Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. května 2019
svátek má Zbyšek.
Hlavní menu
  • ID: 12854
  • Návštěvy: 2491/7
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    38107
    Týden:
    2491
    Dnes:
    782
    On-line:
    7

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Žamberk - Choceň 1:2 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Česká Třebová - Třemošnice 5:2 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Hlinsko - Litomyšl 4:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Svitavy - Letohrad 1:5 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Lanškroun - Luže 2:1 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 H. Městec - Chrudim B 1:0 np (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Moravany - Holice 2:1 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Dolní Újezd - Mor. Třebová 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Litomyšl - Mor. Třebová 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 10:15 Holice - Dolní Újezd 5:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Třemošnice - H. Městec 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Choceň - Lanškroun 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Letohrad - Žamberk 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:30 Luže - Česká Třebová 4:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Chrudim B - Moravany 2:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Hlinsko - Svitavy 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Česká Třebová - Choceň 5:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Dolní Újezd - Chrudim B 3:4 np (3:3)
    Ne 26.08. 17:00 Svitavy - Litomyšl 2:3 np (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Žamberk - Hlinsko 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Lanškroun - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 H. Městec - Luže 0:6 (0:3)
    Ne 26.08. 17:00 Moravany - Třemošnice 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Mor. Třebová - Holice 3:0 (1:0)

    4.kolo

    31.08. 17:30 Litomyšl - Holice 6:1 (2:0)
    So 01.09. 10:15 Chrudim B - Mor. Třebová 1:2 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Třemošnice - Dolní Újezd 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Choceň - H. Městec 3:2 np (2:2)
    So 01.09. 17:00 Letohrad - Česká Třebová 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 14:30 Luže - Moravany 4:2 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 Hlinsko - Lanškroun 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Svitavy - Žamberk 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Holice - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Česká Třebová - Hlinsko 1:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Mor. Třebová - Třemošnice 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Žamberk - Litomyšl 2:5 (0:3)
    Ne 09.09. 17:00 Lanškroun - Svitavy 1:2 np (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 H. Městec - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Moravany - Choceň 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dolní Újezd - Luže 0:2 (0:1)

    6.kolo

    14.09. 16:30 Svitavy - Česká Třebová 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Třemošnice - Holice 3:2 np (2:2)
    So 15.09. 16:30 Choceň - Dolní Újezd 3:1 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Letohrad - Moravany 1:2 np (1:1)
    So 15.09. 16:30 Žamberk - Lanškroun 0:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 14:30 Luže - Mor. Třebová 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Litomyšl - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Hlinsko - H. Městec 2:3 np (2:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Holice - Luže 4:3 (3:1)
    So 22.09. 10:15 Chrudim B - Třemošnice 5:1 (4:0)
    So 22.09. 16:00 Lanškroun - Litomyšl 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 16:00 Česká Třebová - Žamberk 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 H. Městec - Svitavy 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Moravany - Hlinsko 3:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Dolní Újezd - Letohrad 2:4 (1:2)
    Ne 23.09. 16:00 Mor. Třebová - Choceň 5:0 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 15:30 Letohrad - Mor. Třebová 2:0 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Litomyšl - Třemošnice 3:1 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Choceň - Holice 4:1 (3:0)
    So 29.09. 15:30 Žamberk - H. Městec 1:2 np (1:1)
    Ne 30.09. 14:00 Luže - Chrudim B 4:3 np (3:3)
    Ne 30.09. 15:30 Hlinsko - Dolní Újezd 2:3 np (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Svitavy - Moravany 3:0 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lanškroun - Česká Třebová 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Holice - Letohrad 3:2 np (2:2)
    So 06.10. 10:15 Chrudim B - Choceň 5:1 (3:0)
    So 06.10. 15:30 Česká Třebová - Litomyšl 1:2 (0:1)
    So 06.10. 15:30 Moravany - Žamberk 4:3 np (3:3)
    So 06.10. 15:30 Dolní Újezd - Svitavy 3:4 np (3:3)
    Ne 07.10. 15:30 H. Městec - Lanškroun 1:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Mor. Třebová - Hlinsko 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Třemošnice - Luže 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Litomyšl - Luže 6:1 (3:1)
    So 13.10. 15:00 Choceň - Třemošnice 1:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Letohrad - Chrudim B 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 15:00 Lanškroun - Moravany 5:0 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Česká Třebová - H. Městec 3:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hlinsko - Holice 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Svitavy - Mor. Třebová 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Žamberk - Dolní Újezd 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Holice - Svitavy 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:00 Třemošnice - Letohrad 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 10:15 Chrudim B - Hlinsko 1:4 (0:3)
    Ne 21.10. 13:00 Luže - Choceň 3:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:00 H. Městec - Litomyšl 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Moravany - Česká Třebová 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Dolní Újezd - Lanškroun 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Mor. Třebová - Žamberk 9:0 (5:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Litomyšl - Choceň 3:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Letohrad - Luže 4:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Žamberk - Holice 0:3 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Lanškroun - Mor. Třebová 1:0 np (0:0)
    So 27.10. 14:00 Česká Třebová - Dolní Újezd 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Hlinsko - Třemošnice 6:2 (1:2)
    Ne 28.10. 14:00 Svitavy - Chrudim B 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 H. Městec - Moravany 0:1 np (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Holice - Lanškroun 0:3 (0:3)
    So 03.11. 10:15 Chrudim B - Žamberk 5:1 (3:0)
    So 03.11. 13:30 Moravany - Litomyšl 3:2 (1:1)
    So 03.11. 13:30 Třemošnice - Svitavy 2:1 (1:1)
    So 03.11. 13:30 Choceň - Letohrad 0:1 np (0:0)
    Ne 04.11. 11:30 Luže - Hlinsko 1:3 (0:3)
    Ne 04.11. 13:30 Dolní Újezd - H. Městec 1:2 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Litomyšl - Letohrad 2:1 (0:1)
    So 10.11. 13:30 Žamberk - Třemošnice 0:2 (0:2)
    Ne 11.11. 13:30 Hlinsko - Choceň 4:5 np (4:4)
    Ne 11.11. 13:30 Svitavy - Luže 2:1 (2:1)
    Ne 11.11. 13:30 Lanškroun - Chrudim B 3:2 np (2:2)
    Ne 11.11. 13:30 Česká Třebová - Holice 2:1 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 H. Městec - Mor. Třebová 1:2 (1:2)
    Ne 11.11. 13:30 Moravany - Dolní Újezd 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Luže - Žamberk 2:0 (1:0)
    So 17.11. 10:15 Holice - H. Městec 1:3 (0:3)
    So 17.11. 10:15 Chrudim B - Česká Třebová 0:2 (0:0)
    So 17.11. 13:00 Mor. Třebová - Moravany 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:00 Třemošnice - Lanškroun 0:3 (0:1)
    So 17.11. 13:00 Choceň - Svitavy 4:2 (2:1)
    So 17.11. 13:00 Letohrad - Hlinsko 1:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:00 Dolní Újezd - Litomyšl 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Litomyšl - Hlinsko 3:1 (2:1)
    So 09.03. 14:00 Letohrad - Svitavy 1:0 (0:0)
    So 09.03. 14:00 Třemošnice - Česká Třebová 2:3 (1:1)
    So 09.03. 14:00 Chrudim B - H. Městec 5:1 (2:1)
    So 09.03. 14:00 Holice - Moravany 2:1 (2:0)
    Ne 10.03. 14:00 Choceň - Žamberk 0:1 np (0:0)
    Ne 10.03. 14:00 Luže - Lanškroun 0:6 (0:4)
    Ne 10.03. 14:00 Mor. Třebová - Dolní Újezd 3:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 14:30 Moravany - Chrudim B 4:9 (1:6)
    So 16.03. 14:30 Česká Třebová - Luže 3:0 (1:0)
    So 16.03. 14:30 Žamberk - Letohrad 0:2 (0:1)
    Ne 17.03. 14:30 Mor. Třebová - Litomyšl 1:2 np (1:1)
    Ne 17.03. 14:30 Dolní Újezd - Holice 2:1 np (1:1)
    Ne 17.03. 14:30 H. Městec - Třemošnice 2:1 (1:1)
    Ne 17.03. 14:30 Lanškroun - Choceň 5:1 (2:1)
    Ne 17.03. 14:30 Svitavy - Hlinsko 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Litomyšl - Svitavy 2:3 np (2:2)
    So 23.03. 10:15 Chrudim B - Dolní Újezd 4:0 (1:0)
    So 23.03. 14:30 Letohrad - Lanškroun 1:0 (1:0)
    So 23.03. 14:30 Třemošnice - Moravany 1:2 np (1:1)
    So 23.03. 14:30 Holice - Mor. Třebová 3:2 np (2:2)
    Ne 24.03. 13:00 Luže - H. Městec 1:3 (0:2)
    Ne 24.03. 14:30 Hlinsko - Žamberk 4:1 (1:1)
    Ne 24.03. 14:30 Choceň - Česká Třebová 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Moravany - Luže 3:0 (3:0)
    So 30.03. 16:00 Holice - Litomyšl 3:0 (3:0)
    So 30.03. 16:00 Česká Třebová - Letohrad 1:3 (0:1)
    So 30.03. 16:00 Žamberk - Svitavy 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 16:00 Mor. Třebová - Chrudim B 4:2 (1:0)
    Ne 31.03. 16:00 Dolní Újezd - Třemošnice 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 16:00 H. Městec - Choceň 1:2 (1:1)
    Ne 31.03. 16:00 Lanškroun - Hlinsko 3:2 (2:1)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Litomyšl - Žamberk 4:2 (2:2)
    So 06.04. 16:00 Letohrad - H. Městec 4:1 (2:1)
    So 06.04. 16:00 Třemošnice - Mor. Třebová 1:3 (1:2)
    Ne 07.04. 10:15 Chrudim B - Holice 1:0 np (0:0)
    Ne 07.04. 14:00 Luže - Dolní Újezd 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:00 Svitavy - Lanškroun 1:4 (1:2)
    Ne 07.04. 16:00 Hlinsko - Česká Třebová 4:1 (3:0)
    Ne 07.04. 16:00 Choceň - Moravany 2:1 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Chrudim B - Litomyšl 5:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Holice - Třemošnice 3:1 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Dolní Újezd - Choceň 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 16:30 Česká Třebová - Svitavy 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:00 H. Městec - Hlinsko 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Mor. Třebová - Luže 4:1 (3:0)
    Ne 14.04. 16:30 Moravany - Letohrad 2:8 (2:6)
    Ne 14.04. 16:30 Lanškroun - Žamberk 8:1 (5:0)

    22.kolo

    So 20.04. 10:15 Litomyšl - Lanškroun 0:1 np (0:0)
    So 20.04. 16:30 Žamberk - Česká Třebová 1:2 (0:1)
    So 20.04. 16:30 Letohrad - Dolní Újezd 3:0 (1:0)
    So 20.04. 16:30 Třemošnice - Chrudim B 2:3 np (2:2)
    Ne 21.04. 14:30 Luže - Holice 4:5 (2:2)
    Ne 21.04. 16:30 Svitavy - H. Městec 6:1 (3:0)
    Ne 21.04. 16:30 Hlinsko - Moravany 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:30 Choceň - Mor. Třebová 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 27.04. 16:30 Třemošnice - Litomyšl 3:2 np (2:2)
    So 27.04. 16:30 Holice - Choceň 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:30 Dolní Újezd - Hlinsko 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Česká Třebová - Lanškroun 0:4 (0:1)
    Ne 28.04. 16:30 Chrudim B - Luže 6:1 (3:1)
    Ne 28.04. 16:30 Mor. Třebová - Letohrad 2:1 np (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Moravany - Svitavy 2:3 np (2:2)
    Ne 28.04. 16:30 H. Městec - Žamberk 6:0 (4:0)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Litomyšl - Česká Třebová 4:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Lanškroun - H. Městec 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 17:00 Letohrad - Holice 5:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Choceň - Chrudim B 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:30 Luže - Třemošnice 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Žamberk - Moravany 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Svitavy - Dolní Újezd 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hlinsko - Mor. Třebová 2:3 np (2:2)

    25.kolo

    So 11.05. 17:00 Třemošnice - Choceň 0:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Holice - Hlinsko 1:3 (0:2)
    Ne 12.05. 10:15 Chrudim B - Letohrad 2:3 np (2:2)
    Ne 12.05. 14:30 Luže - Litomyšl 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 2:4 (1:3)
    Ne 12.05. 17:00 Dolní Újezd - Žamberk 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Moravany - Lanškroun 2:3 np (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 H. Městec - Česká Třebová 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Litomyšl - H. Městec 1:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Česká Třebová - Moravany 2:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Hlinsko - Chrudim B 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Letohrad - Třemošnice 7:2 (4:1)
    Ne 19.05. 17:00 Lanškroun - Dolní Újezd 0:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Žamberk - Mor. Třebová 2:1 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Svitavy - Holice 1:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Choceň - Luže 0:2 (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 17:00 Holice - Žamberk
    So 25.05. 17:00 Mor. Třebová - Lanškroun
    So 25.05. 17:00 Moravany - H. Městec
    Ne 26.05. 10:15 Chrudim B - Svitavy
    Ne 26.05. 14:30 Luže - Letohrad
    Ne 26.05. 17:00 Choceň - Litomyšl
    Ne 26.05. 17:00 Třemošnice - Hlinsko
    Ne 26.05. 17:00 Dolní Újezd - Česká Třebová

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Litomyšl - Moravany
    So 01.06. 17:00 Česká Třebová - Mor. Třebová
    So 01.06. 17:00 Lanškroun - Holice
    So 01.06. 17:00 Žamberk - Chrudim B
    So 01.06. 17:00 Letohrad - Choceň
    Ne 02.06. 17:00 H. Městec - Dolní Újezd
    Ne 02.06. 17:00 Svitavy - Třemošnice
    Ne 02.06. 17:00 Hlinsko - Luže

    29.kolo

    So 08.06. 10:15 Chrudim B - Lanškroun
    So 08.06. 17:00 Letohrad - Litomyšl
    So 08.06. 17:00 Třemošnice - Žamberk
    So 08.06. 17:00 Holice - Česká Třebová
    So 08.06. 17:00 Dolní Újezd - Moravany
    Ne 09.06. 14:30 Luže - Svitavy
    Ne 09.06. 17:00 Choceň - Hlinsko
    Ne 09.06. 17:00 Mor. Třebová - H. Městec

    30.kolo

    St 08.05. 17:00 Česká Třebová - Chrudim B 1:2 (1:2)
    St 05.06. 18:00 Litomyšl - Dolní Újezd
    So 15.06. 17:00 Moravany - Mor. Třebová
    So 15.06. 17:00 H. Městec - Holice
    So 15.06. 17:00 Lanškroun - Třemošnice
    So 15.06. 17:00 Žamberk - Luže
    Ne 16.06. 17:00 Svitavy - Choceň
    Ne 16.06. 17:00 Hlinsko - Letohrad
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 12 10 2 2 57:19 58
    2. 26 15 3 4 4 68:30 55
    3. 26 14 2 5 5 55:28 51
    4. 26 13 4 2 7 52:43 49
    5. 26 11 5 4 6 61:47 47
    6. 26 14 0 4 8 59:42 46
    7. 27 10 4 6 7 76:53 44
    8. 26 12 1 1 12 51:58 39
    9. 27 12 1 0 14 43:46 38
    10. 26 9 3 5 9 45:53 38
    11. 26 8 4 4 10 45:54 36
    12. 26 7 5 4 10 47:60 35
    13. 26 7 5 2 12 32:49 33
    14. 26 5 2 3 16 35:66 22
    15. 26 4 3 4 15 28:61 22
    16. 26 2 2 4 18 21:73 14