31:32 22
    10. 15 5 6 4 34:25 21
    11. 15 6 3 6 22:28 21
    12. 15 5 4 6 21:28 19
    13. 15 4 3 8 29:43 15
    14. 15 3 2 10 19:41 11
    15. 15 2 3 10 13:38 9
    16. 15 0 4 11 11:41 4