Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. června 2019
svátek má Ladislav.
Hlavní menu
  • ID: 12539
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6207
    Týden:
    76
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 10:00 Kuřim - ČAFC 2011 7:3 (4:3)
    So 12.08. 10:00 Újezd u Brna - Břeclav 3:3 (1:1)
    So 12.08. 11:45 Medlánky - Slatina 4:6 (2:4)
    So 12.08. 12:00 V. Němčice - Sparta Brno B 1:2 (1:1)
    Ne 13.08. 10:00 Hodonín B - Rosice 0:6 (0:2)
    Ne 13.08. 14:15 Starý Lískovec - Veselí 1:8 (1:5)
    St 30.08. 15:00 Ivančice - Boskovice 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 19.08. 10:00 Boskovice - Medlánky 10:1 (5:0)
    So 19.08. 11:45 ČAFC 2011 - Újezd u Brna 5:3 (2:2)
    So 19.08. 13:00 Břeclav - Starý Lískovec 9:0 (4:0)
    So 19.08. 14:15 Veselí - V. Němčice 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:00 Sparta Brno B - Hodonín B 2:4 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Slatina - Kuřim 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:00 Rosice - Ivančice 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Kuřim - Boskovice 1:5 (0:3)
    So 26.08. 10:00 Újezd u Brna - Slatina 1:3 (0:1)
    So 26.08. 11:45 Medlánky - Rosice 0:2 (0:1)
    So 26.08. 14:15 V. Němčice - Břeclav 0:4 (0:2)
    Ne 27.08. 10:00 Hodonín B - Ivančice 1:2 (1:2)
    Ne 27.08. 10:00 Sparta Brno B - Veselí 0:9 (0:4)
    Ne 27.08. 14:15 Starý Lískovec - ČAFC 2011 0:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 03.09. 10:00 Slatina - Starý Lískovec 2:0 (0:0)
    Ne 03.09. 10:00 Boskovice - Újezd u Brna 8:1 (3:0)
    Ne 03.09. 10:00 Rosice - Kuřim 4:2 (1:2)
    Ne 03.09. 10:00 Ivančice - Medlánky 4:2 (2:1)
    Ne 03.09. 13:00 Břeclav - Sparta Brno B 9:0 (1:0)
    Ne 03.09. 13:45 Veselí - Hodonín B 4:2 (2:0)
    Ne 03.09. 15:00 ČAFC 2011 - V. Němčice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 09.09. 10:00 Kuřim - Ivančice 3:1 (0:0)
    So 09.09. 10:00 Újezd u Brna - Rosice 3:2 (2:0)
    So 09.09. 13:45 V. Němčice - Slatina 4:3 (3:1)
    Ne 10.09. 10:00 Hodonín B - Medlánky 0:1 (0:1)
    Ne 10.09. 10:00 Sparta Brno B - ČAFC 2011 4:2 (2:0)
    Ne 10.09. 13:45 Starý Lískovec - Boskovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 13:45 Veselí - Břeclav 2:1 (1:1)

    7.kolo

    15.09. 14:30 Břeclav - Hodonín B 6:2 (4:1)
    So 16.09. 10:00 Boskovice - V. Němčice 3:2 (2:1)
    So 16.09. 13:00 Medlánky - Kuřim 4:6 (2:3)
    Ne 17.09. 10:00 Slatina - Sparta Brno B 4:1 (3:0)
    Ne 17.09. 10:00 Rosice - Starý Lískovec 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 10:30 Ivančice - Újezd u Brna 4:1 (2:0)
    Čt 28.09. 14:00 ČAFC 2011 - Veselí 1:10 (1:2)

    8.kolo

    So 23.09. 13:00 Břeclav - ČAFC 2011 12:0 (3:0)
    Ne 24.09. 10:00 Hodonín B - Kuřim 1:3 (1:1)
    Ne 24.09. 10:00 Sparta Brno B - Boskovice 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 13:15 Starý Lískovec - Ivančice 0:7 (0:6)
    Ne 24.09. 13:15 Veselí - Slatina 3:3 (0:1)
    St 04.10. 16:00 Medlánky - Újezd u Brna 3:5 (2:2)
    St 04.10. 16:30 V. Němčice - Rosice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:15 Medlánky - Starý Lískovec 1:4 (1:2)
    So 30.09. 13:00 Boskovice - Veselí 6:0 (3:0)
    Ne 01.10. 09:30 Ivančice - V. Němčice 4:3 (2:2)
    Ne 01.10. 10:00 Slatina - Břeclav 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Rosice - Sparta Brno B 3:0 (2:0)
    Ne 01.10. 10:00 Kuřim - Újezd u Brna 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 11:45 ČAFC 2011 - Hodonín B 9:3 (7:2)

    10.kolo

    So 07.10. 12:45 Břeclav - Boskovice 1:4 (0:3)
    Ne 08.10. 10:00 Hodonín B - Újezd u Brna 2:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:00 Sparta Brno B - Ivančice 3:4 (1:4)
    Ne 08.10. 12:45 Starý Lískovec - Kuřim 2:8 (0:5)
    Ne 08.10. 12:45 V. Němčice - Medlánky 5:1 (1:0)
    Ne 08.10. 12:45 Veselí - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 ČAFC 2011 - Slatina 1:7 (1:3)

    11.kolo

    13.10. 19:00 Boskovice - ČAFC 2011 6:0 (2:0)
    So 14.10. 10:00 Kuřim - V. Němčice 5:3 (3:3)
    So 14.10. 10:00 Újezd u Brna - Starý Lískovec 9:0 (7:0)
    So 14.10. 10:15 Medlánky - Sparta Brno B 2:1 (2:1)
    Ne 15.10. 10:00 Slatina - Hodonín B 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 10:00 Rosice - Břeclav 1:2 (0:2)
    Ne 15.10. 10:30 Ivančice - Veselí 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 11:30 ČAFC 2011 - Rosice 0:4 (0:3)
    So 21.10. 12:15 Veselí - Medlánky 5:2 (1:1)
    Ne 22.10. 10:00 Hodonín B - Starý Lískovec 1:0 (1:0)
    Ne 22.10. 10:00 Sparta Brno B - Kuřim 1:2 (1:1)
    Ne 22.10. 10:00 Slatina - Boskovice 2:1 (2:1)
    Ne 22.10. 12:15 V. Němčice - Újezd u Brna 8:2 (5:2)
    Ne 22.10. 12:15 Břeclav - Ivančice 2:2 (0:2)

    13.kolo

    So 28.10. 10:00 Boskovice - Hodonín B 7:0 (4:0)
    So 28.10. 10:00 Újezd u Brna - Sparta Brno B 4:4 (1:2)
    Ne 29.10. 10:00 Ivančice - ČAFC 2011 8:0 (6:0)
    Ne 29.10. 11:45 Medlánky - Břeclav 0:4 (0:0)
    Ne 29.10. 11:45 Starý Lískovec - V. Němčice 0:3 (0:3)
    Ne 12.11. 10:00 Rosice - Slatina 2:2 (1:1)
    Ne 12.11. 11:45 Kuřim - Veselí 3:5 (1:3)

    1.kolo

    So 04.11. 11:45 V. Němčice - Hodonín B 3:0 (2:0)
    So 04.11. 11:45 Břeclav - Kuřim 4:1 (1:1)
    Ne 05.11. 10:00 Sparta Brno B - Starý Lískovec 8:0 (6:0)
    Ne 05.11. 10:00 Slatina - Ivančice 3:3 (2:1)
    Ne 05.11. 10:00 Boskovice - Rosice 4:1 (3:0)
    Ne 05.11. 11:45 Veselí - Újezd u Brna 9:0 (4:0)
    Ne 05.11. 11:45 ČAFC 2011 - Medlánky 6:1 (3:1)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Hodonín B - V. Němčice 0:2 (0:1)
    So 24.03. 10:00 Kuřim - Břeclav 2:8 (2:4)
    So 24.03. 12:45 Medlánky - ČAFC 2011 4:2 (1:0)
    Ne 25.03. 10:00 Rosice - Boskovice 2:2 (0:0)
    Út 01.05. 10:00 Újezd u Brna - Veselí 4:4 (0:2)
    Út 08.05. 14:15 Ivančice - Slatina 0:2 (0:0)
    St 16.05. 17:30 Starý Lískovec - Sparta Brno B 1:1 (0:1)

    15.kolo

    30.03. 12:15 Slatina - Medlánky 3:2 (2:1)
    So 31.03. 12:15 ČAFC 2011 - Kuřim 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:00 Rosice - Hodonín B 5:0 (3:0)
    Ne 01.04. 10:00 Boskovice - Ivančice 4:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:00 Sparta Brno B - V. Němčice 2:0 (2:0)
    Ne 01.04. 13:15 Veselí - Starý Lískovec 12:1 (8:0)
    St 04.04. 15:00 Břeclav - Újezd u Brna 8:0 (3:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Újezd u Brna - ČAFC 2011 1:2 (1:0)
    So 07.04. 10:00 Kuřim - Slatina 1:1 (1:1)
    So 07.04. 10:45 Medlánky - Boskovice 1:5 (0:3)
    So 07.04. 13:15 V. Němčice - Veselí 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 10:00 Hodonín B - Sparta Brno B 3:2 (2:1)
    Ne 08.04. 13:15 Starý Lískovec - Břeclav 1:4 (0:1)
    Ne 08.04. 13:15 Ivančice - Rosice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 13:00 Břeclav - V. Němčice 2:0 (2:0)
    Ne 15.04. 10:00 Rosice - Medlánky 5:1 (2:0)
    Ne 15.04. 11:30 Boskovice - Kuřim 8:1 (4:0)
    Ne 15.04. 12:15 Slatina - Újezd u Brna 5:4 (2:3)
    Ne 15.04. 13:15 Ivančice - Hodonín B 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 13:15 Veselí - Sparta Brno B 3:1 (1:1)
    Ne 15.04. 15:00 ČAFC 2011 - Starý Lískovec 3:0k

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Újezd u Brna - Boskovice 2:6 (1:3)
    So 21.04. 10:00 Kuřim - Rosice 1:2 (0:0)
    So 21.04. 10:45 Medlánky - Ivančice 3:5 (1:3)
    So 21.04. 13:45 V. Němčice - ČAFC 2011 9:1 (3:1)
    Ne 22.04. 10:00 Hodonín B - Veselí 2:3 (1:3)
    Ne 22.04. 10:00 Sparta Brno B - Břeclav 2:6 (0:2)
    Ne 22.04. 13:45 Starý Lískovec - Slatina 1:4 (1:2)

    19.kolo

    So 28.04. 10:45 Medlánky - Hodonín B 4:0 (3:0)
    So 28.04. 13:00 Břeclav - Veselí 4:1 (3:0)
    Ne 29.04. 10:00 Rosice - Újezd u Brna 6:1 (1:0)
    Ne 29.04. 10:00 Boskovice - Starý Lískovec 3:0k
    Ne 29.04. 12:15 Slatina - V. Němčice 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 13:45 Ivančice - Kuřim 5:1 (3:1)
    Ne 29.04. 15:00 ČAFC 2011 - Sparta Brno B 3:2 (1:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Újezd u Brna - Ivančice 3:1 (1:0)
    So 05.05. 10:00 Kuřim - Medlánky 0:2 (0:0)
    So 05.05. 14:15 Veselí - ČAFC 2011 5:2 (3:0)
    So 05.05. 14:15 V. Němčice - Boskovice 2:3 (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 Hodonín B - Břeclav 0:8 (0:4)
    Ne 06.05. 10:00 Sparta Brno B - Slatina 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 14:15 Starý Lískovec - Rosice 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 12.05. 10:00 Újezd u Brna - Medlánky 5:1 (3:0)
    So 12.05. 10:00 Boskovice - Sparta Brno B 2:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 ČAFC 2011 - Břeclav 2:9 (1:3)
    Ne 13.05. 10:00 Rosice - V. Němčice 1:1 (1:0)
    Ne 13.05. 12:00 Kuřim - Hodonín B 5:4 (3:3)
    Ne 13.05. 12:15 Slatina - Veselí 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 14:15 Ivančice - Starý Lískovec 3:0k

    22.kolo

    Út 08.05. 10:00 Sparta Brno B - Rosice 2:4 (0:3)
    So 19.05. 10:00 Újezd u Brna - Kuřim 8:3 (4:1)
    So 19.05. 13:00 Břeclav - Slatina 5:0 (2:0)
    Ne 20.05. 10:00 Hodonín B - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 14:15 Veselí - Boskovice 4:0 (2:0)
    Ne 20.05. 14:15 V. Němčice - Ivančice 4:0 (3:0)
    Ne 20.05. 14:15 Starý Lískovec - Medlánky 2:1 (2:0)

    23.kolo

    So 26.05. 10:00 Újezd u Brna - Hodonín B 4:1 (3:0)
    So 26.05. 10:00 Kuřim - Starý Lískovec 7:2 (4:0)
    So 26.05. 10:00 Boskovice - Břeclav 0:1 (0:1)
    So 26.05. 10:45 Medlánky - V. Němčice 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 10:00 Rosice - Veselí 2:7 (1:4)
    Ne 27.05. 12:15 Slatina - ČAFC 2011 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 14:15 Ivančice - Sparta Brno B 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 V. Němčice - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 02.06. 12:45 Veselí - Ivančice 1:4 (0:2)
    Ne 03.06. 10:00 Hodonín B - Slatina 4:0 (2:0)
    Ne 03.06. 10:00 Sparta Brno B - Medlánky 7:0 (2:0)
    Ne 03.06. 10:15 Břeclav - Rosice 5:2 (2:1)
    Ne 03.06. 14:15 Starý Lískovec - Újezd u Brna 0:6 (0:4)
    Ne 03.06. 15:00 ČAFC 2011 - Boskovice 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Újezd u Brna - V. Němčice 4:5 (3:5)
    So 09.06. 10:00 Kuřim - Sparta Brno B 3:1 (1:1)
    So 09.06. 10:00 Rosice - ČAFC 2011 3:2 (1:0)
    So 09.06. 13:00 Medlánky - Veselí 2:6 (2:3)
    Ne 10.06. 10:00 Boskovice - Slatina 6:0 (2:0)
    Ne 10.06. 14:15 Starý Lískovec - Hodonín B 4:2 (1:0)
    Ne 10.06. 14:15 Ivančice - Břeclav 0:2 (0:1)

    26.kolo

    Út 08.05. 12:00 Veselí - Kuřim 8:0 (4:0)
    So 16.06. 10:00 Hodonín B - Boskovice 0:5 (0:4)
    So 16.06. 12:15 Slatina - Rosice 0:3 (0:2)
    So 16.06. 13:00 Břeclav - Medlánky 3:1 (1:1)
    So 16.06. 14:15 V. Němčice - Starý Lískovec 3:2 (1:1)
    Ne 17.06. 10:00 Sparta Brno B - Újezd u Brna 9:1 (2:1)
    Ne 17.06. 12:15 ČAFC 2011 - Ivančice 3:3 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 122:27 65
    2. 26 21 1 4 106:24 64
    3. 26 18 4 4 119:46 58
    4. 26 16 4 6 74:40 52
    5. 26 15 5 6 61:51 50
    6. 26 13 2 11 69:51 41
    7. 26 11 5 10 65:54 38
    8. 26 11 2 13 69:90 35
    9. 26 8 4 14 78:104 28
    10. 26 8 2 16 53:108 26
    11. 26 7 3 16 58:72 24
    12. 26 5 2 19 35:91 17
    13. 26 5 0 21 44:103 15
    14. 26 4 2 20 22:114 14