Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 12785
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2630
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 17.04. 17:00 Stop Zevling - Košíře 2:5
    St 18.04. 17:00 SK WATTO - Prosek 5:1
    Čt 19.04. 17:00 Dejvice - Stodůlky B 3:3
    Čt 19.04. 17:00 Pankrác D - Vršovice II B 1:3

    2.kolo

    Út 24.04. 17:00 Stodůlky B - Stop Zevling 7:1
    Út 24.04. 17:00 Košíře - SK WATTO 3:1
    Čt 26.04. 17:00 Vršovice II B - Dejvice 3:0
    Čt 26.04. 17:00 Prosek - Pankrác D 1:7

    3.kolo

    St 02.05. 17:00 SK WATTO - Stop Zevling 5:3
    Čt 03.05. 17:00 Vršovice II B - Stodůlky B 1:5
    Čt 03.05. 17:00 Dejvice - Prosek 2:2
    Čt 03.05. 17:00 Pankrác D - Košíře 1:2

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 Stodůlky B - SK WATTO 1:3
    St 09.05. 17:00 Stop Zevling - Pankrác D 0:5
    St 09.05. 17:00 Košíře - Dejvice 3:2
    Čt 10.05. 17:00 Prosek - Vršovice II B 3:6

    5.kolo

    Čt 17.05. 17:00 Pankrác D - SK WATTO 3:3
    Čt 17.05. 17:00 Vršovice II B - Košíře 2:4
    Čt 17.05. 17:00 Dejvice - Stop Zevling 4:1
    Čt 07.06. 17:00 Prosek - Stodůlky B 0:8

    6.kolo

    Út 22.05. 17:00 Stop Zevling - Vršovice II B 1:4
    Út 22.05. 17:00 Košíře - Prosek 7:1
    Út 22.05. 17:00 Stodůlky B - Pankrác D 0:4
    St 23.05. 17:00 SK WATTO - Dejvice 2:1

    7.kolo

    Út 29.05. 17:00 Košíře - Stodůlky B 6:0
    Čt 31.05. 17:00 Prosek - Stop Zevling 1:4
    Čt 31.05. 17:00 Dejvice - Pankrác D 1:4
    Čt 31.05. 17:00 Vršovice II B - SK WATTO 1:4

    8.kolo

    Út 05.06. 17:00 Košíře - Stop Zevling 3:2
    Út 12.06. 17:00 Stodůlky B - Dejvice 0:5
    Čt 14.06. 17:00 Vršovice II B - Pankrác D 4:2
    Čt 14.06. 17:00 Prosek - SK WATTO 2:4

    9.kolo

    Út 19.06. 17:00 Stop Zevling - Stodůlky B 5:2
    St 20.06. 17:00 SK WATTO - Košíře 6:0
    Čt 21.06. 17:00 Dejvice - Vršovice II B 2:2
    Čt 21.06. 17:00 Pankrác D - Prosek 6:1

    10.kolo

    Út 26.06. 17:00 Stodůlky B - Vršovice II B 0:6
    Út 26.06. 17:00 Stop Zevling - SK WATTO 1:6
    Út 26.06. 17:00 Košíře - Pankrác D 2:3
    Čt 28.06. 17:00 Prosek - Dejvice 1:1

    11.kolo

    St 29.08. 17:00 SK WATTO - Stodůlky B 7:0
    Čt 30.08. 17:00 Vršovice II B - Prosek 6:0
    Čt 30.08. 17:00 Pankrác D - Stop Zevling 6:0
    Čt 30.08. 17:00 Dejvice - Košíře 2:3

    12.kolo

    Út 04.09. 17:00 Stodůlky B - Prosek 6:0
    Út 04.09. 17:00 Košíře - Vršovice II B 0:5
    Út 04.09. 17:00 Stop Zevling - Dejvice 4:2
    St 05.09. 17:00 SK WATTO - Pankrác D 4:0

    13.kolo

    Čt 13.09. 16:30 Pankrác D - Stodůlky B 8:0
    Čt 13.09. 16:30 Prosek - Košíře 0:5
    Čt 13.09. 16:30 Dejvice - SK WATTO 1:6
    Čt 13.09. 16:30 Vršovice II B - Stop Zevling 7:0

    14.kolo

    Út 18.09. 16:30 Stodůlky B - Košíře 1:7
    Út 18.09. 16:30 Stop Zevling - Prosek 9:0
    St 19.09. 16:30 SK WATTO - Vršovice II B 3:2
    Čt 20.09. 16:30 Pankrác D - Dejvice 7:0
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 1 1 59:19 25
    2. 14 11 0 3 50:28 22
    3. 14 9 1 4 57:21 19
    4. 14 9 1 4 52:25 19
    5. 14 4 1 9 33:56 9
    6. 14 2 4 8 26:41 8
    7. 14 4 0 10 33:57 8
    8. 14 0 2 12 13:76 2