Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 12409
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8297
    Týden:
    57
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 16:00 Babice u Rosic - Deblín 0:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Senorady - Zakřany 3:1 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Troubsko - Drásov 4:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Oslavany - Vysoké Popovice 3:5 (2:3)
    Ne 13.08. 10:00 Lažánky - Radostice 4:3 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 Ketkovice - Mor.Bránice 3:9 (1:3)
    St 16.08. 17:30 Zbraslav B - Vev.Bítýška B 1:3 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:00 Babice u Rosic - Vysoké Popovice 3:0k
    So 19.08. 16:30 Zakřany - Ketkovice 3:0 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Vev.Bítýška B - Senorady 1:1 (0:0)
    Ne 20.08. 10:30 Deblín - Zbraslav B 1:3 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Radostice - Oslavany 2:1 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Drásov - Lažánky 1:3 (0:3)
    Ne 20.08. 16:30 Mor.Bránice - Troubsko 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Senorady - Deblín 2:3 (1:1)
    So 26.08. 15:30 Babice u Rosic - Zbraslav B 3:3 (2:2)
    So 26.08. 16:30 Troubsko - Zakřany 6:0 (3:0)
    So 26.08. 16:30 Oslavany - Drásov 2:2 (1:2)
    Ne 27.08. 10:00 Lažánky - Mor.Bránice 4:1 (2:1)
    Ne 27.08. 16:30 Ketkovice - Vev.Bítýška B 2:0 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Radostice - Vysoké Popovice 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Zakřany - Lažánky 1:2 (1:1)
    So 02.09. 16:00 Vev.Bítýška B - Troubsko 2:3 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Zbraslav B - Senorady 1:1 (1:0)
    Ne 03.09. 10:30 Deblín - Ketkovice 1:3 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Radostice - Babice u Rosic 2:3 (1:2)
    Ne 03.09. 16:00 Drásov - Vysoké Popovice 2:2 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Mor.Bránice - Oslavany 4:4 (0:2)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Babice u Rosic - Senorady 1:1 (1:1)
    So 09.09. 16:00 Troubsko - Deblín 6:0 (3:0)
    So 09.09. 16:00 Oslavany - Zakřany 5:0 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Vysoké Popovice - Mor.Bránice 2:1 (2:1)
    Ne 10.09. 10:00 Lažánky - Vev.Bítýška B 4:3 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Ketkovice - Zbraslav B 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Radostice - Drásov 5:2 (4:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:00 Drásov - Babice u Rosic 3:3 (2:1)
    So 16.09. 15:30 Zakřany - Vysoké Popovice 3:2 (1:2)
    So 16.09. 15:30 Vev.Bítýška B - Oslavany 2:1 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Senorady - Ketkovice 5:2 (2:2)
    Ne 17.09. 10:30 Deblín - Lažánky 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 15:30 Zbraslav B - Troubsko 0:1 (0:1)
    Čt 28.09. 15:30 Mor.Bránice - Radostice 2:2 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 13:00 Oslavany - Deblín 3:0 (1:0)
    So 23.09. 13:30 Babice u Rosic - Ketkovice 0:0 (0:0)
    So 23.09. 15:30 Troubsko - Senorady 6:0 (4:0)
    So 23.09. 15:30 Vysoké Popovice - Vev.Bítýška B 6:1 (2:1)
    Ne 24.09. 10:00 Lažánky - Zbraslav B 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Radostice - Zakřany 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Drásov - Mor.Bránice 4:1 (1:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Zakřany - Drásov 2:2 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Vev.Bítýška B - Radostice 3:2 (2:2)
    So 30.09. 15:00 Zbraslav B - Oslavany 2:1 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Senorady - Lažánky 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 10:30 Deblín - Vysoké Popovice 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Mor.Bránice - Babice u Rosic 3:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Ketkovice - Troubsko 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 07.10. 12:30 Oslavany - Senorady 0:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Babice u Rosic - Troubsko 0:2 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Vysoké Popovice - Zbraslav B 5:0 (1:0)
    Ne 08.10. 10:00 Lažánky - Ketkovice 0:3 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Radostice - Deblín 1:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Drásov - Vev.Bítýška B 1:3 (1:3)
    Ne 08.10. 15:00 Mor.Bránice - Zakřany 4:3 (2:2)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Zakřany - Babice u Rosic 4:2 (1:2)
    So 14.10. 15:00 Vev.Bítýška B - Mor.Bránice 3:2 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Senorady - Vysoké Popovice 2:1 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Troubsko - Lažánky 5:1 (3:0)
    Ne 15.10. 10:30 Deblín - Drásov 4:3 (2:1)
    Ne 15.10. 15:00 Zbraslav B - Radostice 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Ketkovice - Oslavany 2:7 (0:4)

    12.kolo

    So 21.10. 12:00 Oslavany - Troubsko 2:2 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Babice u Rosic - Lažánky 3:1 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Vysoké Popovice - Ketkovice 4:3 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Zakřany - Vev.Bítýška B 6:1 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Radostice - Senorady 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Drásov - Zbraslav B 2:7 (1:5)
    Ne 22.10. 14:30 Mor.Bránice - Deblín 0:4 (0:3)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Vev.Bítýška B - Babice u Rosic 2:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Troubsko - Vysoké Popovice 2:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:30 Deblín - Zakřany 3:2 (1:0)
    Ne 29.10. 14:00 Senorady - Drásov 2:2 (0:2)
    Ne 29.10. 14:00 Ketkovice - Radostice 2:5 (1:3)
    So 11.11. 13:00 Zbraslav B - Mor.Bránice 3:2 (0:1)
    Ne 12.11. 10:00 Lažánky - Oslavany 2:3 (0:1)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 Oslavany - Babice u Rosic 3:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Vysoké Popovice - Lažánky 3:2 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Radostice - Troubsko 2:4 (2:2)
    So 04.11. 14:00 Drásov - Ketkovice 5:1 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Zakřany - Zbraslav B 3:1 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Vev.Bítýška B - Deblín 3:1 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Mor.Bránice - Senorady 4:0 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Vev.Bítýška B - Zbraslav B 0:1 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Zakřany - Senorady 5:3 (2:2)
    So 31.03. 15:30 Vysoké Popovice - Oslavany 0:3 (0:2)
    Ne 01.04. 10:30 Deblín - Babice u Rosic 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Mor.Bránice - Ketkovice 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Drásov - Troubsko 0:5 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Radostice - Lažánky 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 13:00 Oslavany - Radostice 4:1 (2:1)
    So 07.04. 15:30 Vysoké Popovice - Babice u Rosic 1:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Troubsko - Mor.Bránice 8:0 (6:0)
    So 07.04. 15:30 Senorady - Vev.Bítýška B 4:2 (2:0)
    So 07.04. 15:30 Zbraslav B - Deblín 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 10:00 Lažánky - Drásov 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Ketkovice - Zakřany 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Zbraslav B - Babice u Rosic 1:3 (0:3)
    So 14.04. 15:30 Vev.Bítýška B - Ketkovice 5:1 (2:1)
    So 14.04. 15:30 Zakřany - Troubsko 1:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Vysoké Popovice - Radostice 1:3 (0:2)
    Ne 15.04. 10:30 Deblín - Senorady 3:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Mor.Bránice - Lažánky 3:6 (1:3)
    Ne 15.04. 15:30 Drásov - Oslavany 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 13:30 Oslavany - Mor.Bránice 6:0 (5:0)
    So 21.04. 15:30 Babice u Rosic - Radostice 1:1 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Vysoké Popovice - Drásov 2:3 (2:1)
    So 21.04. 16:00 Troubsko - Vev.Bítýška B 7:1 (4:1)
    So 21.04. 16:00 Senorady - Zbraslav B 4:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:00 Lažánky - Zakřany 3:2 (3:2)
    Ne 22.04. 16:00 Ketkovice - Deblín 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Senorady - Babice u Rosic 2:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Zbraslav B - Ketkovice 8:2 (4:1)
    So 28.04. 16:00 Vev.Bítýška B - Lažánky 2:6 (1:3)
    So 28.04. 16:00 Zakřany - Oslavany 1:1 (0:1)
    Ne 29.04. 10:30 Deblín - Troubsko 1:4 (0:3)
    Ne 29.04. 16:00 Mor.Bránice - Vysoké Popovice 4:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Drásov - Radostice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    Út 01.05. 16:30 Babice u Rosic - Oslavany 1:3 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 Lažánky - Vysoké Popovice 3:0 (2:0)
    Út 01.05. 16:30 Troubsko - Radostice 3:0 (3:0)
    Út 01.05. 16:30 Ketkovice - Drásov 1:4 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Senorady - Mor.Bránice 2:3 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Zbraslav B - Zakřany 2:3 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Deblín - Vev.Bítýška B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 14:00 Oslavany - Vev.Bítýška B 10:0 (3:0)
    So 05.05. 15:30 Babice u Rosic - Drásov 1:5 (0:4)
    So 05.05. 16:30 Troubsko - Zbraslav B 10:0 (4:0)
    Ne 06.05. 16:30 Radostice - Mor.Bránice 6:0 (6:0)
    Ne 06.05. 16:30 Vysoké Popovice - Zakřany 3:2 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Lažánky - Deblín 4:2 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Ketkovice - Senorady 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Senorady - Troubsko 1:2 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Zbraslav B - Lažánky 1:4 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Vev.Bítýška B - Vysoké Popovice 2:2 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Zakřany - Radostice 6:3 (1:2)
    Ne 13.05. 10:30 Deblín - Oslavany 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Ketkovice - Babice u Rosic 1:4 (0:4)
    Ne 13.05. 16:30 Mor.Bránice - Drásov 0:3 (0:0)

    22.kolo

    So 19.05. 14:00 Oslavany - Zbraslav B 3:0k
    So 19.05. 15:30 Babice u Rosic - Mor.Bránice 1:2 (0:1)
    So 19.05. 16:30 Radostice - Vev.Bítýška B 3:1 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Vysoké Popovice - Deblín 2:4 (2:2)
    So 19.05. 16:30 Troubsko - Ketkovice 2:3 (1:2)
    Ne 20.05. 10:00 Lažánky - Senorady 2:3 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Drásov - Zakřany 3:7 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 16:30 Troubsko - Babice u Rosic 5:1 (3:0)
    So 26.05. 16:30 Zbraslav B - Vysoké Popovice 3:2 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Vev.Bítýška B - Drásov 0:3 (0:1)
    So 26.05. 16:30 Zakřany - Mor.Bránice 5:0 (3:0)
    Ne 27.05. 10:30 Deblín - Radostice 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Ketkovice - Lažánky 1:7 (0:4)
    Ne 27.05. 16:30 Senorady - Oslavany 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 02.06. 14:00 Oslavany - Ketkovice 1:0 (1:0)
    So 02.06. 15:30 Babice u Rosic - Zakřany 2:1 (0:1)
    So 02.06. 16:30 Radostice - Zbraslav B 2:4 (0:3)
    So 02.06. 16:30 Vysoké Popovice - Senorady 5:2 (3:1)
    Ne 03.06. 10:00 Lažánky - Troubsko 2:1 (2:1)
    Ne 03.06. 16:30 Mor.Bránice - Vev.Bítýška B 5:0 (3:0)
    Ne 03.06. 16:30 Drásov - Deblín 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 09.06. 16:30 Troubsko - Oslavany 0:2 (0:1)
    So 09.06. 16:30 Ketkovice - Vysoké Popovice 2:3 (0:2)
    So 09.06. 16:30 Senorady - Radostice 6:1 (5:0)
    So 09.06. 16:30 Zbraslav B - Drásov 5:2 (3:2)
    So 09.06. 16:30 Vev.Bítýška B - Zakřany 2:5 (1:1)
    Ne 10.06. 10:00 Lažánky - Babice u Rosic 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 10:30 Deblín - Mor.Bránice 1:3 (1:1)

    26.kolo

    Út 08.05. 16:30 Vysoké Popovice - Troubsko 1:3 (1:3)
    So 16.06. 13:30 Zakřany - Deblín 4:1 (2:0)
    So 16.06. 14:00 Babice u Rosic - Vev.Bítýška B 4:2 (3:1)
    So 16.06. 14:00 Drásov - Senorady 5:3 (4:2)
    So 16.06. 16:30 Mor.Bránice - Zbraslav B 4:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Radostice - Ketkovice 2:2 (2:1)
    Ne 17.06. 14:00 Oslavany - Lažánky 7:1 (5:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 94:21 63
    2. 26 16 6 4 80:27 54
    3. 26 17 1 8 71:53 52
    4. 26 13 4 9 72:56 43
    5. 26 10 5 11 52:55 35
    6. 26 9 7 10 62:66 34
    7. 26 10 3 13 55:59 33
    8. 26 10 3 13 58:74 33
    9. 26 10 3 13 38:55 33
    10. 26 10 2 14 49:65 32
    11. 26 7 6 13 51:61 27
    12. 26 7 6 13 37:53 27
    13. 26 8 3 15 42:78 27
    14. 26 8 2 16 45:83 26