Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 12788
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2125
    Týden:
    24
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 16.04. 17:00 Petrovice D - D. Počernice B 2:3
    Po 16.04. 17:00 Solidarita C - SK WATTO B 2:4
    Čt 19.04. 17:00 Rybníček - Kunratice 4:2

    2.kolo

    Út 24.04. 17:00 ETC Praha 4 - Rybníček 1:4
    St 25.04. 17:00 Kunratice - Solidarita C 7:1
    St 25.04. 17:00 SK WATTO B - Petrovice D 2:1

    3.kolo

    Po 30.04. 17:00 Solidarita C - Rybníček 1:8
    Po 30.04. 17:00 Petrovice D - Kunratice 2:3
    St 02.05. 17:00 D. Počernice B - ETC Praha 4 4:1

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 ETC Praha 4 - Solidarita C 5:2
    St 09.05. 17:00 SK WATTO B - D. Počernice B 1:6
    Čt 10.05. 17:00 Rybníček - Petrovice D 6:0

    5.kolo

    Po 14.05. 17:00 Petrovice D - Solidarita C 5:1
    St 16.05. 17:00 SK WATTO B - ETC Praha 4 4:3
    St 16.05. 17:00 D. Počernice B - Kunratice 4:3

    6.kolo

    St 23.05. 17:00 Kunratice - SK WATTO B 6:1
    Čt 24.05. 17:00 Rybníček - D. Počernice B 1:4
    Út 11.09. 16:30 ETC Praha 4 - Petrovice D 2:3

    7.kolo

    St 30.05. 17:00 Kunratice - ETC Praha 4 2:0
    St 30.05. 17:00 SK WATTO B - Rybníček 2:4
    St 30.05. 17:00 D. Počernice B - Solidarita C 7:1

    8.kolo

    St 13.06. 17:00 D. Počernice B - Petrovice D 6:1
    St 13.06. 17:00 SK WATTO B - Solidarita C 4:4
    St 29.08. 17:00 Kunratice - Rybníček 4:2

    9.kolo

    Po 18.06. 17:00 Solidarita C - Kunratice 2:4
    Čt 21.06. 17:00 Rybníček - ETC Praha 4 3:1
    Po 17.09. 16:30 Petrovice D - SK WATTO B 3:1

    10.kolo

    Út 26.06. 17:00 ETC Praha 4 - D. Počernice B 1:4
    St 27.06. 17:00 Kunratice - Petrovice D 3:3
    Čt 06.09. 17:00 Rybníček - Solidarita C 5:4

    11.kolo

    Po 27.08. 17:00 Solidarita C - ETC Praha 4 2:6
    Po 27.08. 17:00 Petrovice D - Rybníček 2:4
    St 29.08. 17:00 D. Počernice B - SK WATTO B 8:0

    12.kolo

    Po 03.09. 17:00 Solidarita C - Petrovice D 1:2
    Út 04.09. 17:00 ETC Praha 4 - SK WATTO B 1:4
    St 05.09. 17:00 Kunratice - D. Počernice B 1:3

    13.kolo

    Po 21.05. 17:00 Petrovice D - ETC Praha 4 3:4
    St 12.09. 16:30 SK WATTO B - Kunratice 3:3
    St 12.09. 16:30 D. Počernice B - Rybníček 4:1

    14.kolo

    Po 17.09. 16:30 Solidarita C - D. Počernice B 2:3
    Út 18.09. 16:30 ETC Praha 4 - Kunratice 0:5
    Čt 20.09. 16:30 Rybníček - SK WATTO B 4:2
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 12 0 0 56:15 24
    2. 12 9 0 3 46:27 18
    3. 12 7 2 3 43:25 16
    4. 12 4 2 6 28:45 10
    5. 12 4 1 7 27:36 9
    6. 12 3 0 9 25:40 6
    7. 12 0 1 11 23:60 1