Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12443
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4291
    Týden:
    37
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 13.08. 16:00 Palhanec - Raduň 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Větřkovice - Těškovice 1:8 (0:5)
    Ne 13.08. 17:00 Vávrovice B - Skřipov 1:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:30 Horní Lhota - Komárov 2:0 (0:0)
    Čt 28.09. 16:00 Budišovice - Chvalíkovice 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 Pustá Polom B - Budišovice 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Komárov - Větřkovice 10:0 (5:0)
    Ne 20.08. 17:00 Skřipov - Horní Lhota 3:3 (2:1)
    Ne 20.08. 17:00 Raduň - Vávrovice B 4:1 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Chvalíkovice - Palhanec 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Horní Lhota - Raduň 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Budišovice - Hrabyně 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Pustá Polom B - Palhanec 4:1 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Vávrovice B - Chvalíkovice 2:1 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Komárov - Skřipov 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:30 Skřipov - Větřkovice 2:0 (0:0)
    So 02.09. 16:30 Pustá Polom B - Vávrovice B 7:0 (4:0)
    So 02.09. 16:30 Hrabyně - Palhanec 3:0 (1:0)
    So 02.09. 16:30 Těškovice - Budišovice 4:1 (2:0)
    Ne 03.09. 16:30 Raduň - Komárov 3:4 (1:3)
    Ne 03.09. 16:30 Chvalíkovice - Horní Lhota 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Těškovice - Palhanec 8:0 (5:0)
    So 09.09. 16:00 Horní Lhota - Pustá Polom B 3:2 (1:10)
    Ne 10.09. 16:00 Vávrovice B - Hrabyně 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Komárov - Chvalíkovice 7:3 (5:2)
    Ne 10.09. 16:00 Skřipov - Raduň 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 16:00 Pustá Polom B - Komárov 3:2 (2:1)
    So 16.09. 16:00 Hrabyně - Horní Lhota 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 16:00 Raduň - Větřkovice 9:0 (5:0)
    Ne 17.09. 16:00 Chvalíkovice - Skřipov 2:0 (2:0)
    Ne 17.09. 16:00 Těškovice - Vávrovice B 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:00 Skřipov - Pustá Polom B 5:4 (1:4)
    So 23.09. 16:00 Horní Lhota - Těškovice 1:4 (1:3)
    Ne 24.09. 16:00 Větřkovice - Budišovice 1:8 (1:6)
    St 27.09. 16:00 Komárov - Hrabyně 5:2 (3:0)
    Ne 12.11. 13:30 Raduň - Chvalíkovice 1:4 (1:2)

    9.kolo

    So 30.09. 15:30 Pustá Polom B - Raduň 6:1 (2:1)
    So 30.09. 15:30 Hrabyně - Skřipov 3:1 (2:1)
    So 30.09. 15:30 Těškovice - Komárov 3:1 (2:1)
    Ne 01.10. 15:30 Chvalíkovice - Větřkovice 0k:3
    Ne 01.10. 15:30 Budišovice - Palhanec 1:4 (1:3)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Skřipov - Těškovice 0:4 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Větřkovice - Palhanec 2:4 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Vávrovice B - Budišovice 0:5 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Raduň - Hrabyně 5:1 (2:1)
    Ne 08.10. 15:00 Chvalíkovice - Pustá Polom B 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Pustá Polom B - Větřkovice 10:0 (4:0)
    So 14.10. 15:00 Hrabyně - Chvalíkovice 2:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Těškovice - Raduň 3:4 (0:3)
    So 14.10. 15:00 Palhanec - Vávrovice B 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:00 Budišovice - Horní Lhota 1:4 (1:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:00 Horní Lhota - Palhanec 6:1 (3:1)
    So 21.10. 14:00 Pustá Polom B - Hrabyně 5:0 (4:0)
    Ne 22.10. 14:00 Větřkovice - Vávrovice B 5:2 (2:1)
    Ne 22.10. 14:00 Komárov - Budišovice 3:0k
    Ne 22.10. 14:00 Chvalíkovice - Těškovice 1:7 (0:5)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Hrabyně - Větřkovice 2:1 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Těškovice - Pustá Polom B 2:5 (2:3)
    So 28.10. 14:00 Palhanec - Komárov 0:4 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Budišovice - Skřipov 0:5 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Vávrovice B - Horní Lhota 0:7 (0:3)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 Horní Lhota - Větřkovice 4:0 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Skřipov - Palhanec 4:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Hrabyně - Těškovice 0:1 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Komárov - Vávrovice B 9:1 (4:0)
    Ne 05.11. 14:00 Raduň - Budišovice 3:3 (1:2)

    18.kolo

    So 07.04. 15:30 Horní Lhota - Chvalíkovice 4:1 (1:1)
    So 07.04. 15:30 Palhanec - Hrabyně 2:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Větřkovice - Skřipov 5:2 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Komárov - Raduň 3:3 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Vávrovice B - Pustá Polom B 0:5 (0:3)
    Ne 08.04. 15:30 Budišovice - Těškovice 1:2 (0:0)

    19.kolo

    So 14.04. 16:00 Palhanec - Těškovice 0:3 (0:2)
    So 14.04. 16:00 Hrabyně - Vávrovice B 1:0 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Pustá Polom B - Horní Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Chvalíkovice - Komárov 2:3 (1:2)
    Ne 15.04. 16:00 Raduň - Skřipov 1:3 (0:2)

    20.kolo

    So 21.04. 16:00 Skřipov - Chvalíkovice 2:0 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Horní Lhota - Hrabyně 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Větřkovice - Raduň 3:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Komárov - Pustá Polom B 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Vávrovice B - Těškovice 0:7 (0:4)

    21.kolo

    So 28.04. 16:30 Těškovice - Horní Lhota 3:1 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Hrabyně - Komárov 0:3 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Pustá Polom B - Skřipov 3:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Budišovice - Větřkovice 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Chvalíkovice - Raduň 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 05.05. 16:00 Palhanec - Budišovice 2:7 (1:3)
    So 05.05. 16:30 Skřipov - Hrabyně 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Větřkovice - Chvalíkovice 4:2 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Raduň - Pustá Polom B 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Komárov - Těškovice 6:1 (3:1)

    23.kolo

    So 12.05. 16:00 Palhanec - Větřkovice 1:2 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Těškovice - Skřipov 5:1 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Hrabyně - Raduň 4:0 (3:0)
    Ne 13.05. 16:30 Budišovice - Vávrovice B 0:1 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Pustá Polom B - Chvalíkovice 8:1 (5:0)

    17.kolo

    So 31.03. 15:30 Hrabyně - Budišovice 4:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Palhanec - Pustá Polom B 1:4 (1:2)
    Ne 01.04. 15:30 Raduň - Horní Lhota 3:2 (3:1)
    Út 01.05. 16:30 Chvalíkovice - Vávrovice B 1:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Skřipov - Komárov 0:6 (0:2)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Horní Lhota - Budišovice 2:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Větřkovice - Pustá Polom B 1:1 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Chvalíkovice - Hrabyně 1:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Raduň - Těškovice 1:4 (0:4)
    Ne 20.05. 17:00 Vávrovice B - Palhanec 3:5 (2:3)

    25.kolo

    So 26.05. 16:00 Palhanec - Horní Lhota 1:3 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Těškovice - Chvalíkovice 3:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Hrabyně - Pustá Polom B 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Vávrovice B - Větřkovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Budišovice - Komárov 3:2 (1:2)

    26.kolo

    So 02.06. 17:00 Pustá Polom B - Těškovice 0:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Skřipov - Budišovice 3:2 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Horní Lhota - Vávrovice B 9:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Větřkovice - Hrabyně 3:4 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Komárov - Palhanec 9:1 (3:0)

    15.kolo

    So 09.06. 17:00 Skřipov - Vávrovice B 9:1 (5:0)
    So 09.06. 17:00 Těškovice - Větřkovice 10:0 (4:0)
    Ne 10.06. 17:00 Raduň - Palhanec 3:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Chvalíkovice - Budišovice 0:3 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Komárov - Horní Lhota 7:1 (2:0)

    14.kolo

    Út 08.05. 15:00 Vávrovice B - Komárov 1:5 (0:3)
    So 16.06. 14:00 Těškovice - Hrabyně 2:4 (1:3)
    So 16.06. 16:00 Palhanec - Skřipov 4:3 (0:2)
    So 16.06. 16:00 Větřkovice - Horní Lhota 1:6 (0:3)
    Ne 17.06. 17:00 Budišovice - Raduň 6:4 (4:1)

    16.kolo

    Út 01.05. 15:00 Větřkovice - Komárov 1:5 (1:1)
    So 23.06. 14:00 Vávrovice B - Raduň 1:9 (0:5)
    So 23.06. 16:00 Horní Lhota - Skřipov 2:0 (0:0)
    So 23.06. 16:00 Palhanec - Chvalíkovice 5:1 (1:0)
    So 23.06. 16:00 Budišovice - Pustá Polom B 1:5 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 0 4 92:28 54
    2. 22 17 1 4 99:30 52
    3. 22 15 1 6 79:27 46
    4. 22 15 1 6 69:34 46
    5. 22 13 1 8 41:39 40
    6. 22 10 1 11 53:54 31
    7. 22 9 2 11 47:52 29
    8. 22 8 4 10 60:53 28
    9. 22 7 1 14 36:93 22
    10. 22 6 2 14 37:75 20
    11. 22 2 3 17 25:67 9
    12. 22 2 3 17 16:102 9