Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 18. července 2018
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 12420
  • Návštěvy: 183/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10449
    Týden:
    183
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Stará Ves - KMK Přerov 3:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Čekyně - Pavlovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.08. 10:00 Jezernice - Prosenice 6:1 (2:0)
    Ne 13.08. 10:00 Opatovice B - Lobodice 5:1 (1:1)
    Ne 13.08. 15:00 Bochoř - Býšk./HÚ 3:2 (2:2)
    Ne 13.08. 17:00 Bělotín B - Domaželice 3:1 (3:1)
    Ne 13.08. 17:00 Hustopeče - Lipník n. B. B 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Pavlovice - Jezernice 1:3 (0:3)
    So 19.08. 16:30 Býšk./HÚ - Stará Ves 4:0 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Prosenice - Bělotín B 2:1 (2:1)
    Ne 20.08. 10:00 Domaželice - Hustopeče 5:2 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 KMK Přerov - Čekyně 0:4 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Lobodice - Bochoř 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Lipník n. B. B - Opatovice B 1:5 (0:1)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Stará Ves - Lobodice 4:2 (3:0)
    So 26.08. 16:30 Čekyně - Býšk./HÚ 3:2 (3:0)
    So 26.08. 16:30 Pavlovice - KMK Přerov 4:0 (2:0)
    Ne 27.08. 10:00 Jezernice - Bělotín B 2:1 (0:1)
    Ne 27.08. 10:00 Opatovice B - Domaželice 1:2 (1:1)
    Ne 27.08. 15:00 Bochoř - Lipník n. B. B 0:5 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Hustopeče - Prosenice 1:6 (0:4)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 KMK Přerov - Jezernice 0:2 (0:1)
    So 02.09. 16:00 Prosenice - Opatovice B 4:2 (2:2)
    So 02.09. 16:30 Pavlovice - Býšk./HÚ 5:0 (3:0)
    Ne 03.09. 16:00 Lobodice - Čekyně 4:1 (3:0)
    Ne 03.09. 16:00 Lipník n. B. B - Stará Ves 5:2 (3:1)
    Ne 03.09. 16:00 Bochoř - Domaželice 0:3 (0:3)
    Ne 03.09. 16:00 Bělotín B - Hustopeče 5:2 (3:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Stará Ves - Domaželice 1:4 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Čekyně - Lipník n. B. B 0:4 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Pavlovice - Lobodice 0:1 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Býšk./HÚ - KMK Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 Jezernice - Hustopeče 2:4 (2:3)
    Ne 10.09. 10:00 Opatovice B - Bělotín B 2:3 (1:0)
    Ne 10.09. 15:00 Bochoř - Prosenice 3:0 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Prosenice - Stará Ves 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Jezernice - Býšk./HÚ 9:1 (1:6)
    Ne 17.09. 10:00 Domaželice - Čekyně 6:2 (3:2)
    Ne 17.09. 15:30 Lobodice - KMK Přerov 2:1 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Lipník n. B. B - Pavlovice 1:2 (0:2)
    Ne 17.09. 15:30 Bělotín B - Bochoř 10:2 (7:2)
    Ne 17.09. 15:30 Hustopeče - Opatovice B 5:2 (3:2)

    1.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Domaželice - Prosenice 7:2 (5:2)
    Čt 28.09. 16:00 Čekyně - Jezernice 1:6 (0:3)
    Čt 28.09. 16:00 Pavlovice - Stará Ves 0:0 (0:0)
    Čt 28.09. 16:00 KMK Přerov - Bochoř 2:5 (0:2)
    Čt 28.09. 16:00 Býšk./HÚ - Opatovice B 1:3 (0:1)
    Čt 28.09. 16:00 Lobodice - Hustopeče 2:4 (1:1)
    Čt 28.09. 16:00 Lipník n. B. B - Bělotín B 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Prosenice - Pavlovice 0:3 (0:1)
    Ne 01.10. 10:00 Domaželice - KMK Přerov 1:4 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 Opatovice B - Bochoř 3:1 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Lobodice - Jezernice 4:2 (2:2)
    Ne 01.10. 15:00 Lipník n. B. B - Býšk./HÚ 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 15:00 Bělotín B - Čekyně 9:5 (3:4)
    Ne 01.10. 15:00 Hustopeče - Stará Ves 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Stará Ves - Opatovice B 1:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Čekyně - Hustopeče 4:8 (1:2)
    So 07.10. 15:00 Pavlovice - Bělotín B 1:1 (0:0)
    So 07.10. 15:00 KMK Přerov - Prosenice 0:2 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Býšk./HÚ - Domaželice 2:5 (1:2)
    Ne 08.10. 10:00 Jezernice - Bochoř 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Lobodice - Lipník n. B. B 4:2 (1:2)

    11.kolo

    So 14.10. 14:30 Prosenice - Býšk./HÚ 4:1 (1:0)
    Ne 15.10. 10:00 Domaželice - Lobodice 2:2 (1:0)
    Ne 15.10. 10:00 Opatovice B - Čekyně 3:2 (3:2)
    Ne 15.10. 14:30 Lipník n. B. B - Jezernice 4:2 (2:1)
    Ne 15.10. 14:30 Bělotín B - KMK Přerov 8:1 (3:0)
    Ne 15.10. 14:30 Hustopeče - Pavlovice 4:1 (3:1)
    Ne 15.10. 14:30 Bochoř - Stará Ves 3:3 (2:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Čekyně - Bochoř 3:2 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Pavlovice - Opatovice B 2:3 (1:2)
    So 21.10. 14:30 KMK Přerov - Hustopeče 1:3 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Býšk./HÚ - Bělotín B 2:1 (2:1)
    Ne 22.10. 10:00 Jezernice - Stará Ves 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Lobodice - Prosenice 5:1 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Lipník n. B. B - Domaželice 2:3 (0:1)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Prosenice - Lipník n. B. B 0:4 (0:3)
    So 28.10. 14:30 Stará Ves - Čekyně 1:3 (0:0)
    Ne 29.10. 10:00 Domaželice - Jezernice 1:5 (0:4)
    Ne 29.10. 10:00 Opatovice B - KMK Přerov 4:2 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Hustopeče - Býšk./HÚ 6:3 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Bochoř - Pavlovice 3:0 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Bělotín B - Lobodice 13:2 (6:2)

    8.kolo

    So 04.11. 14:00 Bochoř - Hustopeče 1:3 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Stará Ves - Bělotín B 0:5 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Čekyně - Prosenice 0:4 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Pavlovice - Domaželice 1:4 (1:3)
    So 04.11. 14:00 KMK Přerov - Lipník n. B. B 3:2 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Býšk./HÚ - Lobodice 4:3 (3:1)
    Ne 05.11. 10:00 Jezernice - Opatovice B 3:3 (2:1)

    14.kolo

    Ne 25.03. 10:00 Jezernice - Čekyně 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:00 Bělotín B - Lipník n. B. B 2:3 (1:0)
    Út 01.05. 15:00 Bochoř - KMK Přerov 0:2 (0:2)
    Út 01.05. 16:00 Stará Ves - Pavlovice 2:0 (0:0)
    Út 01.05. 16:00 Opatovice B - Býšk./HÚ 1:0 (0:0)
    Út 01.05. 16:00 Hustopeče - Lobodice 4:2 (2:0)
    Út 01.05. 16:00 Prosenice - Domaželice 4:1 (1:1)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Pavlovice - Čekyně 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 KMK Přerov - Stará Ves 1:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Býšk./HÚ - Bochoř 4:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Prosenice - Jezernice 1:2 (1:1)
    Ne 01.04. 10:00 Domaželice - Bělotín B 1:4 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Lobodice - Opatovice B 2:3 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Lipník n. B. B - Hustopeče 0:4 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Čekyně - KMK Přerov 0:3 (0:3)
    So 07.04. 15:30 Stará Ves - Býšk./HÚ 2:2 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Jezernice - Pavlovice 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Opatovice B - Lipník n. B. B 4:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:00 Bochoř - Lobodice 2:1 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Bělotín B - Prosenice 6:2 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Hustopeče - Domaželice 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 Býšk./HÚ - Čekyně 2:0 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Prosenice - Hustopeče 6:0 (6:0)
    So 14.04. 16:00 KMK Přerov - Pavlovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Domaželice - Opatovice B 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Lobodice - Stará Ves 5:2 (3:0)
    Ne 15.04. 16:00 Lipník n. B. B - Bochoř 6:2 (4:1)
    Ne 15.04. 16:00 Bělotín B - Jezernice 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Stará Ves - Lipník n. B. B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Čekyně - Lobodice 2:3 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Býšk./HÚ - Pavlovice 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:00 Domaželice - Bochoř 3:1 (1:1)
    Ne 22.04. 10:00 Jezernice - KMK Přerov 2:0 (2:0)
    Ne 22.04. 10:00 Opatovice B - Prosenice 3:3 (2:2)
    Ne 22.04. 16:00 Hustopeče - Bělotín B 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Prosenice - Bochoř 4:0 (3:0)
    So 28.04. 16:00 KMK Přerov - Býšk./HÚ 0:3 (0:2)
    Ne 29.04. 10:00 Domaželice - Stará Ves 0:5 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Bělotín B - Opatovice B 1:4 (0:4)
    Ne 29.04. 16:00 Hustopeče - Jezernice 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lipník n. B. B - Čekyně 4:2 (2:2)
    Ne 29.04. 16:00 Lobodice - Pavlovice 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Pavlovice - Lipník n. B. B 3:1 (1:0)
    So 05.05. 16:30 KMK Přerov - Lobodice 0:3 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Býšk./HÚ - Jezernice 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Čekyně - Domaželice 1:4 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Stará Ves - Prosenice 1:1 (0:1)
    Ne 06.05. 10:00 Opatovice B - Hustopeče 3:2 (2:0)
    Ne 06.05. 15:00 Bochoř - Bělotín B 2:3 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Prosenice - Čekyně 4:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:00 Opatovice B - Jezernice 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 10:00 Domaželice - Pavlovice 4:3 (2:1)
    Ne 13.05. 15:00 Hustopeče - Bochoř 7:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lobodice - Býšk./HÚ 1:3 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lipník n. B. B - KMK Přerov 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Bělotín B - Stará Ves 10:1 (8:1)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Stará Ves - Hustopeče 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Čekyně - Bělotín B 3:4 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Pavlovice - Prosenice 4:2 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Býšk./HÚ - Lipník n. B. B 4:2 (2:2)
    So 19.05. 17:00 KMK Přerov - Domaželice 3:4 (3:3)
    Ne 20.05. 10:00 Jezernice - Lobodice 5:0 (4:0)
    Ne 20.05. 15:00 Bochoř - Opatovice B 0:3 (0:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Prosenice - KMK Přerov 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 10:00 Domaželice - Býšk./HÚ 1:1 (1:0)
    Ne 27.05. 10:00 Opatovice B - Stará Ves 2:2 (1:1)
    Ne 27.05. 15:00 Bochoř - Jezernice 1:8 (0:5)
    Ne 27.05. 17:00 Bělotín B - Pavlovice 2:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Hustopeče - Čekyně 5:2 (3:2)
    Ne 27.05. 17:00 Lipník n. B. B - Lobodice 6:1 (3:1)

    24.kolo

    01.06. 17:00 KMK Přerov - Bělotín B 1:2 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Býšk./HÚ - Prosenice 3:2 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Čekyně - Opatovice B 5:3 (3:1)
    So 02.06. 17:00 Stará Ves - Bochoř 2:3 (1:2)
    Ne 03.06. 10:00 Jezernice - Lipník n. B. B 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Pavlovice - Hustopeče 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Lobodice - Domaželice 6:2 (2:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Stará Ves - Jezernice 1:2 (0:2)
    Ne 10.06. 10:00 Opatovice B - Pavlovice 4:1 (1:1)
    Ne 10.06. 10:00 Domaželice - Lipník n. B. B 5:2 (2:0)
    Ne 10.06. 15:00 Bochoř - Čekyně 1:3 (1:1)
    Ne 10.06. 16:00 Prosenice - Lobodice 2:2 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hustopeče - KMK Přerov 1:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Bělotín B - Býšk./HÚ 1:1 (1:0)

    26.kolo

    15.06. 17:00 Lipník n. B. B - Prosenice 1:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Býšk./HÚ - Hustopeče 7:2 (4:1)
    So 16.06. 17:00 Čekyně - Stará Ves 4:1 (3:1)
    So 16.06. 17:00 Pavlovice - Bochoř 7:2 (2:1)
    So 16.06. 17:00 KMK Přerov - Opatovice B 0:2 (0:2)
    Ne 17.06. 10:00 Jezernice - Domaželice 4:0 (1:0)
    Ne 17.06. 17:30 Lobodice - Bělotín B 2:4 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 80:28 62
    2. 26 16 3 7 101:51 51
    3. 26 15 4 7 70:48 49
    4. 26 15 3 8 78:62 48
    5. 26 15 3 8 73:62 48
    6. 26 13 1 12 66:57 40
    7. 26 11 4 11 57:57 37
    8. 26 11 3 12 65:75 36
    9. 26 10 4 12 58:58 34
    10. 26 8 4 14 43:49 28
    11. 26 7 7 12 40:65 28
    12. 26 8 0 18 53:87 24
    13. 26 5 5 16 29:59 20
    14. 26 6 1 19 37:92 19