Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 12760
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6723
    Týden:
    52
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Stěbořice - Slavia Opava 1:4 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Dobroslavice - Vávrovice 2:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Těškovice - Jakartovice 1:3 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Štítina - Píšť 1:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Hlavnice - Litultovice 3:5 (1:2)
    Ne 12.08. 15:00 Vřesina - Březová 1:1 (0:1)

    3.kolo

    Čt 16.08. 17:30 Vávrovice - Těškovice 3:2 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Jakartovice - Štítina 3:1 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Březová - Dobroslavice 1:3 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Slavia Opava - Vřesina 1:2 (1:2)
    Ne 19.08. 17:00 Litultovice - Stěbořice 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Píšť - Služovice 4:2 (3:2)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Stěbořice - Vřesina 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Dobroslavice - Slavia Opava 2:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Těškovice - Březová 4:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Štítina - Vávrovice 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Hlavnice - Píšť 6:0 (5:0)
    Ne 26.08. 17:00 Služovice - Jakartovice 0:3 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Jakartovice - Hlavnice 1:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Vávrovice - Služovice 3:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Březová - Štítina 3:2 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Slavia Opava - Těškovice 2:2 (2:1)
    Ne 02.09. 15:00 Vřesina - Dobroslavice 6:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Píšť - Litultovice 1:5 (0:3)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Stěbořice - Dobroslavice 8:3 (3:1)
    So 08.09. 16:00 Těškovice - Vřesina 4:4 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Štítina - Slavia Opava 0:6 (0:3)
    So 08.09. 16:00 Hlavnice - Vávrovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Služovice - Březová 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Litultovice - Jakartovice 3:1 (0:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Vávrovice - Litultovice 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Březová - Hlavnice 1:3 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Slavia Opava - Služovice 4:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Dobroslavice - Těškovice 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Vřesina - Štítina 3:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Píšť - Stěbořice 2:6 (0:4)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Stěbořice - Těškovice 2:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Štítina - Dobroslavice 3:3 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Hlavnice - Slavia Opava 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Služovice - Vřesina 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Litultovice - Březová 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Píšť - Jakartovice 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Jakartovice - Stěbořice 1:3 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Vávrovice - Píšť 6:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Slavia Opava - Litultovice 2:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Dobroslavice - Služovice 5:1 (3:0)
    So 29.09. 15:30 Těškovice - Štítina 0:7 (0:3)
    Ne 30.09. 15:00 Vřesina - Hlavnice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Stěbořice - Štítina 2:2 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Hlavnice - Dobroslavice 7:2 (4:2)
    So 06.10. 15:00 Jakartovice - Vávrovice 2:2 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Služovice - Těškovice 3:2 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Litultovice - Vřesina 4:2 (3:2)
    Ne 07.10. 15:00 Píšť - Březová 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Vávrovice - Stěbořice 4:1 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Březová - Jakartovice 2:3 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Slavia Opava - Píšť 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Dobroslavice - Litultovice 0:3 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Těškovice - Hlavnice 2:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Štítina - Služovice 1:3 (1:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Jakartovice - Slavia Opava 1:4 (0:1)
    So 20.10. 14:00 Vávrovice - Březová 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:00 Stěbořice - Služovice 6:1 (3:0)
    Ne 21.10. 14:00 Hlavnice - Štítina 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:00 Litultovice - Těškovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Píšť - Vřesina 6:5 (1:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Březová - Stěbořice 0:6 (0:4)
    So 27.10. 14:00 Slavia Opava - Vávrovice 3:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Dobroslavice - Píšť 4:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Štítina - Litultovice 0:3 (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Vřesina - Jakartovice 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Služovice - Hlavnice 3:4 (2:1)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Hlavnice - Stěbořice 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Píšť - Těškovice 2:2 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Jakartovice - Dobroslavice 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Vávrovice - Vřesina 0:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Březová - Slavia Opava 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Litultovice - Služovice 7:0 (3:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Slavia Opava - Stěbořice 1:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Březová - Vřesina 3:3 (3:2)
    So 23.03. 15:00 Vávrovice - Dobroslavice 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Jakartovice - Těškovice 2:4 (2:2)
    So 23.03. 15:00 Litultovice - Hlavnice 1:2 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Píšť - Štítina 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Stěbořice - Litultovice 2:1 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Štítina - Jakartovice 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Těškovice - Vávrovice 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Dobroslavice - Březová 3:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Vřesina - Slavia Opava 3:3 (2:2)
    Ne 31.03. 15:30 Služovice - Píšť 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Slavia Opava - Dobroslavice 3:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Březová - Těškovice 2:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Vávrovice - Štítina 4:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Jakartovice - Služovice 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:00 Vřesina - Stěbořice 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Píšť - Hlavnice 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Dobroslavice - Stěbořice 1:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Slavia Opava - Štítina 1:2 (0:2)
    So 20.04. 16:00 Březová - Služovice 3:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Vávrovice - Hlavnice 6:2 (3:1)
    So 20.04. 16:00 Jakartovice - Litultovice 0:5 (0:2)
    Ne 21.04. 15:00 Vřesina - Těškovice 2:2 (2:1)

    20.kolo

    So 27.04. 14:00 Štítina - Vřesina 0:2 (0:1)
    So 27.04. 16:30 Stěbořice - Píšť 3:2 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Hlavnice - Březová 1:2 (0:1)
    So 27.04. 16:30 Těškovice - Dobroslavice 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Litultovice - Vávrovice 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:30 Služovice - Slavia Opava 1:3 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Těškovice - Stěbořice 0:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Dobroslavice - Štítina 0:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Slavia Opava - Hlavnice 2:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Březová - Litultovice 4:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Jakartovice - Píšť 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 15:00 Vřesina - Služovice 7:1 (2:0)

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Hlavnice - Jakartovice 5:1 (3:1)
    So 13.04. 16:00 Těškovice - Slavia Opava 3:3 (3:3)
    Ne 14.04. 16:00 Litultovice - Píšť 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 16:00 Služovice - Vávrovice 1:2 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Štítina - Březová 2:2 (1:1)
    St 08.05. 16:30 Dobroslavice - Vřesina 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Stěbořice - Jakartovice 5:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Hlavnice - Vřesina 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Píšť - Vávrovice 4:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Litultovice - Slavia Opava 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Služovice - Dobroslavice 5:2 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Štítina - Těškovice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Štítina - Stěbořice 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Těškovice - Služovice 4:3 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Dobroslavice - Hlavnice 3:7 (0:4)
    So 18.05. 17:00 Březová - Píšť 2:5 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Vávrovice - Jakartovice 8:1 (2:1)
    Ne 19.05. 15:00 Vřesina - Litultovice 6:0 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Stěbořice - Vávrovice 3:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Jakartovice - Březová 3:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Hlavnice - Těškovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Píšť - Slavia Opava 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Litultovice - Dobroslavice 3:0k
    Ne 26.05. 17:00 Služovice - Štítina 2:1 (0:1)

    25.kolo

    St 01.05. 17:00 Těškovice - Litultovice 5:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Štítina - Hlavnice 1:2 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Slavia Opava - Jakartovice 7:1 (6:1)
    So 01.06. 17:00 Březová - Vávrovice 1:6 (1:4)
    Ne 02.06. 15:00 Vřesina - Píšť 0:3 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Služovice - Stěbořice 0:5 (0:2)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Stěbořice - Březová 4:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Jakartovice - Vřesina 0:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Hlavnice - Služovice 3:0k
    Ne 09.06. 16:00 Vávrovice - Slavia Opava 1:3 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Píšť - Dobroslavice 4:3 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Litultovice - Štítina 2:1 (2:0)

    14.kolo

    So 15.06. 14:00 Těškovice - Píšť 2:4 (0:3)
    So 15.06. 17:00 Stěbořice - Hlavnice 2:3 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Dobroslavice - Jakartovice 2:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Slavia Opava - Březová 7:0 (3:0)
    Ne 16.06. 15:00 Vřesina - Vávrovice 2:2 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Služovice - Litultovice 3:4 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 16 4 4 68:26 52
    2. 24 17 1 6 67:39 52
    3. 24 14 5 5 65:31 47
    4. 24 13 3 8 58:38 42
    5. 24 11 8 5 68:40 41
    6. 24 12 3 9 59:40 39
    7. 24 10 4 10 47:61 34
    8. 24 7 5 12 34:65 26
    9. 24 5 9 10 47:52 24
    10. 24 5 8 11 36:67 23
    11. 24 5 6 13 34:50 21
    12. 24 6 2 16 41:73 20
    13. 24 5 2 17 35:77 17