Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 21. srpna 2019
svátek má Johana.
Hlavní menu
  • ID: 12485
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2823
    Týden:
    101
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    11.kolo

    Čt 07.09. 17:00 Praga - Junior Praha 3:4 (2:2)
    17.11. 10:45 Radotín - Újezd nad Lesy 4:3 (1:2)
    17.11. 12:00 Tempo - Běchovičtí Sršni 3:2 (2:1)
    Ne 19.11. 11:45 Podolí - Union Vršovice 3:3 (0:2)
    Ne 19.11. 13:30 Čechie Uhřiněves - Dukla JM 1:18 (1:9)
    Ne 19.11. 13:30 JM Chodov - Hostivař 1:5 (1:1)

    1.kolo

    08.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - Radotín 5:3 (2:0)
    So 09.09. 08:45 Hostivař - Union Vršovice 4:11 (3:5)
    So 09.09. 11:00 Junior Praha - JM Chodov 16:2 (7:0)
    So 09.09. 13:00 Dukla JM - Praga 8:5 (3:3)
    Ne 10.09. 10:00 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 14:3 (7:1)
    Ne 10.09. 17:00 Podolí - Tempo 0:14 (0:4)

    2.kolo

    So 16.09. 09:00 Čechie Uhřiněves - Běchovičtí Sršni 1:8 (0:2)
    So 16.09. 10:00 Radotín - Podolí 12:2 (6:1)
    Ne 17.09. 10:30 JM Chodov - Dukla JM 0:17 (0:11)
    Ne 17.09. 13:15 Praga - Újezd nad Lesy 8:1 (4:0)
    Ne 17.09. 14:45 Union Vršovice - Tempo 4:3 (1:1)
    Ne 17.09. 14:45 Hostivař - Junior Praha 0:11 (0:6)

    3.kolo

    22.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - Praga 4:6 (0:2)
    So 23.09. 11:00 Junior Praha - Union Vršovice 6:2 (1:1)
    So 23.09. 12:30 Dukla JM - Hostivař 9:3 (3:1)
    So 23.09. 14:30 Tempo - Radotín 4:6 (2:5)
    Ne 24.09. 10:00 Újezd nad Lesy - JM Chodov 6:1 (2:0)
    Ne 24.09. 16:30 Podolí - Čechie Uhřiněves 1:6 (1:3)

    4.kolo

    St 27.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Tempo 4:7 (3:1)
    Čt 28.09. 08:45 Hostivař - Újezd nad Lesy 1:6 (1:4)
    Čt 28.09. 12:30 JM Chodov - Běchovičtí Sršni 3:12 (0:8)
    Ne 01.10. 13:15 Praga - Podolí 6:0 (4:0)
    Ne 01.10. 16:00 Junior Praha - Dukla JM 4:2 (1:0)
    Ne 01.10. 16:30 Union Vršovice - Radotín 5:11 (3:6)

    8.kolo

    Čt 28.09. 08:30 Union Vršovice - Praga 9:2 (7:0)
    Čt 28.09. 14:15 Dukla JM - Podolí 15:2 (9:1)
    Ne 29.10. 10:00 Újezd nad Lesy - Běchovičtí Sršni 2:2 (1:2)
    St 01.11. 16:30 Junior Praha - Tempo 5:0 (3:0)
    Čt 02.11. 17:00 JM Chodov - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:1)
    03.11. 18:00 Radotín - Hostivař 6:3 (2:2)

    5.kolo

    06.10. 16:30 Běchovičtí Sršni - Hostivař 7:2 (3:1)
    So 07.10. 10:00 Radotín - Čechie Uhřiněves 12:2 (9:1)
    So 07.10. 14:30 Tempo - Praga 6:2 (4:1)
    Ne 08.10. 10:00 Újezd nad Lesy - Junior Praha 0:5 (0:1)
    Ne 08.10. 10:45 Dukla JM - Union Vršovice 4:3 (2:1)
    Ne 08.10. 16:00 Podolí - JM Chodov 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 14.10. 08:45 Hostivař - Podolí 12:3 (7:1)
    So 14.10. 11:00 Junior Praha - Běchovičtí Sršni 11:9 (6:9)
    So 14.10. 11:30 Dukla JM - Újezd nad Lesy 6:1 (2:1)
    Ne 15.10. 13:00 JM Chodov - Tempo 1:5 (0:3)
    Ne 15.10. 13:15 Praga - Radotín 2:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Union Vršovice - Čechie Uhřiněves 10:1 (3:0)

    7.kolo

    So 21.10. 10:00 Radotín - JM Chodov 12:0 (4:0)
    So 21.10. 11:00 Běchovičtí Sršni - Dukla JM 1:3 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Tempo - Hostivař 9:6 (5:5)
    Ne 22.10. 10:00 Újezd nad Lesy - Union Vršovice 4:2 (2:0)
    Ne 22.10. 13:30 Čechie Uhřiněves - Praga 1:15 (0:6)
    Ne 22.10. 13:45 Podolí - Junior Praha 0:11 (0:6)

    9.kolo

    So 04.11. 09:30 Radotín - Junior Praha 0:7 (0:4)
    So 04.11. 11:00 Běchovičtí Sršni - Union Vršovice 5:1 (4:0)
    So 04.11. 14:30 Tempo - Dukla JM 1:4 (0:1)
    Ne 05.11. 08:45 Praga - JM Chodov 5:0 (4:0)
    Ne 05.11. 12:15 Podolí - Újezd nad Lesy 3:8 (0:5)
    Ne 05.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Hostivař 4:5 (3:1)

    10.kolo

    So 11.11. 09:00 Union Vršovice - JM Chodov 2:4 (1:1)
    So 11.11. 09:00 Junior Praha - Čechie Uhřiněves 15:0 (10:0)
    So 11.11. 09:15 Hostivař - Praga 4:7 (3:4)
    So 11.11. 11:00 Běchovičtí Sršni - Podolí 17:0 (8:0)
    Ne 12.11. 08:45 Dukla JM - Radotín 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 09:45 Újezd nad Lesy - Tempo 3:5 (1:2)

    12.kolo

    So 07.04. 09:00 Union Vršovice - Hostivař 5:3 (3:0)
    So 07.04. 10:00 Radotín - Běchovičtí Sršni 5:2 (2:1)
    Ne 08.04. 13:30 JM Chodov - Junior Praha 1:4 (0:3)
    Ne 08.04. 13:30 Tempo - Podolí 19:2 (11:1)
    Ne 08.04. 14:30 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 3:10 (1:5)
    Ne 08.04. 14:45 Praga - Dukla JM 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 14.04. 11:00 Běchovičtí Sršni - Čechie Uhřiněves 10:2 (3:1)
    So 14.04. 11:00 Junior Praha - Hostivař 10:1 (6:0)
    So 14.04. 13:00 Podolí - Radotín 1:17 (0:8)
    So 14.04. 13:00 Dukla JM - JM Chodov 8:1 (2:1)
    So 14.04. 13:15 Tempo - Union Vršovice 13:3 (7:0)
    Ne 15.04. 10:00 Újezd nad Lesy - Praga 2:3 (1:1)

    14.kolo

    St 18.04. 17:30 Čechie Uhřiněves - Podolí 3:2 (1:0)
    20.04. 17:00 Union Vršovice - Junior Praha 3:7 (1:5)
    So 21.04. 10:00 Radotín - Tempo 4:5 (3:1)
    So 21.04. 11:00 Hostivař - Dukla JM 1:9 (0:5)
    So 21.04. 15:15 Praga - Běchovičtí Sršni 7:1 (3:0)
    Ne 22.04. 14:00 JM Chodov - Újezd nad Lesy 1:8 (1:3)

    15.kolo

    27.04. 16:30 Dukla JM - Junior Praha 0:1 (0:0)
    27.04. 17:00 Běchovičtí Sršni - JM Chodov 4:0 (2:0)
    So 28.04. 10:00 Radotín - Union Vršovice 7:1 (1:1)
    So 28.04. 14:45 Tempo - Čechie Uhřiněves 11:1 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Podolí - Praga 1:13 (0:6)
    Ne 29.04. 10:00 Újezd nad Lesy - Hostivař 5:2 (3:1)

    16.kolo

    Čt 03.05. 17:00 Praga - Tempo 6:4 (1:1)
    So 05.05. 08:45 Hostivař - Běchovičtí Sršni 2:6 (0:3)
    So 05.05. 10:45 Union Vršovice - Dukla JM 0:21 (0:11)
    So 05.05. 10:45 Junior Praha - Újezd nad Lesy 4:1 (2:0)
    So 05.05. 14:00 JM Chodov - Podolí 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 14:30 Čechie Uhřiněves - Radotín 0:9 (0:6)

    17.kolo

    11.05. 17:00 Běchovičtí Sršni - Junior Praha 2:4 (0:2)
    So 12.05. 09:00 Podolí - Hostivař 6:4 (3:2)
    So 12.05. 10:00 Radotín - Praga 1:3 (1:2)
    So 12.05. 14:45 Tempo - JM Chodov 15:3 (7:1)
    Ne 13.05. 10:00 Újezd nad Lesy - Dukla JM 2:10 (1:7)
    Ne 13.05. 14:30 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 2:7 (2:2)

    18.kolo

    St 16.05. 17:30 JM Chodov - Radotín 2:11 (1:3)
    So 19.05. 08:45 Hostivař - Tempo 1:10 (0:5)
    So 19.05. 10:45 Junior Praha - Podolí 16:0 (7:0)
    So 19.05. 15:00 Dukla JM - Běchovičtí Sršni 15:1 (5:1)
    Ne 20.05. 13:15 Praga - Čechie Uhřiněves 10:0 (5:0)
    Ne 20.05. 17:00 Union Vršovice - Újezd nad Lesy 4:2 (2:1)

    19.kolo

    Čt 24.05. 18:00 Běchovičtí Sršni - Újezd nad Lesy 3:5 (0:4)
    So 26.05. 09:00 Podolí - Dukla JM 0:13 (0:8)
    So 26.05. 14:45 Tempo - Junior Praha 2:10 (0:6)
    Ne 27.05. 11:00 Praga - Union Vršovice 10:1 (3:1)
    Ne 27.05. 13:00 Hostivař - Radotín 2:9 (1:6)
    Ne 27.05. 14:30 Čechie Uhřiněves - JM Chodov 6:3 (4:0)

    20.kolo

    Čt 31.05. 17:30 JM Chodov - Praga 5:8 (3:4)
    01.06. 17:00 Union Vršovice - Běchovičtí Sršni 3:5 (1:2)
    01.06. 17:30 Dukla JM - Tempo 7:0 (7:0)
    So 02.06. 08:45 Hostivař - Čechie Uhřiněves 3:5 (1:0)
    So 02.06. 13:00 Junior Praha - Radotín 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 10:00 Újezd nad Lesy - Podolí 14:0 (6:0)

    21.kolo

    08.06. 17:30 JM Chodov - Union Vršovice 2:6 (0:1)
    08.06. 18:00 Tempo - Újezd nad Lesy 8:3 (4:0)
    So 09.06. 09:00 Podolí - Běchovičtí Sršni 2:6 (1:4)
    So 09.06. 10:00 Radotín - Dukla JM 0:7 (0:4)
    So 09.06. 12:00 Praga - Hostivař 11:1 (6:0)
    Ne 10.06. 14:30 Čechie Uhřiněves - Junior Praha 0:7 (0:4)

    22.kolo

    Čt 14.06. 18:00 Běchovičtí Sršni - Tempo 4:2 (1:1)
    So 16.06. 09:00 Junior Praha - Praga 7:1 (2:1)
    So 16.06. 10:45 Dukla JM - Čechie Uhřiněves 6:3 (2:1)
    Ne 17.06. 10:00 Újezd nad Lesy - Radotín 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 13:00 Hostivař - JM Chodov 4:2 (2:2)
    Ne 17.06. 15:15 Union Vršovice - Podolí 8:3 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 1 0 167:31 64
    2. 22 20 0 2 189:32 60
    3. 22 16 0 6 134:64 48
    4. 22 14 0 8 146:81 42
    5. 22 13 2 7 135:64 41
    6. 22 12 1 9 116:82 37
    7. 22 10 2 10 102:80 32
    8. 22 9 1 12 93:122 28
    9. 22 4 1 17 49:184 13
    10. 22 4 0 18 69:152 12
    11. 22 2 2 18 37:158 8
    12. 22 1 2 19 34:221 5