Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 1252
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2996
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    10.kolo

    09.04. 09:30 Lanškroun - Jablonné n/O 0:0 (0:0)
    So 10.04. 09:30 Letohrad B - Proseč 1:1 (1:1)
    So 10.04. 09:30 Dolní Újezd - Svitavy B 4:0 (2:0)
    So 10.04. 12:00 Jiskra 2008 - Horní Jelení 8:0 (4:0)

    2.kolo

    So 28.08. 09:30 Lanškroun - Jiskra 2008 14:0 (5:0)
    So 28.08. 09:30 Dolní Újezd - Libchavy 4:0 (2:0)
    So 28.08. 09:30 Letohrad B - Svitavy B 0:5 (0:2)
    So 28.08. 09:30 Jablonné n/O - Proseč 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 04.09. 09:30 Proseč - Lanškroun 2:8 (1:4)
    So 04.09. 09:30 Libchavy - Letohrad B 1:0 (1:0)
    So 04.09. 09:30 Horní Jelení - Dolní Újezd 0:4 (0:3)
    Ne 05.09. 09:30 Svitavy B - Jablonné n/O 1:2 (0:1)

    4.kolo

    Ne 12.09. 09:30 Dolní Újezd - Jiskra 2008 6:3
    Ne 12.09. 09:30 Letohrad B - Horní Jelení 5:0 (4:0)
    Ne 12.09. 09:30 Jablonné n/O - Libchavy 2:1
    Ne 12.09. 09:30 Proseč - Svitavy B 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 18.09. 09:30 Svitavy B - Lanškroun 0:10 (0:6)
    So 18.09. 09:30 Libchavy - Proseč 1:1 (1:0)
    So 18.09. 09:30 Horní Jelení - Jablonné n/O 0:5
    So 18.09. 09:30 Jiskra 2008 - Letohrad B 8:2 (1:2)

    6.kolo

    So 25.09. 09:30 Lanškroun - Dolní Újezd 5:0 (1:0)
    Ne 26.09. 09:00 Jablonné n/O - Jiskra 2008 2:0
    Ne 26.09. 09:30 Proseč - Horní Jelení 3:2
    Ne 26.09. 09:30 Svitavy B - Libchavy 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 02.10. 09:30 Libchavy - Lanškroun 0:9 (0:3)
    So 02.10. 09:30 Horní Jelení - Svitavy B 7:2 (3:0)
    So 02.10. 09:30 Jiskra 2008 - Proseč 0:7 (0:2)
    So 02.10. 09:30 Dolní Újezd - Letohrad B 1:7

    8.kolo

    So 09.10. 09:30 Lanškroun - Letohrad B 8:0 (3:0)
    So 09.10. 09:30 Jablonné n/O - Dolní Újezd 0:0 (0:0)
    So 09.10. 09:30 Svitavy B - Jiskra 2008 1:3 (0:3)
    So 09.10. 09:30 Libchavy - Horní Jelení 2:3

    9.kolo

    So 16.10. 09:30 Horní Jelení - Lanškroun 2:8 (0:4)
    So 16.10. 09:30 Jiskra 2008 - Libchavy 1:3
    So 16.10. 09:30 Dolní Újezd - Proseč 0:1
    So 16.10. 09:30 Letohrad B - Jablonné n/O 0:5 (0:1)

    1.kolo

    So 23.10. 09:30 Jablonné n/O - Lanškroun 0:3 (0:1)
    So 23.10. 09:30 Proseč - Letohrad B 4:0 (2:0)
    So 23.10. 09:30 Svitavy B - Dolní Újezd 1:0 (1:0)
    So 23.10. 09:30 Horní Jelení - Jiskra 2008 1:8

    11.kolo

    Ne 17.04. 09:30 Libchavy - Dolní Újezd 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 09:30 Svitavy B - Letohrad B 3:1
    Ne 17.04. 09:30 Proseč - Jablonné n/O 3:4 (2:2)
    Ne 17.04. 13:00 Jiskra 2008 - Lanškroun 0:11 (0:6)

    12.kolo

    So 23.04. 09:30 Lanškroun - Proseč 6:1 (2:0)
    Ne 24.04. 09:00 Jablonné n/O - Svitavy B 10:0
    Ne 24.04. 09:30 Letohrad B - Libchavy 4:1 (1:0)
    Ne 24.04. 09:30 Dolní Újezd - Horní Jelení 5:4 (2:1)

    13.kolo

    So 30.04. 09:30 Horní Jelení - Letohrad B 1:1 (1:1)
    So 30.04. 09:30 Libchavy - Jablonné n/O 0:9 (0:5)
    So 30.04. 13:00 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 4:2 (3:1)
    Ne 01.05. 09:30 Svitavy B - Proseč 0:4 (0:2)

    14.kolo

    So 07.05. 09:30 Lanškroun - Svitavy B 15:0 (10:0)
    Ne 08.05. 09:30 Proseč - Libchavy 9:1
    Ne 08.05. 09:30 Jablonné n/O - Horní Jelení 8:0 (5:0)
    Ne 08.05. 09:30 Letohrad B - Jiskra 2008 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 14.05. 09:30 Libchavy - Svitavy B 1:2 (1:1)
    So 14.05. 09:30 Horní Jelení - Proseč 1:3
    So 14.05. 13:00 Jiskra 2008 - Jablonné n/O 1:4 (1:2)
    Ne 15.05. 09:30 Dolní Újezd - Lanškroun 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 21.05. 09:30 Lanškroun - Libchavy 6:1 (4:1)
    Ne 22.05. 09:30 Svitavy B - Horní Jelení 4:1
    Ne 22.05. 09:30 Proseč - Jiskra 2008 6:2 (4:1)
    Ne 22.05. 09:30 Letohrad B - Dolní Újezd 0:4 (0:3)

    17.kolo

    So 28.05. 09:30 Horní Jelení - Libchavy 3:0 (2:0)
    Ne 29.05. 09:30 Letohrad B - Lanškroun 1:2 (1:0)
    Ne 29.05. 09:30 Dolní Újezd - Jablonné n/O 3:2 (0:1)
    Ne 29.05. 12:00 Jiskra 2008 - Svitavy B 4:1

    18.kolo

    So 04.06. 09:30 Lanškroun - Horní Jelení 8:2 (3:1)
    So 04.06. 09:30 Libchavy - Jiskra 2008 3:9
    So 04.06. 09:30 Proseč - Dolní Újezd 1:2 (0:0)
    So 04.06. 09:30 Jablonné n/O - Letohrad B 2:1 (2:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 15 1 0 116:9 46
    2. 16 12 2 2 56:13 38
    3. 16 9 2 5 48:30 29
    4. 16 9 1 6 37:31 28
    5. 16 8 0 8 53:64 24
    6. 16 6 0 10 22:64 18
    7. 16 3 2 11 24:48 11
    8. 16 3 1 12 27:74 10
    9. 16 2 1 13 15:65 7