Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 12722
  • Návštěvy: 284/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    54620
    Týden:
    284
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Libiš - Mostecký FK 2:3 (0:1)
    So 11.08. 10:15 SK Kladno - Neratovice 2:1 (1:1)
    So 11.08. 10:15 Tatran Rakovník - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    So 11.08. 10:15 Zbuzany - Meteor 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Ostrov - Brandýs 0:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Ostrá - Chomutov 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Nymburk - Březová 3:2 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Hostouň - Souš 3:2 (0:1)

    2.kolo

    17.08. 18:00 Souš - Tatran Rakovník 3:2 (1:1)
    So 18.08. 10:15 Mostecký FK - Meteor 3:0 (2:0)
    So 18.08. 10:15 Motorlet Praha - Zbuzany 0:3 (0:1)
    So 18.08. 10:15 Chomutov - Hostouň 1:4 (1:2)
    So 18.08. 10:15 Neratovice - Nymburk 3:2 (1:2)
    So 18.08. 10:15 Brandýs - SK Kladno 1:0 np (0:0)
    So 18.08. 10:15 Libiš - Ostrov 0:5 (0:3)
    So 18.08. 15:00 Březová - Ostrá 1:0 (0:0)

    3.kolo

    St 22.08. 18:00 Tatran Rakovník - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 25.08. 10:15 SK Kladno - Libiš 3:4 np (3:3)
    So 25.08. 10:15 Zbuzany - Souš 5:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Ostrov - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Ostrá - Neratovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    Ne 26.08. 15:30 Hostouň - Březová 1:3 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Nymburk - Brandýs 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Mostecký FK - Motorlet Praha 1:2 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Chomutov - Zbuzany 1:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Neratovice - Hostouň 1:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Brandýs - Ostrá 2:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Libiš - Nymburk 1:2 (0:0)
    So 01.09. 15:00 Březová - Tatran Rakovník 3:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Souš - Meteor 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Ostrov - SK Kladno 2:0 (1:0)

    5.kolo

    07.09. 18:00 Motorlet Praha - Souš 5:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 SK Kladno - Mostecký FK 2:0 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Tatran Rakovník - Neratovice 0:3 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Zbuzany - Březová 1:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Ostrá - Libiš 0k:3
    Ne 09.09. 10:15 Meteor - Chomutov 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Nymburk - Ostrov 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hostouň - Brandýs 4:0 (3:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Mostecký FK - Souš 0:3 (0:2)
    So 15.09. 10:15 Chomutov - Motorlet Praha 1:5 (0:2)
    So 15.09. 10:15 Neratovice - Zbuzany 1:0 (0:0)
    So 15.09. 10:15 Brandýs - Tatran Rakovník 6:1 (3:1)
    So 15.09. 10:15 Libiš - Hostouň 0:4 (0:2)
    So 15.09. 10:15 SK Kladno - Nymburk 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Ostrov - Ostrá 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:30 Březová - Meteor 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Tatran Rakovník - Libiš 1:2 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Zbuzany - Brandýs 3:2 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Motorlet Praha - Březová 1:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Ostrá - SK Kladno 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Souš - Chomutov 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 10:15 Meteor - Neratovice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Nymburk - Mostecký FK 3:2 np (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Hostouň - Ostrov 7:1 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Neratovice - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    28.09. 10:15 Libiš - Zbuzany 0:3 (0:1)
    28.09. 10:15 SK Kladno - Hostouň 1:2 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Mostecký FK - Chomutov 2:1 np (1:1)
    So 29.09. 10:15 Brandýs - Meteor 2:1 (1:0)
    So 29.09. 10:30 Březová - Souš 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Ostrov - Tatran Rakovník 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Nymburk - Ostrá 0:1 np (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Tatran Rakovník - SK Kladno 1:2 (1:2)
    So 06.10. 10:15 Zbuzany - Ostrov 6:0 (2:0)
    So 06.10. 10:15 Motorlet Praha - Brandýs 1:0 np (0:0)
    So 06.10. 10:15 Chomutov - Březová 3:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Ostrá - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Souš - Neratovice 4:1 (2:0)
    Ne 07.10. 10:15 Meteor - Libiš 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hostouň - Nymburk 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Mostecký FK - Březová 0:1 (0:1)
    So 13.10. 10:15 Neratovice - Chomutov 3:1 (3:1)
    So 13.10. 10:15 Brandýs - Souš 3:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Libiš - Motorlet Praha 2:1 np (1:1)
    So 13.10. 10:15 SK Kladno - Zbuzany 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Ostrov - Meteor 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Ostrá - Hostouň 2:1 np (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Nymburk - Tatran Rakovník 2:1 (1:0)

    11.kolo

    19.10. 19:30 Chomutov - Brandýs 2:0 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Tatran Rakovník - Ostrá 0:2 (0:2)
    So 20.10. 10:15 Zbuzany - Nymburk 2:0 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Motorlet Praha - Ostrov 2:1 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Souš - Libiš 4:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Březová - Neratovice 1:0 np (0:0)
    Ne 21.10. 10:15 Meteor - SK Kladno 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Hostouň - Mostecký FK 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Mostecký FK - Neratovice 3:2 (3:0)
    So 27.10. 10:15 Brandýs - Březová 2:0 (2:0)
    So 27.10. 10:15 Libiš - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 27.10. 10:15 SK Kladno - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    So 27.10. 14:30 Ostrov - Souš 0:1 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Ostrá - Zbuzany 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nymburk - Meteor 0:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Hostouň - Tatran Rakovník 5:1 (1:0)

    13.kolo

    02.11. 18:30 Chomutov - Ostrov 3:1 (2:1)
    So 03.11. 10:15 Tatran Rakovník - Mostecký FK 5:2 (3:2)
    So 03.11. 10:15 Motorlet Praha - Nymburk 0:1 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Neratovice - Brandýs 3:0 (2:0)
    So 03.11. 10:30 Březová - Libiš 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Zbuzany - Hostouň 2:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Souš - SK Kladno 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Meteor - Ostrá 0:1 np (0:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Mostecký FK - Brandýs 1:4 (0:2)
    So 10.11. 10:15 Libiš - Neratovice 0:1 np (0:0)
    So 10.11. 10:15 SK Kladno - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Tatran Rakovník - Zbuzany 3:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Ostrov - Březová 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Ostrá - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Nymburk - Souš 0:1 np (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hostouň - Meteor 0:2 (0:0)

    15.kolo

    16.11. 19:30 Chomutov - Nymburk 3:2 np (2:2)
    So 17.11. 10:15 Motorlet Praha - Hostouň 1:2 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Neratovice - Ostrov 4:0 (1:0)
    So 17.11. 10:15 Brandýs - Libiš 1:2 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Zbuzany - Mostecký FK 4:1 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Souš - Ostrá 3:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Březová - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 18.11. 10:00 Meteor - Tatran Rakovník 2:1 (2:0)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Mostecký FK - Libiš 2:3 np (2:2)
    So 09.03. 10:15 Brandýs - Ostrov 4:1 (1:1)
    So 09.03. 10:15 Neratovice - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Chomutov - Ostrá 2:1 (2:1)
    So 09.03. 10:15 Motorlet Praha - Tatran Rakovník 4:3 (0:2)
    So 09.03. 14:30 Souš - Hostouň 3:2 np (2:2)
    So 09.03. 15:00 Březová - Nymburk 1:0 (1:0)
    Ne 10.03. 10:00 Meteor - Zbuzany 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Zbuzany - Motorlet Praha 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 10:15 Tatran Rakovník - Souš 0:2 (0:0)
    So 16.03. 10:15 SK Kladno - Brandýs 1:3 (1:1)
    So 16.03. 15:00 Ostrá - Březová 5:0 (3:0)
    So 16.03. 15:00 Ostrov - Libiš 2:1 np (1:1)
    Ne 17.03. 10:15 Meteor - Mostecký FK 5:1 (1:1)
    Ne 17.03. 15:00 Hostouň - Chomutov 2:1 (2:0)
    Ne 17.03. 15:00 Nymburk - Neratovice 3:2 np (2:2)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Mostecký FK - Ostrov 3:4 np (3:3)
    So 23.03. 10:15 Libiš - SK Kladno 0:1 (0:1)
    So 23.03. 10:15 Brandýs - Nymburk 2:1 (1:0)
    So 23.03. 10:15 Neratovice - Ostrá 0:1 np (0:0)
    So 23.03. 10:15 Chomutov - Tatran Rakovník 2:1 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Souš - Zbuzany 3:1 (2:0)
    So 23.03. 16:00 Březová - Hostouň 0:4 (0:1)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Motorlet Praha - Mostecký FK 6:2 (2:1)
    So 30.03. 10:15 Zbuzany - Chomutov 3:1 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Tatran Rakovník - Březová 4:0 (2:0)
    So 30.03. 10:15 SK Kladno - Ostrov 4:1 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Ostrá - Brandýs 1:0 np (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Meteor - Souš 1:3 (0:1)
    Ne 31.03. 16:30 Hostouň - Neratovice 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 16:30 Nymburk - Libiš 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 0:3 (0:3)
    So 06.04. 10:15 Libiš - Ostrá 2:1 (0:0)
    So 06.04. 10:15 Brandýs - Hostouň 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 10:15 Neratovice - Tatran Rakovník 2:4 (0:3)
    So 06.04. 10:15 Chomutov - Meteor 2:0 (1:0)
    So 06.04. 15:00 Březová - Zbuzany 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Ostrov - Nymburk 3:2 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Souš - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Zbuzany - Neratovice 5:0 (3:0)
    So 13.04. 10:15 Tatran Rakovník - Brandýs 1:0 (1:0)
    So 13.04. 14:30 Motorlet Praha - Chomutov 2:1 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Souš - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    So 13.04. 17:00 Ostrá - Ostrov 5:2 (3:0)
    Ne 14.04. 10:15 Meteor - Březová 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 17:00 Hostouň - Libiš 3:2 (3:1)
    Ne 14.04. 17:00 Nymburk - SK Kladno 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    Čt 18.04. 19:00 Chomutov - Souš 2:1 (0:0)
    19.04. 10:15 SK Kladno - Ostrá 2:1 (0:1)
    19.04. 10:15 Neratovice - Meteor 2:1 np (1:1)
    19.04. 13:30 Libiš - Tatran Rakovník 4:1 (2:0)
    19.04. 17:00 Ostrov - Hostouň 0:1 np (0:0)
    19.04. 17:00 Brandýs - Zbuzany 1:2 (1:1)
    So 20.04. 10:15 Mostecký FK - Nymburk 2:3 np (2:2)
    So 20.04. 15:00 Březová - Motorlet Praha 2:3 (1:2)

    23.kolo

    26.04. 18:00 Chomutov - Mostecký FK 3:1 (2:0)
    So 27.04. 10:15 Motorlet Praha - Neratovice 2:1 (0:1)
    So 27.04. 10:15 Zbuzany - Libiš 3:1 (1:0)
    So 27.04. 10:15 Tatran Rakovník - Ostrov 1:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Souš - Březová 3:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Ostrá - Nymburk 1:2 np (1:1)
    Ne 28.04. 10:15 Meteor - Brandýs 3:0 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hostouň - SK Kladno 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Mostecký FK - Ostrá 3:1 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Libiš - Meteor 2:1 (1:1)
    So 04.05. 10:15 Brandýs - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    So 04.05. 10:15 Neratovice - Souš 3:0 (2:0)
    So 04.05. 15:00 Březová - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Ostrov - Zbuzany 1:5 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Nymburk - Hostouň 0:3 (0:2)
    Út 14.05. 17:30 SK Kladno - Tatran Rakovník 2:1 np

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Chomutov - Neratovice 1:0 np (0:0)
    So 11.05. 10:15 Motorlet Praha - Libiš 3:4 (2:2)
    So 11.05. 10:15 Zbuzany - SK Kladno 3:1 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Tatran Rakovník - Nymburk 3:0 (1:0)
    So 11.05. 15:00 Březová - Mostecký FK 5:1 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Souš - Brandýs 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 10:15 Meteor - Ostrov 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hostouň - Ostrá 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Mostecký FK - Hostouň 0:1 (0:1)
    So 18.05. 10:15 SK Kladno - Meteor 1:0 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Libiš - Souš 1:2 (0:2)
    So 18.05. 10:15 Brandýs - Chomutov 5:0 (1:0)
    So 18.05. 10:15 Neratovice - Březová 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Ostrá - Tatran Rakovník 5:3 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ostrov - Motorlet Praha 4:3 np (3:3)
    Ne 19.05. 17:00 Nymburk - Zbuzany 0:4 (0:2)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Neratovice - Mostecký FK 1:3 (1:1)
    So 25.05. 10:15 Chomutov - Libiš 4:2 (1:1)
    So 25.05. 10:15 Motorlet Praha - SK Kladno 3:0 (2:0)
    So 25.05. 10:15 Zbuzany - Ostrá 4:2 (4:1)
    So 25.05. 10:15 Tatran Rakovník - Hostouň 2:1 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 Souš - Ostrov 6:3 (2:1)
    Ne 26.05. 10:15 Meteor - Nymburk 1:2 np (1:1)
    Ne 26.05. 15:00 Březová - Brandýs 4:1 (3:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 Mostecký FK - Tatran Rakovník 4:2 (1:1)
    So 01.06. 10:15 SK Kladno - Souš 2:1 np (1:1)
    So 01.06. 10:15 Libiš - Březová 5:0 (3:0)
    So 01.06. 10:15 Brandýs - Neratovice 2:3 (1:0)
    So 01.06. 10:30 Nymburk - Motorlet Praha 2:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Ostrá - Meteor 2:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Ostrov - Chomutov 1:3 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Hostouň - Zbuzany 3:0 (1:0)

    29.kolo

    St 05.06. 18:00 Chomutov - SK Kladno 1:2 (0:2)
    So 08.06. 10:15 Brandýs - Mostecký FK 1:3 (1:1)
    So 08.06. 10:15 Neratovice - Libiš 5:1 (3:0)
    So 08.06. 10:15 Zbuzany - Tatran Rakovník 5:2 (4:1)
    So 08.06. 15:00 Březová - Ostrov 2:1 np (1:1)
    So 08.06. 17:00 Souš - Nymburk 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 10:15 Meteor - Hostouň 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Motorlet Praha - Ostrá 0:1 (0:0)

    30.kolo

    St 12.06. 18:00 SK Kladno - Březová 3:2 np (2:2)
    So 15.06. 10:15 Tatran Rakovník - Meteor 2:1 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Libiš - Brandýs 0:1 np (0:0)
    So 15.06. 10:30 Mostecký FK - Zbuzany 3:5 (1:3)
    So 15.06. 10:30 Hostouň - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    So 15.06. 10:30 Nymburk - Chomutov 1:2 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Ostrá - Souš 3:0 (1:0)
    So 15.06. 14:00 Ostrov - Neratovice 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 1 0 8 74:31 65
    2. 30 19 2 4 5 71:30 65
    3. 30 17 3 2 8 57:44 59
    4. 30 13 5 4 8 56:41 53
    5. 30 12 5 4 9 39:37 50
    6. 30 14 3 1 12 44:52 49
    7. 30 12 3 5 10 46:43 47
    8. 30 10 6 2 12 43:38 44
    9. 30 13 2 1 14 42:53 44
    10. 30 12 2 3 13 45:42 43
    11. 30 12 1 4 13 43:36 42
    12. 30 9 3 3 15 46:59 36
    13. 30 7 5 4 14 30:54 35
    14. 30 8 3 4 15 44:69 34
    15. 30 8 1 1 20 49:70 27
    16. 30 7 1 4 18 47:77 27