Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. února 2020
svátek má Lumír.
Hlavní menu
  • ID: 12656
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jičín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1770
Týden:
21
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

Ne 02.09. 09:30 Martinice - Libuň 23:0 (13:0)
Ne 02.09. 09:30 Železnice - Mírová 11:4 (6:3)
Ne 02.09. 09:30 Košťálov - Nová Ves n.P. 4:2 (2:0)

2.kolo

Ne 09.09. 09:30 Mírová - Košťálov 5:6 (4:2)
Ne 09.09. 09:30 Libuň - Železnice 1:9 (0:6)
Ne 09.09. 09:30 Valdice - Martinice 0:11 (0:4)

3.kolo

Ne 16.09. 09:30 Železnice - Valdice 9:0 (3:0)
Ne 16.09. 09:30 Košťálov - Libuň 9:1 (8:1)
Ne 16.09. 09:30 Nová Ves n.P. - Mírová 2:5 (1:2)

4.kolo

Ne 23.09. 09:30 Libuň - Nová Ves n.P. 3:4 (0:2)
Ne 23.09. 09:30 Valdice - Košťálov 0:14 (0:6)
Ne 23.09. 09:30 Martinice - Železnice 2:21 (1:11)

5.kolo

St 26.09. 17:00 Košťálov - Martinice 8:0 (4:0)
St 26.09. 17:00 Nová Ves n.P. - Valdice 18:0 (5:0)
St 26.09. 17:00 Mírová - Libuň 10:1 (2:0)

6.kolo

Ne 30.09. 09:30 Valdice - Mírová 0:15 (0:5)
Ne 30.09. 14:00 Martinice - Nová Ves n.P. 2:5 (0:2)
Po 01.10. 16:30 Železnice - Košťálov 2:1 (2:0)

7.kolo

Ne 07.10. 09:30 Libuň - Valdice 3:0 (1:0)
St 10.10. 16:30 Mírová - Martinice 6:1 (5:0)
Út 16.10. 16:00 Nová Ves n.P. - Železnice 1:5 (1:3)

8.kolo

Ne 14.10. 09:30 Mírová - Železnice 4:8 (1:3)
Ne 14.10. 13:30 Nová Ves n.P. - Košťálov 3:2 (2:0)
St 17.10. 16:30 Libuň - Martinice 0:5 (0:2)

9.kolo

Ne 21.10. 09:30 Martinice - Valdice 10:1 (5:0)
Ne 21.10. 09:30 Železnice - Libuň 9:0 (4:0)
Ne 21.10. 09:30 Košťálov - Mírová 9:1 (5:1)

10.kolo

26.10. 16:00 Mírová - Nová Ves n.P. 2:3 (0:1)
Ne 28.10. 09:30 Libuň - Košťálov 0:6 (0:1)
Ne 28.10. 09:30 Valdice - Železnice 0:11 (0:7)

11.kolo

Ne 07.04. 09:30 Železnice - Martinice 17:0 (10:0)
Ne 07.04. 09:30 Košťálov - Valdice 12:0 (5:0)
Ne 07.04. 09:30 Nová Ves n.P. - Libuň 7:0 (4:0)

12.kolo

So 13.04. 12:30 Valdice - Nová Ves n.P. 0:11 (0:6)
Ne 14.04. 09:30 Libuň - Mírová 0:4 (0:1)
Ne 14.04. 09:30 Martinice - Košťálov 1:3 (1:3)

13.kolo

Út 16.04. 17:00 Nová Ves n.P. - Martinice 12:0 (3:0)
Ne 21.04. 09:30 Košťálov - Železnice 2:4 (2:2)
Ne 21.04. 09:30 Mírová - Valdice 11:0 (8:0)

14.kolo

So 27.04. 12:30 Valdice - Libuň 1:7 (0:2)
Ne 28.04. 09:30 Martinice - Mírová 5:3 (4:1)
Ne 28.04. 09:30 Železnice - Nová Ves n.P. 4:7 (3:5)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 12 11 0 0 1 110:22 33
2. 12 9 0 0 3 76:19 27
3. 12 9 0 0 3 75:27 27
4. 12 6 0 0 6 70:46 18
5. 12 5 0 0 7 60:76 15
6. 12 2 0 0 10 16:87 6
7. 12 0 0 0 12 2:132 0