Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 12644
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2136
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    16.09.2017

    So 16.09. 17:00 Záhřeb B - Mladost 3:1
    So 16.09. 18:00 Celje - KHL Zagreb 8:4
    So 16.09. 19:00 Slavija Ljubljana - Vojvodina Novi Sad 6:2
    So 16.09. 19:15 Kranj - Crvena Zvezda 1:0

    22.09.2017

    22.09. 18:00 Kranj - Mladost 5:3

    23.09.2017

    So 23.09. 17:00 KHL Zagreb - Záhřeb B 5:1
    So 23.09. 19:00 Maribor - Vojvodina Novi Sad 4:3
    So 23.09. 19:00 Slavija Ljubljana - Celje 0:4

    25.09.2017

    Po 25.09. 18:30 Bled - Mladost 7:3

    27.09.2017

    St 27.09. 17:00 Záhřeb B - Slavija Ljubljana 7:2
    St 27.09. 17:00 Kranj - KHL Zagreb 8:2
    St 27.09. 18:00 Celje - Vojvodina Novi Sad 12:1
    St 27.09. 19:00 Maribor - Crvena Zvezda 1:7

    30.09.2017

    So 30.09. 17:00 Celje - Záhřeb B 7:4
    So 30.09. 17:15 KHL Zagreb - Bled 4:3
    So 30.09. 19:00 Slavija Ljubljana - Kranj 2:5

    04.10.2017

    St 04.10. 19:00 Mladost - Maribor 6:2

    07.10.2017

    So 07.10. 14:15 Záhřeb B - Vojvodina Novi Sad 11:4
    So 07.10. 17:30 Crvena Zvezda - Mladost 6:1
    So 07.10. 19:00 Maribor - KHL Zagreb 4:3
    So 07.10. 19:15 Kranj - Celje 3:0
    So 07.10. 19:30 Bled - Slavija Ljubljana 6:0

    11.10.2017

    St 11.10. 17:00 Záhřeb B - Kranj 3:6
    St 11.10. 17:00 KHL Zagreb - Crvena Zvezda 2:8
    St 11.10. 18:00 Celje - Bled 6:5
    St 11.10. 19:15 Slavija Ljubljana - Maribor 4:1

    14.10.2017

    So 14.10. 13:45 Bled - Záhřeb B 5:4
    So 14.10. 17:00 Mladost - KHL Zagreb 3:8
    So 14.10. 17:00 Vojvodina Novi Sad - Kranj 2:4
    So 14.10. 19:00 Maribor - Celje 0:7

    16.10.2017

    Po 16.10. 19:00 Vojvodina Novi Sad - Crvena Zvezda 1:5

    21.10.2017

    So 21.10. 17:15 Záhřeb B - Maribor 10:2
    So 21.10. 19:00 Vojvodina Novi Sad - KHL Zagreb 2:1
    So 21.10. 19:15 Kranj - Bled 4:5

    23.10.2017

    Po 23.10. 20:15 Mladost - Záhřeb B 3:4 pp

    25.10.2017

    St 25.10. 19:00 Maribor - Kranj 3:9
    St 25.10. 20:15 KHL Zagreb - Slavija Ljubljana 11:1
    St 25.10. 20:45 Crvena Zvezda - Záhřeb B 10:1

    28.10.2017

    So 28.10. 17:30 Crvena Zvezda - Kranj 1:2 pp
    So 28.10. 19:00 Maribor - Bled 2:3
    So 28.10. 19:00 Vojvodina Novi Sad - Slavija Ljubljana 2:1

    30.10.2017

    Po 30.10. 19:45 Záhřeb B - KHL Zagreb 5:6

    04.11.2017

    So 04.11. 14:15 Mladost - Kranj 3:6
    So 04.11. 18:00 Celje - Slavija Ljubljana 4:1
    So 04.11. 20:15 Crvena Zvezda - Bled 4:1

    05.11.2017

    Ne 05.11. 13:00 Crvena Zvezda - Bled 4:3

    08.11.2017

    St 08.11. 19:45 Mladost - Celje 2:8

    11.11.2017

    So 11.11. 14:00 Mladost - Bled 4:3
    So 11.11. 17:15 KHL Zagreb - Kranj 1:2
    So 11.11. 17:30 Crvena Zvezda - Maribor 11:0

    12.11.2017

    Ne 12.11. 20:00 Vojvodina Novi Sad - Maribor 7:3

    13.11.2017

    Po 13.11. 18:30 Bled - KHL Zagreb 8:4

    15.11.2017

    St 15.11. 18:00 Kranj - Slavija Ljubljana 10:0
    St 15.11. 19:00 Maribor - Mladost 4:3 np
    St 15.11. 19:45 Záhřeb B - Celje 3:7
    St 15.11. 20:45 Crvena Zvezda - Vojvodina Novi Sad 9:2

    18.10.2017

    So 18.11. 14:15 Mladost - Crvena Zvezda 2:3
    So 18.11. 17:15 KHL Zagreb - Maribor 11:2
    So 18.11. 18:00 Celje - Kranj 2:4
    So 18.11. 20:00 Vojvodina Novi Sad - Záhřeb B 3:6

    23.11.2017

    Čt 23.11. 18:30 KHL Zagreb - Celje 2:8

    25.11.2017

    So 25.11. 14:15 Mladost - Vojvodina Novi Sad 5:0
    So 25.11. 16:30 Crvena Zvezda - KHL Zagreb 0k:5
    So 25.11. 19:00 Maribor - Slavija Ljubljana 0:3
    So 25.11. 19:15 Kranj - Záhřeb B 3:4

    26.11.2017

    Ne 26.11. 17:00 Bled - Maribor 11:0

    29.11.2017

    St 29.11. 18:15 Celje - Maribor 12:5
    St 29.11. 18:30 Záhřeb B - Bled 5:2
    St 29.11. 19:00 Slavija Ljubljana - Crvena Zvezda 1:5
    St 29.11. 19:45 KHL Zagreb - Mladost 4:1

    30.11.2017

    Čt 30.11. 18:15 Celje - Crvena Zvezda 3:4 np

    02.12.2017

    So 02.12. 17:15 KHL Zagreb - Vojvodina Novi Sad 10:3
    So 02.12. 19:00 Maribor - Záhřeb B 3:4
    So 02.12. 19:15 Bled - Kranj 2:4

    03.12.2017

    Ne 03.12. 16:45 Kranj - Vojvodina Novi Sad 9:2
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 17 14 1 0 2 85:35 44
    2. 15 11 1 1 2 77:26 36
    3. 14 11 0 1 2 88:38 34
    4. 17 9 0 0 8 83:67 27
    5. 16 8 1 0 7 75:69 26
    6. 14 7 0 0 7 64:48 21
    7. 14 3 0 2 9 40:63 11
    8. 12 3 0 0 9 21:57 9
    9. 14 3 0 0 11 34:86 9
    10. 17 2 1 0 14 36:114 8