Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. července 2019
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 12408
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9182
    Týden:
    63
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 14:30 Žabčice - Rajhradice B 4:4 (2:2)
    So 12.08. 17:00 Šlapanice B - Blažovice 1:3 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Pozořice - Přísnotice 3:0k
    Ne 13.08. 10:30 Tvarožná - Ochoz 1:5 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 RAFK B - Dolní Kounice 3:3 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 Těšany - Mokrá 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Kupařovice - Viničné Šumice 4:0 (4:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Ochoz - Kupařovice 0:6 (0:2)
    So 19.08. 16:30 Mokrá - Tvarožná 1:2 (1:1)
    So 19.08. 16:30 Přísnotice - Těšany 2:2 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Dolní Kounice - Pozořice 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 10:30 Viničné Šumice - Žabčice 1:3 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Blažovice - RAFK B 2:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Rajhradice B - Šlapanice B 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Pozořice - Blažovice 4:3 (3:1)
    So 26.08. 16:30 Tvarožná - Přísnotice 4:6 (2:5)
    Ne 27.08. 10:30 Viničné Šumice - Ochoz 1:4 (0:2)
    Ne 27.08. 16:30 Žabčice - Šlapanice B 2:5 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 RAFK B - Rajhradice B 2:6 (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Těšany - Dolní Kounice 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kupařovice - Mokrá 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Ochoz - Žabčice 3:2 (2:0)
    So 02.09. 16:00 Mokrá - Viničné Šumice 2:1 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Přísnotice - Kupařovice 0:3 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Dolní Kounice - Tvarožná 3:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Šlapanice B - RAFK B 3:2 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Blažovice - Těšany 4:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Rajhradice B - Pozořice 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Pozořice - Šlapanice B 1:1 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Ochoz - Mokrá 0:2 (0:0)
    Ne 10.09. 10:30 Tvarožná - Blažovice 1:3 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Žabčice - RAFK B 3:1 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Těšany - Rajhradice B 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Kupařovice - Dolní Kounice 7:0 (4:0)
    Ne 10.09. 16:00 Viničné Šumice - Přísnotice 4:3 (2:2)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Mokrá - Žabčice 4:3 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Přísnotice - Ochoz 6:2 (3:1)
    So 16.09. 15:30 Dolní Kounice - Viničné Šumice 3:1 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Šlapanice B - Těšany 3:0 (2:0)
    Ne 17.09. 15:30 Blažovice - Kupařovice 3:4 (2:2)
    Ne 17.09. 15:30 Rajhradice B - Tvarožná 3:3 (0:2)
    Čt 28.09. 15:30 RAFK B - Pozořice 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Ochoz - Dolní Kounice 11:1 (4:1)
    So 23.09. 15:30 Mokrá - Přísnotice 1:1 (0:1)
    Ne 24.09. 10:30 Tvarožná - Šlapanice B 1:3 (1:3)
    Ne 24.09. 10:30 Viničné Šumice - Blažovice 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 15:30 Žabčice - Pozořice 6:3 (3:2)
    Ne 24.09. 15:30 Těšany - RAFK B 1:3 (0:3)
    Ne 24.09. 15:30 Kupařovice - Rajhradice B 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Přísnotice - Žabčice 0:5 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Dolní Kounice - Mokrá 1:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Rajhradice B - Viničné Šumice 3:6 (2:2)
    So 30.09. 15:00 Šlapanice B - Kupařovice 0:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Pozořice - Těšany 2:4 (0:3)
    Ne 01.10. 15:00 Blažovice - Ochoz 2:2 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 RAFK B - Tvarožná 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Ochoz - Rajhradice B 5:1 (2:1)
    So 07.10. 15:00 Mokrá - Blažovice 3:1 (1:1)
    So 07.10. 15:00 Přísnotice - Dolní Kounice 6:2 (3:1)
    Ne 08.10. 10:30 Tvarožná - Pozořice 4:1 (4:1)
    Ne 08.10. 10:30 Viničné Šumice - Šlapanice B 5:1 (4:1)
    Ne 08.10. 15:00 Žabčice - Těšany 4:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Kupařovice - RAFK B 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Dolní Kounice - Žabčice 4:2 (0:2)
    So 14.10. 15:00 Šlapanice B - Ochoz 0:1 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Pozořice - Kupařovice 1:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Blažovice - Přísnotice 2:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Rajhradice B - Mokrá 1:3 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 RAFK B - Viničné Šumice 2:3 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Těšany - Tvarožná 4:2 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Ochoz - RAFK B 3:1 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Mokrá - Šlapanice B 2:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Přísnotice - Rajhradice B 4:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Dolní Kounice - Blažovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 10:30 Viničné Šumice - Pozořice 1:3 (0:2)
    Ne 22.10. 14:30 Žabčice - Tvarožná 4:4 (2:2)
    Ne 22.10. 14:30 Kupařovice - Těšany 6:2 (3:1)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Šlapanice B - Přísnotice 2:6 (1:4)
    So 28.10. 14:00 Pozořice - Ochoz 1:7 (0:2)
    Ne 29.10. 10:30 Tvarožná - Kupařovice 1:4 (0:2)
    Ne 29.10. 14:00 Rajhradice B - Dolní Kounice 3:1 (2:0)
    Ne 29.10. 14:00 RAFK B - Mokrá 2:0 (2:0)
    Ne 29.10. 14:00 Těšany - Viničné Šumice 1:3 (1:2)
    Ne 12.11. 13:30 Blažovice - Žabčice 2:1 (1:0)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 Kupařovice - Žabčice 7:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Ochoz - Těšany 6:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Mokrá - Pozořice 1:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Přísnotice - RAFK B 4:4 (2:2)
    So 04.11. 14:00 Dolní Kounice - Šlapanice B 1:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Blažovice - Rajhradice B 5:2 (3:1)
    Ne 05.11. 10:30 Viničné Šumice - Tvarožná 6:1 (1:1)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Dolní Kounice - RAFK B 4:1 (2:1)
    So 31.03. 15:30 Přísnotice - Pozořice 2:3 (2:2)
    So 31.03. 15:30 Mokrá - Těšany 5:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Ochoz - Tvarožná 1:5 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Rajhradice B - Žabčice 0:3 (0:2)
    Ne 01.04. 15:30 Blažovice - Šlapanice B 2:2 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Viničné Šumice - Kupařovice 2:3 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Pozořice - Dolní Kounice 6:1 (3:1)
    So 07.04. 15:30 Šlapanice B - Rajhradice B 6:2 (3:1)
    Ne 08.04. 10:30 Tvarožná - Mokrá 4:3 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Žabčice - Viničné Šumice 4:2 (3:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kupařovice - Ochoz 2:2 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Těšany - Přísnotice 1:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 RAFK B - Blažovice 2:3 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Šlapanice B - Žabčice 7:1 (3:1)
    So 14.04. 15:30 Rajhradice B - RAFK B 3:2 (2:2)
    So 14.04. 15:30 Dolní Kounice - Těšany 2:1 (2:0)
    So 14.04. 15:30 Přísnotice - Tvarožná 0:2 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Mokrá - Kupařovice 0:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Ochoz - Viničné Šumice 4:4 (1:3)
    Ne 15.04. 15:30 Blažovice - Pozořice 4:1 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Pozořice - Rajhradice B 7:0 (6:0)
    Ne 22.04. 10:30 Viničné Šumice - Mokrá 2:2 (1:0)
    Ne 22.04. 10:30 Tvarožná - Dolní Kounice 5:1 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Žabčice - Ochoz 1:5 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Kupařovice - Přísnotice 1:3 (1:2)
    Ne 22.04. 16:00 Těšany - Blažovice 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 RAFK B - Šlapanice B 2:6 (1:2)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Šlapanice B - Pozořice 2:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Dolní Kounice - Kupařovice 1:2 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Přísnotice - Viničné Šumice 1:2 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Mokrá - Ochoz 5:2 (4:2)
    Ne 29.04. 16:00 RAFK B - Žabčice 3:5 (0:5)
    Ne 29.04. 16:00 Rajhradice B - Těšany 1:6 (0:3)
    Ne 29.04. 16:00 Blažovice - Tvarožná 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Ochoz - Přísnotice 5:2 (4:1)
    So 05.05. 16:30 Pozořice - RAFK B 3:0k
    Ne 06.05. 10:30 Viničné Šumice - Dolní Kounice 7:1 (6:0)
    Ne 06.05. 10:30 Tvarožná - Rajhradice B 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Žabčice - Mokrá 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kupařovice - Blažovice 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Těšany - Šlapanice B 1:5 (1:3)

    14.kolo

    Út 01.05. 16:30 Žabčice - Kupařovice 1:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Tvarožná - Viničné Šumice 1:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 Těšany - Ochoz 1:1 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Pozořice - Mokrá 2:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Šlapanice B - Dolní Kounice 2:1 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Rajhradice B - Blažovice 0:7 (0:2)
    Út 08.05. 16:30 RAFK B - Přísnotice 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Pozořice - Žabčice 3:3 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Šlapanice B - Tvarožná 8:0 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Rajhradice B - Kupařovice 0:13 (0:7)
    So 12.05. 16:30 Dolní Kounice - Ochoz 1:3 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Přísnotice - Mokrá 4:1 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 RAFK B - Těšany 1:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Blažovice - Viničné Šumice 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 Mokrá - Dolní Kounice 5:0 (3:0)
    So 19.05. 16:30 Ochoz - Blažovice 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 10:30 Viničné Šumice - Rajhradice B 12:0 (5:0)
    Ne 20.05. 16:30 Žabčice - Přísnotice 1:4 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Kupařovice - Šlapanice B 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Tvarožná - RAFK B 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Těšany - Pozořice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 10:30 Pozořice - Tvarožná 0:3 (0:1)
    So 26.05. 16:30 Šlapanice B - Viničné Šumice 2:0 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Rajhradice B - Ochoz 0k:3
    So 26.05. 16:30 Dolní Kounice - Přísnotice 3:3 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Těšany - Žabčice 3:2 (3:1)
    Ne 27.05. 16:30 RAFK B - Kupařovice 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Blažovice - Mokrá 3:2 (0:0)

    24.kolo

    So 02.06. 16:30 Přísnotice - Blažovice 0:3 (0:3)
    So 02.06. 16:30 Mokrá - Rajhradice B 3:0k
    Ne 03.06. 10:30 Viničné Šumice - RAFK B 7:7 (3:3)
    Ne 03.06. 10:30 Tvarožná - Těšany 4:2 (3:1)
    Ne 03.06. 16:30 Žabčice - Dolní Kounice 6:3 (4:2)
    Ne 03.06. 16:30 Ochoz - Šlapanice B 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Kupařovice - Pozořice 5:0 (2:0)

    25.kolo

    So 09.06. 11:00 Těšany - Kupařovice 0:12 (0:6)
    So 09.06. 16:30 Pozořice - Viničné Šumice 0:5 (0:3)
    So 09.06. 16:30 Šlapanice B - Mokrá 0:1 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Tvarožná - Žabčice 1:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 RAFK B - Ochoz 4:1 (3:0)
    Ne 10.06. 16:30 Rajhradice B - Přísnotice 2:2 (2:2)
    Ne 10.06. 16:30 Blažovice - Dolní Kounice 8:0 (3:1)

    26.kolo

    So 16.06. 16:30 Žabčice - Blažovice 2:3 (1:3)
    So 16.06. 16:30 Dolní Kounice - Rajhradice B 1:1 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Přísnotice - Šlapanice B 0:7 (0:4)
    So 16.06. 16:30 Mokrá - RAFK B 1:0 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Viničné Šumice - Těšany 2:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Kupařovice - Tvarožná 3:0k
    So 16.06. 17:00 Ochoz - Pozořice 0:4 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 5 1 102:19 65
    2. 26 20 2 4 78:32 62
    3. 26 14 4 8 78:55 46
    4. 26 14 3 9 69:39 45
    5. 26 13 4 9 51:34 43
    6. 26 12 3 11 81:61 39
    7. 26 11 5 10 55:59 38
    8. 26 11 4 11 73:75 37
    9. 26 8 6 12 62:67 30
    10. 26 9 3 14 53:74 30
    11. 26 8 4 14 39:76 28
    12. 26 6 5 15 39:87 23
    13. 26 5 4 17 51:77 19
    14. 26 3 4 19 36:112 13