Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12574
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2122
    Týden:
    21
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 02.09. 10:45 Jablunkov - Dobrá 12:1 (8:0)
    Ne 03.09. 11:15 Staříč - Český Těšín 6:0 (2:0)
    Ne 03.09. 11:15 Loko Petrovice - FK Těrlicko 2:10 (0:4)
    Ne 03.09. 13:30 Orlová - Staré Město 5:2 (0:1)

    6.kolo

    So 09.09. 10:45 Bohumín - Jablunkov 1:2 (0:0)
    So 09.09. 10:45 Orlová - Staříč 0:5 (0:1)
    Ne 10.09. 10:45 Český Těšín - Loko Petrovice 3:6 (2:1)
    Ne 10.09. 11:45 Staré Město - Dobrá 4:2 (1:2)

    7.kolo

    So 16.09. 10:45 Jablunkov - FK Těrlicko 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 11:15 Staříč - Staré Město 10:2 (3:2)
    Ne 17.09. 11:15 Loko Petrovice - Orlová 1:10 (0:5)
    St 27.09. 15:00 Dobrá - Bohumín 1:9 (0:4)

    8.kolo

    Ne 24.09. 10:45 Český Těšín - Jablunkov 1:8 (0:1)
    St 11.10. 14:30 Staré Město - Bohumín 0:10 (0:4)
    St 18.10. 17:15 Staříč - Loko Petrovice 4:0 (2:0)
    Ne 05.11. 11:45 FK Těrlicko - Dobrá 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:45 Jablunkov - Orlová 8:4 (2:2)
    So 30.09. 10:45 Bohumín - FK Těrlicko 4:0 (1:0)
    Ne 01.10. 11:15 Loko Petrovice - Staré Město 3:2 (1:1)
    Ne 01.10. 11:45 Dobrá - Český Těšín 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 07.10. 10:45 Bohumín - Loko Petrovice 9:4 (5:2)
    Ne 08.10. 10:45 Český Těšín - Orlová 1:5 (1:1)
    Ne 08.10. 11:45 FK Těrlicko - Staříč 2:2 (0:0)
    Čt 26.10. 11:45 Staré Město - Jablunkov 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 14.10. 10:45 Orlová - FK Těrlicko 2:3 (0:2)
    Ne 15.10. 10:45 Český Těšín - Staré Město 2:5 (0:2)
    Ne 15.10. 11:15 Staříč - Bohumín 3:2 (1:1)
    Ne 15.10. 11:15 Loko Petrovice - Dobrá 7:4 (2:2)

    2.kolo

    So 21.10. 10:45 Jablunkov - Loko Petrovice 4:0 (0:0)
    So 21.10. 10:45 Bohumín - Orlová 6:3 (2:2)
    Ne 22.10. 11:45 Dobrá - Staříč 1:6 (1:1)
    Ne 22.10. 11:45 FK Těrlicko - Český Těšín 5:2 (5:1)

    1.kolo

    So 28.10. 10:45 Orlová - Dobrá 11:1 (5:0)
    Ne 29.10. 10:45 Český Těšín - Bohumín 1:7 (0:2)
    Ne 29.10. 11:15 Staříč - Jablunkov 2:5 (1:2)
    Ne 12.11. 11:45 FK Těrlicko - Staré Město 4:1 (2:1)

    14.kolo

    Ne 08.04. 10:45 Český Těšín - Staříč 1:4 (1:2)
    Ne 08.04. 11:45 Staré Město - Orlová 8:4 (4:2)
    Ne 08.04. 11:45 FK Těrlicko - Loko Petrovice 3:0k
    Ne 08.04. 11:45 Dobrá - Jablunkov 1:6 (0:4)

    15.kolo

    So 14.04. 10:45 Jablunkov - Bohumín 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 11:15 Loko Petrovice - Český Těšín 0:13 (0:9)
    Ne 15.04. 11:15 Staříč - Orlová 3:1 (0:0)
    Ne 15.04. 11:45 Dobrá - Staré Město 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 21.04. 10:45 Orlová - Loko Petrovice 11:1 (4:0)
    So 21.04. 10:45 Bohumín - Dobrá 13:1 (6:0)
    Ne 22.04. 11:45 Staré Město - Staříč 0:2 (0:2)
    Ne 22.04. 11:45 FK Těrlicko - Jablunkov 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 28.04. 10:45 Bohumín - Staré Město 7:3 (4:3)
    So 28.04. 10:45 Jablunkov - Český Těšín 7:1 (1:1)
    Ne 29.04. 11:15 Loko Petrovice - Staříč 0:12 (0:6)
    Ne 29.04. 11:45 Dobrá - FK Těrlicko 4:3 (1:2)

    18.kolo

    So 05.05. 10:45 Orlová - Jablunkov 3:2 (2:1)
    Ne 06.05. 10:45 Český Těšín - Dobrá 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 11:45 Staré Město - Loko Petrovice 21:3 (11:0)
    Ne 06.05. 11:45 FK Těrlicko - Bohumín 0:8 (0:4)

    13.kolo

    So 12.05. 10:45 Jablunkov - Staré Město 7:1 (1:1)
    So 12.05. 10:45 Orlová - Český Těšín 2:3 (1:1)
    Ne 13.05. 11:15 Loko Petrovice - Bohumín 0:8 (0:2)
    Ne 13.05. 11:15 Staříč - FK Těrlicko 3:4 (2:1)

    12.kolo

    So 19.05. 10:45 Bohumín - Staříč 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 11:45 Staré Město - Český Těšín 6:6 (6:2)
    Ne 20.05. 11:45 FK Těrlicko - Orlová 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 11:45 Dobrá - Loko Petrovice 4:5 (3:2)

    11.kolo

    So 26.05. 10:45 Orlová - Bohumín 3:2 (2:0)
    Ne 27.05. 10:45 Český Těšín - FK Těrlicko 1:7 (1:4)
    Ne 27.05. 11:15 Loko Petrovice - Jablunkov 1:13 (1:6)
    Ne 27.05. 11:15 Staříč - Dobrá 7:1 (1:0)

    10.kolo

    So 02.06. 10:45 Bohumín - Český Těšín 7:2 (4:1)
    So 02.06. 10:45 Jablunkov - Staříč 4:3 (3:2)
    St 06.06. 17:45 Dobrá - Orlová 1:4 (1:2)
    So 09.06. 10:45 Staré Město - FK Těrlicko 3:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 14 1 1 91:22 43
    2. 16 12 1 3 97:26 37
    3. 16 11 1 4 73:25 34
    4. 16 9 0 7 71:48 27
    5. 16 8 1 7 49:43 25
    6. 16 6 1 9 61:71 19
    7. 16 4 0 12 33:131 12
    8. 16 3 1 12 39:76 10
    9. 16 2 0 14 24:96 6