Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 12734
  • Návštěvy: 179/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    40782
    Týden:
    179
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 2:4 (1:4)
    So 11.08. 10:15 Podolí - Viktoria Žižkov B 3:3 (2:2)
    So 11.08. 10:30 Hostivař - ABC Braník 0:0 (0:0)
    So 11.08. 10:30 Union Vršovice - Dukla JM 1:2 (0:1)
    So 11.08. 14:30 Tempo - Vyšehrad B 2:2 (1:1)
    So 11.08. 15:00 Královice - Uhelné sklady 2:4 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Př. Kopanina - Újezd P4 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 14:00 Admira Praha B - Třeboradice 1:1 (0:0)

    2.kolo

    17.08. 18:00 Uhelné sklady - Hostivař 1:1 (1:1)
    So 18.08. 10:15 ABC Braník - Union Vršovice 1:1 (1:1)
    So 18.08. 10:15 Újezd P4 - Královice 3:1 (1:0)
    So 18.08. 10:15 Viktoria Žižkov B - Př. Kopanina 1:2 (0:2)
    So 18.08. 14:00 Vyšehrad B - Dukla JM 1:3 (0:2)
    So 18.08. 14:30 Tempo - Admira Praha B 2:3 (1:2)
    Ne 19.08. 17:00 Motorlet Praha B - Podolí 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Podolí - Třeboradice 2:3 (0:1)
    So 25.08. 10:30 Hostivař - Újezd P4 1:2 (0:2)
    So 25.08. 10:30 Union Vršovice - Uhelné sklady 0:2 (0:1)
    So 25.08. 10:30 Dukla JM - ABC Braník 0:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 6:2 (1:0)
    Ne 26.08. 14:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 ČAFC Praha - Tempo 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Královice - Viktoria Žižkov B 3:2 (2:1)

    4.kolo

    31.08. 18:00 Uhelné sklady - Dukla JM 2:0 (2:0)
    So 01.09. 10:15 Újezd P4 - Union Vršovice 4:0 (2:0)
    So 01.09. 10:15 Viktoria Žižkov B - Hostivař 0:1 (0:1)
    So 01.09. 14:00 Vyšehrad B - ABC Braník 9:1 (4:1)
    So 01.09. 14:30 Tempo - Podolí 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 14:00 Admira Praha B - ČAFC Praha 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Motorlet Praha B - Královice 1:5 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Třeboradice - Př. Kopanina 5:7 (4:4)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 ČAFC Praha - Vyšehrad B 2:3 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Podolí - Admira Praha B 2:2 (1:2)
    So 08.09. 10:30 Hostivař - Motorlet Praha B 2:1 (1:1)
    So 08.09. 10:30 Union Vršovice - Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0)
    So 08.09. 10:30 Dukla JM - Újezd P4 2:2 (1:0)
    So 08.09. 15:00 Královice - Třeboradice 6:3 (4:2)
    So 08.09. 17:00 Př. Kopanina - Tempo 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 ABC Braník - Uhelné sklady 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Újezd P4 - ABC Braník 7:0 (4:0)
    So 15.09. 10:15 Viktoria Žižkov B - Dukla JM 2:3 (2:1)
    So 15.09. 10:15 ČAFC Praha - Podolí 0:2 (0:1)
    So 15.09. 14:00 Vyšehrad B - Uhelné sklady 2:5 (2:3)
    So 15.09. 14:30 Tempo - Královice 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 14:00 Admira Praha B - Př. Kopanina 4:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Motorlet Praha B - Union Vršovice 3:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Třeboradice - Hostivař 4:2 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Podolí - Vyšehrad B 4:2 (2:2)
    So 22.09. 10:15 ABC Braník - Viktoria Žižkov B 4:7 (3:5)
    So 22.09. 10:30 Hostivař - Tempo 1:0 (0:0)
    So 22.09. 10:30 Union Vršovice - Třeboradice 0:1 (0:0)
    So 22.09. 10:30 Dukla JM - Motorlet Praha B 6:3 (1:1)
    So 22.09. 10:30 Uhelné sklady - Újezd P4 1:1 (0:0)
    So 22.09. 15:00 Královice - Admira Praha B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Př. Kopanina - ČAFC Praha 3:2 (3:0)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Viktoria Žižkov B - Uhelné sklady 2:3 (2:1)
    28.09. 10:15 ČAFC Praha - Královice 0:2 (0:0)
    28.09. 10:15 Podolí - Př. Kopanina 0:0 (0:0)
    So 29.09. 14:00 Vyšehrad B - Újezd P4 0:3 (0:1)
    So 29.09. 14:30 Tempo - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 14:00 Admira Praha B - Hostivař 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Motorlet Praha B - ABC Braník 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Třeboradice - Dukla JM 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Újezd P4 - Viktoria Žižkov B 4:0 (1:0)
    So 06.10. 10:30 Hostivař - ČAFC Praha 4:0 (3:0)
    So 06.10. 10:30 Union Vršovice - Admira Praha B 4:1 (1:1)
    So 06.10. 10:30 Dukla JM - Tempo 3:1 (1:1)
    So 06.10. 10:30 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 4:1 (1:1)
    So 06.10. 10:45 ABC Braník - Třeboradice 2:3 (0:2)
    So 06.10. 15:00 Královice - Podolí 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 ČAFC Praha - Union Vršovice 2:3 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Podolí - Hostivař 3:1 (2:0)
    So 13.10. 14:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 3:3 (2:2)
    So 13.10. 14:30 Tempo - ABC Braník 0:3 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Př. Kopanina - Královice 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 14:00 Admira Praha B - Dukla JM 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Motorlet Praha B - Újezd P4 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Třeboradice - Uhelné sklady 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Újezd P4 - Třeboradice 2:1 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Viktoria Žižkov B - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    So 20.10. 10:30 Hostivař - Př. Kopanina 0:7 (0:1)
    So 20.10. 10:30 Union Vršovice - Podolí 0:0 (0:0)
    So 20.10. 10:30 Dukla JM - ČAFC Praha 3:1 (3:0)
    So 20.10. 10:30 Uhelné sklady - Tempo 1:1 (0:1)
    So 20.10. 10:45 ABC Braník - Admira Praha B 0:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Královice - Vyšehrad B 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 ČAFC Praha - ABC Braník 1:2 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Podolí - Dukla JM 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Tempo - Újezd P4 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Př. Kopanina - Union Vršovice 2:2 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Královice - Hostivař 4:1 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Admira Praha B - Uhelné sklady 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Vyšehrad B - Motorlet Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Třeboradice - Viktoria Žižkov B 3:5 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Újezd P4 - Admira Praha B 3:1 (2:0)
    So 03.11. 10:15 Viktoria Žižkov B - Tempo 2:5 (0:2)
    So 03.11. 10:30 Hostivař - Vyšehrad B 2:1 (1:1)
    So 03.11. 10:30 Union Vršovice - Královice 0:4 (0:2)
    So 03.11. 10:30 Uhelné sklady - ČAFC Praha 3:1 (1:1)
    So 03.11. 10:45 ABC Braník - Podolí 1:4 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Dukla JM - Př. Kopanina 1:5 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Podolí - Uhelné sklady 0:3 (0:1)
    So 10.11. 10:30 Hostivař - Union Vršovice 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Újezd P4 - ČAFC Praha 4:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Př. Kopanina - ABC Braník 4:0 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Dukla JM - Královice 3:1 (1:1)
    So 10.11. 14:30 Tempo - Motorlet Praha B 2:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Vyšehrad B - Třeboradice 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Újezd P4 - Podolí 3:1 (3:0)
    So 17.11. 10:15 Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 3:4 (2:1)
    So 17.11. 10:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina 4:4 (1:3)
    So 17.11. 11:15 ABC Braník - Královice 6:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Vyšehrad B - Union Vršovice 3:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Dukla JM - Hostivař 3:1 (3:0)
    So 17.11. 14:30 Tempo - Třeboradice 1:4 (1:3)
    Ne 18.11. 13:30 Motorlet Praha B - Admira Praha B 3:6 (2:1)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Viktoria Žižkov B - Podolí 1:0 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Újezd P4 - Př. Kopanina 3:2 (3:1)
    So 09.03. 10:45 ABC Braník - Hostivař 2:1 (1:1)
    So 09.03. 13:00 Uhelné sklady - Královice 2:2 (1:1)
    So 09.03. 14:30 Vyšehrad B - Tempo 7:0 (5:0)
    So 09.03. 14:30 Dukla JM - Union Vršovice 3:1 (1:0)
    Ne 10.03. 14:30 Třeboradice - Admira Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Podolí - Motorlet Praha B 3:0 (2:0)
    So 16.03. 10:30 Union Vršovice - ABC Braník 1:5 (0:1)
    So 16.03. 10:30 Hostivař - Uhelné sklady 0:2 (0:0)
    So 16.03. 14:30 Dukla JM - Vyšehrad B 1:2 (0:1)
    So 16.03. 15:00 Královice - Újezd P4 4:3 (2:0)
    So 16.03. 15:00 Př. Kopanina - Viktoria Žižkov B 2:3 (0:2)
    Ne 17.03. 14:00 Admira Praha B - Tempo 3:1 (1:0)
    Ne 17.03. 16:00 ČAFC Praha - Třeboradice 4:3 (1:3)

    18.kolo

    So 23.03. 10:00 ABC Braník - Dukla JM 1:3 (1:1)
    So 23.03. 10:15 Viktoria Žižkov B - Královice 4:1 (3:0)
    So 23.03. 10:15 Újezd P4 - Hostivař 2:0 (0:0)
    So 23.03. 10:30 Uhelné sklady - Union Vršovice 5:2 (4:1)
    So 23.03. 14:45 Tempo - ČAFC Praha 3:2 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 2:4 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Třeboradice - Podolí 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Motorlet Praha B - Př. Kopanina 6:1 (2:1)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 ABC Braník - Vyšehrad B 0:4 (0:2)
    So 30.03. 10:15 Podolí - Tempo 2:2 (0:2)
    So 30.03. 10:30 Dukla JM - Uhelné sklady 1:1 (0:0)
    So 30.03. 10:30 Union Vršovice - Újezd P4 0:2 (0:0)
    So 30.03. 10:30 Hostivař - Viktoria Žižkov B 3:1 (1:1)
    So 30.03. 10:30 Královice - Motorlet Praha B 8:0 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Př. Kopanina - Třeboradice 5:2 (3:1)
    Ne 31.03. 16:00 ČAFC Praha - Admira Praha B 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Viktoria Žižkov B - Union Vršovice 2:1 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Újezd P4 - Dukla JM 3:0 (1:0)
    So 06.04. 10:30 Uhelné sklady - ABC Braník 3:1 (3:1)
    So 06.04. 14:45 Tempo - Př. Kopanina 4:1 (1:0)
    So 06.04. 15:00 Vyšehrad B - ČAFC Praha 3:2 (0:1)
    Ne 07.04. 14:00 Admira Praha B - Podolí 1:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Třeboradice - Královice 2:4 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Motorlet Praha B - Hostivař 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 ABC Braník - Újezd P4 0:2 (0:1)
    So 13.04. 10:15 Podolí - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    So 13.04. 10:30 Uhelné sklady - Vyšehrad B 1:4 (0:1)
    So 13.04. 10:30 Dukla JM - Viktoria Žižkov B 2:4 (0:2)
    So 13.04. 10:30 Union Vršovice - Motorlet Praha B 2:1 (1:1)
    So 13.04. 10:30 Hostivař - Třeboradice 1:4 (1:1)
    So 13.04. 15:00 Královice - Tempo 0:3 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Př. Kopanina - Admira Praha B 1:1 (0:0)

    22.kolo

    Čt 18.04. 18:00 Újezd P4 - Uhelné sklady 3:1 (2:0)
    19.04. 10:15 Vyšehrad B - Podolí 2:2 (0:0)
    19.04. 10:15 ČAFC Praha - Př. Kopanina 1:5 (0:2)
    19.04. 10:15 Admira Praha B - Královice 2:2 (1:1)
    19.04. 10:15 Tempo - Hostivař 0:1 (0:0)
    19.04. 10:15 Viktoria Žižkov B - ABC Braník 2:1 (1:1)
    19.04. 14:00 Třeboradice - Union Vršovice 3:1 (2:0)
    Po 22.04. 17:00 Motorlet Praha B - Dukla JM 4:2 (0:1)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Újezd P4 - Vyšehrad B 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:15 ABC Braník - Motorlet Praha B 3:3 (1:2)
    So 27.04. 10:30 Uhelné sklady - Viktoria Žižkov B 1:4 (0:1)
    So 27.04. 10:30 Dukla JM - Třeboradice 2:3 (0:1)
    So 27.04. 10:30 Union Vršovice - Tempo 0:3 (0:0)
    So 27.04. 10:30 Hostivař - Admira Praha B 1:0 (0:0)
    So 27.04. 15:00 Královice - ČAFC Praha 2:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Př. Kopanina - Podolí 5:1 (2:1)

    24.kolo

    St 01.05. 10:00 Motorlet Praha B - Uhelné sklady 8:1 (2:1)
    So 04.05. 10:15 Podolí - Královice 2:3 (0:1)
    So 04.05. 14:45 Tempo - Dukla JM 0:4 (0:2)
    So 04.05. 15:00 Vyšehrad B - Př. Kopanina 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Admira Praha B - Union Vršovice 3:2 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 ČAFC Praha - Hostivař 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Třeboradice - ABC Braník 0:5 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Újezd P4 3:3 (2:1)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Újezd P4 - Motorlet Praha B 4:1 (2:1)
    So 11.05. 10:15 ABC Braník - Tempo 1:2 (0:1)
    So 11.05. 10:30 Uhelné sklady - Třeboradice 0k:3
    So 11.05. 10:30 Dukla JM - Admira Praha B 3:4 (2:2)
    So 11.05. 10:30 Union Vršovice - ČAFC Praha 1:2 (1:0)
    So 11.05. 10:30 Hostivař - Podolí 2:1 (0:1)
    So 11.05. 15:00 Královice - Př. Kopanina 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 2:1 (2:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Podolí - Union Vršovice 2:0 (2:0)
    So 18.05. 10:15 ČAFC Praha - Dukla JM 1:4 (0:2)
    So 18.05. 14:45 Tempo - Uhelné sklady 1:2 (0:1)
    So 18.05. 15:00 Vyšehrad B - Královice 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Př. Kopanina - Hostivař 3:1 (0:1)
    Ne 19.05. 14:00 Admira Praha B - ABC Braník 3:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Třeboradice - Újezd P4 1:3 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Motorlet Praha B - Viktoria Žižkov B 4:1 (1:0)

    27.kolo

    24.05. 18:00 Uhelné sklady - Admira Praha B 3:2 (2:2)
    So 25.05. 10:15 Újezd P4 - Tempo 4:2 (1:2)
    So 25.05. 10:30 Dukla JM - Podolí 0:2 (0:1)
    So 25.05. 10:30 Union Vršovice - Př. Kopanina 2:5 (1:2)
    So 25.05. 10:30 Hostivař - Královice 1:3 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 ABC Braník - ČAFC Praha 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Motorlet Praha B - Vyšehrad B 5:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Třeboradice 6:3 (4:2)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Podolí - ABC Braník 0:1 (0:1)
    So 01.06. 10:15 ČAFC Praha - Uhelné sklady 1:8 (1:4)
    So 01.06. 10:30 Př. Kopanina - Dukla JM 2:4 (1:1)
    So 01.06. 14:45 Tempo - Viktoria Žižkov B 3:1 (1:1)
    So 01.06. 15:00 Královice - Union Vršovice 3:2 (2:1)
    Ne 02.06. 14:00 Admira Praha B - Újezd P4 5:2 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Vyšehrad B - Hostivař 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Třeboradice - Motorlet Praha B 2:5 (2:2)

    29.kolo

    So 08.06. 10:30 Třeboradice - Vyšehrad B 2:2 (1:1)
    So 08.06. 10:30 Motorlet Praha B - Tempo 0:3 (0:1)
    So 08.06. 10:30 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B 2:2 (1:0)
    So 08.06. 10:30 ČAFC Praha - Újezd P4 0:6 (0:2)
    So 08.06. 10:30 Uhelné sklady - Podolí 2:2 (1:2)
    So 08.06. 10:30 ABC Braník - Př. Kopanina 4:3 (3:1)
    So 08.06. 10:30 Královice - Dukla JM 6:3 (2:2)
    So 08.06. 10:30 Union Vršovice - Hostivař 0:2 (0:2)

    30.kolo

    So 15.06. 10:15 Podolí - Újezd P4 0:2 (0:0)
    So 15.06. 10:15 ČAFC Praha - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:30 Union Vršovice - Vyšehrad B 5:7 (1:7)
    So 15.06. 10:30 Hostivař - Dukla JM 2:2 (2:2)
    So 15.06. 10:30 Královice - ABC Braník 2:1 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Př. Kopanina - Uhelné sklady 4:2 (2:0)
    So 15.06. 10:30 Admira Praha B - Motorlet Praha B 0:3 (0:2)
    So 15.06. 10:30 Třeboradice - Tempo 6:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 3 3 87:32 75
    2. 30 18 3 9 80:61 57
    3. 30 16 8 6 74:55 56
    4. 30 14 5 11 91:66 47
    5. 30 14 4 12 76:61 46
    6. 30 13 4 13 64:62 43
    7. 30 12 6 12 59:55 42
    8. 30 13 3 14 69:73 42
    9. 30 11 8 11 45:42 41
    10. 30 13 2 15 72:73 41
    11. 30 12 4 14 69:70 40
    12. 30 12 4 14 38:53 40
    13. 30 12 3 15 46:63 39
    14. 30 11 3 16 52:72 36
    15. 30 9 0 21 40:82 27
    16. 30 4 4 22 34:76 16