Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 24. srpna 2019
svátek má Bartoloměj.
Hlavní menu
  • ID: 12827
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    715
    Týden:
    8
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    6.kolo

    Čt 06.09. 16:30 Litultovice - Slavkov 3:3 (0:1)
    So 08.09. 09:00 Vítkov - Kylešovice 3:7 (2:5)
    Ne 09.09. 10:00 Vávrovice - Chvalíkovice 2:4 (2:3)
    Po 10.09. 17:00 Zlatníky - Holasovice 4:7 (2:2)

    7.kolo

    Čt 13.09. 16:30 Holasovice - Litultovice 3:6 (3:2)
    So 15.09. 09:00 Vítkov - Vávrovice 7:3 (3:2)
    So 15.09. 10:30 Chvalíkovice - Zlatníky 15:6 (13:3)
    Ne 16.09. 10:00 Slavkov - Kylešovice 5:3 (3:2)

    4.kolo

    Čt 20.09. 16:30 Litultovice - Kylešovice 6:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Vávrovice - Holasovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Zlatníky - Vítkov 2:6 (2:3)
    Ne 23.09. 10:30 Chvalíkovice - Slavkov 5:3 (2:1)

    1.kolo

    Čt 27.09. 16:00 Litultovice - Chvalíkovice 5:1 (1:1)
    Čt 27.09. 16:00 Holasovice - Kylešovice 3:5 (1:3)
    So 29.09. 09:00 Vítkov - Slavkov 4:3 (3:1)
    Ne 30.09. 10:00 Zlatníky - Vávrovice 9:1 (5:1)

    3.kolo

    Čt 04.10. 16:00 Litultovice - Vávrovice 8:0 (5:0)
    So 06.10. 09:00 Vítkov - Chvalíkovice 1:1 (1:0)
    So 06.10. 10:30 Kylešovice - Zlatníky 7:1 (3:1)
    Ne 07.10. 10:00 Slavkov - Holasovice 5:0 (2:0)

    2.kolo

    Čt 11.10. 15:30 Holasovice - Vítkov 1:7 (0:2)
    So 13.10. 10:30 Chvalíkovice - Kylešovice 5:2 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Vávrovice - Slavkov 3:5 (2:3)
    Ne 14.10. 10:00 Zlatníky - Litultovice 0:6 (0:1)

    5.kolo

    Čt 30.08. 17:00 Holasovice - Chvalíkovice 1:9 (0:6)
    So 01.09. 09:00 Vítkov - Litultovice 1:6 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Vávrovice - Kylešovice 3:3 (2:3)
    Ne 21.10. 10:00 Slavkov - Zlatníky 4:2 (1:0)

    13.kolo

    Čt 18.04. 16:30 Holasovice - Zlatníky 5:7 (2:3)
    So 20.04. 10:30 Chvalíkovice - Vávrovice 7:1 (2:1)
    So 20.04. 10:30 Kylešovice - Vítkov 7:3 (3:2)
    Ne 21.04. 10:00 Slavkov - Litultovice 4:1 (1:0)

    12.kolo

    Ne 14.04. 10:00 Zlatníky - Slavkov 1:3 (1:1)
    Út 16.04. 16:30 Litultovice - Vítkov 6:1 (3:0)
    Út 16.04. 17:00 Chvalíkovice - Holasovice 7:0 (3:0)
    Út 30.04. 17:00 Kylešovice - Vávrovice 5:4 (2:3)

    11.kolo

    Čt 02.05. 17:00 Holasovice - Vávrovice 1:4 (1:1)
    So 04.05. 09:00 Vítkov - Zlatníky 7:0 (3:0)
    So 04.05. 10:30 Kylešovice - Litultovice 5:7 (4:3)
    Ne 05.05. 10:00 Slavkov - Chvalíkovice 4:1 (1:0)

    14.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Litultovice - Holasovice 6:1 (3:0)
    Ne 28.04. 10:00 Vávrovice - Vítkov 2:8 (1:4)
    Ne 28.04. 10:00 Zlatníky - Chvalíkovice 1:5 (1:2)
    Út 07.05. 17:00 Kylešovice - Slavkov 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 11.05. 10:30 Chvalíkovice - Litultovice 1:1 (0:0)
    So 11.05. 10:30 Kylešovice - Holasovice 5:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Vávrovice - Zlatníky 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Slavkov - Vítkov 8:1 (4:1)

    10.kolo

    Čt 16.05. 17:00 Holasovice - Slavkov 0:9 (0:4)
    So 18.05. 10:30 Chvalíkovice - Vítkov 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 10:00 Vávrovice - Litultovice 0:7 (0:1)
    Po 20.05. 17:30 Kylešovice - Zlatníky 8:2 (3:1)

    9.kolo

    Čt 23.05. 17:00 Litultovice - Zlatníky 8:1 (5:1)
    So 25.05. 10:30 Kylešovice - Chvalíkovice 3:5 (2:3)
    Ne 26.05. 10:00 Slavkov - Vávrovice 9:1 (3:1)
    Po 03.06. 17:00 Vítkov - Holasovice 15:3 (5:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 2 1 76:21 35
    2. 14 10 2 2 66:26 32
    3. 14 9 2 3 68:34 29
    4. 14 8 1 5 68:51 25
    5. 14 7 2 5 61:48 23
    6. 14 2 1 11 38:84 7
    7. 14 2 0 12 27:89 6
    8. 14 1 2 11 26:77 5