Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 12782
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4027
    Týden:
    49
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 18.04. 17:00 Vinoř - Řeporyje 1:6
    St 18.04. 17:00 Vršovice II - Žluté Lázně 1:4
    Čt 19.04. 17:00 Solidarita - Pankrác B 7:0

    2.kolo

    Út 24.04. 17:00 Čakovice C - Vinoř 7:0
    Út 24.04. 17:00 Žluté Lázně - Solidarita 2:5
    Čt 26.04. 17:00 Řeporyje - Vršovice II 3:3

    3.kolo

    St 02.05. 17:00 Vršovice II - Vinoř 6:2
    St 02.05. 17:00 Pankrác B - Čakovice C 0:3
    Čt 03.05. 17:00 Solidarita - Řeporyje 6:0

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 Žluté Lázně - Pankrác B 3:5
    St 09.05. 17:00 Čakovice C - Vršovice II 5:3
    Út 26.06. 17:00 Vinoř - Solidarita 0:5

    5.kolo

    Po 14.05. 17:00 Pankrác B - Řeporyje 4:4
    Út 15.05. 17:00 Žluté Lázně - Čakovice C 0:9
    Čt 17.05. 17:00 Solidarita - Vršovice II 3:5

    6.kolo

    Út 22.05. 17:00 Vinoř - Pankrác B 2:5
    Út 22.05. 17:00 Čakovice C - Solidarita 5:3
    Čt 24.05. 17:00 Řeporyje - Žluté Lázně 6:0

    7.kolo

    Po 28.05. 17:00 Pankrác B - Vršovice II 1:5
    Út 29.05. 17:00 Žluté Lázně - Vinoř 5:1
    Čt 31.05. 17:00 Řeporyje - Čakovice C 2:5

    8.kolo

    Po 11.06. 17:00 Pankrác B - Solidarita 0:6
    Út 12.06. 17:00 Žluté Lázně - Vršovice II 2:5
    Čt 14.06. 17:00 Řeporyje - Vinoř 6:0

    9.kolo

    St 20.06. 17:00 Vinoř - Čakovice C 0:6
    St 20.06. 17:00 Vršovice II - Řeporyje 2:1
    Čt 21.06. 17:00 Solidarita - Žluté Lázně 8:1

    10.kolo

    Út 26.06. 17:00 Čakovice C - Pankrác B 4:1
    St 27.06. 17:00 Vinoř - Vršovice II 4:4
    Čt 28.06. 17:00 Řeporyje - Solidarita 4:3

    11.kolo

    Po 27.08. 17:00 Pankrác B - Žluté Lázně 8:1
    St 29.08. 17:00 Vršovice II - Čakovice C 0:4
    Čt 30.08. 17:00 Solidarita - Vinoř 7:0

    12.kolo

    Út 04.09. 17:00 Čakovice C - Žluté Lázně 6:1
    St 05.09. 17:00 Vršovice II - Solidarita 0:5
    Čt 06.09. 17:00 Řeporyje - Pankrác B 6:1

    13.kolo

    Po 10.09. 16:30 Pankrác B - Vinoř 3:1
    Út 11.09. 16:30 Žluté Lázně - Řeporyje 3:3
    Čt 13.09. 16:30 Solidarita - Čakovice C 3:4

    14.kolo

    Út 18.09. 16:30 Čakovice C - Řeporyje 2:3
    St 19.09. 16:30 Vinoř - Žluté Lázně 2:4
    St 19.09. 16:30 Vršovice II - Pankrác B 0:4
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 11 0 1 60:16 22
    2. 12 8 0 4 61:21 16
    3. 12 6 3 3 44:30 15
    4. 12 5 2 5 34:38 12
    5. 12 5 1 6 32:42 11
    6. 12 3 1 8 26:59 7
    7. 12 0 1 11 13:64 1