Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 12430
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3814
    Týden:
    47
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 14:00 Fryšták B - FK Kudlov 3:2 np (1:1)
    Ne 06.08. 10:00 Mysločovice B - Louky B 2:3 np (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Všemina - Lužkovice B 2:1 np (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Komárov - Veselá B 0:5 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Hvozdná - Trnava 3:1 (1:0)
    Čt 28.09. 15:30 Provodov B - Racková 1:2 (1:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Lužkovice B - FK Kudlov 4:0
    So 12.08. 17:00 Louky B - Komárov 7:0
    Ne 13.08. 17:00 Trnava - Fryšták B 4:3 np
    Ne 13.08. 17:00 Veselá B - Hvozdná 2:0
    Ne 13.08. 17:00 Racková - Jaroslavice B 2:6
    Ne 13.08. 17:00 Všemina - Provodov B 6:3

    3.kolo

    So 19.08. 13:30 Fryšták B - Veselá B 1:2
    So 19.08. 16:30 Hvozdná - Louky B 2:1 np
    So 19.08. 16:30 FK Kudlov - Trnava 1:4
    Ne 20.08. 13:30 Mysločovice B - Racková 2:1
    Ne 20.08. 16:30 Provodov B - Lužkovice B 5:3
    Ne 20.08. 16:30 Jaroslavice B - Všemina 4:3 np (2:3)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Lužkovice B - Trnava 4:1
    So 26.08. 16:30 Louky B - Fryšták B 3:2 np
    Ne 27.08. 16:30 Racková - Komárov 3:0
    Ne 27.08. 16:30 Všemina - Mysločovice B 4:2
    Ne 27.08. 16:30 Provodov B - Jaroslavice B 2:3 np
    Ne 05.11. 14:00 Veselá B - FK Kudlov 6:0 (4:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Hvozdná - Racková 2:1 np
    Ne 03.09. 10:00 Mysločovice B - Provodov B 1:2
    Ne 03.09. 13:00 FK Kudlov - Louky B 1:3
    Ne 03.09. 16:00 Jaroslavice B - Lužkovice B 10:1
    Ne 03.09. 16:00 Komárov - Všemina 1:2
    Ne 03.09. 16:00 Trnava - Veselá B 1:3

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Lužkovice B - Veselá B 3:1
    So 09.09. 16:00 Louky B - Trnava 3:2
    Ne 10.09. 16:00 Racková - Fryšták B 1:2 np
    Ne 10.09. 16:00 Všemina - Hvozdná 0:1
    Ne 10.09. 16:00 Provodov B - Komárov 4:2
    Ne 10.09. 16:00 Jaroslavice B - Mysločovice B 4:1

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 FK Kudlov - Racková 2:5
    Ne 17.09. 10:00 Mysločovice B - Lužkovice B 0:3
    Ne 17.09. 15:30 Komárov - Jaroslavice B 1:3 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Hvozdná - Provodov B 8:2
    Ne 17.09. 15:30 Fryšták B - Všemina 0:3
    Čt 28.09. 14:00 Veselá B - Louky B 6:2 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Lužkovice B - Louky B 2:3
    Ne 24.09. 15:30 Racková - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Všemina - FK Kudlov 10:0 (5:0)
    Ne 24.09. 15:30 Jaroslavice B - Hvozdná 1:3 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Provodov B - Fryšták B 1:5 (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 Mysločovice B - Komárov 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Hvozdná - Mysločovice B 16:0 (10:0)
    So 30.09. 15:00 FK Kudlov - Provodov B 2:5 (0:5)
    So 30.09. 15:00 Veselá B - Racková 10:1 (4:0)
    Ne 01.10. 15:00 Komárov - Lužkovice B 0:2
    Ne 01.10. 15:00 Fryšták B - Jaroslavice B 5:6 np
    Ne 01.10. 15:00 Trnava - Všemina 1:2 np

    10.kolo

    Ne 08.10. 15:00 Racková - Louky B 1:0 np (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Všemina - Veselá B 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Provodov B - Trnava 2:5 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Jaroslavice B - FK Kudlov 6:1 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Komárov - Hvozdná 0:4 (0:2)
    Út 17.10. 19:00 Mysločovice B - Fryšták B 0:9 (0:3)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Hvozdná - Lužkovice B 4:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 FK Kudlov - Mysločovice B 3:0 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Louky B - Všemina 6:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Fryšták B - Komárov 4:2 (2:2)
    Ne 15.10. 15:00 Trnava - Jaroslavice B 4:2 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Veselá B - Provodov B 5:1 (2:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Lužkovice B - Racková 2:3 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Hvozdná - Fryšták B 3:1 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 Mysločovice B - Trnava 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Provodov B - Louky B 0:3 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Jaroslavice B - Veselá B 3:2 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Komárov - FK Kudlov 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 FK Kudlov - Hvozdná 1:7 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Veselá B - Mysločovice B 8:1 (5:0)
    So 28.10. 14:30 Louky B - Jaroslavice B 5:0 (1:0)
    St 01.11. 19:00 Fryšták B - Lužkovice B 0:10 (0:3)
    So 04.11. 14:00 Racková - Všemina 2:3 np (2:1)
    So 11.11. 13:30 Trnava - Komárov 3:4 (2:1)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 FK Kudlov - Fryšták B 1:4 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Louky B - Mysločovice B 3:0 (3:0)
    Ne 25.03. 15:00 Veselá B - Komárov 3:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Trnava - Hvozdná 0:2 (0:1)
    Út 01.05. 17:00 Lužkovice B - Všemina 3:2 (1:1)
    Út 08.05. 16:30 Racková - Provodov B 2:3 np (0:1)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 FK Kudlov - Lužkovice B 1:4 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Fryšták B - Trnava 2:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Hvozdná - Veselá B 3:2 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Komárov - Louky B 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Jaroslavice B - Racková 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Provodov B - Všemina 2:1 (2:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Lužkovice B - Provodov B 0:4 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Všemina - Jaroslavice B 3:2 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Racková - Mysločovice B 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Louky B - Hvozdná 1:3 (1:3)
    Ne 08.04. 15:30 Veselá B - Fryšták B 3:4 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Trnava - FK Kudlov 5:3 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 FK Kudlov - Veselá B 0:6 (0:2)
    So 14.04. 16:00 Fryšták B - Louky B 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:00 Mysločovice B - Všemina 0:2 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Trnava - Lužkovice B 4:3 np (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Komárov - Racková 0:2 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Jaroslavice B - Provodov B 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Lužkovice B - Jaroslavice B 1:4 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Louky B - FK Kudlov 4:0 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Veselá B - Trnava 6:1 (5:0)
    Ne 22.04. 16:00 Provodov B - Mysločovice B 1:0 np (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Všemina - Komárov 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Racková - Hvozdná 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Fryšták B - Racková 3:1 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Hvozdná - Všemina 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:00 Mysločovice B - Jaroslavice B 3:5 (1:4)
    Ne 29.04. 16:30 Veselá B - Lužkovice B 4:1 (2:1)
    Ne 29.04. 16:30 Trnava - Louky B 3:5 (1:2)
    Ne 29.04. 16:30 Komárov - Provodov B 1:4 (1:2)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Louky B - Veselá B 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 13:00 Lužkovice B - Mysločovice B 7:2 (4:1)
    Ne 06.05. 16:30 Jaroslavice B - Komárov 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Provodov B - Hvozdná 0:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Všemina - Fryšták B 1:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Racková - FK Kudlov 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 FK Kudlov - Všemina 0:4 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Hvozdná - Jaroslavice B 5:2 (1:2)
    Ne 13.05. 10:00 Fryšták B - Provodov B 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Louky B - Lužkovice B 5:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Trnava - Racková 1:3 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Komárov - Mysločovice B 2:0 (1:0)

    22.kolo

    Ne 20.05. 10:00 Mysločovice B - Hvozdná 0:11 (0:5)
    Ne 20.05. 13:00 Lužkovice B - Komárov 3:4 np (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Jaroslavice B - Fryšták B 2:4 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Provodov B - FK Kudlov 3:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Všemina - Trnava 3:1 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Racková - Veselá B 3:2 (3:2)

    23.kolo

    25.05. 18:00 Louky B - Racková 2:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Veselá B - Všemina 3:0k
    So 26.05. 17:00 FK Kudlov - Jaroslavice B 1:3 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Fryšták B - Mysločovice B 5:1 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Hvozdná - Komárov 3:0k
    Ne 27.05. 17:00 Trnava - Provodov B 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Provodov B - Veselá B 0:5 (0:2)
    Ne 03.06. 10:00 Mysločovice B - FK Kudlov 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Lužkovice B - Hvozdná 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Komárov - Fryšták B 1:0 np (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Jaroslavice B - Trnava 4:2 (4:1)
    Ne 03.06. 17:00 Všemina - Louky B 1:6 (0:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Louky B - Provodov B 4:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Fryšták B - Hvozdná 1:3 (0:2)
    Ne 10.06. 14:00 FK Kudlov - Komárov 4:1 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Racková - Lužkovice B 3:2 np (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Veselá B - Jaroslavice B 13:2 (5:0)
    Ne 10.06. 17:00 Trnava - Mysločovice B 9:0 (4:0)

    26.kolo

    Út 08.05. 10:00 Mysločovice B - Veselá B 2:6 (0:3)
    So 16.06. 11:00 Jaroslavice B - Louky B 1:2 (0:1)
    So 16.06. 15:00 Hvozdná - FK Kudlov 10:0 (5:0)
    So 16.06. 15:30 Komárov - Trnava 3:1 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Lužkovice B - Fryšták B 3:5 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Všemina - Racková 5:3 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 20 2 0 2 97:20 64
    2. 24 17 2 2 3 73:30 57
    3. 24 17 0 0 7 105:34 51
    4. 24 13 2 4 5 67:49 47
    5. 24 12 3 1 8 59:47 43
    6. 24 12 3 0 9 74:65 42
    7. 24 10 2 4 8 45:47 38
    8. 24 10 0 4 10 67:63 34
    9. 24 8 2 1 13 44:68 29
    10. 24 7 2 1 14 57:64 26
    11. 24 6 2 0 16 27:62 22
    12. 24 3 0 1 20 25:101 10
    13. 24 1 0 2 21 19:109 5