Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. května 2019
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 12763
  • Návštěvy: 1218/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25447
    Týden:
    1218
    Dnes:
    241
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Libuš - Vltavín B 4:1 (1:1)
    So 11.08. 10:15 Aritma Praha B - ABC Braník B 5:1 (4:0)
    So 11.08. 10:30 Zličín - Dolní Chabry 2:0 (1:0)
    So 11.08. 11:00 Zlíchov - Lipence 1:4 (0:2)
    So 11.08. 17:00 1999 Praha - Radotín B 0:4 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Zbraslav - Stodůlky 1:2 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Slivenec - Střešovice 1911 1:3 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Modřany - Nebušice 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Libuš - Střešovice 1911 2:0 (0:1)
    So 18.08. 11:00 Modřany - Zličín 1:4 (1:2)
    So 18.08. 13:00 ABC Braník B - 1999 Praha 4:1 (4:0)
    So 18.08. 15:00 Vltavín B - Aritma Praha B 6:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Nebušice - Radotín B 2:5 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Dolní Chabry - Zlíchov 1:2 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Stodůlky - Slivenec 3:0 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Lipence - Zbraslav 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Libuš - Stodůlky 3:0 (2:0)
    So 25.08. 10:30 Zličín - Nebušice 2:0 (1:0)
    So 25.08. 11:00 Zlíchov - Modřany 2:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 1999 Praha - Vltavín B 1:5 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Radotín B - ABC Braník B 6:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zbraslav - Dolní Chabry 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Slivenec - Lipence 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Aritma Praha B - Střešovice 1911 3:3 (3:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:30 Střešovice 1911 - 1999 Praha 4:2 (2:1)
    So 01.09. 10:30 Zličín - Zlíchov 9:1 (5:1)
    So 01.09. 11:00 Modřany - Zbraslav 1:1 (0:0)
    So 01.09. 14:00 Vltavín B - Radotín B 1:3 (1:1)
    So 01.09. 14:45 Nebušice - ABC Braník B 5:2 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Dolní Chabry - Slivenec 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Stodůlky - Aritma Praha B 0:2 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Lipence - Libuš 3:2 (3:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Libuš - Dolní Chabry 1:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 1999 Praha - Stodůlky 0:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Radotín B - Střešovice 1911 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 13:30 Zlíchov - Nebušice 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 14:45 ABC Braník B - Vltavín B 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Zbraslav - Zličín 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Slivenec - Modřany 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Aritma Praha B - Lipence 5:1 (2:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:30 Zličín - Slivenec 4:0 (0:0)
    So 15.09. 11:00 Modřany - Libuš 1:1 (1:1)
    So 15.09. 11:00 Zlíchov - Zbraslav 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Nebušice - Vltavín B 2:4 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Střešovice 1911 - ABC Braník B 1:4 (0:3)
    So 15.09. 16:30 Dolní Chabry - Aritma Praha B 5:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Stodůlky - Radotín B 0:5 (0:3)
    Ne 16.09. 16:30 Lipence - 1999 Praha 1:1 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Libuš - Zličín 2:3 (1:1)
    So 22.09. 12:30 ABC Braník B - Stodůlky 4:3 (2:2)
    So 22.09. 14:00 Vltavín B - Střešovice 1911 1:2 (1:2)
    So 22.09. 16:30 1999 Praha - Dolní Chabry 2:6 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Zbraslav - Nebušice 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Slivenec - Zlíchov 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Aritma Praha B - Modřany 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Lipence - Radotín B 1:5 (1:3)

    8.kolo

    28.09. 10:30 Dolní Chabry - Radotín B 2:0 (0:0)
    28.09. 10:30 Zličín - Aritma Praha B 4:1 (2:0)
    28.09. 11:00 Modřany - 1999 Praha 4:1 (0:1)
    28.09. 11:00 Zlíchov - Libuš 2:1 (2:0)
    28.09. 12:30 Nebušice - Střešovice 1911 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Stodůlky - Vltavín B 0:3 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Lipence - ABC Braník B 6:1 (4:1)
    Ne 30.09. 16:00 Zbraslav - Slivenec 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Libuš - Zbraslav 1:0 (1:0)
    So 06.10. 10:30 Střešovice 1911 - Stodůlky 4:0 (1:0)
    So 06.10. 13:00 ABC Braník B - Dolní Chabry 0:3 (0:3)
    So 06.10. 16:00 1999 Praha - Zličín 0:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Radotín B - Modřany 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Slivenec - Nebušice 6:0 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Aritma Praha B - Zlíchov 2:2 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Vltavín B - Lipence 3:1 (2:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Zličín - Radotín B 2:1 (0:1)
    So 13.10. 11:00 Modřany - ABC Braník B 2:4 (0:1)
    So 13.10. 11:00 Zlíchov - 1999 Praha 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Nebušice - Stodůlky 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Dolní Chabry - Vltavín B 3:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Lipence - Střešovice 1911 2:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Zbraslav - Aritma Praha B 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Slivenec - Libuš 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Libuš - Nebušice 2:3 (2:2)
    So 20.10. 10:30 Střešovice 1911 - Dolní Chabry 0:0 (0:0)
    So 20.10. 13:00 ABC Braník B - Zličín 2:6 (1:3)
    So 20.10. 15:30 1999 Praha - Zbraslav 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Radotín B - Zlíchov 5:1 (3:1)
    Ne 21.10. 15:30 Aritma Praha B - Slivenec 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Vltavín B - Modřany 5:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Stodůlky - Lipence 0:3 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Libuš - Aritma Praha B 3:0 (2:0)
    So 27.10. 10:30 Zličín - Vltavín B 3:1 (1:1)
    So 27.10. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 1:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Nebušice - Lipence 8:2 (3:1)
    So 27.10. 14:30 Dolní Chabry - Stodůlky 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Zlíchov - ABC Braník B 4:3 (3:2)
    Ne 28.10. 14:30 Zbraslav - Radotín B 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Slivenec - 1999 Praha 10:0 (8:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:30 Střešovice 1911 - Zličín 3:2 (1:1)
    So 03.11. 13:00 ABC Braník B - Zbraslav 0:3 (0:3)
    So 03.11. 14:00 1999 Praha - Libuš 2:4 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Radotín B - Slivenec 2:3 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Vltavín B - Zlíchov 5:1 (2:0)
    Ne 04.11. 12:15 Aritma Praha B - Nebušice 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Stodůlky - Modřany 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lipence - Dolní Chabry 0:10 (0:5)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Libuš - Radotín B 4:0 (3:0)
    So 10.11. 10:30 Zličín - Stodůlky 3:1 (2:1)
    So 10.11. 11:00 Modřany - Lipence 4:0 (1:0)
    So 10.11. 11:00 Zlíchov - Střešovice 1911 4:3 (3:1)
    So 10.11. 14:00 Nebušice - Dolní Chabry 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Zbraslav - Vltavín B 3:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Slivenec - ABC Braník B 3:2 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Aritma Praha B - 1999 Praha 3:0 (0:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:30 Střešovice 1911 - Zbraslav 3:2 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Nebušice - 1999 Praha 3:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Radotín B - Aritma Praha B 3:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 ABC Braník B - Libuš 1:3 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Vltavín B - Slivenec 3:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Dolní Chabry - Modřany 2:0 (1:0)
    So 17.11. 14:45 Stodůlky - Zlíchov 3:1 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Lipence - Zličín 0:6 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 10:30 Střešovice 1911 - Slivenec 1:2 (1:1)
    So 09.03. 13:30 ABC Braník B - Aritma Praha B 0:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Dolní Chabry - Zličín 0:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Radotín B - 1999 Praha 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 10:00 Stodůlky - Zbraslav 4:0 (2:0)
    Ne 10.03. 14:30 Lipence - Zlíchov 3:1 (1:1)
    Ne 10.03. 14:30 Vltavín B - Libuš 0:1 (0:0)
    Ne 10.03. 15:00 Nebušice - Modřany 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:30 Střešovice 1911 - Libuš 5:2 (2:2)
    So 16.03. 10:30 Slivenec - Stodůlky 1:1 (0:0)
    So 16.03. 10:30 Zličín - Modřany 7:0 (2:0)
    So 16.03. 14:30 1999 Praha - ABC Braník B 3:1 (2:1)
    So 16.03. 15:00 Radotín B - Nebušice 4:2 (2:2)
    So 16.03. 16:00 Zlíchov - Dolní Chabry 1:3 (1:2)
    Ne 17.03. 15:00 Aritma Praha B - Vltavín B 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Zbraslav - Lipence 6:1 (2:1)

    18.kolo

    So 23.03. 10:30 Střešovice 1911 - Aritma Praha B 1:1 (0:0)
    So 23.03. 11:00 Modřany - Zlíchov 1:1 (0:0)
    So 23.03. 12:45 ABC Braník B - Radotín B 3:2 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Dolní Chabry - Zbraslav 7:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Lipence - Slivenec 0:5 (0:3)
    Ne 24.03. 15:00 Vltavín B - 1999 Praha 1:1 (0:0)
    Ne 24.03. 17:00 Stodůlky - Libuš 0:3 (0:0)
    Ne 24.03. 17:45 Nebušice - Zličín 2:8 (1:2)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Libuš - Lipence 4:0 (1:0)
    So 30.03. 11:00 Zlíchov - Zličín 2:3 (2:1)
    So 30.03. 13:00 ABC Braník B - Nebušice 2:2 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Radotín B - Vltavín B 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:30 1999 Praha - Střešovice 1911 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 Aritma Praha B - Stodůlky 1:2 (1:2)
    Ne 31.03. 15:30 Slivenec - Dolní Chabry 0:5 (0:5)
    Ne 31.03. 15:30 Zbraslav - Modřany 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.04. 10:30 Zličín - Zbraslav 3:0 (2:0)
    So 06.04. 10:30 Střešovice 1911 - Radotín B 2:1 (1:1)
    So 06.04. 11:00 Modřany - Slivenec 1:1 (0:0)
    So 06.04. 14:45 Stodůlky - 1999 Praha 1:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Nebušice - Zlíchov 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Dolní Chabry - Libuš 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Lipence - Aritma Praha B 0:4 (0:3)
    Ne 07.04. 16:30 Vltavín B - ABC Braník B 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Libuš - Modřany 0:1 (0:0)
    So 13.04. 13:00 ABC Braník B - Střešovice 1911 0:2 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Radotín B - Stodůlky 2:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 1999 Praha - Lipence 6:2 (3:1)
    Ne 14.04. 17:00 Vltavín B - Nebušice 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 17:00 Aritma Praha B - Dolní Chabry 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Slivenec - Zličín 6:2 (3:2)
    Ne 14.04. 17:00 Zbraslav - Zlíchov 2:0 (1:0)

    22.kolo

    19.04. 10:15 Nebušice - Zbraslav 2:2 (0:1)
    19.04. 10:30 Zličín - Libuš 10:1 (4:0)
    19.04. 10:30 Střešovice 1911 - Vltavín B 5:2 (1:2)
    19.04. 11:00 Zlíchov - Slivenec 1:6 (0:3)
    19.04. 11:00 Modřany - Aritma Praha B 1:1 (0:0)
    19.04. 14:00 Dolní Chabry - 1999 Praha 6:1 (3:1)
    19.04. 17:00 Radotín B - Lipence 8:1 (2:1)
    Po 22.04. 12:45 Stodůlky - ABC Braník B 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Libuš - Zlíchov 3:2 (0:2)
    So 27.04. 10:30 Střešovice 1911 - Nebušice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Radotín B - Dolní Chabry 1:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 1999 Praha - Modřany 0:3 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 ABC Braník B - Lipence 5:2 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Vltavín B - Stodůlky 2:2 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Aritma Praha B - Zličín 2:5 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Slivenec - Zbraslav 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 04.05. 10:30 Zličín - 1999 Praha 8:0 (1:0)
    So 04.05. 11:00 Modřany - Radotín B 2:0 (0:0)
    So 04.05. 14:45 Stodůlky - Střešovice 1911 3:2 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Nebušice - Slivenec 0:7 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Dolní Chabry - ABC Braník B 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Zbraslav - Libuš 6:1 (3:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zlíchov - Aritma Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Lipence - Vltavín B 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Libuš - Slivenec 1:2 (0:1)
    So 11.05. 10:30 Střešovice 1911 - Lipence 4:1 (2:0)
    So 11.05. 13:00 ABC Braník B - Modřany 2:3 (1:0)
    So 11.05. 14:00 Vltavín B - Dolní Chabry 0:7 (0:4)
    So 11.05. 17:00 Stodůlky - Nebušice 5:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Radotín B - Zličín 2:5 (1:3)
    So 11.05. 17:00 1999 Praha - Zlíchov 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Aritma Praha B - Zbraslav 3:0 (1:0)

    26.kolo

    Čt 16.05. 17:30 Modřany - Vltavín B 3:6 (2:2)
    So 18.05. 10:30 Zličín - ABC Braník B 4:3 (1:0)
    So 18.05. 11:00 Zlíchov - Radotín B 0:6 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Nebušice - Libuš 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Dolní Chabry - Střešovice 1911 5:1 (3:0)
    Ne 19.05. 17:00 Slivenec - Aritma Praha B 3:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Zbraslav - 1999 Praha 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Lipence - Stodůlky 0:1 (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:30 Střešovice 1911 - Modřany 1:1 (1:0)
    So 25.05. 14:45 Stodůlky - Dolní Chabry 1:1 (1:0)
    So 25.05. 15:00 Vltavín B - Zličín 2:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Radotín B - Zbraslav 2:5 (1:2)
    So 25.05. 17:00 1999 Praha - Slivenec 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 12:30 ABC Braník B - Zlíchov 5:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Lipence - Nebušice 4:4 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Aritma Praha B - Libuš 2:1 (1:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Libuš - 1999 Praha
    So 01.06. 10:30 Zličín - Střešovice 1911
    So 01.06. 11:00 Zlíchov - Vltavín B
    So 01.06. 11:00 Modřany - Stodůlky
    So 01.06. 17:00 Nebušice - Aritma Praha B
    So 01.06. 17:00 Dolní Chabry - Lipence
    Ne 02.06. 17:00 Slivenec - Radotín B
    Ne 02.06. 17:00 Zbraslav - ABC Braník B

    29.kolo

    So 08.06. 14:00 Vltavín B - Zbraslav
    So 08.06. 17:00 Dolní Chabry - Nebušice
    So 08.06. 17:00 Lipence - Modřany
    So 08.06. 17:00 Stodůlky - Zličín
    So 08.06. 17:00 Střešovice 1911 - Zlíchov
    So 08.06. 17:00 ABC Braník B - Slivenec
    So 08.06. 17:00 Radotín B - Libuš
    So 08.06. 17:00 1999 Praha - Aritma Praha B

    30.kolo

    Čt 13.06. 19:00 Aritma Praha B - Radotín B
    So 15.06. 10:30 Zličín - Lipence
    So 15.06. 11:00 Modřany - Dolní Chabry
    So 15.06. 17:00 1999 Praha - Nebušice
    So 15.06. 17:00 Libuš - ABC Braník B
    So 15.06. 17:00 Slivenec - Vltavín B
    So 15.06. 17:00 Zbraslav - Střešovice 1911
    So 15.06. 17:00 Zlíchov - Stodůlky
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 27 22 1 4 107:34 67
    2. 27 20 4 3 88:14 64
    3. 27 14 6 7 67:38 48
    4. 27 14 4 9 74:38 46
    5. 27 13 6 8 58:46 45
    6. 27 13 3 11 66:50 42
    7. 27 13 1 13 50:51 40
    8. 27 11 5 11 49:49 38
    9. 27 9 9 9 45:47 36
    10. 27 10 5 12 37:50 35
    11. 27 9 7 11 38:51 34
    12. 27 8 3 16 52:77 27
    13. 27 8 3 16 44:76 27
    14. 27 6 5 16 32:80 23
    15. 27 6 4 17 35:79 22
    16. 27 5 4 18 40:102 19