Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 12828
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    871
    Týden:
    28
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Bolatice - Raduň 9:1 (4:0)
    Ne 02.09. 10:30 Malé Hoštice - Kylešovice 14:1 (5:0)
    St 05.09. 17:00 Štěpánkovice - Rohov 1:11 (1:6)

    6.kolo

    07.09. 16:30 Mokré Lazce - Bolatice 1:3 (1:1)
    So 08.09. 10:30 Malé Hoštice - Raduň 12:0 (4:0)
    St 12.09. 16:30 Štěpánkovice - Kylešovice 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Bolatice - Rohov 4:10 (2:6)
    Ne 16.09. 10:15 Raduň - Mokré Lazce 3:4 (2:2)
    St 19.09. 16:30 Štěpánkovice - Malé Hoštice 1:6 (0:5)

    4.kolo

    21.09. 16:30 Mokré Lazce - Štěpánkovice 11:4 (8:2)
    Ne 23.09. 10:30 Malé Hoštice - Bolatice 8:2 (5:1)
    Ne 23.09. 10:30 Rohov - Kylešovice 8:2 (4:1)

    3.kolo

    Ne 07.10. 10:30 Rohov - Malé Hoštice 1:1 (0:0)
    St 10.10. 16:00 Štěpánkovice - Raduň 4:5 (3:1)
    St 10.10. 17:30 Mokré Lazce - Kylešovice 6:4 (5:2)

    2.kolo

    12.10. 15:30 Mokré Lazce - Rohov 2:13 (0:4)
    So 13.10. 10:00 Bolatice - Štěpánkovice 6:0 (4:0)
    Ne 14.10. 10:15 Raduň - Kylešovice 3:4 (1:2)

    1.kolo

    Ne 30.09. 10:30 Rohov - Raduň 16:2 (5:0)
    St 03.10. 17:30 Bolatice - Kylešovice 3:1 (3:0)
    St 17.10. 17:00 Mokré Lazce - Malé Hoštice 0:7 (0:4)

    13.kolo

    Ne 21.04. 13:00 Raduň - Malé Hoštice 0:6 (0:2)
    St 24.04. 17:30 Kylešovice - Štěpánkovice 1:7 (0:3)
    So 18.05. 10:00 Bolatice - Mokré Lazce 7:1 (2:0)

    14.kolo

    26.04. 17:00 Mokré Lazce - Raduň 8:4 (4:1)
    Ne 28.04. 10:30 Malé Hoštice - Štěpánkovice 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 10:30 Rohov - Bolatice 6:2 (2:0)

    11.kolo

    So 04.05. 10:00 Bolatice - Malé Hoštice 1:5 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Štěpánkovice - Mokré Lazce 9:2 (4:0)
    10.05. 17:30 Kylešovice - Rohov 0:14 (0:7)

    10.kolo

    Ne 19.05. 10:30 Malé Hoštice - Rohov 3:0k
    Ne 19.05. 14:00 Raduň - Štěpánkovice 1:0 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Kylešovice - Mokré Lazce 3:3 (1:1)

    9.kolo

    So 25.05. 10:30 Rohov - Mokré Lazce 9:1 (5:0)
    St 29.05. 17:00 Štěpánkovice - Bolatice 8:2 (5:1)
    St 29.05. 17:30 Kylešovice - Raduň 3:2 (1:0)

    8.kolo

    Ne 12.05. 13:30 Raduň - Rohov 2:9 (1:6)
    Po 27.05. 17:30 Kylešovice - Bolatice 0:5 (0:2)
    Ne 02.06. 10:30 Malé Hoštice - Mokré Lazce 6:0 (3:0)

    12.kolo

    St 17.04. 17:30 Kylešovice - Malé Hoštice 1:4 (1:2)
    St 08.05. 10:00 Raduň - Bolatice 0:5 (0:1)
    St 05.06. 18:00 Rohov - Štěpánkovice 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 11 1 0 79:7 34
    2. 12 10 1 1 100:20 31
    3. 12 7 0 5 49:41 21
    4. 12 4 1 7 39:72 13
    5. 12 4 0 8 37:57 12
    6. 12 2 1 9 22:72 7
    7. 12 2 0 10 23:80 6