Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 12654
  • Návštěvy: 63/1
  • Sledge
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3851
Týden:
63
Dnes:
7
On-line:
1

1.kolo

So 23.09. 16:00 Pardubice - Sparta Praha 4:1
So 23.09. 16:30 Karlovy Vary - Studénka 4:3 np
So 23.09. 17:00 Litvínov - Zlín 0:7
So 23.09. 19:15 Olomouc - České Budějovice 3:0

2.kolo

Ne 24.09. 08:30 Litvínov - Studénka 0:8
Ne 24.09. 11:00 Pardubice - České Budějovice 5:1
Ne 24.09. 11:30 Olomouc - Sparta Praha 1:2 np
Ne 24.09. 13:00 Karlovy Vary - Zlín 4:5

3.kolo

So 21.10. 15:45 Studénka - Olomouc 1:3
So 21.10. 16:00 Zlín - Pardubice 4:0
So 21.10. 17:15 České Budějovice - Litvínov 3:0
So 21.10. 18:15 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:0

4.kolo

Ne 22.10. 11:00 Zlín - Olomouc 6:0
Ne 22.10. 13:00 Studénka - Pardubice 0:9
Ne 22.10. 16:15 Sparta Praha - Litvínov 10:0
So 18.11. 13:00 České Budějovice - Karlovy Vary 12:3

5.kolo

So 04.11. 13:15 Karlovy Vary - Olomouc 4:0
So 04.11. 13:30 Sparta Praha - Zlín 1:4
So 04.11. 16:45 České Budějovice - Studénka 1:9
So 04.11. 17:00 Litvínov - Pardubice 1:8

6.kolo

Ne 05.11. 08:00 Litvínov - Olomouc 1:8
Ne 05.11. 10:15 České Budějovice - Zlín 1:7
Ne 05.11. 13:00 Karlovy Vary - Pardubice 4:6
Ne 05.11. 14:00 Sparta Praha - Studénka 4:1

7.kolo

So 25.11. 10:00 Zlín - Studénka 7:1
So 25.11. 15:00 Pardubice - Olomouc 4:0
So 25.11. 16:15 České Budějovice - Sparta Praha 1:12
So 25.11. 17:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:12

8.kolo

Ne 26.11. 07:00 Olomouc - Pardubice 1:7
Ne 26.11. 09:15 Sparta Praha - České Budějovice 5:0k
Ne 26.11. 10:10 Studénka - Zlín 0:6
Ne 26.11. 13:00 Karlovy Vary - Litvínov 2:0

9.kolo

So 09.12. 12:10 Olomouc - Studénka 2:3 np
So 09.12. 16:00 Pardubice - Zlín 1:3
So 09.12. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 2:5
So 09.12. 20:30 Litvínov - České Budějovice 5:0k

10.kolo

Ne 10.12. 07:30 Pardubice - Studénka 5:1
Ne 10.12. 07:30 Litvínov - Sparta Praha 0:5
Ne 10.12. 11:00 Olomouc - Zlín 1:10
Ne 10.12. 13:00 Karlovy Vary - České Budějovice 5:0k

11.kolo

So 06.01. 00:00 Zlín - Litvínov výsledek
So 06.01. 00:00 Studénka - Karlovy Vary výsledek
So 06.01. 00:00 Sparta Praha - Pardubice výsledek
So 06.01. 00:00 České Budějovice - Olomouc výsledek

12.kolo

Ne 07.01. 00:00 Studénka - Litvínov výsledek
Ne 07.01. 00:00 Zlín - Karlovy Vary výsledek
Ne 07.01. 00:00 České Budějovice - Pardubice výsledek
Ne 07.01. 00:00 Sparta Praha - Olomouc výsledek

13.kolo

So 20.01. 00:00 Zlín - Sparta Praha 8:1
So 20.01. 00:00 Studénka - České Budějovice 2:13
So 20.01. 00:00 Pardubice - Litvínov 15:2
So 20.01. 00:00 Olomouc - Karlovy Vary 7:1

14.kolo

Ne 21.01. 00:00 Studénka - Sparta Praha 7:6 np
Ne 21.01. 00:00 Zlín - České Budějovice 3:4 pp
Ne 21.01. 00:00 Olomouc - Litvínov 19:5
Ne 21.01. 00:00 Pardubice - Karlovy Vary 8:5
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 12 11 0 1 0 70:14 34
2. 12 10 0 0 2 72:23 30
3. 12 7 1 1 3 54:28 24
4. 12 5 0 2 5 45:44 17
5. 12 4 1 0 7 46:49 14
6. 12 3 1 0 8 36:59 11
7. 12 2 2 1 7 36:60 11
8. 12 1 0 0 11 15:97 3