Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 12775
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10049
    Týden:
    101
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 18:30 Rokycany - Petřín Plzeň 4:3 (3:1)
    So 11.08. 17:00 Tlumačov - Lhota 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Rapid Plzeň - Stříbro 5:1 (2:1)
    So 11.08. 17:00 Nýrsko - Vejprnice 3:2 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Chotíkov - Luby 4:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:00 Zruč - Horní Bříza 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Mýto - Bolevec 4:0 (3:0)
    St 22.08. 17:30 Nepomuk - Domažlice B 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Petřín Plzeň - Rapid Plzeň 6:0 (3:0)
    So 18.08. 17:00 Luby - Zruč 1:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Vejprnice - Chotíkov 2:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Stříbro - Nepomuk 3:2 np (2:2)
    So 18.08. 17:00 Bolevec - Rokycany 1:3 (1:2)
    So 18.08. 18:00 Lhota - Horní Bříza 2:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:00 Tlumačov - Mýto 3:2 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Domažlice B - Nýrsko 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Chotíkov - Domažlice B 1:2 (0:1)
    So 25.08. 14:00 Mýto - Lhota 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 17:00 Rokycany - Tlumačov 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 17:00 Rapid Plzeň - Bolevec 4:0 (4:0)
    So 25.08. 17:00 Nýrsko - Stříbro 3:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Horní Bříza - Luby 4:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:00 Zruč - Vejprnice 2:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Nepomuk - Petřín Plzeň 1:6 (0:3)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Petřín Plzeň - Nýrsko 4:2 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Lhota - Luby 7:0 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Vejprnice - Horní Bříza 1:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Stříbro - Chotíkov 1:3 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Bolevec - Nepomuk 1:0 np (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Tlumačov - Rapid Plzeň 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Domažlice B - Zruč 5:2 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Mýto - Rokycany 3:2 np (2:2)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Rokycany - Lhota 5:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Rapid Plzeň - Mýto 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Nýrsko - Bolevec 9:1 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Chotíkov - Petřín Plzeň 2:1 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Horní Bříza - Domažlice B 2:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Luby - Vejprnice 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Zruč - Stříbro 7:0 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Nepomuk - Tlumačov 3:0 (0:0)

    6.kolo

    14.09. 17:30 Rokycany - Rapid Plzeň 3:0 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Petřín Plzeň - Zruč 6:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Lhota - Vejprnice 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 16:30 Stříbro - Horní Bříza 5:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Bolevec - Chotíkov 1:2 np (1:1)
    So 15.09. 16:30 Tlumačov - Nýrsko 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Domažlice B - Luby 10:0 (7:0)
    Ne 16.09. 16:30 Mýto - Nepomuk 6:0 (5:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Rapid Plzeň - Lhota 1:2 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Nýrsko - Mýto 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Chotíkov - Tlumačov 3:2 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Horní Bříza - Petřín Plzeň 1:2 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Luby - Stříbro 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Vejprnice - Domažlice B 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Zruč - Bolevec 4:1 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Nepomuk - Rokycany 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    28.09. 16:00 Tlumačov - Zruč 0:3 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Petřín Plzeň - Luby 6:1 (4:0)
    So 29.09. 16:00 Lhota - Domažlice B 2:1 np (1:1)
    So 29.09. 16:00 Bolevec - Horní Bříza 2:3 np (2:2)
    So 29.09. 16:00 Rokycany - Nýrsko 7:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Rapid Plzeň - Nepomuk 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Stříbro - Vejprnice 0:4 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Mýto - Chotíkov 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Nepomuk - Lhota 2:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Nýrsko - Rapid Plzeň 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Chotíkov - Rokycany 5:0 (4:0)
    So 06.10. 16:00 Horní Bříza - Tlumačov 1:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Vejprnice - Petřín Plzeň 0:5 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Domažlice B - Stříbro 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zruč - Mýto 1:4 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Luby - Bolevec 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Petřín Plzeň - Domažlice B 3:1 (3:0)
    So 13.10. 13:30 Nýrsko - Nepomuk 3:2 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Lhota - Stříbro 4:2 (3:1)
    So 13.10. 15:30 Bolevec - Vejprnice 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Tlumačov - Luby 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Rokycany - Zruč 2:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Rapid Plzeň - Chotíkov 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Mýto - Horní Bříza 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Nýrsko - Lhota 2:3 np (2:2)
    So 20.10. 15:30 Chotíkov - Nepomuk 2:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Horní Bříza - Rokycany 0:1 np (0:0)
    So 20.10. 15:30 Luby - Mýto 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Vejprnice - Tlumačov 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Domažlice B - Bolevec 5:1 (5:0)
    So 20.10. 15:30 Stříbro - Petřín Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Zruč - Rapid Plzeň 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Lhota - Petřín Plzeň 1:6 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Bolevec - Stříbro 1:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Mýto - Vejprnice 1:2 np (1:1)
    So 27.10. 14:30 Rokycany - Luby 9:2 (5:0)
    So 27.10. 14:30 Rapid Plzeň - Horní Bříza 1:0 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Nýrsko - Chotíkov 3:2 np (2:2)
    Čt 01.11. 14:30 Tlumačov - Domažlice B 1:2 (1:0)
    St 07.11. 14:00 Nepomuk - Zruč 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Petřín Plzeň - Bolevec 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Chotíkov - Lhota 0:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Horní Bříza - Nepomuk 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Luby - Rapid Plzeň 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Vejprnice - Rokycany 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Stříbro - Tlumačov 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zruč - Nýrsko 3:4 np (3:3)
    Ne 04.11. 14:00 Domažlice B - Mýto 4:3 np (3:3)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Lhota - Bolevec 3:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Rokycany - Domažlice B 5:1 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 2:1 np (1:1)
    So 10.11. 14:00 Horní Bříza - Nýrsko 1:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Chotíkov - Zruč 2:3 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Tlumačov - Petřín Plzeň 2:4 (1:3)
    Ne 11.11. 14:00 Mýto - Stříbro 3:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Nepomuk - Luby 3:1 (2:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Petřín Plzeň - Mýto 3:2 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Zruč - Lhota 1:2 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Horní Bříza - Chotíkov 4:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Luby - Nýrsko 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Vejprnice - Nepomuk 3:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Domažlice B - Rapid Plzeň 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Stříbro - Rokycany 1:4 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Bolevec - Tlumačov 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 0:2 (0:0)
    So 09.03. 14:00 Stříbro - Rapid Plzeň 1:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Horní Bříza - Zruč 0:1 (0:1)
    So 09.03. 14:30 Luby - Chotíkov 2:1 np (1:1)
    So 09.03. 14:30 Vejprnice - Nýrsko 0:1 (0:1)
    So 09.03. 14:30 Bolevec - Mýto 1:2 np (1:1)
    Ne 10.03. 14:30 Domažlice B - Nepomuk 3:1 (0:1)
    Ne 10.03. 14:30 Lhota - Tlumačov 1:3 (0:3)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Petřín Plzeň - Nepomuk 8:0 (4:0)
    So 23.03. 15:00 Luby - Horní Bříza 2:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Vejprnice - Zruč 0:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Stříbro - Nýrsko 2:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Bolevec - Rapid Plzeň 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Tlumačov - Rokycany 1:4 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Domažlice B - Chotíkov 5:1 (3:1)
    Ne 24.03. 15:00 Lhota - Mýto 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 30.03. 16:00 Zruč - Domažlice B 3:2 (1:2)
    So 30.03. 16:30 Rokycany - Mýto 2:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Rapid Plzeň - Tlumačov 3:1 (2:1)
    So 30.03. 16:30 Nýrsko - Petřín Plzeň 0:1 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Chotíkov - Stříbro 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Horní Bříza - Vejprnice 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Luby - Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 16:30 Nepomuk - Bolevec 3:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.03. 15:00 Rokycany - Bolevec 4:2 (1:1)
    So 16.03. 15:00 Chotíkov - Vejprnice 0:4 (0:1)
    So 16.03. 15:00 Horní Bříza - Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Nepomuk - Stříbro 1:2 np (1:1)
    Ne 17.03. 15:00 Zruč - Luby 3:2 (2:0)
    Ne 17.03. 16:30 Mýto - Tlumačov 4:1 (1:1)
    Ne 17.03. 16:30 Rapid Plzeň - Petřín Plzeň 1:2 (1:1)
    St 03.04. 17:00 Nýrsko - Domažlice B 1:2 np (1:1)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Petřín Plzeň - Chotíkov 5:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Vejprnice - Luby 1:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Domažlice B - Horní Bříza 4:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Stříbro - Zruč 4:1 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Bolevec - Nýrsko 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Mýto - Rapid Plzeň 1:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Lhota - Rokycany 0:4 (0:3)
    Ne 07.04. 16:00 Tlumačov - Nepomuk 4:3 np (3:3)

    21.kolo

    So 13.04. 14:30 Rapid Plzeň - Rokycany 0:3 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Nýrsko - Tlumačov 2:1 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Chotíkov - Bolevec 3:2 np (2:2)
    So 13.04. 17:00 Horní Bříza - Stříbro 2:3 np (2:2)
    So 13.04. 17:00 Luby - Domažlice B 1:6 (1:2)
    So 13.04. 17:00 Vejprnice - Lhota 2:1 (2:1)
    Ne 14.04. 16:00 Zruč - Petřín Plzeň 3:0 (3:0)
    Ne 14.04. 17:00 Nepomuk - Mýto 2:0 (1:0)

    22.kolo

    19.04. 10:15 Petřín Plzeň - Horní Bříza 4:2 (2:0)
    19.04. 17:00 Domažlice B - Vejprnice 5:0 (2:0)
    19.04. 17:00 Bolevec - Zruč 0:1 (0:1)
    19.04. 17:00 Lhota - Rapid Plzeň 5:0 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Tlumačov - Chotíkov 1:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Stříbro - Luby 4:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Rokycany - Nepomuk 5:3 (4:3)
    Ne 21.04. 17:00 Mýto - Nýrsko 2:1 np (1:1)

    23.kolo

    So 27.04. 17:00 Nýrsko - Rokycany 0:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Chotíkov - Mýto 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Horní Bříza - Bolevec 2:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Vejprnice - Stříbro 1:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Zruč - Tlumačov 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Luby - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Nepomuk - Rapid Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Domažlice B - Lhota 4:3 np (3:3)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Petřín Plzeň - Vejprnice 5:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Stříbro - Domažlice B 1:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Bolevec - Luby 2:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Rokycany - Chotíkov 3:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Rapid Plzeň - Nýrsko 1:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Lhota - Nepomuk 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:00 Tlumačov - Horní Bříza 2:1 np (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Mýto - Zruč 0:4 (0:0)

    25.kolo

    So 11.05. 11:00 Chotíkov - Rapid Plzeň 0:3 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Horní Bříza - Mýto 6:2 (3:2)
    So 11.05. 17:00 Vejprnice - Bolevec 3:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Stříbro - Lhota 4:3 np (3:3)
    Ne 12.05. 15:00 Domažlice B - Petřín Plzeň 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 16:00 Zruč - Rokycany 0:3 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Nepomuk - Nýrsko 3:1 (1:0)
    St 29.05. 18:00 Luby - Tlumačov 1:5

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Petřín Plzeň - Stříbro 7:0 (5:0)
    So 18.05. 17:00 Bolevec - Domažlice B 2:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Tlumačov - Vejprnice 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Mýto - Luby 9:0 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Rokycany - Horní Bříza 3:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Rapid Plzeň - Zruč 3:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Nepomuk - Chotíkov 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Lhota - Nýrsko 0:3 (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Petřín Plzeň - Lhota 2:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Chotíkov - Nýrsko 1:4 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Horní Bříza - Rapid Plzeň 6:2 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Vejprnice - Mýto 2:3 np (2:2)
    So 25.05. 17:00 Stříbro - Bolevec 6:3 (4:2)
    Ne 26.05. 16:00 Zruč - Nepomuk 2:3 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Luby - Rokycany 1:2 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Domažlice B - Tlumačov 2:0 (2:0)

    28.kolo

    So 01.06. 13:30 Lhota - Chotíkov 3:2 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Bolevec - Petřín Plzeň 0:3 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Rokycany - Vejprnice 4:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Rapid Plzeň - Luby 2:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Nýrsko - Zruč 9:0 (5:0)
    Ne 02.06. 16:00 Tlumačov - Stříbro 6:4 (4:2)
    Ne 02.06. 17:00 Mýto - Domažlice B 3:2 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nepomuk - Horní Bříza 1:2 np (1:1)

    29.kolo

    So 08.06. 15:00 Petřín Plzeň - Tlumačov 3:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Nýrsko - Horní Bříza 3:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Luby - Nepomuk 1:2 np (1:1)
    So 08.06. 17:00 Vejprnice - Rapid Plzeň 5:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Stříbro - Mýto 1:3 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Bolevec - Lhota 4:3 (2:1)
    So 08.06. 18:00 Domažlice B - Rokycany 4:1 (1:1)
    Ne 09.06. 16:00 Zruč - Chotíkov 4:1 (2:0)

    30.kolo

    14.06. 18:00 Rokycany - Stříbro 2:1 np (1:1)
    14.06. 18:00 Lhota - Zruč 0:2 (0:2)
    So 15.06. 16:00 Rapid Plzeň - Domažlice B 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 17:00 Mýto - Petřín Plzeň 0:7 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Nepomuk - Vejprnice 0:3 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Nýrsko - Luby 1:2 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Chotíkov - Horní Bříza 1:0 (0:0)
    Ne 16.06. 16:00 Tlumačov - Bolevec 2:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 1 1 3 110:29 78
    2. 30 22 5 1 2 89:31 77
    3. 30 13 7 3 7 67:49 56
    4. 30 15 3 3 9 78:44 54
    5. 30 16 0 3 11 59:58 51
    6. 30 11 3 4 12 59:47 43
    7. 30 12 2 3 13 43:44 43
    8. 30 10 4 3 13 45:54 41
    9. 30 10 2 6 12 48:62 40
    10. 30 11 3 1 15 41:57 40
    11. 30 10 4 1 15 49:74 39
    12. 30 9 3 5 13 47:46 38
    13. 30 8 5 3 14 53:65 37
    14. 30 9 3 4 14 44:63 37
    15. 30 6 1 5 18 35:75 25
    16. 30 5 2 2 21 27:96 21