Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 12586
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4561
    Týden:
    56
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 04.09. 20:40 Gusanos Rojos - FK Kobylisy B 3:3 (2:1)
    Po 04.09. 21:40 Holota líná - Chemcomex 0:4
    Út 05.09. 20:40 Arsenal - Slavia Praha B 1:1 (1:0)
    Út 05.09. 21:40 B.B.V. - Přírodní vědy 0:1
    Po 11.09. 20:40 Comes Košíře - 1.FC Naděje 1:2 (0:1)
    Po 11.09. 21:40 Letňany - FT PedF Praha 1:4

    2.kolo

    Út 12.09. 20:40 Slavia Praha B - Chemcomex 0:5
    Út 12.09. 21:40 Arsenal - B.B.V. 6:4
    Po 18.09. 20:40 1.FC Naděje - Gusanos Rojos 3:4
    Po 18.09. 21:40 FK Kobylisy B - Holota líná 4:2 (2:2)
    Út 19.09. 20:40 FT PedF Praha - Comes Košíře 9:4 (4:4)
    Út 19.09. 21:40 Přírodní vědy - Letňany 3:1

    3.kolo

    Po 25.09. 20:40 Letňany - Arsenal 2:11
    Po 25.09. 21:40 B.B.V. - Slavia Praha B 2:4
    Út 26.09. 20:40 Gusanos Rojos - FT PedF Praha 5:5
    Út 26.09. 21:40 Comes Košíře - Přírodní vědy 1:4
    Po 02.10. 20:40 Holota líná - 1.FC Naděje 8:1
    Po 02.10. 21:40 Chemcomex - FK Kobylisy B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    Út 03.10. 20:40 B.B.V. - Letňany 1:5 (0:1)
    Út 03.10. 21:40 Arsenal - Comes Košíře 3:0
    Po 09.10. 20:40 Přírodní vědy - Gusanos Rojos 11:2
    Po 09.10. 21:40 FT PedF Praha - Holota líná 4:4
    Út 10.10. 20:40 Slavia Praha B - FK Kobylisy B 4:3
    Út 10.10. 21:40 1.FC Naděje - Chemcomex 0:7

    5.kolo

    Po 16.10. 20:40 Letňany - Slavia Praha B 5:2
    Po 16.10. 21:40 Comes Košíře - B.B.V. 6:4
    Út 17.10. 20:40 Gusanos Rojos - Arsenal 3:4 (1:0)
    Út 17.10. 21:40 Holota líná - Přírodní vědy 6:9
    Po 23.10. 20:40 Chemcomex - FT PedF Praha 1:7
    Po 23.10. 21:40 FK Kobylisy B - 1.FC Naděje 3:0 (1:0)

    6.kolo

    Út 24.10. 20:40 B.B.V. - Gusanos Rojos 4:2 (2:1)
    Út 24.10. 21:40 Letňany - Comes Košíře 2:2
    Po 30.10. 20:40 Přírodní vědy - Chemcomex 2:4 (0:1)
    Po 30.10. 21:40 Arsenal - Holota líná 5:9 (5:1)
    Út 31.10. 20:40 FT PedF Praha - FK Kobylisy B 4:2
    Út 31.10. 21:40 Slavia Praha B - 1.FC Naděje 6:1

    7.kolo

    Po 06.11. 20:40 Comes Košíře - Slavia Praha B 1:7 (0:4)
    Po 06.11. 21:40 Gusanos Rojos - Letňany 3:0
    Út 07.11. 20:40 Holota líná - B.B.V. 6:2
    Út 07.11. 21:40 Chemcomex - Arsenal 5:1
    Po 13.11. 20:40 FK Kobylisy B - Přírodní vědy 1:5 (1:3)
    Po 13.11. 21:40 1.FC Naděje - FT PedF Praha 2:5 (1:3)

    8.kolo

    Út 14.11. 20:40 Letňany - Holota líná 4:4
    Út 14.11. 21:40 Comes Košíře - Gusanos Rojos 2:1
    Po 20.11. 20:40 B.B.V. - Chemcomex 1:3
    Po 20.11. 21:40 Arsenal - FK Kobylisy B 1:3 (0:1)
    Út 21.11. 20:40 Slavia Praha B - FT PedF Praha 8:5 (5:1)
    Út 21.11. 21:40 Přírodní vědy - 1.FC Naděje 3:2

    9.kolo

    Po 27.11. 20:40 1.FC Naděje - Arsenal 0:5 (0:0)
    Po 27.11. 21:40 FT PedF Praha - Přírodní vědy 3:7 (2:5)
    Út 28.11. 20:40 FK Kobylisy B - B.B.V. 6:4 (4:3)
    Út 28.11. 21:40 Chemcomex - Letňany 7:1
    Po 04.12. 20:40 Holota líná - Comes Košíře 9:5
    Po 04.12. 21:40 Gusanos Rojos - Slavia Praha B 3:8

    10.kolo

    Út 05.12. 20:40 B.B.V. - 1.FC Naděje 3:6
    Út 05.12. 21:40 Letňany - FK Kobylisy B 2:5
    Po 11.12. 20:40 Slavia Praha B - Přírodní vědy 6:3
    Po 11.12. 21:40 Arsenal - FT PedF Praha 3:7
    Út 12.12. 20:40 Comes Košíře - Chemcomex 2:4
    Út 12.12. 21:40 Gusanos Rojos - Holota líná 5:12

    11.kolo

    Po 18.12. 20:40 Holota líná - Slavia Praha B 4:7
    Po 18.12. 21:40 Chemcomex - Gusanos Rojos 7:2
    Út 19.12. 20:40 1.FC Naděje - Letňany 0:4
    Út 19.12. 21:40 FK Kobylisy B - Comes Košíře 4:0
    Po 08.01. 20:40 Přírodní vědy - Arsenal 7:4 (5:1)
    Po 08.01. 21:40 FT PedF Praha - B.B.V. 4:5

    12.kolo

    Po 15.01. 20:40 1.FC Naděje - Comes Košíře 2:0 (0:0)
    Po 15.01. 21:40 FT PedF Praha - Letňany 3:4
    Út 16.01. 20:40 Slavia Praha B - Arsenal 16:2
    Út 16.01. 21:40 Přírodní vědy - B.B.V. 3:5
    Po 22.01. 20:40 FK Kobylisy B - Gusanos Rojos 2:4
    Po 22.01. 21:40 Chemcomex - Holota líná 2:3

    13.kolo

    Út 23.01. 20:40 Letňany - Přírodní vědy 1:0
    Út 23.01. 21:40 B.B.V. - Arsenal 14:3
    Po 29.01. 20:40 Chemcomex - Slavia Praha B 2:4
    Po 29.01. 21:40 Holota líná - FK Kobylisy B 9:1 (7:0)
    Út 30.01. 20:40 Comes Košíře - FT PedF Praha 3:2
    Út 30.01. 21:40 Gusanos Rojos - 1.FC Naděje 5:2

    14.kolo

    Po 05.02. 20:40 Arsenal - Letňany 2:1
    Po 05.02. 21:40 Slavia Praha B - B.B.V. 9:3
    Út 06.02. 20:40 FT PedF Praha - Gusanos Rojos 5:2 (2:2)
    Út 06.02. 21:40 Přírodní vědy - Comes Košíře 8:4 (3:3)
    Po 12.02. 20:40 1.FC Naděje - Holota líná 3:8 (2:3)
    Po 12.02. 21:40 FK Kobylisy B - Chemcomex 0:4 (0:2)

    15.kolo

    Út 13.02. 20:40 Letňany - B.B.V. 2:2
    Út 13.02. 21:40 Comes Košíře - Arsenal 4:4 (3:2)
    Po 19.02. 20:40 FK Kobylisy B - Slavia Praha B 2:3 (0:1)
    Po 19.02. 21:40 Chemcomex - 1.FC Naděje 9:1
    Út 20.02. 20:40 Gusanos Rojos - Přírodní vědy 1:2 (0:1)
    Út 20.02. 21:40 Holota líná - FT PedF Praha 2:13 (0:5)

    16.kolo

    Po 26.02. 20:40 Slavia Praha B - Letňany 7:5
    Po 26.02. 21:40 B.B.V. - Comes Košíře 6:3
    Út 27.02. 20:40 FT PedF Praha - Chemcomex 4:4
    Út 27.02. 21:40 1.FC Naděje - FK Kobylisy B 4:3 (2:1)
    Po 05.03. 20:40 Arsenal - Gusanos Rojos 5:2 (3:0)
    Po 05.03. 21:40 Přírodní vědy - Holota líná 3:2 (2:1)

    17.kolo

    Út 06.03. 20:40 FK Kobylisy B - FT PedF Praha 0:9 (0:6)
    Út 06.03. 21:40 1.FC Naděje - Slavia Praha B 1:5 (1:0)
    Po 12.03. 20:40 Gusanos Rojos - B.B.V. 1:3
    Po 12.03. 21:40 Comes Košíře - Letňany 2:1 (2:1)
    Út 13.03. 20:40 Chemcomex - Přírodní vědy 4:1 (2:0)
    Út 13.03. 21:40 Holota líná - Arsenal 6:5

    18.kolo

    Po 19.03. 20:40 Slavia Praha B - Comes Košíře 2:2 (1:1)
    Po 19.03. 21:40 Letňany - Gusanos Rojos 2:3
    Út 20.03. 20:40 Přírodní vědy - FK Kobylisy B 1:0 (0:0)
    Út 20.03. 21:40 FT PedF Praha - 1.FC Naděje 5:0 (3:0)
    Po 26.03. 20:40 B.B.V. - Holota líná 4:2 (3:1)
    Po 26.03. 21:40 Arsenal - Chemcomex 0:15

    19.kolo

    Út 27.03. 20:40 FT PedF Praha - Slavia Praha B 2:10
    Út 27.03. 21:40 1.FC Naděje - Přírodní vědy 2:3 (1:0)
    Út 03.04. 20:40 Chemcomex - B.B.V. 6:1
    Út 03.04. 21:40 FK Kobylisy B - Arsenal 6:5
    Po 09.04. 20:40 Holota líná - Letňany 5:5
    Po 09.04. 21:40 Gusanos Rojos - Comes Košíře 3:3

    20.kolo

    Út 10.04. 20:40 Arsenal - 1.FC Naděje 6:3 (2:0)
    Út 10.04. 21:40 Přírodní vědy - FT PedF Praha 7:3 (2:2)
    Po 16.04. 20:40 B.B.V. - FK Kobylisy B 3:1 (1:0)
    Po 16.04. 21:40 Letňany - Chemcomex 1:0
    Út 17.04. 20:40 Comes Košíře - Holota líná 3:7
    Út 17.04. 21:40 Slavia Praha B - Gusanos Rojos 5:3

    21.kolo

    Po 23.04. 20:40 1.FC Naděje - B.B.V. 1:2
    Po 23.04. 21:40 FK Kobylisy B - Letňany 2:2
    Út 24.04. 20:40 Přírodní vědy - Slavia Praha B 1:7
    Út 24.04. 21:40 FT PedF Praha - Arsenal 5:5 (4:2)
    Út 01.05. 20:40 Chemcomex - Comes Košíře 10:3
    Út 01.05. 21:40 Holota líná - Gusanos Rojos 2:5 (2:2)

    22.kolo

    Po 07.05. 20:40 Arsenal - Přírodní vědy 0:3
    Po 07.05. 21:40 B.B.V. - FT PedF Praha 4:4
    Po 14.05. 20:40 Letňany - 1.FC Naděje 3:1
    Po 14.05. 21:40 Comes Košíře - FK Kobylisy B 4:2
    Út 15.05. 20:40 Slavia Praha B - Holota líná 8:7
    Út 15.05. 21:40 Gusanos Rojos - Chemcomex 0:12
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 129:63 56
    2. 22 17 1 4 117:34 52
    3. 22 16 0 6 87:59 48
    4. 22 10 5 7 112:83 35
    5. 22 10 3 9 117:102 33
    6. 22 9 2 11 77:84 29
    7. 22 8 3 11 81:116 27
    8. 22 7 5 10 54:69 26
    9. 22 7 2 13 53:75 23
    10. 22 6 3 13 62:102 21
    11. 22 5 4 13 55:96 19
    12. 22 4 0 18 37:98 12