Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 12825
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Plzeňský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4175
    Týden:
    54
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.09. 11:30 Sokolov B - HK Rokycany 1:2
    So 29.09. 15:00 Meteor Třemošná - Trstěnice 6:3
    So 29.09. 18:00 Domažlice - Čerti Ostrov 23:7
    So 29.09. 19:45 Kaznějov - Nejdek 3:5
    Ne 30.09. 14:00 M. Lázně - Tachov 5:11
    Ne 30.09. 17:00 Klatovy B - Stadion Cheb 4:5 np

    2.kolo

    So 06.10. 17:00 Stadion Cheb - Čerti Ostrov 18:4
    So 06.10. 18:00 Domažlice - Meteor Třemošná 6:4
    So 06.10. 18:00 Trstěnice - Sokolov B 3:4 np
    So 06.10. 18:15 Kaznějov - HK Rokycany 3:7
    Ne 07.10. 15:00 M. Lázně - Nejdek 4:10
    Ne 07.10. 19:15 Klatovy B - Tachov 7:3

    3.kolo

    So 13.10. 11:30 Sokolov B - Nejdek 1:5
    So 13.10. 15:00 Čerti Ostrov - M. Lázně 6:3
    So 13.10. 18:00 Domažlice - Klatovy B 9:8 np
    So 13.10. 19:30 Meteor Třemošná - HK Rokycany 5:4 np
    Ne 14.10. 16:00 Trstěnice - Stadion Cheb 1:8
    Ne 14.10. 17:45 Tachov - Kaznějov 6:7

    4.kolo

    So 20.10. 17:00 Stadion Cheb - Domažlice 6:7 np
    So 20.10. 18:00 Trstěnice - HK Rokycany 6:14
    So 20.10. 18:00 Kaznějov - Čerti Ostrov 4:5
    Ne 21.10. 15:15 Meteor Třemošná - M. Lázně 5:0
    Ne 21.10. 17:00 Klatovy B - Sokolov B 8:0
    Čt 22.11. 18:45 Nejdek - Tachov 10:3

    5.kolo

    So 27.10. 17:00 HK Rokycany - Tachov 15:3
    So 27.10. 17:00 Stadion Cheb - Sokolov B 3:0
    So 27.10. 17:00 Nejdek - Čerti Ostrov 6:4
    So 27.10. 18:00 Kaznějov - Domažlice 3:13
    Ne 28.10. 15:00 M. Lázně - Trstěnice 6:4
    Ne 28.10. 17:00 Klatovy B - Meteor Třemošná 4:2

    6.kolo

    02.11. 19:30 Domažlice - HK Rokycany 7:8
    So 03.11. 11:30 Sokolov B - Čerti Ostrov 5:4 np
    So 03.11. 15:30 Meteor Třemošná - Tachov 7:3
    So 03.11. 16:15 Klatovy B - Kaznějov 14:1
    So 03.11. 17:00 Stadion Cheb - M. Lázně 6:5
    So 03.11. 18:00 Trstěnice - Nejdek 1:5

    7.kolo

    09.11. 19:00 Stadion Cheb - Kaznějov 4:6
    So 10.11. 14:00 Čerti Ostrov - Tachov 5:8
    So 10.11. 17:00 HK Rokycany - M. Lázně 12:7
    So 10.11. 17:00 Nejdek - Meteor Třemošná 4:2
    So 10.11. 18:00 Trstěnice - Klatovy B 5:8
    30.11. 19:30 Domažlice - Sokolov B 3:4 np

    8.kolo

    So 17.11. 16:30 Tachov - Domažlice 6:15
    So 17.11. 16:45 Čerti Ostrov - Trstěnice 12:3
    So 17.11. 17:00 HK Rokycany - Klatovy B 2:5
    So 17.11. 17:00 Nejdek - Stadion Cheb 2:3
    So 17.11. 18:00 Kaznějov - Meteor Třemošná 8:7 np
    Ne 18.11. 15:00 M. Lázně - Sokolov B 0:3

    9.kolo

    So 24.11. 11:30 Sokolov B - Trstěnice 7:3
    So 24.11. 14:00 Čerti Ostrov - Stadion Cheb 3:14
    So 24.11. 17:00 HK Rokycany - Kaznějov 6:3
    So 24.11. 17:00 Nejdek - M. Lázně 8:0
    So 24.11. 18:45 Meteor Třemošná - Domažlice 6:11
    Ne 25.11. 16:30 Tachov - Klatovy B 8:10

    10.kolo

    So 01.12. 11:30 Sokolov B - Kaznějov 1:5
    So 01.12. 17:30 Tachov - Stadion Cheb 2:12
    So 01.12. 17:30 Čerti Ostrov - Meteor Třemošná 8:11
    So 01.12. 18:00 Trstěnice - Domažlice 5:15
    Ne 02.12. 15:00 M. Lázně - Klatovy B 5:13
    St 16.01. 18:30 HK Rokycany - Nejdek 0:2

    11.kolo

    So 08.12. 17:00 HK Rokycany - Meteor Třemošná 4:2
    So 08.12. 17:00 Nejdek - Sokolov B 3:2
    So 08.12. 17:00 Stadion Cheb - Trstěnice 11:2
    So 08.12. 17:45 Klatovy B - Domažlice 4:6
    So 08.12. 18:00 Kaznějov - Tachov 12:6
    Ne 09.12. 15:00 M. Lázně - Čerti Ostrov 7:3

    12.kolo

    So 15.12. 16:45 Čerti Ostrov - Nejdek 2:7
    So 15.12. 17:00 Tachov - HK Rokycany 2:8
    So 15.12. 18:00 Domažlice - Kaznějov 4:2
    So 15.12. 18:00 Trstěnice - M. Lázně 1:8
    So 15.12. 18:30 Meteor Třemošná - Klatovy B 1:5
    So 22.12. 17:00 Sokolov B - Stadion Cheb 1:4

    13.kolo

    So 05.01. 16:00 Čerti Ostrov - HK Rokycany 1:14
    So 05.01. 17:00 Stadion Cheb - Meteor Třemošná 3:2
    So 05.01. 18:00 Kaznějov - Trstěnice 20:2
    So 05.01. 18:00 Domažlice - M. Lázně 9:3
    Ne 06.01. 12:00 Sokolov B - Tachov 4:3 np
    Ne 06.01. 17:45 Klatovy B - Nejdek 7:4

    14.kolo

    So 12.01. 16:00 Čerti Ostrov - Sokolov B 4:6
    So 12.01. 17:00 HK Rokycany - Domažlice 10:2
    So 12.01. 17:00 Nejdek - Trstěnice 7:1
    So 12.01. 18:00 Kaznějov - Klatovy B 4:5 np
    Ne 13.01. 15:00 M. Lázně - Stadion Cheb 1:5
    Ne 13.01. 16:30 Tachov - Meteor Třemošná 1:4

    15.kolo

    So 19.01. 11:30 Sokolov B - M. Lázně 5:3
    So 19.01. 17:00 Stadion Cheb - Nejdek 4:1
    So 19.01. 18:00 Meteor Třemošná - Kaznějov 3:4
    So 19.01. 18:00 Domažlice - Tachov 10:2
    So 19.01. 18:00 Trstěnice - Čerti Ostrov 4:14
    Ne 20.01. 18:00 Klatovy B - HK Rokycany 8:4

    16.kolo

    So 26.01. 15:30 Tachov - Trstěnice 9:7
    So 26.01. 16:00 Čerti Ostrov - Klatovy B 9:7
    So 26.01. 16:30 Meteor Třemošná - Sokolov B 2:3
    So 26.01. 17:00 HK Rokycany - Stadion Cheb 2:4
    So 26.01. 17:00 Nejdek - Domažlice 9:5
    So 26.01. 18:15 M. Lázně - Kaznějov 5:6 np
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 1 1 1 110:43 42
    2. 16 13 0 0 3 88:42 39
    3. 16 11 1 2 2 117:68 37
    4. 16 10 2 1 3 145:87 35
    5. 16 11 0 1 4 112:61 34
    6. 16 6 2 1 7 91:93 23
    7. 16 5 4 0 7 47:55 23
    8. 16 5 1 1 9 69:71 18
    9. 16 5 0 1 10 91:140 16
    10. 16 3 0 1 12 62:107 10
    11. 16 3 0 1 12 76:138 10
    12. 16 0 0 1 15 51:154 1