Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 12784
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3137
    Týden:
    52
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 16.04. 17:00 Řeporyje B - Stodůlky 5:0
    Út 17.04. 17:00 Žluté Lázně B - Petrovice B 0:8
    Út 17.04. 17:00 Žižkov - Modřany 5:0
    St 18.04. 17:00 Start Praha B - Start Praha C 3:3

    2.kolo

    Po 23.04. 17:00 Modřany - Žluté Lázně B 7:0
    St 25.04. 17:00 Start Praha C - Žižkov 4:1
    St 25.04. 17:00 Stodůlky - Start Praha B 4:3
    St 12.09. 17:00 Petrovice B - Řeporyje B 0:5

    3.kolo

    St 02.05. 17:00 Stodůlky - Start Praha C 1:6
    St 02.05. 17:00 Žluté Lázně B - Žižkov 2:6
    St 02.05. 17:00 Start Praha B - Petrovice B 2:3
    St 06.06. 17:00 Řeporyje B - Modřany 4:1

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 Start Praha C - Žluté Lázně B 6:0
    St 09.05. 17:00 Petrovice B - Stodůlky 6:0
    St 09.05. 17:00 Žižkov - Řeporyje B 1:3
    Po 04.06. 17:00 Modřany - Start Praha B 2:4

    5.kolo

    Po 14.05. 17:00 Řeporyje B - Žluté Lázně B 4:2
    Út 15.05. 17:00 Petrovice B - Start Praha C 2:3
    St 16.05. 17:00 Stodůlky - Modřany 2:4
    St 16.05. 17:00 Start Praha B - Žižkov 5:0

    6.kolo

    Po 21.05. 17:00 Modřany - Petrovice B 1:5
    Út 22.05. 17:00 Žižkov - Stodůlky 5:2
    Út 22.05. 17:00 Žluté Lázně B - Start Praha B 3:0
    St 23.05. 17:00 Start Praha C - Řeporyje B 3:3

    7.kolo

    Po 28.05. 17:00 Modřany - Start Praha C 2:3
    Út 29.05. 17:00 Petrovice B - Žižkov 3:1
    St 30.05. 17:00 Start Praha B - Řeporyje B 3:3
    St 30.05. 17:00 Stodůlky - Žluté Lázně B 4:2

    8.kolo

    Po 11.06. 17:00 Modřany - Žižkov 4:1
    Út 12.06. 17:00 Petrovice B - Žluté Lázně B 7:1
    St 13.06. 17:00 Start Praha C - Start Praha B 3:2
    St 13.06. 17:00 Stodůlky - Řeporyje B 1:4

    9.kolo

    Po 23.04. 17:00 Řeporyje B - Petrovice B 4:1
    Út 19.06. 17:00 Žižkov - Start Praha C 1:2
    Út 19.06. 17:00 Žluté Lázně B - Modřany 1:3
    St 20.06. 17:00 Start Praha B - Stodůlky 9:0k

    10.kolo

    Po 25.06. 17:00 Modřany - Řeporyje B 3:3
    Út 26.06. 17:00 Žižkov - Žluté Lázně B 4:1
    Út 26.06. 17:00 Petrovice B - Start Praha B 3:5
    St 27.06. 17:00 Start Praha C - Stodůlky 5:3

    11.kolo

    Po 27.08. 17:00 Řeporyje B - Žižkov 6:0
    Út 28.08. 17:00 Žluté Lázně B - Start Praha C 1:6
    St 29.08. 17:00 Stodůlky - Petrovice B 4:1
    St 29.08. 17:00 Start Praha B - Modřany 1:2

    12.kolo

    Po 03.09. 17:00 Modřany - Stodůlky 4:1
    Út 04.09. 17:00 Žluté Lázně B - Řeporyje B 1:7
    Út 04.09. 17:00 Žižkov - Start Praha B 1:7
    St 05.09. 17:00 Start Praha C - Petrovice B 9:0

    13.kolo

    Po 10.09. 16:30 Řeporyje B - Start Praha C 3:3
    Út 11.09. 16:30 Petrovice B - Modřany 1:3
    St 12.09. 16:30 Start Praha B - Žluté Lázně B 5:0
    St 12.09. 16:30 Stodůlky - Žižkov 2:4

    14.kolo

    Po 17.09. 16:30 Řeporyje B - Start Praha B 5:0
    Út 18.09. 16:30 Žižkov - Petrovice B 4:1
    Út 18.09. 16:30 Žluté Lázně B - Stodůlky 4:3
    St 19.09. 16:30 Start Praha C - Modřany 3:1
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 3 0 59:23 25
    2. 14 10 4 0 59:19 24
    3. 14 7 1 6 37:34 15
    4. 14 6 2 6 49:32 14
    5. 14 6 0 8 41:42 12
    6. 14 6 0 8 34:42 12
    7. 14 3 0 11 27:62 6
    8. 14 2 0 12 18:70 4