Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 12855
  • Návštěvy: 162/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2609
Týden:
162
Dnes:
22
On-line:
1

1.kolo

So 25.08. 17:00 FC Ashdod - Bnei Yehuda 1:0 (0:0)
So 25.08. 17:45 Hap.Hadera - Hapoel Tel-Aviv 2:1 (1:1)
So 25.08. 18:30 Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 5:0 (3:0)
So 25.08. 19:45 Kiryat Shmona - Beer Sheva 1:1 (0:1)
Ne 26.08. 18:00 Sakhnin - H. Raanana 0:0 (0:0)
Ne 26.08. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa 2:0 (0:0)
Po 27.08. 19:30 M. Petah Tikva - Beitar Jeruzalém 4:1 (1:0)

2.kolo

So 01.09. 17:00 H. Raanana - Kiryat Shmona 2:1 (1:1)
So 01.09. 17:45 Maccabi Haifa - FC Ashdod 2:0 (0:0)
So 01.09. 19:00 Maccabi Netanya - Sakhnin 1:1 (1:1)
So 01.09. 19:45 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Haifa 1:0 (0:0)
Ne 02.09. 18:00 Bnei Yehuda - M. Petah Tikva 2:2 (1:0)
Ne 02.09. 20:00 Beer Sheva - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (1:0)
Po 03.09. 19:30 Beitar Jeruzalém - Hap.Hadera 0:1 (0:0)

3.kolo

So 15.09. 17:00 Maccabi Tel-Aviv - H. Raanana 4:1 (1:0)
So 15.09. 18:00 M. Petah Tikva - Hap.Hadera 1:1 (0:0)
So 15.09. 18:45 Sakhnin - Hapoel Tel-Aviv 1:1 (0:0)
So 15.09. 19:30 FC Ashdod - Beer Sheva 1:0 (1:0)
Ne 16.09. 18:00 Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 1:0 (0:0)
Ne 16.09. 19:30 Bnei Yehuda - Maccabi Haifa 1:1 (1:1)
Po 17.09. 20:00 Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém 2:2 (1:1)

4.kolo

So 22.09. 17:00 Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona 0:0 (0:0)
So 22.09. 17:45 H. Raanana - FC Ashdod 1:1 (1:0)
So 22.09. 18:45 Maccabi Haifa - M. Petah Tikva 1:2 (1:0)
So 22.09. 19:30 Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv 1:2 (0:1)
Po 24.09. 18:00 Hap.Hadera - Hapoel Haifa 2:0 (0:0)
Po 24.09. 19:00 Beer Sheva - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
Po 24.09. 20:00 Beitar Jeruzalém - Sakhnin 3:2 (1:0)

5.kolo

So 29.09. 17:45 M. Petah Tikva - Hapoel Haifa 1:1 (0:1)
So 29.09. 17:45 Sakhnin - Hap.Hadera 1:2 (1:1)
So 29.09. 18:30 FC Ashdod - Maccabi Netanya 1:4 (1:1)
So 29.09. 19:30 Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém 2:0 (1:0)
Po 01.10. 18:00 Bnei Yehuda - H. Raanana 3:0 (1:0)
Po 01.10. 19:00 Maccabi Haifa - Beer Sheva 0:0 (0:0)
Po 01.10. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)

6.kolo

So 06.10. 17:00 H. Raanana - Maccabi Haifa 1:1 (0:0)
So 06.10. 17:45 Hapoel Haifa - Sakhnin 0:3 (0:1)
So 06.10. 18:45 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda 1:3 (0:0)
So 06.10. 19:30 Beer Sheva - M. Petah Tikva 4:1 (3:1)
Ne 07.10. 18:00 Hap.Hadera - Kiryat Shmona 1:0 (0:0)
Ne 07.10. 20:00 Beitar Jeruzalém - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:1)
Po 08.10. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - FC Ashdod 0:0 (0:0)

7.kolo

So 20.10. 16:00 Maccabi Tel-Aviv - Hap.Hadera 4:0 (3:0)
So 20.10. 18:00 Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 1:1 (0:1)
So 20.10. 18:15 Bnei Yehuda - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)
So 20.10. 19:30 Beer Sheva - H. Raanana 2:0 (0:0)
Ne 21.10. 19:00 M. Petah Tikva - Sakhnin 0:0 (0:0)
Ne 21.10. 20:00 FC Ashdod - Beitar Jeruzalém 1:1 (1:0)
Po 22.10. 20:00 Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 0:2 (0:0)

8.kolo

So 27.10. 17:00 H. Raanana - M. Petah Tikva 1:0 (0:0)
So 27.10. 17:00 Sakhnin - Kiryat Shmona 0:3 (0:1)
So 27.10. 18:15 Maccabi Netanya - Beer Sheva 1:0 (0:0)
So 27.10. 19:30 Beitar Jeruzalém - Bnei Yehuda 1:5 (0:2)
Ne 28.10. 18:00 Hap.Hadera - FC Ashdod 3:2 (1:1)
Ne 28.10. 19:30 Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv 1:3 (0:2)
Po 29.10. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa 1:2 (1:0)

9.kolo

So 03.11. 15:00 H. Raanana - Maccabi Netanya 1:2 (0:0)
So 03.11. 17:00 M. Petah Tikva - Kiryat Shmona 0:1 (0:1)
So 03.11. 17:10 FC Ashdod - Hapoel Haifa 0:3 (0:0)
So 03.11. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Sakhnin 3:0 (1:0)
Ne 04.11. 18:00 Bnei Yehuda - Hap.Hadera 2:0 (1:0)
Ne 04.11. 19:30 Beer Sheva - Hapoel Tel-Aviv 2:1 (0:0)
Po 05.11. 20:00 Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém 1:2 (1:0)

10.kolo

So 10.11. 15:00 Maccabi Netanya - M. Petah Tikva 0:1 (0:0)
So 10.11. 17:00 Hapoel Haifa - Bnei Yehuda 0:2 (0:0)
So 10.11. 17:15 Hapoel Tel-Aviv - H. Raanana 0:0 (0:0)
So 10.11. 19:30 Hap.Hadera - Maccabi Haifa 1:2 (0:2)
Ne 11.11. 19:15 Kiryat Shmona - Maccabi Tel-Aviv 1:2 (1:1)
Ne 11.11. 20:00 Beitar Jeruzalém - Beer Sheva 2:3 (0:0)
Po 12.11. 19:00 Sakhnin - FC Ashdod 4:3 (1:1)

11.kolo

So 01.12. 15:00 Bnei Yehuda - Sakhnin 0:1 (0:1)
So 01.12. 17:15 FC Ashdod - Kiryat Shmona 1:0 (1:0)
So 01.12. 17:30 Beer Sheva - Hap.Hadera 2:2 (2:1)
So 01.12. 20:00 M. Petah Tikva - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:1)
So 01.12. 20:00 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 1:3 (0:2)
Ne 02.12. 19:15 H. Raanana - Beitar Jeruzalém 2:1 (0:0)
Ne 02.12. 20:00 Maccabi Netanya - Hapoel Tel-Aviv 1:1 (0:1)

12.kolo

Út 04.12. 18:00 Kiryat Shmona - Bnei Yehuda 0:2 (0:1)
Út 04.12. 19:00 Sakhnin - Maccabi Haifa 0:2 (0:0)
Út 04.12. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - FC Ashdod 4:0 (2:0)
Út 04.12. 20:00 Hapoel Haifa - Beer Sheva 4:4 (2:4)
St 05.12. 18:00 Hap.Hadera - H. Raanana 0:0 (0:0)
St 05.12. 19:00 M. Petah Tikva - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)
St 05.12. 20:00 Beitar Jeruzalém - Maccabi Netanya 1:1 (0:0)

13.kolo

So 08.12. 15:00 Maccabi Haifa - Kiryat Shmona 2:2 (0:1)
So 08.12. 17:00 FC Ashdod - M. Petah Tikva 1:1 (1:0)
So 08.12. 17:15 Beer Sheva - Sakhnin 1:1 (1:0)
So 08.12. 19:30 Bnei Yehuda - Maccabi Tel-Aviv 1:3 (0:2)
Ne 09.12. 18:00 H. Raanana - Hapoel Haifa 0:3 (0:1)
Ne 09.12. 19:15 Maccabi Netanya - Hap.Hadera 1:0 (1:0)
Po 10.12. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 0:3 (0:1)

14.kolo

So 15.12. 15:00 Hapoel Tel-Aviv - Hap.Hadera 1:1 (0:0)
So 15.12. 17:00 H. Raanana - Sakhnin 2:1 (0:0)
So 15.12. 17:15 Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 1:2 (1:0)
So 15.12. 19:30 Beer Sheva - Kiryat Shmona 2:1 (0:1)
Ne 16.12. 18:00 Bnei Yehuda - FC Ashdod 2:0 (2:0)
Ne 16.12. 19:30 Beitar Jeruzalém - M. Petah Tikva 0:0 (0:0)
Po 17.12. 20:00 Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv 1:3 (0:2)

15.kolo

Út 25.12. 18:30 Sakhnin - Maccabi Netanya 0:2 (0:2)
Út 25.12. 18:30 M. Petah Tikva - Bnei Yehuda 1:1 (1:0)
Út 25.12. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Beer Sheva 3:0 (1:0)
St 26.12. 18:00 Kiryat Shmona - H. Raanana 1:1 (0:0)
St 26.12. 19:00 Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv 1:1 (1:0)
St 26.12. 20:00 FC Ashdod - Maccabi Haifa 0:1 (0:1)
Čt 27.12. 19:30 Hap.Hadera - Beitar Jeruzalém 0:3 (0:2)

16.kolo

So 29.12. 15:00 H. Raanana - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:1)
So 29.12. 17:00 Maccabi Netanya - Kiryat Shmona 1:0 (1:0)
So 29.12. 17:15 Beer Sheva - FC Ashdod 1:0 (0:0)
So 29.12. 19:30 Maccabi Haifa - Bnei Yehuda 1:0 (0:0)
Ne 30.12. 18:00 Hap.Hadera - M. Petah Tikva 3:0 (2:0)
Ne 30.12. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - Sakhnin 2:0 (1:0)
Po 31.12. 20:00 Beitar Jeruzalém - Hapoel Haifa 1:1 (0:0)

17.kolo

So 05.01. 15:00 Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv 1:0 (0:0)
So 05.01. 17:00 Hapoel Haifa - Hap.Hadera 1:1 (0:1)
So 05.01. 17:15 M. Petah Tikva - Maccabi Haifa 1:2 (0:0)
So 05.01. 19:30 Sakhnin - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
Ne 06.01. 18:00 FC Ashdod - H. Raanana 1:1 (1:1)
Ne 06.01. 19:30 Bnei Yehuda - Beer Sheva 3:1 (0:1)
Po 07.01. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Netanya 4:1 (2:0)

18.kolo

So 12.01. 15:00 Maccabi Netanya - FC Ashdod 1:0 (0:0)
So 12.01. 17:00 H. Raanana - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
So 12.01. 17:15 Hapoel Haifa - M. Petah Tikva 4:2 (2:1)
So 12.01. 19:15 Hap.Hadera - Sakhnin 2:1 (0:0)
So 12.01. 19:30 Beer Sheva - Maccabi Haifa 0:2 (0:0)
Ne 13.01. 19:30 Beitar Jeruzalém - Kiryat Shmona 0:0 (0:0)
Po 14.01. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:1)

19.kolo

So 19.01. 15:00 Bnei Yehuda - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
So 19.01. 17:00 Sakhnin - Hapoel Haifa 0:4 (0:2)
So 19.01. 17:15 Maccabi Haifa - H. Raanana 0:0 (0:0)
So 19.01. 20:00 M. Petah Tikva - Beer Sheva 1:3 (0:2)
Po 21.01. 18:00 Kiryat Shmona - Hap.Hadera 3:1 (1:1)
Po 21.01. 19:00 FC Ashdod - Hapoel Tel-Aviv 1:1 (0:0)
Po 21.01. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 1:0 (0:0)

20.kolo

So 26.01. 15:00 Hapoel Tel-Aviv - Bnei Yehuda 3:2 (2:1)
So 26.01. 17:00 Hapoel Haifa - Kiryat Shmona 1:1 (0:0)
So 26.01. 17:15 H. Raanana - Beer Sheva 3:1 (0:1)
So 26.01. 19:30 Beitar Jeruzalém - FC Ashdod 4:1 (2:0)
Ne 27.01. 18:00 Sakhnin - M. Petah Tikva 0:1 (0:0)
Ne 27.01. 19:30 Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 0:0 (0:0)
Po 28.01. 20:00 Hap.Hadera - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:2)

21.kolo

So 02.02. 15:00 FC Ashdod - Hap.Hadera 2:3 (1:2)
So 02.02. 15:00 M. Petah Tikva - H. Raanana 1:1 (1:0)
So 02.02. 17:00 Beer Sheva - Maccabi Netanya 1:1 (1:1)
So 02.02. 19:45 Bnei Yehuda - Beitar Jeruzalém 0:2 (0:1)
Ne 03.02. 18:00 Kiryat Shmona - Sakhnin 2:2 (1:1)
Ne 03.02. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa 1:1 (1:0)
Po 04.02. 20:00 Maccabi Haifa - Hapoel Tel-Aviv 3:2 (3:2)

22.kolo

So 09.02. 15:00 Hapoel Haifa - FC Ashdod 0:1 (0:0)
So 09.02. 17:00 Kiryat Shmona - M. Petah Tikva 0:2 (0:2)
So 09.02. 17:15 Maccabi Netanya - H. Raanana 1:0 (1:0)
So 09.02. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - Beer Sheva 1:0 (1:0)
Ne 10.02. 18:00 Hap.Hadera - Bnei Yehuda 0:4 (0:3)
Ne 10.02. 20:00 Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa 1:1 (1:1)
Po 11.02. 19:30 Sakhnin - Maccabi Tel-Aviv 0:0 (0:0)

23.kolo

So 16.02. 15:00 H. Raanana - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)
So 16.02. 17:00 FC Ashdod - Sakhnin 2:1 (0:1)
So 16.02. 17:15 Bnei Yehuda - Hapoel Haifa 4:2 (2:1)
So 16.02. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Kiryat Shmona 3:0 (2:0)
Ne 17.02. 18:00 M. Petah Tikva - Maccabi Netanya 1:4 (1:2)
Ne 17.02. 19:30 Maccabi Haifa - Hap.Hadera 3:1 (2:0)
Po 18.02. 20:00 Beer Sheva - Beitar Jeruzalém 3:1 (1:1)

24.kolo

So 23.02. 15:00 Maccabi Tel-Aviv - M. Petah Tikva 2:0 (0:0)
So 23.02. 17:00 Sakhnin - Bnei Yehuda 2:1 (1:1)
So 23.02. 17:15 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Netanya 1:2 (0:1)
So 23.02. 19:30 Beitar Jeruzalém - H. Raanana 2:0 (1:0)
Ne 24.02. 18:00 Kiryat Shmona - FC Ashdod 0:0 (0:0)
Ne 24.02. 19:30 Hap.Hadera - Beer Sheva 1:2 (0:2)
Po 25.02. 20:00 Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 0:0 (0:0)

25.kolo

So 02.03. 15:00 Maccabi Haifa - Sakhnin 2:0 (1:0)
So 02.03. 17:00 Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 0:1 (0:1)
So 02.03. 17:20 FC Ashdod - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:0)
So 02.03. 19:30 Maccabi Netanya - Beitar Jeruzalém 3:1 (2:1)
Ne 03.03. 18:00 H. Raanana - Hap.Hadera 1:0 (1:0)
Ne 03.03. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - M. Petah Tikva 6:0 (2:0)
Po 04.03. 20:00 Beer Sheva - Hapoel Haifa 2:0 (0:0)

26.kolo

So 09.03. 19:30 Beitar Jeruzalém - Hapoel Tel-Aviv 0:1 (0:0)
So 09.03. 19:30 Hap.Hadera - Maccabi Netanya 2:2 (2:0)
So 09.03. 19:30 Hapoel Haifa - H. Raanana 2:2 (1:1)
So 09.03. 19:30 Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 2:3 (2:1)
Ne 10.03. 18:00 M. Petah Tikva - FC Ashdod 2:0 (1:0)
Ne 10.03. 19:30 Sakhnin - Beer Sheva 0:0 (0:0)
Po 11.03. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda 2:1 (0:1)

Nadstavba 1. kolo

So 16.03. 15:00 Maccabi Tel-Aviv - Hap.Hadera 2:0 (0:0)
So 16.03. 17:00 H. Raanana - Sakhnin 2:2 (1:0)
So 16.03. 17:15 Hapoel Tel-Aviv - FC Ashdod 5:1 (1:0)
So 16.03. 19:30 Maccabi Haifa - Bnei Yehuda 0:2 (0:2)
Ne 17.03. 18:00 Kiryat Shmona - M. Petah Tikva 0:1 (0:0)
Ne 17.03. 19:15 Maccabi Netanya - Beer Sheva 0:1 (0:0)
Ne 17.03. 20:00 Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)

Nadstavba 2. kolo

So 30.03. 14:00 Hap.Hadera - Beer Sheva 1:4 (1:0)
So 30.03. 16:00 FC Ashdod - Kiryat Shmona 3:2 (2:2)
So 30.03. 16:30 Bnei Yehuda - Maccabi Netanya 1:1 (0:1)
So 30.03. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa 1:0 (0:0)
Ne 31.03. 18:00 M. Petah Tikva - H. Raanana 1:1 (1:0)
Ne 31.03. 19:30 Beitar Jeruzalém - Sakhnin 0:0 (0:0)
Po 01.04. 19:30 Hapoel Haifa - Hapoel Tel-Aviv 0:0 (0:0)

Nadstavba 3. kolo

So 06.04. 17:00 Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 3:0 (0:0)
So 06.04. 17:00 Beer Sheva - Bnei Yehuda 2:1 (1:1)
So 06.04. 18:00 Sakhnin - M. Petah Tikva 1:1 (0:0)
So 06.04. 19:30 Maccabi Haifa - Hap.Hadera 1:3 (0:0)
Ne 07.04. 18:00 H. Raanana - FC Ashdod 1:2 (1:0)
Ne 07.04. 19:30 Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv 1:4 (1:1)
Po 08.04. 20:00 Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém 1:2 (1:0)

Nadstavba 4. kolo

So 13.04. 17:00 Hapoel Haifa - H. Raanana 0:2 (0:1)
So 13.04. 17:00 Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona 2:2 (1:0)
So 13.04. 18:00 FC Ashdod - Sakhnin 1:2 (0:0)
So 13.04. 19:30 Beitar Jeruzalém - M. Petah Tikva 4:1 (1:0)
Ne 14.04. 18:00 Hap.Hadera - Bnei Yehuda 2:3 (0:2)
Ne 14.04. 19:30 Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 2:1 (2:1)
Po 15.04. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - Beer Sheva 0:0 (0:0)

Nadstavba 8. kolo

Po 22.04. 20:00 Beer Sheva - Maccabi Haifa 0:1 (0:0)
Út 23.04. 18:00 Maccabi Netanya - Hap.Hadera 3:2 (3:0)
Út 23.04. 19:30 Bnei Yehuda - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:1)

Nadstavba 5- kolo

So 27.04. 17:00 Hap.Hadera - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:0)
So 27.04. 19:30 H. Raanana - Hapoel Tel-Aviv 2:1 (0:1)
So 27.04. 19:30 M. Petah Tikva - FC Ashdod 0:3 (0:2)
So 27.04. 19:30 Sakhnin - Hapoel Haifa 1:2 (0:1)
So 27.04. 19:30 Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém 0:1 (0:0)
Ne 28.04. 19:30 Beer Sheva - Maccabi Netanya 0:2 (0:1)
Po 29.04. 20:00 Bnei Yehuda - Maccabi Haifa 2:2 (2:2)

Nadstavba 6. kolo

So 04.05. 17:00 Hap.Hadera - Maccabi Netanya 1:2 (0:0)
So 04.05. 19:30 Beitar Jeruzalém - FC Ashdod 2:3 (1:0)
So 04.05. 19:30 Hapoel Haifa - M. Petah Tikva 0:3 (0:2)
So 04.05. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - Sakhnin 3:0 (1:0)
So 04.05. 19:30 Kiryat Shmona - H. Raanana 0:0 (0:0)
Ne 05.05. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - Bnei Yehuda 2:3 (1:1)
Po 06.05. 20:00 Maccabi Haifa - Beer Sheva 3:1 (2:1)

Nadstavba 7. kolo

So 11.05. 17:00 Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Netanya 3:0 (1:0)
So 11.05. 19:00 Bnei Yehuda - Beer Sheva 2:3 (1:2)
So 11.05. 19:30 H. Raanana - Beitar Jeruzalém 1:2 (0:0)
Ne 12.05. 19:30 FC Ashdod - Hapoel Haifa 1:0 (1:0)
Ne 12.05. 19:30 M. Petah Tikva - Hapoel Tel-Aviv 0:2 (0:1)
Ne 12.05. 19:30 Sakhnin - Kiryat Shmona 0:2 (0:2)
Po 13.05. 19:30 Hap.Hadera - Maccabi Haifa 2:0 (1:0)

Nadstavba 9. kolo

Ne 19.05. 19:30 Beer Sheva - Hap.Hadera 1:0 (0:0)
Ne 19.05. 19:30 Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:1)
Ne 19.05. 19:30 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda 0:2 (0:2)

Nadstavba 10. kolo

So 25.05. 19:00 Beer Sheva - Maccabi Tel-Aviv 0:4 (0:2)
So 25.05. 19:00 Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 1:2 (0:1)
So 25.05. 19:00 Bnei Yehuda - Hap.Hadera 1:2 (1:0)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 36 27 8 1 77:17 89
2. 36 16 10 10 46:41 58
3. 36 15 10 11 48:46 55
4. 36 15 8 13 45:47 53
5. 36 14 9 13 56:41 51
6. 36 12 6 18 43:59 42
7. 33 11 10 12 43:43 43
8. 33 9 15 9 40:30 42
9. 33 8 15 10 29:38 39
10. 33 9 11 13 34:35 38
11. 33 10 7 16 34:54 37
12. 33 8 13 12 44:47 37
13. 33 8 12 13 33:51 36
14. 33 5 12 16 27:50 27