Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 22. února 2018
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 12509
  • Návštěvy: 625/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9086
    Týden:
    625
    Dnes:
    59
    On-line:
    1

    36.kolo

    Út 00.00. 00:00 - výsledek

    1.kolo

    22.09. 17:00 Poruba B - Orlová 3:5
    So 23.09. 17:00 Frýdek-Místek B - Rožnov 7:5
    So 23.09. 17:00 Krnov - Studénka 2:4
    So 23.09. 17:00 Český Těšín - Horní Benešov 8:1
    So 23.09. 18:00 Bohumín - Nový Jičín B 10:2

    2.kolo

    St 27.09. 19:00 Rožnov - Horní Benešov 3:5
    Čt 28.09. 13:30 Nový Jičín B - Krnov 1:6
    Čt 28.09. 17:00 Český Těšín - Studénka 3:6
    Čt 28.09. 17:30 Frýdek-Místek B - Poruba B 4:7
    Čt 28.09. 18:00 Orlová - Bohumín 5:4 pp

    3.kolo

    So 30.09. 17:00 Poruba B - Rožnov 3:4 pp
    So 30.09. 17:00 Krnov - Orlová 3:2
    So 30.09. 17:00 Český Těšín - Nový Jičín B 9:1
    So 30.09. 18:00 Bohumín - Frýdek-Místek B 1:2

    4.kolo

    So 07.10. 13:15 Nový Jičín B - Horní Benešov 2:4
    So 07.10. 17:00 Rožnov - Studénka 4:8
    So 07.10. 17:00 Orlová - Český Těšín 11:5
    So 07.10. 17:00 Frýdek-Místek B - Krnov 4:1
    Ne 08.10. 13:30 Poruba B - Bohumín 5:2

    5.kolo

    13.10. 19:00 Nový Jičín B - Studénka 1:7
    So 14.10. 17:00 Krnov - Poruba B 3:2
    So 14.10. 17:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 7:2
    So 14.10. 17:00 Horní Benešov - Orlová 3:4
    So 14.10. 17:30 Bohumín - Rožnov 6:3

    6.kolo

    St 18.10. 18:00 Rožnov - Nový Jičín B 4:0
    St 18.10. 18:00 Orlová - Studénka 2:4
    St 18.10. 18:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov 7:0
    St 18.10. 18:20 Bohumín - Krnov 2:1
    Čt 19.10. 18:00 Poruba B - Český Těšín 4:5

    7.kolo

    So 21.10. 13:15 Nový Jičín B - Orlová 1:9
    So 21.10. 17:00 Krnov - Rožnov 5:3
    So 21.10. 17:00 Horní Benešov - Poruba B 2:6
    So 21.10. 17:30 Bohumín - Český Těšín 5:7
    Út 24.10. 17:45 Frýdek-Místek B - Studénka 5:3

    8.kolo

    27.10. 18:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín B 10:0
    So 28.10. 17:00 Rožnov - Orlová 3:6
    So 28.10. 17:00 Krnov - Český Těšín 4:3
    So 28.10. 17:30 Bohumín - Horní Benešov 8:5
    Ne 29.10. 13:30 Poruba B - Studénka 10:3

    9.kolo

    So 04.11. 13:15 Nový Jičín B - Poruba B 2:14
    So 04.11. 17:00 Český Těšín - Rožnov 12:0
    So 04.11. 17:00 Horní Benešov - Krnov 9:3
    So 04.11. 17:00 Orlová - Frýdek-Místek B 4:3

    Dohrávka 3.kola

    Út 07.11. 18:00 Horní Benešov - Studénka 4:5

    10.kolo

    So 11.11. 16:30 Nový Jičín B - Bohumín 3:5
    So 11.11. 17:00 Rožnov - Frýdek-Místek B 3:2 np
    So 11.11. 17:00 Orlová - Poruba B 4:3
    So 11.11. 17:00 Krnov - Studénka 4:6
    So 11.11. 17:00 Horní Benešov - Český Těšín 4:6

    11.kolo

    Čt 16.11. 18:00 Horní Benešov - Rožnov 8:7
    17.11. 17:15 Poruba B - Frýdek-Místek B 4:1
    17.11. 18:00 Český Těšín - Studénka 0:7
    17.11. 18:00 Krnov - Nový Jičín B 5:2
    17.11. 18:00 Bohumín - Orlová 6:5

    12.kolo

    So 18.11. 17:00 Rožnov - Poruba B 4:7
    Ne 19.11. 14:00 Nový Jičín B - Český Těšín 1:8
    Ne 19.11. 15:00 Frýdek-Místek B - Bohumín 1:6
    Ne 19.11. 17:00 Orlová - Krnov 6:5

    13.kolo

    So 25.11. 17:00 Rožnov - Studénka 4:6
    So 25.11. 17:00 Horní Benešov - Nový Jičín B 5:2
    So 25.11. 17:00 Český Těšín - Orlová 1:5
    So 25.11. 17:00 Krnov - Frýdek-Místek B 6:4
    So 25.11. 17:30 Bohumín - Poruba B 4:1

    14.kolo

    St 29.11. 18:00 Rožnov - Bohumín 3:4
    St 29.11. 18:00 Frýdek-Místek B - Český Těšín 3:5
    St 29.11. 18:00 Orlová - Horní Benešov 5:1
    Čt 30.11. 18:00 Poruba B - Krnov 8:4
    Čt 30.11. 18:45 Nový Jičín B - Studénka 2:7

    15.kolo

    So 02.12. 13:15 Nový Jičín B - Rožnov 6:7 pp
    So 02.12. 17:00 Orlová - Studénka 4:2
    So 02.12. 17:00 Horní Benešov - Frýdek-Místek B 2:3
    So 02.12. 17:00 Český Těšín - Poruba B 4:7
    So 02.12. 17:00 Krnov - Bohumín 3:4 pp

    Dohrávka 9.kola

    Út 05.12. 18:30 Studénka - Bohumín 2:6

    16.kolo

    So 09.12. 14:00 Český Těšín - Bohumín 2:9
    So 09.12. 17:00 Rožnov - Krnov 5:6 pp
    So 09.12. 17:00 Poruba B - Horní Benešov 17:3
    So 09.12. 17:00 Orlová - Nový Jičín B 4:2
    So 09.12. 17:00 Frýdek-Místek B - Studénka 5:4 pp

    17.kolo

    Út 12.12. 18:00 Poruba B - Studénka 4:7
    St 13.12. 18:00 Orlová - Rožnov 5:3
    St 13.12. 18:00 Nový Jičín B - Frýdek-Místek B 1:11
    St 13.12. 18:00 Horní Benešov - Bohumín 3:2
    St 13.12. 18:00 Český Těšín - Krnov 2:3

    18.kolo

    So 16.12. 17:00 Rožnov - Český Těšín 5:13
    So 16.12. 17:00 Krnov - Horní Benešov 8:4
    So 16.12. 17:00 Frýdek-Místek B - Orlová 2:3
    So 16.12. 17:30 Bohumín - Studénka 4:2

    19.kolo

    22.12. 18:00 Bohumín - Nový Jičín B 16:1
    22.12. 18:00 Krnov - Studénka 3:8
    22.12. 18:00 Český Těšín - Horní Benešov 8:2
    22.12. 18:30 Frýdek-Místek B - Rožnov 7:4

    20.kolo

    29.12. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 7:3
    29.12. 18:00 Nový Jičín B - Krnov 3:4

    Dohrávka 19.kola

    Čt 04.01. 18:00 Poruba B - Orlová 4:5

    21.kolo

    So 06.01. 17:00 Bohumín - Frýdek-Místek B 5:3
    So 06.01. 17:00 Krnov - Orlová 5:3
    So 06.01. 17:00 Český Těšín - Nový Jičín B 10:1
    So 06.01. 17:00 Horní Benešov - Studénka 3:7
    Ne 07.01. 13:30 Poruba B - Rožnov 7:2

    22.kolo

    St 10.01. 18:00 Rožnov - Studénka 4:7
    St 10.01. 18:00 Orlová - Český Těšín 5:2
    St 10.01. 18:00 Frýdek-Místek B - Krnov 6:2
    St 10.01. 18:00 Poruba B - Bohumín 7:3

    23.kolo

    So 13.01. 13:00 Nový Jičín B - Studénka 1:8
    So 13.01. 17:00 Bohumín - Rožnov 10:2
    So 13.01. 17:00 Krnov - Poruba B 7:2
    So 13.01. 17:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 6:4
    So 13.01. 17:00 Horní Benešov - Orlová 1:4

    Dohrávka 12.kola

    Út 16.01. 18:00 Horní Benešov - Studénka 3:6

    Dohrávka 18.kola

    St 17.01. 18:00 Poruba B - Nový Jičín B 7:0

    24.kolo

    So 20.01. 17:00 Rožnov - Nový Jičín B 6:3
    So 20.01. 17:00 Orlová - Studénka 3:6
    So 20.01. 17:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov 6:0
    So 20.01. 17:30 Bohumín - Krnov 4:3
    Ne 21.01. 13:30 Poruba B - Český Těšín 11:2

    Dohrávka 20.kola

    Út 23.01. 18:00 Orlová - Bohumín 7:2

    25.kolo

    So 27.01. 17:00 Krnov - Rožnov 8:3
    So 27.01. 17:00 Český Těšín - Bohumín 3:4
    So 27.01. 17:00 Horní Benešov - Poruba B 2:5
    So 27.01. 17:00 Frýdek-Místek B - Studénka 4:3
    Ne 28.01. 14:15 Nový Jičín B - Orlová 3:8

    Dohrávka 20.kola

    St 31.01. 18:00 Český Těšín - Studénka 5:7

    26.kolo

    02.02. 18:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín B 4:2
    So 03.02. 17:00 Rožnov - Orlová 5:7
    So 03.02. 17:00 Bohumín - Horní Benešov 7:1
    So 03.02. 17:00 Krnov - Český Těšín 9:5
    Ne 04.02. 13:30 Poruba B - Studénka 3:4

    Dohrávky 20. a 22. kola

    St 07.02. 18:00 Frýdek-Místek B - Poruba B 2:6
    St 07.02. 18:00 Nový Jičín B - Horní Benešov 3:7

    27.kolo

    So 10.02. 17:00 Český Těšín - Rožnov 10:5
    So 10.02. 17:00 Horní Benešov - Krnov 4:1
    So 10.02. 17:00 Orlová - Frýdek-Místek B 5:4
    So 10.02. 17:30 Bohumín - Studénka 4:2
    Ne 11.02. 14:30 Nový Jičín B - Poruba B 3:7
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 27 21 1 0 5 136:86 65
    2. 27 19 1 1 6 143:84 60
    3. 27 19 0 1 7 141:97 58
    4. 27 17 0 1 9 164:91 52
    5. 27 14 1 1 11 114:109 45
    6. 27 14 0 0 13 151:126 42
    7. 27 13 1 1 12 116:95 42
    8. 27 8 0 0 19 89:150 24
    9. 27 3 3 1 20 108:171 16
    10. 27 0 0 1 26 49:202 1