Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. května 2019
svátek má Zbyšek.
Hlavní menu
  • ID: 12866
  • Návštěvy: 2716/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    40136
    Týden:
    2716
    Dnes:
    264
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 16:30 Rýmařov - Velké Meziříčí 1:3 (1:2)
    So 04.08. 17:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 1:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Uherský Brod - Dolní Benešov 2:1 (2:0)
    So 04.08. 17:00 Val. Meziříčí - Hlučín 2:5 (1:4)
    So 04.08. 17:00 Hulín - Vyškov 3:7 (1:3)
    So 04.08. 17:00 Líšeň - Otrokovice 2:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Hodonín - Petřkovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 SFK Vrchovina - Uničov 1:2 (1:0)

    2.kolo

    10.08. 17:00 Velké Meziříčí - Frýdek-Místek 2:2 (1:0)
    10.08. 18:00 Otrokovice - Hodonín 1:0 (0:0)
    10.08. 18:00 Kroměříž - Uherský Brod 3:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Vyškov - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Hlučín - Hulín 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 2:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 SFK Vrchovina - Rýmařov 2:2 (1:2)
    Ne 12.08. 10:15 Uničov - Petřkovice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Petřkovice - Otrokovice 2:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Rýmařov - Uničov 1:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Uherský Brod - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Val. Meziříčí - Kroměříž 0:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Hulín - Dolní Benešov 0:3 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Líšeň - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Frýdek-Místek - SFK Vrchovina 4:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Hodonín - Vyškov 1:0 (0:0)

    4.kolo

    24.08. 17:00 Uničov - Otrokovice 0:3 (0:0)
    24.08. 17:00 Velké Meziříčí - Val. Meziříčí 6:2 (2:2)
    24.08. 18:00 Hlučín - Hodonín 0:1 (0:1)
    24.08. 18:00 Kroměříž - Hulín 4:2 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Dolní Benešov - Líšeň 2:3 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Rýmařov - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Vyškov - Petřkovice 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 SFK Vrchovina - Uherský Brod 0:2 (0:0)

    5.kolo

    31.08. 16:30 Otrokovice - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 01.09. 10:15 Petřkovice - Hlučín 2:2 (2:2)
    So 01.09. 16:00 Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Val. Meziříčí - SFK Vrchovina 0:5 (0:3)
    So 01.09. 16:00 Hulín - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Líšeň - Kroměříž 2:1 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Frýdek-Místek - Uničov 2:1 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Hodonín - Dolní Benešov 1:2 (0:0)

    6.kolo

    07.09. 17:00 Velké Meziříčí - Líšeň 2:1 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Hlučín - Otrokovice 1:4 (0:3)
    So 08.09. 16:00 Dolní Benešov - Petřkovice 0:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Kroměříž - Hodonín 2:0 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Rýmařov - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Frýdek-Místek - Uherský Brod 2:3 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Uničov - Vyškov 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 SFK Vrchovina - Hulín 1:1 (1:1)

    7.kolo

    14.09. 16:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 15.09. 10:15 Petřkovice - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 15.09. 15:30 Uherský Brod - Uničov 3:2 (1:0)
    So 15.09. 15:30 Hulín - Rýmařov 3:4 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Líšeň - SFK Vrchovina 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Hodonín - Velké Meziříčí 2:2 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Vyškov - Hlučín 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Otrokovice - Dolní Benešov 3:4 (1:1)

    8.kolo

    21.09. 16:30 Kroměříž - Otrokovice 1:0 (0:0)
    21.09. 16:30 Velké Meziříčí - Petřkovice 1:1 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Dolní Benešov - Vyškov 2:3 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Rýmařov - Líšeň 1:8 (0:5)
    So 22.09. 15:30 Frýdek-Místek - Hulín 5:1 (3:1)
    So 22.09. 15:30 Uherský Brod - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Uničov - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 SFK Vrchovina - Hodonín 2:1 (1:0)

    9.kolo

    28.09. 10:15 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:5 (1:3)
    28.09. 10:30 Val. Meziříčí - Uničov 0:4 (0:1)
    28.09. 10:30 Hulín - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    28.09. 15:30 Hlučín - Dolní Benešov 2:2 (1:1)
    So 29.09. 10:15 Petřkovice - SFK Vrchovina 5:1 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Líšeň - Frýdek-Místek 4:2 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Hodonín - Rýmařov 3:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Vyškov - Kroměříž 0:0 (0:0)

    10.kolo

    05.10. 18:00 Kroměříž - Hlučín 3:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Rýmařov - Petřkovice 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Frýdek-Místek - Hodonín 1:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Uherský Brod - Líšeň 0:4 (0:2)
    So 06.10. 15:00 Val. Meziříčí - Hulín 0:4 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Uničov - Dolní Benešov 5:0 (2:0)
    Ne 07.10. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 2:4 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 SFK Vrchovina - Otrokovice 3:5 (0:3)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Petřkovice - Frýdek-Místek 6:0 (3:0)
    So 13.10. 10:15 Otrokovice - Rýmařov 3:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Hulín - Uničov 0:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Líšeň - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Hodonín - Uherský Brod 4:2 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Hlučín - Velké Meziříčí 8:1 (4:0)
    So 13.10. 15:00 Dolní Benešov - Kroměříž 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Vyškov - SFK Vrchovina 1:1 (1:0)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Kroměříž - Uničov 2:2 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Frýdek-Místek - Otrokovice 1:3 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Rýmařov - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Uherský Brod - Petřkovice 2:3 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Val. Meziříčí - Hodonín 2:2 (1:2)
    So 20.10. 14:30 Hulín - Líšeň 2:3 (2:1)
    Ne 21.10. 10:15 Velké Meziříčí - Dolní Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 SFK Vrchovina - Hlučín 2:1 (1:1)

    13.kolo

    26.10. 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Petřkovice - Val. Meziříčí 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Líšeň - Uničov 4:1 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Hodonín - Hulín 1:2 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Vyškov - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Hlučín - Rýmařov 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Dolní Benešov - SFK Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Otrokovice - Uherský Brod 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Rýmařov - Dolní Benešov 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Frýdek-Místek - Hlučín 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Uherský Brod - Vyškov 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 0:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Hulín - Petřkovice 1:3 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Líšeň - Hodonín 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 SFK Vrchovina - Kroměříž 2:3 (1:1)

    15.kolo

    So 10.11. 10:15 Otrokovice - Hulín 1:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Hodonín - Uničov 1:4 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Petřkovice - Líšeň 0:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Vyškov - Val. Meziříčí 4:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Hlučín - Uherský Brod 3:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Dolní Benešov - Frýdek-Místek 2:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Kroměříž - Rýmařov 4:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Velké Meziříčí - SFK Vrchovina 1:2 (0:1)

    16.kolo

    15.03. 18:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    So 16.03. 10:15 Otrokovice - Líšeň 3:3 (1:3)
    So 16.03. 10:15 Petřkovice - Hodonín 2:0 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Dolní Benešov - Uherský Brod 0:1 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Hlučín - Val. Meziříčí 4:0 (3:0)
    So 16.03. 15:00 Vyškov - Hulín 3:0 (2:0)
    Ne 17.03. 10:15 Uničov - SFK Vrchovina 3:1 (1:1)
    St 10.04. 16:00 Velké Meziříčí - Rýmařov 1:6 (1:1)

    17.kolo

    So 23.03. 10:15 Petřkovice - Uničov 1:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Hodonín - Otrokovice 2:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Líšeň - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Hulín - Hlučín 3:2 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 0:3 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Uherský Brod - Kroměříž 1:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Frýdek-Místek - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Rýmařov - SFK Vrchovina 2:3 (1:2)

    18.kolo

    29.03. 18:00 Kroměříž - Val. Meziříčí 6:0 (6:0)
    So 30.03. 10:15 Otrokovice - Petřkovice 2:3 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Dolní Benešov - Hulín 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Hlučín - Líšeň 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Vyškov - Hodonín 2:1 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Uničov - Rýmařov 1:1 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Velké Meziříčí - Uherský Brod 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 SFK Vrchovina - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)

    19.kolo

    05.04. 16:00 Hodonín - Hlučín 0:0 (0:0)
    So 06.04. 10:15 Otrokovice - Uničov 1:2 (1:1)
    So 06.04. 10:15 Petřkovice - Vyškov 0:5 (0:4)
    So 06.04. 15:30 Líšeň - Dolní Benešov 3:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Hulín - Kroměříž 1:3 (0:3)
    So 06.04. 15:30 Val. Meziříčí - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Uherský Brod - SFK Vrchovina 0:2 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Frýdek-Místek - Rýmařov 1:0 (0:0)

    20.kolo

    12.04. 18:00 Kroměříž - Líšeň 3:0 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Rýmařov - Uherský Brod 1:3 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Dolní Benešov - Hodonín 3:2 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Hlučín - Petřkovice 0:4 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Vyškov - Otrokovice 2:1 (2:0)
    Ne 14.04. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 10:15 Velké Meziříčí - Hulín 5:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 SFK Vrchovina - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)

    21.kolo

    19.04. 11:00 Otrokovice - Hlučín 0:2 (0:1)
    19.04. 11:00 Val. Meziříčí - Rýmařov 0:3 (0:3)
    19.04. 15:00 Vyškov - Uničov 0:2 (0:2)
    19.04. 15:00 Petřkovice - Dolní Benešov 2:2 (1:1)
    19.04. 15:00 Hulín - SFK Vrchovina 3:1 (0:0)
    19.04. 15:00 Uherský Brod - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    19.04. 16:00 Líšeň - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
    19.04. 17:00 Hodonín - Kroměříž 0:1 (0:0)

    22.kolo

    26.04. 17:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    26.04. 17:00 SFK Vrchovina - Líšeň 1:1 (1:0)
    26.04. 17:00 Velké Meziříčí - Hodonín 2:1 (0:1)
    26.04. 18:00 Kroměříž - Petřkovice 0:1 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Rýmařov - Hulín 1:1 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Dolní Benešov - Otrokovice 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Hlučín - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:15 Uničov - Uherský Brod 2:2 (1:1)

    30.kolo

    Út 30.04. 17:00 Hulín - Otrokovice 0:3 (0:0)
    Út 30.04. 17:00 SFK Vrchovina - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)
    St 01.05. 15:00 Frýdek-Místek - Dolní Benešov 6:0 (6:0)
    St 01.05. 16:30 Uničov - Hodonín 1:1 (1:1)
    St 01.05. 16:30 Líšeň - Petřkovice 1:2 (1:0)
    St 01.05. 16:30 Val. Meziříčí - Vyškov 0:6 (0:4)
    St 01.05. 16:30 Uherský Brod - Hlučín 1:1 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Rýmařov - Kroměříž 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 04.05. 10:15 Otrokovice - Kroměříž 3:3 (2:2)
    So 04.05. 14:00 Hulín - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Hlučín - Uničov 1:3 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Vyškov - Dolní Benešov 2:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Hodonín - SFK Vrchovina 3:2 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Líšeň - Rýmařov 2:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Val. Meziříčí - Uherský Brod 0:4 (0:1)
    Út 07.05. 17:00 Petřkovice - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)

    24.kolo

    10.05. 17:00 Velké Meziříčí - Otrokovice 2:3 (1:2)
    10.05. 18:00 Kroměříž - Vyškov 1:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Rýmařov - Hodonín 2:1 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Dolní Benešov - Hlučín 1:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Uherský Brod - Hulín 4:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Frýdek-Místek - Líšeň 2:2 (1:2)
    Ne 12.05. 10:15 Uničov - Val. Meziříčí 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 SFK Vrchovina - Petřkovice 1:2 (0:1)

    25.kolo

    17.05. 17:00 Líšeň - Uherský Brod 2:1 (1:1)
    17.05. 17:00 Hulín - Val. Meziříčí 2:2 (1:2)
    So 18.05. 10:15 Otrokovice - SFK Vrchovina 4:0 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Petřkovice - Rýmařov 1:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Dolní Benešov - Uničov 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Hlučín - Kroměříž 1:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Hodonín - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 18.05. 17:30 Vyškov - Velké Meziříčí 5:1 (2:1)

    26.kolo

    St 22.05. 17:00 Uničov - Hulín
    24.05. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín
    24.05. 18:00 Kroměříž - Dolní Benešov
    So 25.05. 10:15 Uherský Brod - Hodonín
    So 25.05. 16:30 Rýmařov - Otrokovice
    So 25.05. 17:00 Val. Meziříčí - Líšeň
    So 25.05. 17:00 Frýdek-Místek - Petřkovice
    Ne 26.05. 17:00 SFK Vrchovina - Vyškov

    27.kolo

    31.05. 17:00 Otrokovice - Frýdek-Místek
    31.05. 17:30 Petřkovice - Uherský Brod
    So 01.06. 17:00 Dolní Benešov - Velké Meziříčí
    So 01.06. 17:00 Hlučín - SFK Vrchovina
    So 01.06. 17:00 Hodonín - Val. Meziříčí
    So 01.06. 17:00 Líšeň - Hulín
    So 01.06. 17:30 Vyškov - Rýmařov
    Ne 02.06. 10:15 Uničov - Kroměříž

    28.kolo

    07.06. 17:00 Velké Meziříčí - Kroměříž
    So 08.06. 16:30 Rýmařov - Hlučín
    So 08.06. 17:30 Hulín - Hodonín
    So 08.06. 17:30 Val. Meziříčí - Petřkovice
    So 08.06. 17:30 Uherský Brod - Otrokovice
    So 08.06. 17:30 Frýdek-Místek - Vyškov
    Ne 09.06. 10:15 Uničov - Líšeň
    Ne 09.06. 17:30 SFK Vrchovina - Dolní Benešov

    29.kolo

    14.06. 17:00 Velké Meziříčí - Uničov
    14.06. 17:00 Otrokovice - Val. Meziříčí
    So 15.06. 17:00 Dolní Benešov - Rýmařov
    So 15.06. 17:00 Hlučín - Frýdek-Místek
    So 15.06. 17:30 Kroměříž - SFK Vrchovina
    So 15.06. 17:30 Vyškov - Uherský Brod
    So 15.06. 17:30 Petřkovice - Hulín
    So 15.06. 17:30 Hodonín - Líšeň
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 6 5 49:22 51
    2. 26 15 6 5 56:30 51
    3. 26 16 3 7 48:32 51
    4. 26 16 3 7 45:29 51
    5. 26 13 8 5 54:28 47
    6. 26 12 5 9 45:32 41
    7. 26 10 8 8 50:53 38
    8. 26 11 4 11 56:44 37
    9. 26 10 6 10 42:41 36
    10. 26 10 5 11 35:44 35
    11. 26 8 8 10 39:37 32
    12. 26 7 7 12 38:52 28
    13. 26 7 6 13 39:52 27
    14. 26 7 5 14 31:39 26
    15. 26 6 5 15 37:62 23
    16. 26 0 5 21 14:81 5