Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12783
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3576
    Týden:
    48
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 16.04. 17:00 Malešice - Žernosecká 0:3
    Út 17.04. 17:00 Santoška - Oáza 5:0
    Út 17.04. 17:00 Pankrác C - Petrovice 2:4
    Čt 19.04. 17:00 Čakovice D - Čimice 6:1

    2.kolo

    Út 24.04. 17:00 Čimice - Santoška 2:3
    St 25.04. 17:00 Žernosecká - Čakovice D 5:0
    Čt 26.04. 17:00 Petrovice - Malešice 3:1
    Čt 26.04. 17:00 Oáza - Pankrác C 4:2

    3.kolo

    Po 30.04. 17:00 Malešice - Pankrác C 4:2
    St 02.05. 17:00 Santoška - Žernosecká 3:3
    St 02.05. 17:00 Čimice - Oáza 2:2
    Čt 03.05. 17:00 Čakovice D - Petrovice 1:5

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 Žernosecká - Čimice 6:0
    St 09.05. 17:00 Pankrác C - Čakovice D 0:4
    Čt 10.05. 17:00 Petrovice - Santoška 2:4
    Čt 07.06. 17:00 Oáza - Malešice 0:6

    5.kolo

    Út 15.05. 17:00 Santoška - Pankrác C 3:1
    St 16.05. 17:00 Žernosecká - Oáza 6:0
    Čt 17.05. 17:00 Čakovice D - Malešice 2:1
    Út 04.09. 17:00 Čimice - Petrovice 0:4

    6.kolo

    Po 21.05. 17:00 Malešice - Santoška 2:2
    Út 22.05. 17:00 Pankrác C - Čimice 4:4
    Čt 24.05. 17:00 Oáza - Čakovice D 3:1
    Čt 24.05. 17:00 Petrovice - Žernosecká 2:4

    7.kolo

    Út 29.05. 17:00 Santoška - Čakovice D 4:1
    Út 29.05. 17:00 Čimice - Malešice 2:5
    St 30.05. 17:00 Žernosecká - Pankrác C 6:2
    Čt 31.05. 17:00 Petrovice - Oáza 4:2

    8.kolo

    Út 12.06. 17:00 Čimice - Čakovice D 1:6
    St 13.06. 17:00 Žernosecká - Malešice 1:4
    Čt 14.06. 17:00 Oáza - Santoška 1:4
    Čt 14.06. 17:00 Petrovice - Pankrác C 4:0

    9.kolo

    Po 18.06. 17:00 Malešice - Petrovice 2:4
    Út 19.06. 17:00 Pankrác C - Oáza 2:4
    Út 19.06. 17:00 Santoška - Čimice 6:0
    Čt 21.06. 17:00 Čakovice D - Žernosecká 1:7

    10.kolo

    Út 26.06. 17:00 Pankrác C - Malešice 2:3
    St 27.06. 17:00 Žernosecká - Santoška 4:4
    Čt 28.06. 17:00 Petrovice - Čakovice D 5:2
    Čt 30.08. 17:00 Oáza - Čimice 4:0

    11.kolo

    Po 27.08. 17:00 Malešice - Oáza 5:0
    Út 28.08. 17:00 Čimice - Žernosecká 1:5
    Út 28.08. 17:00 Santoška - Petrovice 3:5
    Čt 30.08. 17:00 Čakovice D - Pankrác C 5:1

    12.kolo

    Čt 17.05. 17:00 Petrovice - Čimice 5:3
    Po 03.09. 17:00 Malešice - Čakovice D 6:0
    Út 04.09. 17:00 Pankrác C - Santoška 1:5
    Čt 06.09. 17:00 Oáza - Žernosecká 1:1

    13.kolo

    Út 11.09. 16:30 Santoška - Malešice 2:5
    Út 11.09. 16:30 Čimice - Pankrác C 6:1
    St 12.09. 16:30 Žernosecká - Petrovice 0:4
    Čt 13.09. 16:30 Čakovice D - Oáza 2:2

    14.kolo

    Po 17.09. 16:30 Malešice - Čimice 6:0
    Út 18.09. 16:30 Pankrác C - Žernosecká 3:5
    Čt 20.09. 16:30 Oáza - Petrovice 1:4
    Čt 20.09. 16:30 Čakovice D - Santoška 3:3
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 0 2 55:25 24
    2. 14 9 3 2 56:25 21
    3. 14 8 4 2 51:30 20
    4. 14 9 1 4 50:23 19
    5. 14 5 2 7 34:44 12
    6. 14 4 3 7 24:44 11
    7. 14 1 2 11 22:63 4
    8. 14 0 1 13 23:61 1