Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 12873
  • Návštěvy: 584/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11783
    Týden:
    584
    Dnes:
    224
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 15:00 Slavia Praha B - Sokolov 6:1 (4:0)
    Ne 12.08. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 2:3 np (1:1)
    Ne 12.08. 10:00 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 3:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:00 Písek - Doubravka 0:1 np (0:0)
    Ne 12.08. 10:00 Meteor - SK Kladno 3:2 (1:1)
    Ne 12.08. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 1:4 (0:3)
    Ne 12.08. 10:15 FC Táborsko - České Budějovice B 3:1 (1:1)
    Ne 12.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha B 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Doubravka - Meteor 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram B 4:1 (2:1)
    Ne 19.08. 10:15 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2)
    Ne 19.08. 10:15 FC Táborsko - Motorlet Praha 2:3 np (0:1)
    Ne 19.08. 12:00 České Budějovice B - Sokolov 3:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Viktoria Plzeň B - Písek 5:3 (3:1)
    Út 21.08. 10:15 SK Kladno - Mostecký FK 0:2 (0:2)

    3.kolo

    Ne 26.08. 10:00 Motorlet Praha - České Budějovice B 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 10:00 1.FK Příbram B - FC Táborsko 2:3 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Písek - Petřín Plzeň 2:4 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Mostecký FK - Doubravka 4:1 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 3:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Benešov 3:1 (2:1)
    Ne 26.08. 14:15 Meteor - Viktoria Plzeň B 1:0 np (0:0)
    St 05.09. 10:00 Slavia Praha B - SK Kladno 3:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 09.09. 10:00 Písek - FC Táborsko 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:00 Mostecký FK - Petřín Plzeň 2:3 (2:2)
    Ne 09.09. 10:00 Sokolov - Doubravka 3:2 np (2:2)
    Ne 09.09. 10:00 Vyšehrad - SK Kladno 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 11:00 1.FK Příbram B - České Budějovice B 5:0 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Meteor - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 14:45 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)

    4.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Benešov - Písek 5:1 (3:0)
    Ne 02.09. 10:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B 3:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 10:15 SK Kladno - Sokolov 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 10:15 Petřín Plzeň - Meteor 7:3 (3:2)
    Ne 02.09. 11:00 České Budějovice B - Vyšehrad 5:2 (3:2)
    Ne 02.09. 12:00 FC Táborsko - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK 4:1 (2:0)
    St 12.09. 16:00 Doubravka - Slavia Praha B 2:3 np (1:2)

    6.kolo

    Ne 16.09. 10:00 Doubravka - Vyšehrad 1:2 (1:2)
    Ne 16.09. 10:00 Benešov - Mostecký FK 3:4 np (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Motorlet Praha - Písek 2:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 2:4 (1:3)
    Ne 16.09. 10:15 Petřín Plzeň - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 11:00 České Budějovice B - SK Kladno 0:3 (0:2)
    Ne 16.09. 14:30 FC Táborsko - Meteor 2:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 16:15 Viktoria Plzeň B - Sokolov 5:0 (1:0)

    7.kolo

    Ne 23.09. 10:00 Písek - 1.FK Příbram B 3:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Sokolov - Petřín Plzeň 0:5 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 10:15 SK Kladno - Doubravka 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 12:00 Mostecký FK - FC Táborsko 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 12:30 Viktoria Žižkov - České Budějovice B 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 14:00 Meteor - Motorlet Praha 2:1 np (1:0)
    Ne 23.09. 14:15 Slavia Praha B - Benešov 3:2 (0:1)

    8.kolo

    St 26.09. 14:15 FC Táborsko - Slavia Praha B 0:2 (0:0)
    28.09. 10:15 Petřín Plzeň - Vyšehrad 2:3 np (2:2)
    28.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Písek 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 Benešov - Sokolov 2:3 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 1.FK Příbram B - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 30.09. 11:00 České Budějovice B - Doubravka 4:0 (2:0)
    St 03.10. 13:15 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 1:0 (0:0)
    St 10.10. 13:45 Motorlet Praha - Mostecký FK 3:1 (1:1)

    9.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Písek - České Budějovice B 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Vyšehrad - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Doubravka - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 10:15 SK Kladno - Petřín Plzeň 1:2 (0:0)
    Ne 07.10. 12:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram B 1:4 (1:3)
    Ne 07.10. 12:30 Sokolov - FC Táborsko 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 13:45 Slavia Praha B - Motorlet Praha 1:2 np (0:0)
    Ne 07.10. 15:15 Meteor - Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)

    10.kolo

    St 03.10. 10:00 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 1:5 (0:3)
    Ne 14.10. 10:00 Benešov - SK Kladno 3:2 np (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 2:1 np (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Písek - Meteor 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Petřín Plzeň - Doubravka 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 3:0 (3:0)
    Ne 14.10. 11:00 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 13:30 FC Táborsko - Vyšehrad 4:1 (1:1)

    11.kolo

    Ne 21.10. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Doubravka - Benešov 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 SK Kladno - FC Táborsko 2:1 np (1:0)
    Ne 21.10. 11:00 Sokolov - 1.FK Příbram B 2:5 (2:2)
    Ne 21.10. 12:00 Mostecký FK - Písek 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 13:15 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:15 Meteor - České Budějovice B 6:1 (2:0)
    Ne 21.10. 15:15 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 0:4 (0:3)

    12.kolo

    So 27.10. 12:30 FC Táborsko - Doubravka 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Benešov - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 2:4 (2:2)
    Ne 28.10. 10:00 1.FK Příbram B - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Písek - Slavia Praha B 1:2 np (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Meteor - Mostecký FK 4:5 (1:3)
    Ne 28.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 3:2 (3:1)
    Ne 28.10. 11:00 České Budějovice B - Petřín Plzeň 1:5 (1:0)

    13.kolo

    Ne 04.11. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:1 np (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Doubravka - Motorlet Praha 5:1 (2:1)
    Ne 04.11. 10:15 SK Kladno - 1.FK Příbram B 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Petřín Plzeň - Benešov 4:0 (3:0)
    Ne 04.11. 11:00 Sokolov - Písek 1:0 np (0:0)
    Ne 04.11. 12:00 Mostecký FK - České Budějovice B 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Slavia Praha B - Meteor 7:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Viktoria Plzeň B - FC Táborsko 2:4 (0:2)

    15.kolo

    Ne 18.11. 10:00 Sokolov - Mostecký FK 4:2 (3:1)
    Ne 18.11. 10:00 Doubravka - Viktoria Žižkov 1:0 np (0:0)
    Ne 18.11. 10:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 2:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:00 Benešov - FC Táborsko 2:1 (0:1)
    Ne 18.11. 10:15 SK Kladno - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 18.11. 11:15 Slavia Praha B - České Budějovice B 6:0 (3:0)
    Ne 18.11. 11:15 Vyšehrad - Meteor 2:4 (2:2)
    Ne 18.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 2:3 (2:1)

    14.kolo

    Ne 11.11. 10:00 České Budějovice B - Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 Písek - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 Meteor - Sokolov 2:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:00 Mostecký FK - Slavia Praha B 2:3 np (0:2)
    Ne 11.11. 12:00 FC Táborsko - Petřín Plzeň 2:1 np (1:0)
    Ne 11.11. 12:30 Viktoria Žižkov - SK Kladno 5:3 (1:1)
    Ne 11.11. 13:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 1:0 np (0:0)
    St 21.11. 14:00 1.FK Příbram B - Doubravka 3:1 (1:0)

    22.kolo

    Ne 03.03. 10:00 1.FK Příbram B - Písek 8:1 (3:0)
    Ne 03.03. 10:00 Motorlet Praha - Meteor 2:1 np (1:0)
    Ne 03.03. 10:00 Doubravka - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 03.03. 10:15 České Budějovice B - Viktoria Žižkov 3:4 (0:3)
    Ne 03.03. 10:15 Benešov - Slavia Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 03.03. 10:15 Petřín Plzeň - Sokolov 5:2 (1:1)
    Ne 03.03. 12:15 FC Táborsko - Mostecký FK 4:2 (1:2)
    Ne 03.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 4:0 (2:0)

    16.kolo

    Ne 10.03. 10:00 České Budějovice B - FC Táborsko 3:2 (2:1)
    Ne 10.03. 10:00 SK Kladno - Meteor 0:4 (0:1)
    Ne 10.03. 10:00 Doubravka - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 10.03. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK 1:2 (0:0)
    Ne 10.03. 10:15 Benešov - Motorlet Praha 2:3 (0:1)
    Ne 10.03. 10:15 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram B 1:3 (0:1)
    Ne 10.03. 13:30 Sokolov - Slavia Praha B 1:3 (1:2)
    Ne 10.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)

    17.kolo

    Ne 17.03. 10:00 Mostecký FK - SK Kladno 2:3 np (1:2)
    Ne 17.03. 10:00 Písek - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    Ne 17.03. 10:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 1:4 (0:2)
    Ne 17.03. 10:00 1.FK Příbram B - Benešov 1:3 (0:2)
    Ne 17.03. 10:00 Motorlet Praha - FC Táborsko 3:1 (2:0)
    Ne 17.03. 11:00 Sokolov - České Budějovice B 5:1 (2:0)
    Ne 17.03. 12:45 Slavia Praha B - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 17.03. 13:30 Meteor - Doubravka 2:0 (1:0)

    18.kolo

    Ne 24.03. 10:00 České Budějovice B - Motorlet Praha 1:2 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Doubravka - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 3:0 (1:0)
    Ne 24.03. 10:15 Benešov - Viktoria Žižkov 4:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:15 Petřín Plzeň - Písek 3:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:15 SK Kladno - Slavia Praha B 0:4 (0:1)
    Ne 24.03. 12:45 FC Táborsko - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Meteor 1:2 (0:0)

    19.kolo

    Ne 31.03. 10:00 Vyšehrad - České Budějovice B 5:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 Sokolov - SK Kladno 3:0k
    Ne 31.03. 10:00 Písek - Benešov 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Viktoria Žižkov - FC Táborsko 4:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 11:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 1:2 np (1:1)
    Ne 31.03. 14:15 Slavia Praha B - Doubravka 5:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:15 Meteor - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)

    20.kolo

    Ne 07.04. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Doubravka - Sokolov 1:3 (1:3)
    Ne 07.04. 10:15 Benešov - Meteor 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:15 Petřín Plzeň - Mostecký FK 3:2 (2:0)
    Ne 07.04. 10:15 SK Kladno - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 11:00 České Budějovice B - 1.FK Příbram B 5:3 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 FC Táborsko - Písek 1:3 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 0:3 (0:1)

    21.kolo

    Ne 14.04. 10:00 Vyšehrad - Doubravka 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Sokolov - Viktoria Plzeň B 4:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Písek - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 SK Kladno - České Budějovice B 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 10:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 0:5 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Mostecký FK - Benešov 1:3 (1:3)
    Ne 14.04. 12:30 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 4:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:15 Meteor - FC Táborsko 5:2 (2:0)

    30.kolo

    Čt 18.04. 11:00 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 0:1 np (0:0)
    19.04. 10:00 Písek - SK Kladno 2:3 (2:1)
    St 01.05. 10:00 Meteor - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    St 01.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Doubravka 5:3 (4:2)
    St 01.05. 11:00 České Budějovice B - Slavia Praha B 3:2 (1:2)
    St 01.05. 14:30 FC Táborsko - Benešov 0:2 (0:1)
    St 01.05. 14:45 Mostecký FK - Sokolov 1:0 (1:0)
    St 01.05. 14:45 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 0:2 (0:2)

    24.kolo

    St 20.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Doubravka 2:1 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 České Budějovice B - Písek 1:0 np (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 1.FK Příbram B - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B 3:4 np (2:1)
    Ne 05.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Meteor 0:7 (0:5)
    Ne 05.05. 10:15 Benešov - Vyšehrad 6:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Petřín Plzeň - SK Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 12:00 FC Táborsko - Sokolov 1:2 (1:1)

    23.kolo

    St 24.04. 11:00 Slavia Praha B - FC Táborsko 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Doubravka - České Budějovice B 4:2 (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň 3:2 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Sokolov - Benešov 2:1 np (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 0:3 (0:2)
    Ne 28.04. 10:00 Písek - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 14:15 Meteor - 1.FK Příbram B 5:0 (3:0)
    St 08.05. 11:30 SK Kladno - Viktoria Plzeň B 3:2 (3:0)

    25.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Doubravka - Petřín Plzeň 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Vyšehrad - FC Táborsko 1:4 (1:2)
    Ne 12.05. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    Ne 12.05. 10:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 10:15 SK Kladno - Benešov 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 12:30 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 3:1 (2:0)
    Ne 12.05. 14:15 Meteor - Písek 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 1:2 np (1:0)

    26.kolo

    Ne 19.05. 10:00 České Budějovice B - Meteor 2:1 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 1:2 np (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 FC Táborsko - SK Kladno 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 10:15 Benešov - Doubravka 0:3 (0:0)
    Ne 19.05. 10:15 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 1:0 np (0:0)
    Ne 19.05. 11:00 Písek - Mostecký FK 4:1 (2:1)
    Ne 19.05. 14:00 1.FK Příbram B - Sokolov 7:0 (4:0)
    St 22.05. 14:45 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 2:3 (0:3)

    27.kolo

    28.kolo

    St 29.05. 10:00 1.FK Příbram B - SK Kladno
    Ne 02.06. 10:00 Meteor - Slavia Praha B
    Ne 02.06. 10:00 Motorlet Praha - Doubravka
    Ne 02.06. 10:15 Viktoria Žižkov - Vyšehrad
    Ne 02.06. 10:15 Benešov - Petřín Plzeň
    Ne 02.06. 11:00 Písek - Sokolov
    Ne 02.06. 13:00 České Budějovice B - Mostecký FK
    Ne 02.06. 14:30 FC Táborsko - Viktoria Plzeň B

    29.kolo

    St 22.05. 11:00 Petřín Plzeň - FC Táborsko 1:3 (0:2)
    Čt 30.05. 14:45 Slavia Praha B - Mostecký FK
    Ne 09.06. 10:00 Doubravka - 1.FK Příbram B
    Ne 09.06. 10:00 Vyšehrad - Písek
    Ne 09.06. 10:15 Benešov - České Budějovice B
    Ne 09.06. 10:15 SK Kladno - Viktoria Žižkov
    Ne 09.06. 10:15 Sokolov - Meteor
    Ne 09.06. 16:45 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 20 4 1 3 86:31 69
    2. 28 20 2 2 4 75:40 66
    3. 28 12 7 4 5 53:44 54
    4. 29 16 1 2 10 71:43 52
    5. 28 15 0 2 11 58:59 47
    6. 28 13 2 2 11 61:46 45
    7. 29 12 2 2 13 55:57 42
    8. 28 12 1 2 13 67:53 40
    9. 28 10 2 4 12 46:48 38
    10. 28 10 3 0 15 43:55 36
    11. 28 10 1 3 14 49:65 35
    12. 28 9 3 2 14 49:71 35
    13. 28 9 2 2 15 44:59 33
    14. 28 9 0 5 14 37:58 32
    15. 28 7 3 0 18 40:79 27
    16. 28 6 2 2 18 32:60 24