Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 12441
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4920
    Týden:
    75
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Strahovice B - Dolní Benešov B 4:4 (3:2)
    So 12.08. 17:00 Štěpánkovice B - Závada 3:2 (1:2)
    So 12.08. 17:00 Hať B - Bohuslavice B 3:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Bolatice B - Sudice 5:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Darkovičky B - Bělá 2:2 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Služovice - Kozmice B 5:1 (1:1)

    3.kolo

    So 19.08. 15:00 Závada - Hať B 0:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Bohuslavice B - Bolatice B 3:5 (0:3)
    So 19.08. 17:00 Oldřišov B - Strahovice B 3:2 (0:0)
    Ne 20.08. 16:00 Bělá - Služovice 5:2 (4:2)
    Ne 20.08. 17:00 Sudice - Darkovičky B 4:2 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Dolní Benešov B - Štěpánkovice B 3:0k

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Darkovičky B - Bohuslavice B 3:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Strahovice B - Kozmice B 8:2 (3:2)
    So 26.08. 17:00 Štěpánkovice B - Oldřišov B 1:4 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Hať B - Dolní Benešov B 3:7 (2:4)
    So 26.08. 17:00 Bolatice B - Závada 2:2 (1:1)
    Ne 27.08. 16:00 Bělá - Sudice 5:1 (2:0)

    5.kolo

    01.09. 17:30 Kozmice B - Štěpánkovice B 2:0 (1:0)
    So 02.09. 16:30 Bohuslavice B - Bělá 0k:3
    So 02.09. 16:30 Závada - Darkovičky B 1:0 (0:0)
    So 02.09. 16:30 Oldřišov B - Hať B 7:1 (4:0)
    Ne 03.09. 14:00 Dolní Benešov B - Bolatice B 1:2 (0:1)
    Ne 03.09. 16:30 Sudice - Služovice 3:2 (1:2)

    6.kolo

    Čt 07.09. 17:00 Darkovičky B - Dolní Benešov B 4:5 (2:3)
    So 09.09. 16:00 Hať B - Kozmice B 1:1 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Bolatice B - Oldřišov B 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Služovice - Strahovice B 4:0 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Bělá - Závada 6:2 (4:0)
    Ne 10.09. 16:00 Sudice - Bohuslavice B 2:5 (1:2)

    7.kolo

    Čt 14.09. 16:30 Strahovice B - Štěpánkovice B 2:3 (0:1)
    So 16.09. 14:00 Kozmice B - Bolatice B 0:2 (0:2)
    So 16.09. 16:00 Bohuslavice B - Služovice 0:3 (0:1)
    So 16.09. 16:00 Závada - Sudice 2:3 (0:3)
    So 16.09. 16:00 Oldřišov B - Darkovičky B 2:5 (2:1)
    Ne 17.09. 16:00 Dolní Benešov B - Bělá 6:3 (3:1)

    8.kolo

    Ne 24.09. 16:00 Služovice - Štěpánkovice B 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Sudice - Dolní Benešov B 4:4 (0:3)
    St 27.09. 16:00 Darkovičky B - Kozmice B 4:2 (1:0)
    Čt 28.09. 16:00 Hať B - Strahovice B 2:0 (1:0)
    St 04.10. 16:00 Bělá - Oldřišov B 1:3 (1:3)
    Ne 12.11. 13:30 Bohuslavice B - Závada 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:30 Závada - Služovice 0:3 (0:1)
    So 30.09. 15:30 Oldřišov B - Sudice 6:6 (5:2)
    So 30.09. 15:30 Kozmice B - Bělá 0:2 (0:0)
    So 30.09. 15:30 Strahovice B - Bolatice B 1:3 (0:2)
    So 30.09. 15:30 Štěpánkovice B - Hať B 2:6 (1:1)
    Ne 01.10. 15:30 Dolní Benešov B - Bohuslavice B 7:0 (2:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Bolatice B - Štěpánkovice B 3:1 (1:1)
    So 07.10. 15:00 Darkovičky B - Strahovice B 0:2 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Bohuslavice B - Oldřišov B 4:4 (1:3)
    So 07.10. 15:00 Závada - Dolní Benešov B 1:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Služovice - Hať B 3:1 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Sudice - Kozmice B 8:2 (2:1)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Oldřišov B - Závada 3:2 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Kozmice B - Bohuslavice B 0:3 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Strahovice B - Bělá 3:2 (2:2)
    So 14.10. 15:00 Štěpánkovice B - Darkovičky B 4:2 (2:2)
    So 14.10. 15:00 Hať B - Bolatice B 1:4 (0:2)
    Ne 15.10. 15:00 Dolní Benešov B - Služovice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:00 Darkovičky B - Hať B 1:0 (1:0)
    So 21.10. 14:00 Závada - Kozmice B 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 14:00 Služovice - Bolatice B 0:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 Bělá - Štěpánkovice B 3:3 (1:2)
    Ne 22.10. 14:00 Sudice - Strahovice B 5:1 (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 Dolní Benešov B - Oldřišov B 1:4 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Oldřišov B - Služovice 0:7 (0:2)
    So 28.10. 14:00 Kozmice B - Dolní Benešov B 3:5 (0:1)
    So 28.10. 14:00 Strahovice B - Bohuslavice B 3:2 (2:1)
    So 28.10. 14:00 Bolatice B - Darkovičky B 4:1 (1:1)
    Ne 12.11. 13:30 Hať B - Bělá 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Štěpánkovice B - Sudice 3:0 (2:0)

    1.kolo

    So 04.11. 10:30 Bohuslavice B - Štěpánkovice B 1:4 (0:3)
    So 04.11. 14:00 Služovice - Darkovičky B 8:0 (4:0)
    So 04.11. 14:00 Bolatice B - Bělá 5:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Sudice - Hať B 2:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Závada - Strahovice B 1:3 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Oldřišov B - Kozmice B 3:1 (2:1)

    17.kolo

    So 31.03. 15:30 Kozmice B - Strahovice B 1:3 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Oldřišov B - Štěpánkovice B 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Závada - Bolatice B 4:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Bohuslavice B - Darkovičky B 2:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Sudice - Bělá 0:0 (0:0)
    Út 08.05. 14:00 Dolní Benešov B - Hať B 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 07.04. 15:30 Darkovičky B - Závada 1:2 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Bolatice B - Dolní Benešov B 6:1 (5:1)
    So 07.04. 15:30 Hať B - Oldřišov B 4:2 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Služovice - Sudice 6:2 (4:2)
    Ne 08.04. 15:30 Bělá - Bohuslavice B 1:4 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Štěpánkovice B - Kozmice B 3:1 (3:1)

    19.kolo

    So 14.04. 16:00 Strahovice B - Služovice 1:2 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Kozmice B - Hať B 0:5 (0:2)
    So 14.04. 16:00 Oldřišov B - Bolatice B 4:5 (3:2)
    So 14.04. 16:00 Závada - Bělá 1:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Bohuslavice B - Sudice 3:6 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Dolní Benešov B - Darkovičky B 3:1 (0:1)

    20.kolo

    So 21.04. 16:00 Darkovičky B - Oldřišov B 3:2 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Bolatice B - Kozmice B 10:0 (5:0)
    Ne 22.04. 16:00 Služovice - Bohuslavice B 7:2 (3:0)
    Ne 22.04. 16:00 Sudice - Závada 5:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bělá - Dolní Benešov B 7:2 (4:1)
    Ne 22.04. 16:00 Štěpánkovice B - Strahovice B 1:4 (0:3)

    22.kolo

    So 05.05. 16:30 Bohuslavice B - Dolní Benešov B 1:3 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Bolatice B - Strahovice B 9:2 (4:1)
    So 05.05. 16:30 Hať B - Štěpánkovice B 1:2 (0:0)
    Ne 06.05. 16:00 Bělá - Kozmice B 2:2 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Služovice - Závada 2:1 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Sudice - Oldřišov B 10:0 (3:0)

    21.kolo

    So 28.04. 16:30 Strahovice B - Hať B 1:1 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Oldřišov B - Bělá 3:1 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Závada - Bohuslavice B 4:1 (3:0)
    Ne 29.04. 16:30 Štěpánkovice B - Služovice 1:9 (0:5)
    Ne 29.04. 16:30 Dolní Benešov B - Sudice 3:1 (3:0)
    Út 08.05. 17:00 Kozmice B - Darkovičky B 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 12.05. 16:30 Hať B - Služovice 0:5 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Strahovice B - Darkovičky B 1:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Kozmice B - Sudice 0:3 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Oldřišov B - Bohuslavice B 9:5 (5:2)
    Ne 13.05. 16:30 Štěpánkovice B - Bolatice B 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Dolní Benešov B - Závada 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Závada - Oldřišov B 6:6 (2:4)
    So 19.05. 17:00 Bohuslavice B - Kozmice B 3:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Darkovičky B - Štěpánkovice B 3:1 (3:1)
    So 19.05. 17:00 Bolatice B - Hať B 9:1 (3:1)
    Ne 20.05. 16:00 Bělá - Strahovice B 2:2 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Služovice - Dolní Benešov B 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 26.05. 17:00 Bolatice B - Služovice 2:3 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Hať B - Darkovičky B 3:3 (2:3)
    So 26.05. 17:00 Strahovice B - Sudice 5:2 (4:1)
    So 26.05. 17:00 Kozmice B - Závada 2:3 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Oldřišov B - Dolní Benešov B 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Štěpánkovice B - Bělá 2:2 (1:0)

    26.kolo

    So 02.06. 17:00 Bohuslavice B - Strahovice B 2:1 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Darkovičky B - Bolatice B 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:00 Bělá - Hať B 3:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Služovice - Oldřišov B 4:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Dolní Benešov B - Kozmice B 3:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Sudice - Štěpánkovice B 4:1 (2:0)

    15.kolo

    So 09.06. 17:00 Kozmice B - Služovice 1:8 (0:5)
    So 09.06. 17:00 Závada - Štěpánkovice B 2:4 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Bohuslavice B - Hať B 3:3 (1:1)
    Ne 10.06. 16:00 Bělá - Darkovičky B 5:5 (0:4)
    Ne 10.06. 17:00 Dolní Benešov B - Strahovice B 1:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Sudice - Bolatice B 2:2 (2:2)

    14.kolo

    15.06. 18:00 Štěpánkovice B - Bohuslavice B 6:1 (4:1)
    So 16.06. 16:00 Strahovice B - Závada 2:3 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Darkovičky B - Služovice 1:4 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Hať B - Sudice 1:3 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Kozmice B - Oldřišov B 8:4 (2:1)
    Ne 17.06. 16:00 Bělá - Bolatice B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    Ne 25.03. 15:00 Štěpánkovice B - Dolní Benešov B 1:0 (1:0)
    Po 30.04. 17:30 Bolatice B - Bohuslavice B 7:2 (4:1)
    Út 01.05. 17:00 Hať B - Závada 2:2 (1:1)
    St 06.06. 17:00 Strahovice B - Oldřišov B 4:1 (1:1)
    Čt 21.06. 17:30 Darkovičky B - Sudice 3:5 (2:1)
    22.06. 18:00 Služovice - Bělá 4:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 2 2 95:22 62
    2. 24 16 3 5 88:37 51
    3. 24 13 4 7 81:61 43
    4. 24 12 5 7 65:54 41
    5. 24 11 3 10 49:56 36
    6. 24 10 4 10 72:83 34
    7. 24 9 5 10 56:57 32
    8. 24 9 5 10 47:52 32
    9. 24 8 7 9 58:56 31
    10. 24 7 5 12 50:65 26
    11. 24 6 6 12 42:64 24
    12. 24 5 3 16 49:89 18
    13. 24 3 2 19 34:90 11