Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 12786
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3250
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 17.04. 17:00 D. Počernice - Žižkov B 2:3
    St 18.04. 17:00 Čakovice E - Kolovraty 0:6
    St 18.04. 17:00 Roztoky - Solidarita B 3:1
    Čt 19.04. 17:00 Petrovice C - SK Radotínský 1:4

    2.kolo

    Po 23.04. 17:00 Žižkov B - Čakovice E 6:0
    Út 24.04. 17:00 SK Radotínský - Roztoky 1:4
    Út 24.04. 17:00 Kolovraty - Petrovice C 5:0
    St 25.04. 17:00 Solidarita B - D. Počernice 0:5

    3.kolo

    St 02.05. 17:00 Roztoky - Kolovraty 2:2
    St 02.05. 17:00 Solidarita B - Žižkov B 5:0
    St 02.05. 17:00 D. Počernice - SK Radotínský 5:0
    Čt 03.05. 17:00 Petrovice C - Čakovice E 6:1

    4.kolo

    Po 07.05. 17:00 Žižkov B - Petrovice C 4:0
    St 09.05. 17:00 SK Radotínský - Solidarita B 1:6
    St 09.05. 17:00 Čakovice E - Roztoky 0:6
    Čt 10.05. 17:45 Kolovraty - D. Počernice 1:5

    5.kolo

    Út 15.05. 17:00 D. Počernice - Čakovice E 6:0
    Út 15.05. 17:00 SK Radotínský - Žižkov B 0:5
    St 16.05. 17:00 Roztoky - Petrovice C 7:0
    St 16.05. 17:00 Solidarita B - Kolovraty 8:0

    6.kolo

    Po 21.05. 17:00 Žižkov B - Roztoky 4:0
    St 23.05. 17:00 Čakovice E - Solidarita B 0:2
    Čt 24.05. 17:45 Kolovraty - SK Radotínský 5:0
    Čt 13.09. 16:30 Petrovice C - D. Počernice 1:6

    7.kolo

    Út 29.05. 17:00 Kolovraty - Žižkov B 4:0
    Út 29.05. 17:00 D. Počernice - Roztoky 5:1
    Út 29.05. 17:00 SK Radotínský - Čakovice E 4:2
    Čt 31.05. 17:00 Solidarita B - Petrovice C 4:1

    8.kolo

    Po 11.06. 17:00 Žižkov B - D. Počernice 2:3
    Út 12.06. 17:00 Kolovraty - Čakovice E 8:1
    Út 12.06. 17:00 SK Radotínský - Petrovice C 3:4
    Čt 14.06. 17:00 Solidarita B - Roztoky 4:2

    9.kolo

    Út 19.06. 17:00 D. Počernice - Solidarita B 2:3
    St 20.06. 17:00 Čakovice E - Žižkov B 0:6
    St 20.06. 17:00 Roztoky - SK Radotínský 5:3
    Čt 21.06. 17:00 Petrovice C - Kolovraty 2:5

    10.kolo

    Po 25.06. 17:00 Žižkov B - Solidarita B 1:5
    Út 26.06. 17:00 SK Radotínský - D. Počernice 0:6
    Út 26.06. 17:00 Kolovraty - Roztoky 4:4
    St 27.06. 17:00 Čakovice E - Petrovice C 2:2

    11.kolo

    Út 28.08. 17:00 D. Počernice - Kolovraty 5:1
    St 29.08. 17:00 Roztoky - Čakovice E 6:0
    Čt 30.08. 17:00 Petrovice C - Žižkov B 2:3
    St 26.09. 16:30 Solidarita B - SK Radotínský 3:4

    12.kolo

    Po 03.09. 17:00 Žižkov B - SK Radotínský 4:1
    Út 04.09. 17:00 Kolovraty - Solidarita B 2:5
    St 05.09. 17:00 Čakovice E - D. Počernice 0:9
    Čt 06.09. 17:00 Petrovice C - Roztoky 3:4

    13.kolo

    Út 22.05. 17:00 D. Počernice - Petrovice C 6:2
    Út 11.09. 16:30 SK Radotínský - Kolovraty 4:1
    St 12.09. 16:30 Roztoky - Žižkov B 5:1
    St 12.09. 16:30 Solidarita B - Čakovice E 3:0

    14.kolo

    Po 17.09. 16:30 Žižkov B - Kolovraty 2:2
    St 19.09. 16:30 Roztoky - D. Počernice 2:5
    St 19.09. 16:30 Čakovice E - SK Radotínský 0:4
    Čt 20.09. 16:30 Petrovice C - Solidarita B 2:5
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 0 2 70:16 24
    2. 14 11 0 3 54:23 22
    3. 14 8 2 4 51:33 18
    4. 14 8 1 5 41:29 17
    5. 14 6 3 5 46:38 15
    6. 14 5 0 9 29:51 10
    7. 14 2 1 11 26:59 5
    8. 14 0 1 13 6:74 1