Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. září 2018
svátek má Darina.
Hlavní menu
  • ID: 12848
  • Návštěvy: 5276/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27429
    Týden:
    5276
    Dnes:
    868
    On-line:
    3

    1.kolo

    10.08. 18:00 Králův Dvůr - Písek 2:0 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Radotín - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Vltavín - Živanice 1:0 (0:0)
    So 11.08. 15:00 Domažlice - Vyšehrad 3:2 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Velvary - Brozany 2:3 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Dobrovice - Převýšov 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Karlovy Vary - Jirny 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Zápy - Litoměřicko 2:1 (2:1)
    Ne 12.08. 17:00 Benešov - Štěchovice 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Písek - Benešov 3:4 np (3:3)
    So 18.08. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 10:15 Radotín - Zápy 0:2 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Litoměřicko - Vltavín 1:2 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Ústí n.O. - Převýšov 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Živanice - Domažlice 1:4 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Jirny - Dobrovice 2:4 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Brozany - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Štěchovice - Velvary 2:1 np (1:1)

    16.kolo

    St 22.08. 18:00 Ústí n.O. - Litoměřicko 2:0 (1:0)
    St 22.08. 18:00 Radotín - Živanice 1:2 np (1:1)
    St 22.08. 18:00 Zápy - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    St 22.08. 18:00 Vltavín - Písek 2:3 (0:1)
    St 22.08. 18:00 Domažlice - Štěchovice 2:1 (0:0)
    St 22.08. 18:00 Králův Dvůr - Brozany 1:2 np (1:1)
    St 22.08. 18:00 Benešov - Jirny 2:0 (1:0)
    St 22.08. 18:00 Velvary - Převýšov 5:2 (2:1)
    St 22.08. 18:00 Karlovy Vary - Dobrovice 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Vltavín - Radotín 1:2 (1:1)
    So 25.08. 10:15 Převýšov - Jirny 0:1 (0:0)
    So 25.08. 10:30 Králův Dvůr - Živanice 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Domažlice - Litoměřicko 4:1 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Velvary - Písek 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 17:00 Dobrovice - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:30 Karlovy Vary - Štěchovice 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zápy - Ústí n.O. 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Benešov - Vyšehrad 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Písek - Karlovy Vary 2:1 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Vyšehrad - Velvary 3:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Radotín - Domažlice 4:2 (2:1)
    So 01.09. 10:30 Litoměřicko - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Ústí n.O. - Jirny 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Živanice - Benešov 1:0 np (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Brozany - Převýšov 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Štěchovice - Dobrovice 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zápy - Vltavín 4:2 (3:1)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Králův Dvůr - Radotín 0:1 np (0:0)
    07.09. 17:00 Benešov - Litoměřicko 1:4 (0:3)
    So 08.09. 10:15 Vltavín - Ústí n.O. 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Převýšov - Štěchovice 2:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Domažlice - Zápy 2:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Velvary - Živanice 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Dobrovice - Písek 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:30 Karlovy Vary - Vyšehrad 4:2 (4:0)
    Ne 09.09. 17:00 Jirny - Brozany 3:2 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Písek - Převýšov 1:2 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Vyšehrad - Dobrovice 2:1 (2:0)
    So 15.09. 10:15 Radotín - Benešov 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 5:2 (4:1)
    So 15.09. 10:30 Litoměřicko - Velvary 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Ústí n.O. - Brozany 2:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Živanice - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Štěchovice - Jirny 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zápy - Králův Dvůr 2:0 (1:0)

    17.kolo

    St 19.09. 17:00 Dobrovice - Ústí n.O. 5:2 (2:2)
    St 19.09. 17:00 Převýšov - Karlovy Vary 3:2 (2:1)
    St 19.09. 17:00 Jirny - Velvary 1:0 np (0:0)
    St 19.09. 17:00 Brozany - Benešov 2:1 np (1:1)
    St 19.09. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    St 19.09. 17:00 Písek - Domažlice 1:0 (0:0)
    St 19.09. 17:00 Vyšehrad - Vltavín 3:2 (3:2)
    St 19.09. 17:00 Živanice - Zápy 1:3 (1:1)
    St 19.09. 17:00 Litoměřicko - Radotín 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Převýšov - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 0:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Domažlice - Ústí n.O. 1:2 np (1:0)
    So 22.09. 16:30 Velvary - Radotín 1:2 np (0:0)
    So 22.09. 16:30 Dobrovice - Živanice 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 Karlovy Vary - Litoměřicko
    Ne 23.09. 16:30 Benešov - Zápy
    Ne 23.09. 16:30 Jirny - Písek
    Ne 23.09. 16:30 Brozany - Štěchovice

    8.kolo

    28.09. 10:15 Písek - Brozany
    28.09. 10:30 Litoměřicko - Dobrovice
    28.09. 16:00 Živanice - Převýšov
    So 29.09. 10:15 Vyšehrad - Jirny
    So 29.09. 10:15 Radotín - Karlovy Vary
    So 29.09. 10:15 Vltavín - Benešov
    So 29.09. 16:00 Ústí n.O. - Štěchovice
    So 29.09. 16:00 Domažlice - Králův Dvůr
    Ne 30.09. 16:00 Zápy - Velvary

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Převýšov - Litoměřicko
    So 06.10. 10:30 Králův Dvůr - Ústí n.O.
    So 06.10. 16:00 Velvary - Vltavín
    So 06.10. 16:00 Dobrovice - Radotín
    Ne 07.10. 10:30 Karlovy Vary - Zápy
    Ne 07.10. 16:00 Benešov - Domažlice
    Ne 07.10. 16:00 Jirny - Živanice
    Ne 07.10. 16:00 Brozany - Vyšehrad
    Ne 07.10. 16:00 Štěchovice - Písek

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Vyšehrad - Štěchovice
    So 13.10. 10:15 Radotín - Převýšov
    So 13.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary
    So 13.10. 10:30 Králův Dvůr - Benešov
    So 13.10. 14:30 Litoměřicko - Jirny
    So 13.10. 15:30 Ústí n.O. - Písek
    So 13.10. 15:30 Živanice - Brozany
    So 13.10. 15:30 Domažlice - Velvary
    Ne 14.10. 15:30 Zápy - Dobrovice

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Převýšov - Zápy
    So 20.10. 10:15 Písek - Vyšehrad
    So 20.10. 15:30 Velvary - Králův Dvůr
    So 20.10. 15:30 Dobrovice - Vltavín
    Ne 21.10. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice
    Ne 21.10. 15:30 Benešov - Ústí n.O.
    Ne 21.10. 15:30 Jirny - Radotín
    Ne 21.10. 15:30 Brozany - Litoměřicko
    Ne 21.10. 15:30 Štěchovice - Živanice

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Radotín - Brozany
    So 27.10. 10:15 Vltavín - Převýšov
    So 27.10. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary
    So 27.10. 14:30 Ústí n.O. - Vyšehrad
    So 27.10. 14:30 Živanice - Písek
    So 27.10. 14:30 Litoměřicko - Štěchovice
    So 27.10. 14:30 Domažlice - Dobrovice
    Ne 28.10. 14:30 Zápy - Jirny
    Ne 28.10. 14:30 Benešov - Velvary

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Převýšov - Domažlice
    So 03.11. 10:15 Písek - Litoměřicko
    So 03.11. 10:15 Vyšehrad - Živanice
    So 03.11. 14:00 Velvary - Ústí n.O.
    So 03.11. 14:00 Dobrovice - Králův Dvůr
    Ne 04.11. 10:30 Karlovy Vary - Benešov
    Ne 04.11. 14:00 Jirny - Vltavín
    Ne 04.11. 14:00 Brozany - Zápy
    Ne 04.11. 14:00 Štěchovice - Radotín

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Radotín - Písek
    So 10.11. 10:15 Vltavín - Brozany
    So 10.11. 10:30 Králův Dvůr - Převýšov
    So 10.11. 14:00 Ústí n.O. - Živanice
    So 10.11. 14:00 Litoměřicko - Vyšehrad
    So 10.11. 14:00 Domažlice - Jirny
    So 10.11. 14:00 Velvary - Karlovy Vary
    Ne 11.11. 14:00 Zápy - Štěchovice
    Ne 11.11. 14:00 Benešov - Dobrovice

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Písek - Zápy
    So 17.11. 10:15 Vyšehrad - Radotín
    So 17.11. 13:00 Převýšov - Benešov
    So 17.11. 13:30 Dobrovice - Velvary
    So 17.11. 13:30 Živanice - Litoměřicko
    Ne 18.11. 10:30 Karlovy Vary - Ústí n.O.
    Ne 18.11. 13:30 Jirny - Králův Dvůr
    Ne 18.11. 13:30 Brozany - Domažlice
    Ne 18.11. 13:30 Štěchovice - Vltavín
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 0 1 1 22:10 22
    2. 8 7 0 0 1 17:7 21
    3. 9 5 1 0 3 12:13 17
    4. 9 5 0 0 4 20:15 15
    5. 9 4 1 1 3 19:16 15
    6. 9 5 0 0 4 14:12 15
    7. 9 4 1 1 3 16:16 15
    8. 9 3 0 4 2 8:8 13
    9. 9 2 3 1 3 10:11 13
    10. 9 2 1 4 2 15:14 12
    11. 8 2 2 1 3 12:9 11
    12. 8 3 0 2 3 12:15 11
    13. 8 1 2 3 2 9:12 10
    14. 8 2 2 0 4 12:15 10
    15. 8 3 0 0 5 12:15 9
    16. 8 2 1 0 5 7:16 8
    17. 8 0 3 1 4 10:15 7
    18. 9 1 2 0 6 9:17 7