Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 12427
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7143
    Týden:
    83
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 06.08. 17:00 Kostelec - SK Zlín 2:1 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Pozlovice - Nedašova Lhota 0:1 np (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Bylnice - Návojná 4:3 np (2:1)
    Ne 06.08. 17:00 Mysločovice - Luhačovice B 3:2 np (2:1)
    Ne 06.08. 17:00 Poteč - Dolní Lhota 3:2 (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Újezd - Rokytnice 6:0 (4:0)
    Ne 06.08. 17:00 Štípa - Mladcová B 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 13:30 Luhačovice B - Poteč 7:0 (3:0)
    So 12.08. 17:00 Dolní Lhota - Újezd 5:1 (3:1)
    Ne 13.08. 15:30 Rokytnice - Štípa 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 SK Zlín - Mladcová B 0:3 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Návojná - Mysločovice 3:2 np (2:1)
    Ne 13.08. 17:00 Nedašova Lhota - Bylnice 3:1 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Kostelec - Pozlovice 6:1 (4:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Mladcová B - Rokytnice 1:0 np (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Pozlovice - SK Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Bylnice - Kostelec 1:3 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Mysločovice - Nedašova Lhota 5:1 (3:0)
    Ne 20.08. 16:30 Poteč - Návojná 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Újezd - Luhačovice B 0:3 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Štípa - Dolní Lhota 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 13:30 Luhačovice B - Štípa 4:0 (4:0)
    So 26.08. 16:30 Dolní Lhota - Mladcová B 4:3 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Návojná - Újezd 2:3 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Nedašova Lhota - Poteč 2:3 np (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Kostelec - Mysločovice 2:1 np (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Pozlovice - Bylnice 1:2 (1:1)
    06.10. 15:30 SK Zlín - Rokytnice 6:0 (4:0)

    5.kolo

    Ne 03.09. 15:30 Rokytnice - Dolní Lhota 2:5 (0:3)
    Ne 03.09. 16:00 Bylnice - SK Zlín 8:1 (4:0)
    Ne 03.09. 16:00 Mysločovice - Pozlovice 6:2 (3:0)
    Ne 03.09. 16:00 Poteč - Kostelec 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Újezd - Nedašova Lhota 5:4 (2:3)
    Ne 03.09. 16:00 Štípa - Návojná 2:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Mladcová B - Luhačovice B 0:11 (0:5)

    6.kolo

    So 09.09. 13:30 Luhačovice B - Rokytnice 7:0 (4:0)
    Ne 10.09. 16:00 SK Zlín - Dolní Lhota 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Návojná - Mladcová B 6:0 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Nedašova Lhota - Štípa 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Kostelec - Újezd 7:1 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Pozlovice - Poteč 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Bylnice - Mysločovice 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Mladcová B - Nedašova Lhota 8:0 (5:0)
    So 16.09. 15:30 Dolní Lhota - Luhačovice B 0:8 (0:4)
    Ne 17.09. 15:30 Mysločovice - SK Zlín 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Poteč - Bylnice 4:1 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Újezd - Pozlovice 3:2 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Rokytnice - Návojná 3:2 (1:2)
    So 04.11. 13:00 Štípa - Kostelec 3:2 np (1:2)

    8.kolo

    Ne 24.09. 15:30 SK Zlín - Luhačovice B 3:8 (1:5)
    Ne 24.09. 15:30 Návojná - Dolní Lhota 4:1 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Nedašova Lhota - Rokytnice 5:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Kostelec - Mladcová B 2:1 np (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Pozlovice - Štípa 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Bylnice - Újezd 3:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Mysločovice - Poteč 3:2 np (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 13:30 Luhačovice B - Návojná 1:0 np (0:0)
    So 30.09. 15:00 Mladcová B - Pozlovice 6:1 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5:1 (3:0)
    Ne 01.10. 15:00 Poteč - SK Zlín 1:3 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Újezd - Mysločovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Štípa - Bylnice 4:5 np (4:3)
    Ne 01.10. 15:30 Rokytnice - Kostelec 1:2 (0:1)

    10.kolo

    Ne 08.10. 15:00 SK Zlín - Návojná 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Nedašova Lhota - Luhačovice B 2:4 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Kostelec - Dolní Lhota 6:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Pozlovice - Rokytnice 5:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bylnice - Mladcová B 3:2 np (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Mysločovice - Štípa 1:2 np (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Poteč - Újezd 4:2 (2:1)

    11.kolo

    So 14.10. 13:30 Luhačovice B - Kostelec 1:2 np (0:1)
    So 14.10. 15:00 Mladcová B - Mysločovice 3:2 (0:2)
    So 14.10. 15:00 Dolní Lhota - Pozlovice 3:2 (2:0)
    Ne 15.10. 15:00 Újezd - SK Zlín 3:2 np (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Štípa - Poteč 2:3 (1:3)
    Ne 15.10. 15:00 Návojná - Nedašova Lhota 4:3 (3:1)
    Ne 15.10. 15:30 Rokytnice - Bylnice 1:2 np (0:1)

    12.kolo

    Ne 22.10. 14:30 SK Zlín - Nedašova Lhota 5:2 (5:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kostelec - Návojná 5:2 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Pozlovice - Luhačovice B 1:5 (0:2)
    Ne 22.10. 14:30 Bylnice - Dolní Lhota 7:2 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Mysločovice - Rokytnice 3:0 (3:0)
    Ne 22.10. 14:30 Poteč - Mladcová B 1:0 (1:0)
    27.10. 19:30 Újezd - Štípa 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 28.10. 13:30 Luhačovice B - Bylnice 6:4 (3:3)
    So 28.10. 14:30 Dolní Lhota - Mysločovice 6:1 (5:1)
    Ne 29.10. 13:30 Štípa - SK Zlín 4:3 (1:1)
    So 04.11. 13:30 Mladcová B - Újezd 4:6 (2:1)
    So 04.11. 17:30 Návojná - Pozlovice 5:0 (2:0)
    So 11.11. 10:00 Nedašova Lhota - Kostelec 4:3 (1:2)
    So 11.11. 13:30 Rokytnice - Poteč 2:1 np (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 13:30 Luhačovice B - Mysločovice 6:2 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Dolní Lhota - Poteč 0:2 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Mladcová B - Štípa 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 SK Zlín - Kostelec 1:3 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Návojná - Bylnice 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Rokytnice - Újezd 0:2 (0:2)
    Út 01.05. 16:30 Nedašova Lhota - Pozlovice 0:2

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Mladcová B - SK Zlín 3:2 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Štípa - Rokytnice 2:1 np (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Újezd - Dolní Lhota 6:5 (3:1)
    Ne 01.04. 15:30 Poteč - Luhačovice B 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Mysločovice - Návojná 3:1 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Bylnice - Nedašova Lhota 2:1 np (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Pozlovice - Kostelec 0:6 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 13:30 Luhačovice B - Újezd 7:1 (3:1)
    So 07.04. 15:30 Dolní Lhota - Štípa 4:1 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 SK Zlín - Pozlovice 1:5 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Kostelec - Bylnice 6:0 (3:0)
    Ne 08.04. 15:30 Nedašova Lhota - Mysločovice 3:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Návojná - Poteč 1:0 np (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Rokytnice - Mladcová B 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 Štípa - Luhačovice B 1:4 (1:2)
    Ne 15.04. 13:00 Mladcová B - Dolní Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Rokytnice - SK Zlín 2:4 (1:3)
    Ne 15.04. 16:00 Újezd - Návojná 5:3 (3:0)
    Ne 15.04. 16:00 Poteč - Nedašova Lhota 2:5 (1:3)
    Ne 15.04. 16:00 Mysločovice - Kostelec 2:3 (2:1)
    Ne 15.04. 16:00 Bylnice - Pozlovice 4:1 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Dolní Lhota - Rokytnice 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 13:00 Luhačovice B - Mladcová B 6:2 (3:1)
    Ne 22.04. 16:00 SK Zlín - Bylnice 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Pozlovice - Mysločovice 4:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Kostelec - Poteč 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Nedašova Lhota - Újezd 3:0 (3:0)
    Ne 22.04. 16:00 Návojná - Štípa 3:4 np (2:2)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Dolní Lhota - SK Zlín 1:2 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Mladcová B - Návojná 3:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 15:30 Rokytnice - Luhačovice B 1:6 (1:2)
    Ne 29.04. 16:30 Štípa - Nedašova Lhota 3:4 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Újezd - Kostelec 4:2 (3:0)
    Ne 29.04. 16:30 Poteč - Pozlovice 1:3 (0:2)
    Ne 29.04. 16:30 Mysločovice - Bylnice 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 13:30 Luhačovice B - Dolní Lhota 8:0 (4:0)
    Ne 06.05. 16:30 SK Zlín - Mysločovice 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Bylnice - Poteč 3:2 (3:0)
    Ne 06.05. 16:30 Pozlovice - Újezd 2:1 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Kostelec - Štípa 4:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Nedašova Lhota - Mladcová B 5:1 (3:1)
    Ne 06.05. 16:30 Návojná - Rokytnice 7:0 (2:0)

    21.kolo

    So 12.05. 13:30 Luhačovice B - SK Zlín 6:0 (4:0)
    So 12.05. 16:30 Mladcová B - Kostelec 3:2 (1:2)
    Ne 13.05. 13:30 Dolní Lhota - Návojná 3:4 np (2:0)
    Ne 13.05. 15:30 Rokytnice - Nedašova Lhota 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Štípa - Pozlovice 0:5 (0:3)
    Ne 13.05. 16:30 Újezd - Bylnice 3:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Poteč - Mysločovice 0:2 (0:2)

    22.kolo

    Út 08.05. 16:30 Pozlovice - Mladcová B 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 SK Zlín - Poteč 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Mysločovice - Újezd 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bylnice - Štípa 2:3 np (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Kostelec - Rokytnice 9:0 (6:0)
    Ne 20.05. 16:30 Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:4 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Návojná - Luhačovice B 1:2 np (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 13:30 Luhačovice B - Nedašova Lhota 11:0 (4:0)
    So 26.05. 17:00 Dolní Lhota - Kostelec 0:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Mladcová B - Bylnice 4:0 (0:0)
    Ne 27.05. 15:30 Rokytnice - Pozlovice 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Návojná - SK Zlín 4:3 (1:2)
    Ne 27.05. 17:00 Štípa - Mysločovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Újezd - Poteč 2:0 (0:0)

    24.kolo

    Ne 03.06. 17:00 SK Zlín - Újezd 6:2 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Poteč - Štípa 2:3 np (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Mysločovice - Mladcová B 3:4 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Bylnice - Rokytnice 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Pozlovice - Dolní Lhota 3:2 np (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Kostelec - Luhačovice B 3:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Nedašova Lhota - Návojná 1:3 (0:2)

    25.kolo

    So 09.06. 13:30 Luhačovice B - Pozlovice 9:2 (2:2)
    So 09.06. 17:00 Dolní Lhota - Bylnice 2:5 (2:2)
    So 09.06. 17:00 Mladcová B - Poteč 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 15:30 Rokytnice - Mysločovice 4:3 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Nedašova Lhota - SK Zlín 2:1 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Návojná - Kostelec 2:1 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Štípa - Újezd 5:1 (2:0)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Újezd - Mladcová B 2:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Kostelec - Nedašova Lhota 11:1 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 SK Zlín - Štípa 3:7 (2:4)
    Ne 17.06. 17:00 Poteč - Rokytnice 7:0 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Mysločovice - Dolní Lhota 2:3 (0:3)
    Ne 17.06. 17:00 Bylnice - Luhačovice B 3:6 (1:1)
    Ne 17.06. 17:00 Pozlovice - Návojná 2:3 np (1:1)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 2 2 1 137:29 69
    2. 26 17 3 1 5 92:31 58
    3. 26 9 6 2 9 58:60 41
    4. 26 9 4 5 8 66:50 40
    5. 26 10 2 4 10 55:53 38
    6. 26 10 3 2 11 57:60 38
    7. 26 9 5 1 11 63:67 38
    8. 26 12 1 0 13 58:79 38
    9. 26 11 1 2 12 50:71 37
    10. 26 10 1 4 11 44:46 36
    11. 26 10 2 2 12 56:82 36
    12. 26 11 0 2 13 66:78 35
    13. 26 10 0 1 15 57:74 31
    14. 26 2 1 3 20 23:99 11