Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 27. května 2020
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 12566
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4969
    Týden:
    73
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 13:00 Staré Město - Orlová 1:2 (0:1)
    So 12.08. 14:45 Fryčovice - Inter Petrovice 3:0k
    Ne 13.08. 11:00 Dětmarovice - Bohumín 1:4 (0:3)
    Ne 13.08. 13:30 Havířov B - Frýdlant n.O. 2:2 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Horní Žukov - Český Těšín 3:2 (2:0)
    Čt 28.09. 10:00 Kopřivnice - Brušperk 3:3 (2:1)

    3.kolo

    So 19.08. 14:30 Frýdlant n.O. - Dětmarovice 6:0 (3:0)
    So 19.08. 14:45 Tošanovice - Fryčovice 3:2 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Orlová - Horní Žukov 5:2 (3:1)
    Ne 20.08. 13:30 Inter Petrovice - Havířov B 3:3 (2:2)
    Ne 20.08. 14:00 Bystřice - Kopřivnice 8:1 (4:0)
    St 13.09. 16:00 Brušperk - Staré Město 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Český Těšín - Orlová 1:3 (1:1)
    So 26.08. 13:00 Staré Město - Bystřice 2:3 (1:1)
    So 26.08. 14:30 Kopřivnice - Bohumín 4:1 (2:0)
    Ne 27.08. 11:00 Dětmarovice - Inter Petrovice 4:2 (2:1)
    Ne 27.08. 13:30 Havířov B - Tošanovice 1:4 (1:3)
    Ne 27.08. 17:00 Horní Žukov - Brušperk 1:5 (1:2)

    15.kolo

    St 30.08. 17:00 Tošanovice - Frýdlant n.O. 5:2 (2:1)
    St 30.08. 17:00 Fryčovice - Bohumín 1:0 (1:0)
    St 30.08. 17:00 Havířov B - Bystřice 1:2 (0:0)
    St 30.08. 17:00 Kopřivnice - Český Těšín 6:4 (3:1)
    St 30.08. 17:00 Horní Žukov - Staré Město 2:8 (0:7)
    Čt 31.08. 17:00 Dětmarovice - Brušperk 1:6 (0:4)

    5.kolo

    So 02.09. 14:00 Bohumín - Staré Město 1:4 (1:1)
    So 02.09. 14:15 Tošanovice - Dětmarovice 7:2 (2:2)
    So 02.09. 14:15 Fryčovice - Havířov B 0:1 (0:0)
    So 02.09. 14:30 Frýdlant n.O. - Kopřivnice 3:7 (3:3)
    Ne 03.09. 10:00 Brušperk - Český Těšín 10:2 (5:0)
    Ne 03.09. 13:30 Bystřice - Horní Žukov 3:2 (1:0)

    1.kolo

    St 06.09. 16:30 Český Těšín - Staré Město 1:7 (0:4)
    St 06.09. 16:30 Orlová - Kopřivnice 7:3 (5:1)
    St 06.09. 16:30 Bystřice - Dětmarovice 11:1 (5:0)
    St 06.09. 16:30 Bohumín - Havířov B 1:3 (1:2)
    St 06.09. 16:30 Frýdlant n.O. - Fryčovice 0:1 (0:0)
    St 06.09. 16:30 Inter Petrovice - Tošanovice 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 09.09. 10:00 Český Těšín - Bystřice 1:4 (1:1)
    So 09.09. 12:00 Staré Město - Frýdlant n.O. 0:0 (0:0)
    So 09.09. 13:30 Kopřivnice - Inter Petrovice 4:1 (3:0)
    Ne 10.09. 10:00 Orlová - Brušperk 1:1 (0:1)
    Ne 10.09. 11:00 Dětmarovice - Fryčovice 2:5 (1:3)
    Ne 10.09. 16:00 Horní Žukov - Bohumín 3:4 (2:2)

    7.kolo

    So 16.09. 13:45 Tošanovice - Kopřivnice 1:2 (0:2)
    So 16.09. 14:00 Bohumín - Český Těšín 3:1 (0:1)
    So 16.09. 14:30 Frýdlant n.O. - Horní Žukov 8:1 (7:0)
    Ne 17.09. 13:00 Bystřice - Orlová 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 13:30 Havířov B - Dětmarovice 6:1 (3:0)
    Čt 28.09. 11:00 Inter Petrovice - Staré Město 2:6 (1:4)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Český Těšín - Frýdlant n.O. 0k:9 (0:9)
    Ne 24.09. 10:00 Orlová - Bohumín 7:2 (5:1)
    Ne 24.09. 16:00 Horní Žukov - Inter Petrovice 12:0 (5:0)
    Út 03.10. 16:30 Kopřivnice - Fryčovice 7:1 (4:0)
    St 04.10. 16:00 Staré Město - Tošanovice 3:9 (2:6)
    Ne 12.11. 10:00 Brušperk - Bystřice 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 13:15 Tošanovice - Horní Žukov 4:0 (3:0)
    So 30.09. 13:15 Fryčovice - Staré Město 0:2 (0:0)
    So 30.09. 14:00 Bohumín - Brušperk 1:2 (1:1)
    So 30.09. 14:30 Frýdlant n.O. - Orlová 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 13:00 Inter Petrovice - Český Těšín 6:2 (4:0)
    Ne 01.10. 13:30 Havířov B - Kopřivnice 0:5 (0:1)

    10.kolo

    So 07.10. 10:00 Český Těšín - Tošanovice 2:5 (2:3)
    So 07.10. 11:00 Staré Město - Havířov B 2:0 (2:0)
    So 07.10. 12:30 Kopřivnice - Dětmarovice 11:1 (5:1)
    Ne 08.10. 10:00 Orlová - Inter Petrovice 11:0 (6:0)
    Ne 08.10. 10:00 Brušperk - Frýdlant n.O. 5:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Horní Žukov - Fryčovice 2:0 (1:0)
    So 18.11. 10:00 Bystřice - Bohumín 8:0 (3:0)

    11.kolo

    So 14.10. 12:45 Tošanovice - Orlová 3:2 (3:2)
    So 14.10. 12:45 Fryčovice - Český Těšín 8:2 (7:1)
    So 14.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Bystřice 5:3 (2:0)
    Ne 15.10. 11:00 Dětmarovice - Staré Město 5:2 (2:1)
    Ne 15.10. 12:30 Inter Petrovice - Brušperk 0:15 (0:9)
    Ne 15.10. 13:30 Havířov B - Horní Žukov 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 Český Těšín - Havířov B 1:1 (0:1)
    So 21.10. 14:00 Bohumín - Frýdlant n.O. 4:2 (3:0)
    Ne 22.10. 10:00 Orlová - Fryčovice 3:3 (2:1)
    Ne 22.10. 10:00 Brušperk - Tošanovice 4:4 (3:1)
    Ne 22.10. 11:00 Bystřice - Inter Petrovice 10:1 (3:1)
    Ne 22.10. 14:00 Horní Žukov - Dětmarovice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 11:30 Kopřivnice - Staré Město 2:3 (1:3)
    So 28.10. 11:45 Tošanovice - Bystřice 2:3 (0:3)
    So 28.10. 11:45 Fryčovice - Brušperk 1:4 (1:2)
    Ne 29.10. 13:30 Havířov B - Orlová 2:3 (0:0)
    Čt 09.11. 17:00 Český Těšín - Dětmarovice 3:6 (2:2)
    So 11.11. 11:00 Inter Petrovice - Bohumín 2:4 (0:1)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Bohumín - Tošanovice 6:4 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Frýdlant n.O. - Inter Petrovice 7:0 (3:0)
    Ne 05.11. 10:00 Horní Žukov - Kopřivnice 0:4 (0:1)
    Ne 05.11. 10:00 Orlová - Dětmarovice 3:1 (0:0)
    Ne 05.11. 10:00 Brušperk - Havířov B 4:1 (3:1)
    Ne 05.11. 11:00 Bystřice - Fryčovice 3:1 (3:1)

    18.kolo

    So 24.03. 12:30 Kopřivnice - Bystřice 7:1 (4:1)
    Ne 25.03. 11:00 Dětmarovice - Frýdlant n.O. 3:4 (1:1)
    Ne 25.03. 13:30 Havířov B - Inter Petrovice 3:3 (1:2)
    Ne 25.03. 15:00 Horní Žukov - Orlová 0:1 (0:0)
    St 04.04. 16:00 Staré Město - Brušperk 0:4 (0:2)
    Út 24.04. 17:00 Fryčovice - Tošanovice 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 31.03. 13:15 Tošanovice - Havířov B 4:3 (1:3)
    So 31.03. 14:00 Bohumín - Kopřivnice 0:5 (0:2)
    Ne 01.04. 10:00 Brušperk - Horní Žukov 4:1 (2:1)
    Ne 01.04. 10:00 Orlová - Český Těšín 5:3 (2:1)
    Ne 01.04. 13:30 Inter Petrovice - Dětmarovice 3:2 (1:1)
    Út 01.05. 11:00 Bystřice - Staré Město 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:00 Český Těšín - Brušperk 0:3 (0:0)
    So 07.04. 12:30 Staré Město - Bohumín 2:3 (1:1)
    So 07.04. 13:00 Kopřivnice - Frýdlant n.O. 4:4 (3:3)
    Ne 08.04. 11:00 Dětmarovice - Tošanovice 2:4 (1:3)
    Ne 08.04. 13:30 Havířov B - Fryčovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Horní Žukov - Bystřice 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 14.04. 13:45 Fryčovice - Dětmarovice 13:0 (7:0)
    So 14.04. 14:00 Bohumín - Horní Žukov 3:0 (1:0)
    So 14.04. 14:30 Frýdlant n.O. - Staré Město 10:0 (4:0)
    Ne 15.04. 10:00 Brušperk - Orlová 5:0 (2:0)
    Ne 15.04. 13:00 Bystřice - Český Těšín 4:1 (1:1)
    Ne 15.04. 13:30 Inter Petrovice - Kopřivnice 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 Český Těšín - Bohumín 2:0 (0:0)
    So 21.04. 13:00 Staré Město - Inter Petrovice 2:7 (1:3)
    So 21.04. 13:30 Kopřivnice - Tošanovice 3:3 (2:2)
    Ne 22.04. 10:00 Orlová - Bystřice 2:7 (2:4)
    Ne 22.04. 11:00 Dětmarovice - Havířov B 2:5 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Horní Žukov - Frýdlant n.O. 1:2 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 14:00 Bohumín - Orlová 4:2 (3:1)
    So 28.04. 14:15 Fryčovice - Kopřivnice 3:1 (0:1)
    So 28.04. 14:15 Tošanovice - Staré Město 4:1 (2:0)
    So 28.04. 14:30 Frýdlant n.O. - Český Těšín 7:4 (3:1)
    Ne 29.04. 13:30 Inter Petrovice - Horní Žukov 3:1 (3:1)
    Ne 29.04. 13:30 Bystřice - Brušperk 1:2 (0:0)

    24.kolo

    Čt 03.05. 17:00 Český Těšín - Inter Petrovice 2:3 (0:2)
    So 05.05. 13:30 Staré Město - Fryčovice 2:2 (1:1)
    So 05.05. 14:00 Kopřivnice - Havířov B 3:0k
    Ne 06.05. 10:00 Brušperk - Bohumín 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 10:00 Orlová - Frýdlant n.O. 4:3 (2:2)
    Ne 06.05. 16:30 Horní Žukov - Tošanovice 2:5 (0:3)

    16.kolo

    Út 08.05. 13:30 Kopřivnice - Orlová 4:3 (2:1)
    Út 08.05. 17:00 Tošanovice - Inter Petrovice 4:0 (2:0)
    St 09.05. 17:00 Staré Město - Český Těšín 1:1 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Dětmarovice - Bystřice 2:3 (1:1)
    St 09.05. 17:00 Havířov B - Bohumín 2:0 (1:0)
    St 09.05. 17:00 Fryčovice - Frýdlant n.O. 7:3 (6:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 Havířov B - Staré Město 3:1 (1:0)
    So 12.05. 14:00 Bohumín - Bystřice 2:9 (1:4)
    So 12.05. 14:15 Fryčovice - Horní Žukov 4:0 (3:0)
    So 12.05. 14:15 Tošanovice - Český Těšín 0:9 (0:4)
    So 12.05. 14:30 Frýdlant n.O. - Brušperk 2:4 (0:3)
    Ne 13.05. 11:00 Dětmarovice - Kopřivnice 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 13:30 Inter Petrovice - Orlová 12:1 (3:0)

    26.kolo

    Čt 17.05. 17:30 Český Těšín - Fryčovice 1:1 (0:0)
    So 19.05. 14:00 Staré Město - Dětmarovice 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 10:00 Brušperk - Inter Petrovice 6:2 (3:1)
    Ne 20.05. 10:00 Orlová - Tošanovice 5:4 (3:0)
    Ne 20.05. 14:00 Bystřice - Frýdlant n.O. 3:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Horní Žukov - Havířov B 6:2 (3:1)

    17.kolo

    St 23.05. 17:00 Inter Petrovice - Fryčovice 1:5 (1:2)
    St 23.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Havířov B 7:0 (3:0)
    St 23.05. 17:00 Bohumín - Dětmarovice 6:2 (2:1)
    St 23.05. 17:00 Brušperk - Kopřivnice 4:2 (2:1)
    St 23.05. 17:00 Orlová - Staré Město 5:1 (3:0)
    St 23.05. 17:00 Český Těšín - Horní Žukov 1:1 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 14:30 Frýdlant n.O. - Bohumín 7:4 (2:3)
    So 26.05. 14:45 Fryčovice - Orlová 8:1 (2:0)
    So 26.05. 14:45 Tošanovice - Brušperk 1:3 (0:3)
    Ne 27.05. 11:00 Dětmarovice - Horní Žukov 1:1 (1:0)
    Ne 27.05. 13:30 Havířov B - Český Těšín 4:3 (1:2)
    Ne 27.05. 13:30 Inter Petrovice - Bystřice 5:2 (3:1)

    29.kolo

    So 09.06. 13:00 Kopřivnice - Horní Žukov 2:2 (0:2)
    So 09.06. 14:45 Fryčovice - Bystřice 4:1 (1:1)
    Ne 10.06. 11:00 Dětmarovice - Orlová 0:5 (0:2)
    Ne 10.06. 13:30 Havířov B - Brušperk 1:5 (0:2)
    Ne 10.06. 13:30 Inter Petrovice - Frýdlant n.O. 1:9 (0:4)
    Ne 10.06. 14:45 Tošanovice - Bohumín 0:2 (0:2)

    28.kolo

    So 02.06. 14:00 Bohumín - Inter Petrovice 5:1 (2:0)
    So 02.06. 14:00 Staré Město - Kopřivnice 2:2 (1:0)
    Ne 03.06. 10:00 Brušperk - Fryčovice 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 14:00 Bystřice - Tošanovice 4:2 (0:1)
    St 13.06. 17:00 Orlová - Havířov B 1:0 (1:0)
    Čt 14.06. 18:00 Dětmarovice - Český Těšín 1:3 (1:1)

    30.kolo

    St 13.06. 17:00 Frýdlant n.O. - Tošanovice 10:1 (3:1)
    So 16.06. 10:00 Český Těšín - Kopřivnice 3:0k
    So 16.06. 14:00 Bohumín - Fryčovice 0:4 (0:1)
    So 16.06. 14:00 Staré Město - Horní Žukov 1:1 (0:1)
    Ne 17.06. 10:00 Brušperk - Dětmarovice 3:0k
    Ne 17.06. 14:00 Bystřice - Havířov B 3:1 (1:0)
    Správce soutěže: kebi 72 Brušp

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 4 0 111:29 70
    2. 26 19 0 7 103:52 57
    3. 26 15 4 7 82:42 49
    4. 26 15 3 8 83:74 48
    5. 26 13 6 7 93:60 45
    6. 26 14 2 10 89:76 44
    7. 26 13 4 9 116:65 43
    8. 26 12 0 14 60:80 36
    9. 26 8 5 13 57:76 29
    10. 26 8 4 14 48:69 28
    11. 26 7 3 16 59:128 24
    12. 26 6 4 16 50:75 22
    13. 26 4 4 18 55:101 16
    14. 26 4 1 21 42:121 13