Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 12480
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4028
    Týden:
    89
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    7.kolo

    Ne 03.09. 14:30 Meteor B - Dukla Praha C 1:11 (1:5)
    20.10. 16:30 Motorlet Praha C - ČAFC Praha 5:3 (3:1)
    So 21.10. 09:15 ABC Braník B - Libuš 4:4 (2:2)
    So 21.10. 10:00 Xaverov - Slavia Praha D 4:10 (2:6)
    So 21.10. 13:00 FA AZ Praha - Viktoria Žižkov C 5:5 (2:5)
    Ne 22.10. 11:45 Zličín - Union Vršovice 5:6 (2:2)

    11.kolo

    Ne 03.09. 15:15 Union Vršovice - Libuš 6:5 (2:1)
    Čt 28.09. 15:00 Motorlet Praha C - Viktoria Žižkov C 4:2 (3:2)
    Po 13.11. 19:00 Zličín - FA AZ Praha 4:8 (2:3)
    17.11. 13:00 Xaverov - Dukla Praha C 4:5 (2:1)
    So 18.11. 09:00 ABC Braník B - Meteor B 0:9 (0:5)
    So 18.11. 10:00 Slavia Praha D - ČAFC Praha 5:2 (3:1)

    1.kolo

    08.09. 17:30 Motorlet Praha C - ABC Braník B 7:5 (5:0)
    So 09.09. 09:00 FA AZ Praha - Xaverov 3:3 (1:2)
    So 09.09. 12:45 ČAFC Praha - Union Vršovice 8:0 (5:0)
    So 09.09. 13:15 Libuš - Viktoria Žižkov C 2:3 (0:1)
    So 09.09. 14:15 Dukla Praha C - Slavia Praha D 0:17 (0:9)
    Ne 10.09. 12:00 Meteor B - Zličín 12:1 (3:0)

    2.kolo

    15.09. 16:30 Viktoria Žižkov C - ABC Braník B 7:3 (5:2)
    So 16.09. 08:30 Slavia Praha D - FA AZ Praha 20:1 (12:1)
    So 16.09. 10:15 Libuš - ČAFC Praha 1:8 (0:4)
    So 16.09. 10:45 Union Vršovice - Dukla Praha C 2:12 (1:6)
    So 16.09. 13:00 Zličín - Motorlet Praha C 2:2 (0:1)
    Ne 17.09. 13:00 Xaverov - Meteor B 2:6 (1:0)

    3.kolo

    22.09. 17:30 Motorlet Praha C - Xaverov 9:0 (4:0)
    So 23.09. 09:00 FA AZ Praha - Union Vršovice 9:3 (3:2)
    So 23.09. 12:30 ABC Braník B - Zličín 4:2 (2:2)
    Ne 24.09. 09:30 ČAFC Praha - Viktoria Žižkov C 7:2 (3:1)
    Ne 24.09. 10:15 Dukla Praha C - Libuš 15:2 (10:1)
    Ne 24.09. 11:45 Meteor B - Slavia Praha D 6:4 (5:2)

    4.kolo

    St 27.09. 17:00 Slavia Praha D - Motorlet Praha C 11:3 (6:2)
    Čt 28.09. 10:15 Union Vršovice - Meteor B 2:10 (0:7)
    Čt 28.09. 11:00 Libuš - FA AZ Praha 3:5 (1:2)
    Ne 01.10. 13:00 Xaverov - ABC Braník B 7:0 (3:0)
    Ne 01.10. 14:00 Viktoria Žižkov C - Zličín 3:4 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 ČAFC Praha - Dukla Praha C 4:4 (2:3)

    8.kolo

    Čt 28.09. 15:00 ČAFC Praha - ABC Braník B 8:5 (3:2)
    Čt 26.10. 10:15 Dukla Praha C - Motorlet Praha C 6:2 (2:2)
    So 28.10. 09:00 FA AZ Praha - Meteor B 1:14 (1:6)
    Ne 29.10. 10:00 Libuš - Zličín 2:4 (1:2)
    Ne 05.11. 13:30 Xaverov - Union Vršovice 1:2 (1:0)
    Út 14.11. 17:00 Viktoria Žižkov C - Slavia Praha D 5:6 (5:3)

    5.kolo

    06.10. 17:00 Motorlet Praha C - Union Vršovice 2:11 (2:5)
    06.10. 17:00 ABC Braník B - Slavia Praha D 0:8 (0:2)
    So 07.10. 09:00 FA AZ Praha - ČAFC Praha 4:10 (1:3)
    So 07.10. 10:15 Dukla Praha C - Viktoria Žižkov C 6:3 (3:1)
    Ne 08.10. 11:00 Meteor B - Libuš 16:2 (9:1)
    Ne 08.10. 12:15 Zličín - Xaverov 1:9 (1:3)

    6.kolo

    13.10. 16:30 Viktoria Žižkov C - Xaverov 3:0 (1:0)
    So 14.10. 08:30 Slavia Praha D - Zličín 9:1 (4:0)
    So 14.10. 10:45 Union Vršovice - ABC Braník B 3:2 (2:0)
    So 14.10. 11:00 Libuš - Motorlet Praha C 1:11 (1:5)
    So 14.10. 12:45 ČAFC Praha - Meteor B 2:8 (1:2)
    So 14.10. 14:15 Dukla Praha C - FA AZ Praha 12:4 (6:4)

    9.kolo

    So 04.11. 08:30 Slavia Praha D - Union Vršovice 17:2 (12:1)
    So 04.11. 09:00 Xaverov - Libuš 5:3 (2:2)
    So 04.11. 09:45 ABC Braník B - Dukla Praha C 2:10 (0:2)
    So 04.11. 13:30 Motorlet Praha C - FA AZ Praha 2:6 (0:2)
    Ne 05.11. 09:00 Meteor B - Viktoria Žižkov C 6:0 (2:0)
    Ne 05.11. 10:15 Zličín - ČAFC Praha 0:6 (0:1)

    10.kolo

    So 11.11. 09:00 FA AZ Praha - ABC Braník B 12:0 (7:0)
    So 11.11. 13:00 Libuš - Slavia Praha D 1:17 (1:6)
    So 11.11. 14:00 Viktoria Žižkov C - Union Vršovice 5:8 (2:1)
    Ne 12.11. 13:00 Dukla Praha C - Zličín 10:2 (5:0)
    Ne 12.11. 14:30 Meteor B - Motorlet Praha C 9:3 (5:2)
    Ne 12.11. 16:00 ČAFC Praha - Xaverov 2:3 (2:2)

    12.kolo

    06.04. 16:30 Viktoria Žižkov C - Libuš 3:9 (1:6)
    06.04. 17:00 Zličín - Meteor B 1:3 (0:3)
    So 07.04. 10:00 Slavia Praha D - Dukla Praha C 16:4 (8:2)
    Ne 08.04. 13:00 Xaverov - FA AZ Praha 9:2 (3:0)
    Ne 08.04. 14:45 ABC Braník B - Motorlet Praha C 5:2 (2:1)
    Ne 08.04. 16:30 Union Vršovice - ČAFC Praha 2:1 (2:0)

    13.kolo

    13.04. 17:00 Motorlet Praha C - Zličín 4:0 (1:0)
    So 14.04. 14:15 Dukla Praha C - Union Vršovice 8:2 (2:0)
    Ne 15.04. 11:45 ČAFC Praha - Libuš 5:5 (1:3)
    Ne 15.04. 15:00 ABC Braník B - Viktoria Žižkov C 2:8 (0:5)
    Ne 15.04. 15:00 Meteor B - Xaverov 15:0 (10:0)
    Ne 15.04. 15:00 FA AZ Praha - Slavia Praha D 1:13 (0:8)

    14.kolo

    20.04. 16:30 Viktoria Žižkov C - ČAFC Praha 0:4 (0:1)
    So 21.04. 08:30 Slavia Praha D - Meteor B 8:0 (4:0)
    So 21.04. 08:30 Zličín - ABC Braník B 1:1 (0:0)
    So 21.04. 11:00 Libuš - Dukla Praha C 4:9 (3:7)
    So 21.04. 12:15 Xaverov - Motorlet Praha C 1:2 (0:1)
    Čt 26.04. 16:30 Union Vršovice - FA AZ Praha 5:3 (2:1)

    15.kolo

    27.04. 17:00 Motorlet Praha C - Slavia Praha D 3:3 (3:1)
    So 28.04. 10:15 Dukla Praha C - ČAFC Praha 8:5 (2:1)
    So 28.04. 11:00 FA AZ Praha - Libuš 9:2 (6:2)
    So 28.04. 15:00 ABC Braník B - Xaverov 3:2 (2:1)
    Ne 29.04. 10:00 Meteor B - Union Vršovice 8:3 (4:0)
    Ne 29.04. 13:15 Zličín - Viktoria Žižkov C 2:1 (1:0)

    16.kolo

    04.05. 18:00 Viktoria Žižkov C - Dukla Praha C 3:0 (1:0)
    So 05.05. 12:15 Xaverov - Zličín 2:2 (2:0)
    So 05.05. 12:30 Union Vršovice - Motorlet Praha C 3:3 (2:0)
    So 05.05. 13:45 Libuš - Meteor B 5:2 (1:1)
    So 05.05. 14:00 Slavia Praha D - ABC Braník B 1:4 (0:2)
    So 05.05. 14:45 ČAFC Praha - FA AZ Praha 5:6 (3:2)

    17.kolo

    Ne 22.04. 11:30 ABC Braník B - Union Vršovice 3:6 (1:1)
    11.05. 17:00 Motorlet Praha C - Libuš 6:4 (3:4)
    Ne 13.05. 10:45 Meteor B - ČAFC Praha 12:0 (8:0)
    Ne 13.05. 13:00 Zličín - Slavia Praha D 0:12 (0:5)
    Ne 13.05. 13:15 Xaverov - Viktoria Žižkov C 8:0 (3:0)
    Ne 13.05. 15:00 FA AZ Praha - Dukla Praha C 3:9 (1:5)

    18.kolo

    18.05. 18:00 Viktoria Žižkov C - FA AZ Praha 10:1 (6:0)
    So 19.05. 08:30 ČAFC Praha - Motorlet Praha C 3:8 (1:4)
    So 19.05. 08:30 Slavia Praha D - Xaverov 10:3 (4:3)
    So 19.05. 13:15 Libuš - ABC Braník B 4:5 (4:2)
    So 19.05. 14:15 Dukla Praha C - Meteor B 6:7 (3:3)
    Ne 20.05. 13:30 Union Vršovice - Zličín 1:5 (1:4)

    19.kolo

    Čt 24.05. 17:00 Slavia Praha D - Viktoria Žižkov C 2:0 (2:0)
    25.05. 17:00 Motorlet Praha C - Dukla Praha C 6:0 (3:0)
    Ne 27.05. 09:00 Meteor B - FA AZ Praha 12:1 (6:0)
    Ne 27.05. 11:15 Union Vršovice - Xaverov 6:1 (2:1)
    Ne 27.05. 13:15 Zličín - Libuš 5:4 (2:2)
    Ne 27.05. 14:30 ABC Braník B - ČAFC Praha 15:2 (8:1)

    20.kolo

    Út 29.05. 16:30 Union Vršovice - Slavia Praha D 1:2 (0:1)
    01.06. 18:00 Viktoria Žižkov C - Meteor B 2:6 (1:2)
    So 02.06. 12:45 ČAFC Praha - Zličín 2:10 (1:3)
    So 02.06. 14:00 Libuš - Xaverov 1:4 (0:0)
    So 02.06. 14:15 Dukla Praha C - ABC Braník B 6:3 (2:2)
    Ne 03.06. 15:00 FA AZ Praha - Motorlet Praha C 6:4 (4:3)

    21.kolo

    Út 05.06. 17:00 Slavia Praha D - Libuš 5:2 (3:0)
    08.06. 17:00 Motorlet Praha C - Meteor B 1:7 (0:4)
    So 09.06. 12:30 ABC Braník B - FA AZ Praha 14:4 (5:0)
    So 09.06. 13:00 Xaverov - ČAFC Praha 8:4 (4:2)
    Ne 10.06. 15:00 Zličín - Dukla Praha C 1:17 (0:8)
    Ne 10.06. 15:15 Union Vršovice - Viktoria Žižkov C 2:4 (1:1)

    22.kolo

    Ne 25.03. 15:00 Meteor B - ABC Braník B 8:1 (3:0)
    Út 12.06. 17:00 FA AZ Praha - Zličín 4:14 (0:10)
    Čt 14.06. 17:00 ČAFC Praha - Slavia Praha D 5:16 (3:9)
    So 16.06. 11:00 Dukla Praha C - Xaverov 18:0 (9:0)
    Ne 17.06. 11:00 Libuš - Union Vršovice 3:10 (2:3)
    Ne 17.06. 18:00 Viktoria Žižkov C - Motorlet Praha C 6:1 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 212:48 58
    2. 22 19 0 3 177:56 57
    3. 22 16 1 5 176:93 49
    4. 22 11 1 10 86:117 34
    5. 22 10 3 9 90:94 33
    6. 22 8 2 12 98:173 26
    7. 22 8 2 12 76:107 26
    8. 22 8 1 13 75:88 25
    9. 22 7 3 12 67:122 24
    10. 22 7 2 13 81:121 23
    11. 22 7 2 13 96:127 23
    12. 22 2 2 18 69:157 8