Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 12570
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2497
    Týden:
    38
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 02.09. 10:45 Vítkov - Dolní Benešov 5:5 (1:4)
    So 02.09. 10:45 Fulnek - Kobeřice 0:4 (0:2)
    So 02.09. 10:45 Břidličná - Budišov n. B. 5:5 (3:3)
    So 02.09. 11:45 M.Albrechtice - Slavia Opava 4:1 (2:0)
    Ne 03.09. 10:45 Juventus Bruntál - Vrbno p. P. 3:2 (1:2)

    6.kolo

    So 09.09. 10:45 Vítkov - Fulnek 2:4 (1:3)
    So 09.09. 14:00 Kobeřice - M.Albrechtice 7:1 (4:0)
    Ne 10.09. 10:45 Dolní Benešov - Budišov n. B. 4:9 (3:5)
    Ne 10.09. 10:45 Vrbno p. P. - Břidličná 4:3 (0:2)
    Ne 10.09. 10:45 Slavia Opava - Juventus Bruntál 5:4 (1:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:45 Fulnek - Dolní Benešov 0:6 (0:1)
    So 16.09. 10:45 Břidličná - Slavia Opava 2:8 (1:5)
    So 16.09. 11:45 M.Albrechtice - Vítkov 2:2 (2:1)
    Ne 17.09. 10:45 Juventus Bruntál - Kobeřice 1:8 (0:6)
    Ne 17.09. 10:45 Budišov n. B. - Vrbno p. P. 17:1 (6:1)

    8.kolo

    So 23.09. 10:45 Vítkov - Juventus Bruntál 2:5 (1:4)
    So 23.09. 10:45 Fulnek - M.Albrechtice 4:6 (2:2)
    Čt 28.09. 14:00 Kobeřice - Břidličná 9:0 (7:0)
    Čt 05.10. 14:30 Slavia Opava - Budišov n. B. 2:3 (0:3)
    St 18.10. 15:00 Dolní Benešov - Vrbno p. P. 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:45 Břidličná - Vítkov 8:2 (4:2)
    So 30.09. 11:45 M.Albrechtice - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Budišov n. B. - Kobeřice 1:4 (1:2)
    Ne 01.10. 10:45 Juventus Bruntál - Fulnek 3:3 (2:1)
    Ne 01.10. 10:45 Vrbno p. P. - Slavia Opava 5:4 (2:1)

    4.kolo

    So 07.10. 13:00 Kobeřice - Vítkov 9:1 (3:1)
    Ne 08.10. 10:45 Dolní Benešov - Břidličná 3:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:45 Vrbno p. P. - M.Albrechtice 7:2 (3:1)
    Ne 08.10. 10:45 Slavia Opava - Fulnek 1:3 (0:2)
    Ne 08.10. 14:00 Budišov n. B. - Juventus Bruntál 3:3 (1:1)

    3.kolo

    So 14.10. 10:45 Vítkov - Slavia Opava 3:6 (0:3)
    So 14.10. 10:45 Fulnek - Vrbno p. P. 1:1 (1:0)
    So 14.10. 11:45 M.Albrechtice - Budišov n. B. 2:4 (2:1)
    So 14.10. 13:00 Kobeřice - Dolní Benešov 4:1 (2:0)
    Ne 15.10. 10:45 Juventus Bruntál - Břidličná 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 21.10. 10:45 Břidličná - M.Albrechtice 3:5 (1:3)
    Ne 22.10. 10:45 Dolní Benešov - Juventus Bruntál 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 10:45 Vrbno p. P. - Vítkov 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 10:45 Slavia Opava - Kobeřice 3:5 (2:2)
    Ne 22.10. 13:00 Budišov n. B. - Fulnek 10:1 (4:0)

    1.kolo

    So 28.10. 10:45 Vítkov - Budišov n. B. 0:2 (0:1)
    So 28.10. 10:45 Fulnek - Břidličná 2:10 (1:7)
    So 28.10. 11:45 M.Albrechtice - Juventus Bruntál 3:2 (2:1)
    So 28.10. 12:00 Kobeřice - Vrbno p. P. 6:0 (4:0)
    So 04.11. 10:45 Slavia Opava - Dolní Benešov 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 07.04. 13:30 Kobeřice - Fulnek 7:0 (2:0)
    Ne 08.04. 10:45 Slavia Opava - M.Albrechtice 7:1 (2:0)
    Ne 08.04. 10:45 Vrbno p. P. - Juventus Bruntál 3:2 (2:2)
    Ne 08.04. 10:45 Budišov n. B. - Břidličná 6:2 (4:1)
    St 16.05. 16:45 Dolní Benešov - Vítkov 3:5 (1:2)

    15.kolo

    So 14.04. 10:45 Fulnek - Vítkov 3:3 (2:2)
    So 14.04. 11:45 M.Albrechtice - Kobeřice 0:14 (0:6)
    Ne 15.04. 10:45 Budišov n. B. - Dolní Benešov 1:3 (1:0)
    Ne 15.04. 10:45 Břidličná - Vrbno p. P. 1:7 (1:4)
    Ne 15.04. 10:45 Juventus Bruntál - Slavia Opava 5:4 (2:3)

    16.kolo

    So 21.04. 10:45 Vítkov - M.Albrechtice 7:3 (3:0)
    So 21.04. 14:00 Kobeřice - Juventus Bruntál 7:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:45 Dolní Benešov - Fulnek 7:1 (2:1)
    Ne 22.04. 10:45 Slavia Opava - Břidličná 4:6 (1:2)
    Ne 22.04. 10:45 Vrbno p. P. - Budišov n. B. 0:6 (0:2)

    17.kolo

    So 28.04. 11:45 M.Albrechtice - Fulnek 3:3 (2:3)
    Ne 29.04. 10:45 Vrbno p. P. - Dolní Benešov 3:3 (1:1)
    Ne 29.04. 10:45 Břidličná - Kobeřice 0:7 (0:4)
    Ne 29.04. 10:45 Juventus Bruntál - Vítkov 5:0 (1:0)
    Čt 24.05. 17:45 Budišov n. B. - Slavia Opava 16:2 (8:0)

    18.kolo

    So 05.05. 10:45 Fulnek - Juventus Bruntál 2:1 (1:0)
    So 05.05. 10:45 Vítkov - Břidličná 4:3 (2:1)
    So 05.05. 14:30 Kobeřice - Budišov n. B. 4:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:45 Dolní Benešov - M.Albrechtice 2:2 (0:1)
    Ne 06.05. 10:45 Slavia Opava - Vrbno p. P. 6:1 (2:1)

    13.kolo

    So 12.05. 10:45 Fulnek - Slavia Opava 6:4 (3:3)
    So 12.05. 10:45 Vítkov - Kobeřice 1:4 (0:2)
    So 12.05. 11:45 M.Albrechtice - Vrbno p. P. 2:4 (1:2)
    Ne 13.05. 10:45 Břidličná - Dolní Benešov 8:5 (2:2)
    Ne 13.05. 10:45 Juventus Bruntál - Budišov n. B. 1:7 (0:4)

    12.kolo

    Ne 20.05. 10:45 Dolní Benešov - Kobeřice 0:3 (0:2)
    Ne 20.05. 10:45 Slavia Opava - Vítkov 2:2 (2:1)
    Ne 20.05. 10:45 Vrbno p. P. - Fulnek 7:3 (3:1)
    Ne 20.05. 10:45 Budišov n. B. - M.Albrechtice 7:2 (6:1)
    Ne 20.05. 10:45 Břidličná - Juventus Bruntál 3:2 (1:0)

    11.kolo

    So 26.05. 10:45 Vítkov - Vrbno p. P. 7:3 (3:3)
    So 26.05. 11:45 M.Albrechtice - Břidličná 3:4 (1:4)
    So 26.05. 15:00 Kobeřice - Slavia Opava 5:1 (2:1)
    Ne 27.05. 10:45 Juventus Bruntál - Dolní Benešov 7:1 (5:1)
    Ne 27.05. 10:45 Fulnek - Budišov n. B. 1:4 (0:2)

    10.kolo

    So 02.06. 11:45 Dolní Benešov - Slavia Opava 5:1 (2:0)
    Ne 03.06. 10:45 Vrbno p. P. - Kobeřice 2:5 (1:3)
    Ne 03.06. 10:45 Budišov n. B. - Vítkov 8:4 (5:2)
    Ne 03.06. 10:45 Břidličná - Fulnek 12:5 (7:3)
    Ne 03.06. 10:45 Juventus Bruntál - M.Albrechtice 4:3 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 18 0 0 112:13 54
    2. 18 13 2 3 110:41 41
    3. 18 8 3 7 53:72 27
    4. 18 8 2 8 52:58 26
    5. 18 7 1 10 73:83 22
    6. 18 6 1 11 64:77 19
    7. 18 5 4 9 51:59 19
    8. 18 5 3 10 46:82 18
    9. 18 4 4 10 42:91 16
    10. 18 4 4 10 50:77 16