Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 12861
  • Návštěvy: 29/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21417
    Týden:
    29
    Dnes:
    9
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 25.08. 10:30 Obrnice - Klášterec 2:6 (0:5)
    So 25.08. 15:00 Bílina - Kopisty 2:1 (0:0)
    So 25.08. 15:00 Ledvice - Havran Kryry 6:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Vroutek - Sokol Březno 3:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Ervěnice - Postoloprty 4:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Údlice - Spořice 0:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Podbořany - Domoušice 2:3 np (1:1)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Sokol Březno - Ervěnice 3:5 (1:1)
    So 01.09. 14:00 Havran Kryry - Vroutek 1:4 (0:1)
    So 01.09. 15:00 Bílina - Ledvice 2:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Kopisty - Klášterec 4:3 np (1:0)
    So 01.09. 17:00 Domoušice - Obrnice 6:2 (4:2)
    So 01.09. 17:00 Spořice - Podbořany 4:1 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Postoloprty - Údlice 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:30 Obrnice - Spořice 0:3 (0:1)
    So 08.09. 15:00 Ledvice - Kopisty 2:3 np (0:1)
    So 08.09. 17:00 Vroutek - Bílina 1:0 np (0:0)
    So 08.09. 17:00 Ervěnice - Havran Kryry 8:3 (4:2)
    So 08.09. 17:00 Údlice - Sokol Březno 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Podbořany - Postoloprty 3:2 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Domoušice - Klášterec 7:1 (4:0)

    4.kolo

    So 15.09. 15:00 Bílina - Ervěnice 0:2 (0:1)
    So 15.09. 15:00 Ledvice - Vroutek 5:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Kopisty - Domoušice 0:5 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Postoloprty - Obrnice 3:2 np (2:0)
    So 15.09. 16:30 Sokol Březno - Podbořany 0:1 np (0:0)
    So 15.09. 16:30 Havran Kryry - Údlice 0:6 (0:3)
    Ne 16.09. 16:30 Spořice - Klášterec 3:4 (1:2)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Obrnice - Sokol Březno 1:3 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Vroutek - Kopisty 3:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Ervěnice - Ledvice 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Údlice - Bílina 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Podbořany - Havran Kryry 7:1 (4:1)
    So 22.09. 16:30 Postoloprty - Klášterec 3:5 (3:4)
    So 22.09. 16:30 Domoušice - Spořice 3:2 np (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 15:00 Bílina - Podbořany 4:1 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Ledvice - Údlice 2:3 np (0:0)
    So 29.09. 16:00 Kopisty - Spořice 1:4 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Postoloprty - Domoušice 2:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Sokol Březno - Klášterec 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Havran Kryry - Obrnice 0:6 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Vroutek - Ervěnice 6:1 (2:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:30 Obrnice - Bílina 3:1 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Ervěnice - Kopisty 4:3 np (2:2)
    So 06.10. 16:00 Údlice - Vroutek 3:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Podbořany - Ledvice 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 16:00 Havran Kryry - Klášterec 2:4 (1:3)
    So 06.10. 16:00 Domoušice - Sokol Březno 4:2 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Spořice - Postoloprty 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 15:00 Bílina - Klášterec 6:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Ledvice - Obrnice 1:2 np (0:1)
    So 13.10. 15:30 Kopisty - Postoloprty 4:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Sokol Březno - Spořice 1:0 np (0:0)
    So 13.10. 15:30 Havran Kryry - Domoušice 1:8 (1:3)
    So 13.10. 15:30 Vroutek - Podbořany 3:2 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Ervěnice - Údlice 6:0 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:30 Obrnice - Vroutek 2:3 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Ledvice - Klášterec 2:1 np (0:1)
    So 20.10. 15:30 Údlice - Kopisty 3:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Podbořany - Ervěnice 0:5 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Domoušice - Bílina 3:2 np (0:1)
    So 20.10. 15:30 Havran Kryry - Spořice 0:8 (0:3)
    So 20.10. 15:30 Postoloprty - Sokol Březno 4:5 (1:2)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Kopisty - Sokol Březno 0:2 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Havran Kryry - Postoloprty 4:5 np (1:2)
    So 27.10. 14:30 Ledvice - Domoušice 5:1 (4:0)
    So 27.10. 14:30 Vroutek - Klášterec 5:3 (5:0)
    So 27.10. 14:30 Ervěnice - Obrnice 4:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Údlice - Podbořany 2:1 (1:1)
    So 27.10. 15:00 Bílina - Spořice 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Obrnice - Údlice 4:1 (2:1)
    So 03.11. 10:30 Sokol Březno - Havran Kryry 8:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Podbořany - Kopisty 1:3 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Ervěnice - Klášterec 2:3 np (0:1)
    So 03.11. 14:00 Domoušice - Vroutek 6:2 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Postoloprty - Bílina 0:6 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Spořice - Ledvice 1:2 np (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Kopisty - Havran Kryry 7:0 (5:0)
    So 10.11. 14:00 Bílina - Sokol Březno 3:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Ledvice - Postoloprty 3:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Vroutek - Spořice 5:3 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Ervěnice - Domoušice 2:8 (1:6)
    So 10.11. 14:00 Údlice - Klášterec 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Podbořany - Obrnice 5:1 (2:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:30 Obrnice - Kopisty 4:3 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Podbořany - Klášterec 1:5 (0:3)
    So 17.11. 13:30 Domoušice - Údlice 1:2 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Postoloprty - Vroutek 1:3 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Sokol Březno - Ledvice 1:4 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Havran Kryry - Bílina 2:5 (2:3)
    Ne 18.11. 13:30 Spořice - Ervěnice 7:1 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:30 Klášterec - Obrnice 1:3 (1:2)
    So 23.03. 15:00 Kopisty - Bílina 2:1 np (0:0)
    So 23.03. 15:00 Havran Kryry - Ledvice 0:3 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Sokol Březno - Vroutek 5:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Postoloprty - Ervěnice 4:10 (2:8)
    So 23.03. 15:00 Domoušice - Podbořany 8:3 (5:0)
    Ne 24.03. 15:00 Spořice - Údlice 2:1 np (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Obrnice - Domoušice 5:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Ledvice - Bílina 2:3 (1:2)
    So 30.03. 16:30 Podbořany - Spořice 2:3 (2:0)
    So 30.03. 16:30 Údlice - Postoloprty 3:2 (2:1)
    So 30.03. 16:30 Ervěnice - Sokol Březno 3:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Vroutek - Havran Kryry 6:0 (4:0)
    Ne 31.03. 17:00 Klášterec - Kopisty 5:1 (3:1)

    16.kolo

    So 06.04. 15:00 Bílina - Vroutek 3:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Kopisty - Ledvice 0:4 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Havran Kryry - Ervěnice 0:8 (0:4)
    So 06.04. 16:30 Sokol Březno - Údlice 3:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Postoloprty - Podbořany 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Spořice - Obrnice 10:0 (4:0)
    Ne 07.04. 17:00 Klášterec - Domoušice 1:5 (0:3)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Obrnice - Postoloprty 5:3 (3:2)
    So 13.04. 15:00 Vroutek - Ledvice 0:1 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Domoušice - Kopisty 7:0 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Podbořany - Sokol Březno 3:1 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Údlice - Havran Kryry 4:0 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Ervěnice - Bílina 2:5 (0:4)
    Ne 14.04. 17:00 Klášterec - Spořice 1:4 (1:3)

    18.kolo

    So 20.04. 15:00 Ledvice - Ervěnice 2:0 (1:0)
    So 20.04. 15:00 Bílina - Údlice 4:1 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Kopisty - Vroutek 2:7 (2:3)
    So 20.04. 17:00 Havran Kryry - Podbořany 1:4 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Sokol Březno - Obrnice 1:2 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Klášterec - Postoloprty 4:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Spořice - Domoušice 3:2 np (2:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:30 Obrnice - Havran Kryry 5:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Domoušice - Postoloprty 3:0k
    So 27.04. 17:00 Podbořany - Bílina 1:0 np (0:0)
    So 27.04. 17:00 Údlice - Ledvice 4:3 (1:3)
    So 27.04. 17:00 Ervěnice - Vroutek 1:4 (1:3)
    Ne 28.04. 17:00 Spořice - Kopisty 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Klášterec - Sokol Březno 4:2 (3:2)

    20.kolo

    So 04.05. 15:00 Ledvice - Podbořany 3:0 (1:0)
    So 04.05. 15:00 Bílina - Obrnice 6:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Kopisty - Ervěnice 0:7 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Vroutek - Údlice 5:4 (3:2)
    So 04.05. 17:00 Sokol Březno - Domoušice 2:7 (1:3)
    So 04.05. 17:00 Postoloprty - Spořice 0:9 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Klášterec - Havran Kryry 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:30 Obrnice - Ledvice 2:5 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Postoloprty - Kopisty 3:7 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Spořice - Sokol Březno 6:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Domoušice - Havran Kryry 11:0 (5:0)
    So 11.05. 17:00 Podbořany - Vroutek 0:1 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Údlice - Ervěnice 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Klášterec - Bílina 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Kopisty - Údlice 2:4 (1:2)
    So 18.05. 15:00 Bílina - Domoušice 3:4 np (1:1)
    So 18.05. 17:00 Ervěnice - Podbořany 3:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Vroutek - Obrnice 9:4 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Sokol Březno - Postoloprty 7:2 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Klášterec - Ledvice 0:6 (0:4)
    Ne 19.05. 17:00 Spořice - Havran Kryry 16:0 (7:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:30 Postoloprty - Havran Kryry 1:3 (0:2)
    So 25.05. 10:30 Obrnice - Ervěnice 1:9 (0:3)
    So 25.05. 17:00 Sokol Březno - Kopisty 3:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Domoušice - Ledvice 7:1 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Podbořany - Údlice 7:1 (3:1)
    Ne 26.05. 17:00 Spořice - Bílina 1:4 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Klášterec - Vroutek 5:4 (4:2)

    24.kolo

    So 01.06. 14:00 Klášterec - Ervěnice 2:5 (1:2)
    So 01.06. 15:00 Bílina - Postoloprty 7:0 (4:0)
    So 01.06. 17:00 Kopisty - Podbořany 2:8 (2:3)
    So 01.06. 17:00 Údlice - Obrnice 4:3 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Vroutek - Domoušice 2:5 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Havran Kryry - Sokol Březno 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 15:00 Ledvice - Spořice 1:4 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 10:30 Postoloprty - Ledvice 0:6 (0:4)
    So 08.06. 10:30 Obrnice - Podbořany 3:7 (2:5)
    So 08.06. 17:00 Havran Kryry - Kopisty 5:2 (4:1)
    So 08.06. 17:00 Sokol Březno - Bílina 0:3 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Spořice - Vroutek 8:1 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Domoušice - Ervěnice 3:1 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Klášterec - Údlice 7:1 (2:1)

    26.kolo

    So 15.06. 13:30 Kopisty - Obrnice 1:2 np (0:0)
    So 15.06. 13:30 Klášterec - Podbořany 5:2 (2:1)
    So 15.06. 13:30 Údlice - Domoušice 1:3 (1:3)
    So 15.06. 13:30 Ervěnice - Spořice 4:2 (3:0)
    So 15.06. 13:30 Vroutek - Postoloprty 5:3 (5:1)
    So 15.06. 13:30 Ledvice - Sokol Březno 7:1 (3:0)
    So 15.06. 13:30 Bílina - Havran Kryry 10:0 (4:0)
    Správce soutěže: Standa Novotný

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 4 1 4 119:46 60
    2. 26 17 1 5 3 84:29 58
    3. 26 16 2 4 4 112:32 56
    4. 26 14 3 3 6 76:37 51
    5. 26 16 1 1 8 98:60 51
    6. 26 16 1 0 9 84:70 50
    7. 26 14 1 2 9 80:72 46
    8. 26 13 1 1 11 53:64 42
    9. 26 10 1 1 14 56:65 33
    10. 26 9 2 1 14 65:97 32
    11. 26 8 2 2 14 62:66 30
    12. 26 4 3 2 17 48:92 20
    13. 26 2 2 0 22 43:115 10
    14. 26 2 0 1 23 25:160 7